Woda utleniona - rozjaśnianie włosków - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-13, 12:27   #151
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
mam uwierzyć w to,że Twoje włoski nie zmieniły się nic, a nic- odkąd zaczęłaś je golić?
never!
Pewnie, gdy to zauważy będzie już za późno - męski zarost na rękach.
No ale nic, każdy dba o siebie jak może.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 10:41   #152
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

gdy byłąm mała stwierdzilam, ze mam strasznie ciemne włoski na rękach i zaczęlam golić, gdybym tego nie zrobiłam, dzisiaj nie miałabym takich problemów i nie byłoby mnie w tym wątku Goliłam tak chyba przez tydzień, aż kto.regoś dnia zaciełam się i krew się polała, a ja, Dzięki Bogu, się zniechęciłam...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:15   #153
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Pewnie, gdy to zauważy będzie już za późno - męski zarost na rękach.
No ale nic, każdy dba o siebie jak może.
Mam znajomą, ktora zaczela golić włosy na rękach..mało tego- miala taki jasny meszek na pośladkach, który był wdoczny TYLKO pod światło - ale nie wyglądał strasznie - niektóre z nas maja taki meszek w okolicach żuchwy i uszu...
i tak kolezanka, o której mowa- zaczęła delikatnie usuwać ten meszek - przy pomocy maszynki- jednak przy użyciu specjalnej techniki - nie dotykała maszynka skóry - tylko wyłapywaa nią włoski... przez kilka miesiecy byla bardzo zadowolona z efektów depilacji - rąk i pośladków... po tym czasie- wpadła w depresję- na rękach zrobił się jej prawdziwy zarost - w niebieskawym kolorze- tak, jak to bywa na męskich twarzach...a na pośladkach-lepiej nie mówić... zrobiły się chropowate, kłujące i włochate...

Koleżanka pożyczyła pieniądze i wydała całą ich masę na zbaiegi laserowego usuwania włosów... trwało to dość długo i okupione było jej złamaniem...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:49   #154
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Straszne wizje roztaczacie Nie zrażam się Może kiedyś będę żałować... Ale na pewno nie teraz. Włoski odrastają jaśniutkie i tylko pod światło widzę jakieś złotawe punkciki. Jestem bardzo zadowolona z efektu przejechania jeden raz maszynką po ręcę Bo tyle mi wystarcza i ręce są gładkie Nie zanosi się na razie na męski zarost, co za głupoty... Każdy robi co uważa! Myślicie, że nie kombinowałam kiedyś z wodą utlenioną by były jeszcze jaśniejsze? U mnie efektów nie było, więc alternatywą było golenie... i to słuszną. Zrobione trochę z głupoty nastolatki, ale do dziś nie narzekam i nie zamierzam!
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:01   #155
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Straszne wizje roztaczacie Nie zrażam się Może kiedyś będę żałować... Ale na pewno nie teraz. Włoski odrastają jaśniutkie i tylko pod światło widzę jakieś złotawe punkciki. Jestem bardzo zadowolona z efektu przejechania jeden raz maszynką po ręcę Bo tyle mi wystarcza i ręce są gładkie Nie zanosi się na razie na męski zarost, co za głupoty... Każdy robi co uważa! Myślicie, że nie kombinowałam kiedyś z wodą utlenioną by były jeszcze jaśniejsze? U mnie efektów nie było, więc alternatywą było golenie... i to słuszną. Zrobione trochę z głupoty nastolatki, ale do dziś nie narzekam i nie zamierzam!
Ciekawa jestem jak wyglądać będą Twoje ręce- jesli przez - powiedzmy- misiąc nie będziesz ich golić...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:04   #156
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Pewnie włoski by urosły Właściwie trudno powiedzieć, ponieważ nie zamierzam robić przerwy. Czasem nie golę tydzień i jedynie po przejechaniu ręką czuć delikatnie kłucie. Inaczej jak przejadę po nogach, bo tam włoski wręcz ''kłują''. Są mało widoczne jak odrastają, ale nie lubię ich czuć w ogóle więc szybko się pozbywam. Stosuję peelingi więc nic nie wrasta i w ogole są gładkie. Inna kwestia, że to może sztucznie wyglądać. Pod tym względem się zgodzę, że jak ktoś przyjży się moim rękom z bliska to może zwątpić Na szczęście ramiona mam gładkie samoistnie, więc jakoś to się nie ''gryzie'' z resztą.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:41   #157
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Co za głupoty. Przeciez golac, czyli scinajac wlos, nie da sie sprawić, by stal sie naturalnie grubszy i mocniejszy Gdyby tak było ludzie masowo goliliby sie na lyso, by po kilkunastu miesiacach miec grube piekne wlosy
To kwestia zludzenia optycznego - gdy wlos jest uciety przy samej skorze, poczatkowo z racji sciecia rosnie nie tak stopniowo jak mlody wlos, tyko od razu jest gruby tak jak dorosly juz wlos. Tylko ze rosnac od razu doroslym, sprawia wrazenie ciemniejszego i grubszego.
byc moze jest troche mocniejszy, ale to tylko i wylacznie dlatego, ze jest jeszcze niezniszczony, a juz jak dorosly.
Wydaje wam sie ze macie meski zarost na rece, bo wlosy odrastajac jak juz mowilam, odrastaja pionowo wiec drapia przy dotyku.
Zapewniam was, ze golac sobie cokolwiek, nawet bardzo czesto - nie doczekacie sie w tym miejscu bujnego owslosienia.
Sama dlugi czas golilam rece, bo z natury jestem blasda, wiec bardzo je widac, a mimo ze jestem blondynka, na ciele mam ciemne wlosy.
To fakt, ze gdy odrastaly sprawialy wrazenie twardych i grubych, ale to kwestia tygodnia/dwoch.
W pewnym momencie przestalam i wcale nie widze u siebie na rece zadnego lasu wlosow...
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 22:00   #158
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

oczywiście ,że od golenia włosy nie rosną szybciej ani nie jest ich wiecej..zgadzam się z przedmówczynią..jednakże gdybym miała codziennie golić żeby były gładkie i nie drapały to trochę szkoda mi czasu..ja korzystam z komfortu depilacji woskiem..dłuzszy czas bez włosów a jak odrastają to sa delikatne i wcale ich nie czuć..a pod pachami to połowa włosów mi wogóle nie odrasta..tylko troszkę boli..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 22:27   #159
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
Co za głupoty. ...
Przypadek mojej znajomej pokazuje, ze nie sa to głupoty...
poza tym - umówmy się, że włosy na każdej części ciała różnią się od siebie - grubością, czasem kolorem, długością...nie ma co porównywać tych na głowie- do tych na rękach, czy nogach to byłoby głupotą .
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:45   #160
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

a ja po swoim przykładzie widzę, że gdybym dalej goliła ręcę to miałabym wspaniałe, czarne włoski... jak u mojego kotka
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:50   #161
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Zarost na nogach mam raczej słaby i kiedyś próbowałam wody utlenionej także tam, aby nie golić, ale beż żadnych rezultatów, tylko mi się skóra przesuszyła.

A co do jakości zarostu, to powiem Wam, że jedna z moich koleżanek była święcie przekonana, że jeśli nie będzie usuwała włosów z ... no wiecie, naszego intymnego miejsca, to będą tam rosły tak, jak włosy na głowie, więc przynajmniej trzeba je obcinać i podobnie wg niej było z pachami.To były słowa dwudziestolatki
Doznałam szoku słysząc te bzdury.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 09:58   #162
sunset2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

słuchajcie mam do was pytanie dotyczące rozjaśniania włosków na rekach.niestety parę lat temu przez własna głupotę ogoliłam sobie włosy na rękach teraz mam je kłujące grube i czarne i ciągle muszę je golić czy jest jakiś sposób aby stały się miękkie i jaśniejsze???
sunset2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:52   #163
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Wiem cos o tym. Ja gole włosy na rękach juz jakieś 7 lat, a mam 17 lat W wakacje wypróbowałam wosk w plastrach - 2 razy. Później pobawiłam się z pastą cukrowa, ale to narzaie zrobiłąm tylko raz. Zauważyłam, że po tych 3 razach włoski nie są już takie kłujące i są troszeczkę jaśniejsze. Zamierzam dalej stosowac pastę cukrowa, a za jakieś 2-3 lata zafunduję sobie depilację laserem.
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:13   #164
sunset2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

no ale chodzi mi o to czy nie ma jakiejś metody na rozjaśnienie ich bo na razie mnie nie stać na laser
sunset2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:42   #165
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

wiecie co ja rozjasniam wasiki i wloski na brzuchu rozjasniaczem,lub farba blond do wlosow robie tak od 3 lat i ajkos one nie sa szytywne ani nic w tym stylu, kolezanka rozjasniaczem rozjasnia wloski na rekach
ogolnie jak kłade sobie farbe na włoski to od razu klade na usta i na brzuch (po nizej pepka) trzymam 5-7 minut zmywam nakladam dosc gruba warstwe kremu nivea trzymam 2 minuty i potem sciagam nadmiar i tyle mam nadzieje ze komus sie przyda
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:19   #166
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Hey przeczytalam watek i widze ze u kazdego woda utleniona dala rozne efekty. Chcialabym sprubowac ale boje sie ze rozjasni mi skore na reaka....kiedys rozjasnialam tak wasik i teraz mam bialy pasek :/ (moze wiecie jak sie tego pozbyc ?)
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:39   #167
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

czy taka woda utleniona jest dobra?
czy może polecicie mi jakąś inną?
http://allegro.pl/item312579907_joic...mie_950ml.html
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:45   #168
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Przezlosliwa myslisz ze ta mieszanke z wody utlenionej mozna stosowac na wloski na brodzie?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...

Edytowane przez Blue sky
Czas edycji: 2008-04-25 o 15:05 Powód: blad
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:16   #169
Agatiss
Przyczajenie
 
Avatar Agatiss
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Hej wszystkim;* Jestem jedną z osób, które niestety miały okazję wypróbować kiedyś maszynki do pozbycia się włosków na rękach Bardzo teraz żałuję, bo wiem że przez to przyczyniłam się do odrośnięcia większej ilości włosków. Mam jasną karnację i bardzo ciemne włoski:/ a na dodatek tak jak wspominałam wcześniej jest ich dużo...teraz kiedy zbliża się lato, chciałabym nosić bez obaw bluzki z krótkim rękawkiem i przy tym nie czuć się niekomfortowo kiedy ktoś na mnie patrzy:/ Z tego co widzę, poruszyłyście temat który oczywiście mnie zainteresował. Pewne jest to,że już nigdy w życiu nie użyję maszynki do tego:P Więc tak. mam zamiar (chyba, bo coraz bardziej mnie przekonujecie) użyć wody utlenionej, tylko jak zwykle są pewne obawy. Czy po użyciu wody utlanionej pojawią się przebarwienia itp? Albo hmm..(nie mam doświadczenia) może to w jakiś sposob tez spowoduje przyspieszenie wzrostu włosków? Czekam na odp-konkretną. Słyszałam tez o tym,że niektóre dziewczyny "przypalają" sobie włoski poprzez delikatne i ostrożne przybliżanie ręki do ognia, np. przy kuchence- wiem,że to brzmi beznadziejnie, ale nikt nie jest na tyle niemądry żeby dać sobie "oparzyć" rękę Czekam na wasze zdanie na ten temat Pozdrawiam
PS.
Słyszałam też, że jednym ze sposobów rozjaśnienia włosków na rękach jest
cytryna swieza i przegotowana:P
__________________
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności.
Agatiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 13:22   #170
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Witam, ja właśnie zakupiłam sobie preparat Sally Hansen, kosztował mnie na allegro ok 26 zł wraz z przesyłką. Trochę drogo jak na tak małe opakowanie, ale spróbować można. Czekam na dalsze informacje na temat rozjaśniania woda utleniona, chętnie bym coś takiego na sobie wypróbowała
peligrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:47   #171
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

teraz powiem wam swoj punkt widzenia;D
pewnego dnia wzięłam maszynke do golenia i zdepilowałam włosy na rękach.
bo były takie widoczne
i gole raz na 3 miesiące
i to jest bzdura,ze odrastają mocniejsze i ciemniejsze
w moim przypadku są mniej widoczne i cieńsze, dziękuję za uwage i nie gadajcie głupot ;]
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:17   #172
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
teraz powiem wam swoj punkt widzenia;D
pewnego dnia wzięłam maszynke do golenia i zdepilowałam włosy na rękach.
bo były takie widoczne
i gole raz na 3 miesiące
i to jest bzdura,ze odrastają mocniejsze i ciemniejsze
w moim przypadku są mniej widoczne i cieńsze, dziękuję za uwage i nie gadajcie głupot ;]
to gratuluję...
Ja już się wypowiadałam jak to stwierdziłam, że moje włoski na rękach były "strasznie ciemne i widoczne" i jak to je zaczęłam golić... No cóż, z przykrością stwierdzam, że dopiero wtedy były długie i ciemne i bynajmniej to nie głupota tylko... fakt... autentyczny xP teraz je potraktowałam wodą utlenioną i słoneczkiem to jest już w porzadku
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 18:34   #173
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Dziś przemyłam włoski na rękach wodą utlenioną (3%). Zrobiłam to cztery razy w przerwach po jakieś 20 minut. Widzę sporą różnicę. Włoski były ciemne, przez co niechętnie nosiłam krótkie rękawki w lecie, bo to wygląda bardzo niekobieco- taka owłosiona łapa... Szkoda, że już wcześniej nie postanowiłam czegoś z tym zrobić. Ale teraz mam włoski jaśniejsze i będę tak robić (4 razy na dzień) aż uzyskam pożądany efekt, czyli prawie niewidoczne włosy. Wierzę, że się uda aż chcę się żyć dla tak szybkich efektów. Trochę rozjaśniła mi się też skóra na zewnętrznej części ręki i mam przez to niewielką różnicę w porównaniu z wnętrzem reki, dlatego polecam choć raz przetrzeć całą rękę wacikiem. Potem i tak się opalą
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:49   #174
BlackBerry1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

a czy można przecierać wodą utlenioną policzki, tam, gdzie broda, czy wykruszą się ?
BlackBerry1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:32   #175
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

z brodą nie próbowałam
A jeszcze co do przebarwień - rzeczywiście od razu po użyciu wody utlenionej - są, ale po kilku godzinach znikają

I mam pytanko czy wodą utlenioną można się pozbyć włosków z ud?... Pozbyć tzn. zeby stały się jaśniejsze i krótsze, bo mam kawałek, gdzie kiedyś zaczęłam golić no i znowu mój błąd - bo wszystkie wokół są ledwo widoczne gołym okiem. A że ani wosk ani depilator na udach do mnie nie przemawia to może tak jak i na rękach dało by się je wybielić i "skrócić"...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...

Edytowane przez k_ota
Czas edycji: 2008-06-25 o 11:57
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:59   #176
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

up...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:50   #177
BlackBerry1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

up up up
BlackBerry1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:33   #178
ziutka00
Raczkowanie
 
Avatar ziutka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 234
GG do ziutka00
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

polecam wodę utlenioną w tabletkach o nazwie pertlenon ma silniejsze działanie utleniające niż zwykła woda utleniona dla uzyskania lepszego efektu rozpuścić tabletki w wodzie utlenionej zamiast w zwykłej i spowrotem przelać do buteleczki
efekt jest dobry i o wiele tańszy niż preparat sally hansen
bo ktosztuje z 5 zł
ziutka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:39   #179
edzia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

hej dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy i borykam się z podobnym problemem co wy - zbyt ciemne włosy na rękach i udach... nie wspominając o wąsikach. mam to dosłownie przeklętę. słońca niestety teraz nie ma a w jakiekolwiek golenie nie mam ochoty się bawić. zastanawiam się nad wodą utlenioną tylko nie wiem o jakim stężeniu... poradzicie mi coś???
edzia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:51   #180
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

kupowalam zwykly krem do rozjasniania wlosow
taki fryzjerski

roztwor wody utlenionej nalezalo wymieszac z kremem i ta papką smarować nogi

wlosy jasniały bardzo szybko
a po kilku dniach miałam długie siwe włosy z czarnym początkiem

do takich rozjasnionych wlosów nie polecam czarnych rajstop
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.