DEPILACJA LASEROWA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 16:50   #61
matylda_el
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Niestety nie jest obojętne gdzie pójdziesz. Absolutnie nie wybieraj żadnych IPL'ów. Polecam we wrocławiu http://www.ctl-laser.pl dr Mariola Oleszkiewicz. Sama tam robiłam depilację i jest super. Ona ma laser aleksandrytowy - najlepszy na rynku. Jeżeli nie zdecydujesz się na aleksandryta - idź na jakiś diodowy - efekty też niezłe - ale ciut gorsze... Byle tylko nie IPL. IPL to nawet nie laser... Choć w gabinetach tak mówią...
matylda_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 17:44   #62
korneliaw0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Dzięki za odpowiedź! A powiedz matylda_el jaka partia ciała to była i jak dawno temu robiłaś? Mnie na razie interesują pachy, z tego co widzę, to ceny w różnych gabinetach się wahają od 200 do 300 zł za obie. Liczę się z takim wydatkiem, ale przede wszystkim liczę na efekty!
korneliaw0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:28   #63
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserowa Wrocław - jaki salon polecacie?

Cytat:
Napisane przez matylda_el Pokaż wiadomość
Ona ma laser aleksandrytowy - najlepszy na rynku. Jeżeli nie zdecydujesz się na aleksandryta - idź na jakiś diodowy - efekty też niezłe - ale ciut gorsze... Byle tylko nie IPL. IPL to nawet nie laser...
A czym się wyróżnia ten laser aleksandrytowy?
Tak chociaż w skrócie, bo nie bardzo rozumiem?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:02   #64
renia170279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
W większości salonów trzeba się na depilację laserową umawiać
To w końcu nie jest 15 minut i po robocie

Akurat słyszałam też o takich miejscach gdzie zabieg depilacji pach trwa nawet nie 15, a 5 min. A depilacja całych ud tą maleńką głowicą od light sheera trwa 20 min.
Myślę, że nie jest możliwe zrobienie dokładnie zabiegu w tak krótkim czasie!!! W Estetimed zabiegi są bardzo dokładnie wykonywane. Uda zajmują tam 2 godziny, a pachy jakieś 25 min.
A z tymi terminami chodziło mi o to, że szczególnie wieczorne wizyty trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem a nie z dnia na dzień.
renia170279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 18:55   #65
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja chodze do Depi- Light, jestem zadowolona. Kolezanka mnie namowila, bo bylam zrazona po depilacji laserowej po tym jak w poprzednim salonie mnie poparzyli. Ten wykonuje zabiegi bez zarzutow a nawet lekarz kwalifikuje do zabiegow a podczas wykonywania jestem informowana o wszystkim
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 20:50   #66
Reniii111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Również robiłam depilacje w Estetimed na Ogrodowej. Efekty które osiągnęłam są spektakularne!!!))W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście Pachy "wyłysiały" po 4 zabiegach a bikini po 3. Co w moim przypadku po 10 latach męczącego woskowania uznaje za coś niesamowitego Jestem gładka jak lustro a mój mąż przeszczęśliwy) Mogę szczerze śmiało polecić każdej Pani, żadne IPL-e na mnie nie działały a Light Sheer który tam mają wytępił wszystkie niechciane włoski Wkręcam w depilacje laserową juz wszystkie moje przyjaciółki
Polecam, nie ma się nad czym zastanawiać tylko działać i zapomnieć raz na zawsze o maszynkach))
Reniii111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 10:37   #67
babdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

ja się do depilatora laserowego przymierzam, ale takie co to można sobie w domu samej zrobić
babdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 09:52   #68
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

dziewczyny potrzebuje opinii na temat częstotliwości stosowania lasera, chce zrobic nogi ,bikini,pachy laserem Light Sheer - powiedziano mi w jednym gabinecie ze po pierwszym razie nastepny zabieg bedzie robiony po ok.7 tygodniach natomiast w innym gabinecie powiedziano mi ze owszem nastepny zabieg bedzie po ok.6-7 tygodniach ale z pominięciem nóg bo nogi robi sie co drugi raz - czy tak sie robi?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:51   #69
Lady Eboshi
Przyczajenie
 
Avatar Lady Eboshi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Reniii111 Pokaż wiadomość
Również robiłam depilacje w Estetimed na Ogrodowej. Efekty które osiągnęłam są spektakularne!!!))W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście Pachy "wyłysiały" po 4 zabiegach a bikini po 3. Co w moim przypadku po 10 latach męczącego woskowania uznaje za coś niesamowitego Jestem gładka jak lustro a mój mąż przeszczęśliwy) Mogę szczerze śmiało polecić każdej Pani, żadne IPL-e na mnie nie działały a Light Sheer który tam mają wytępił wszystkie niechciane włoski Wkręcam w depilacje laserową juz wszystkie moje przyjaciółki
Polecam, nie ma się nad czym zastanawiać tylko działać i zapomnieć raz na zawsze o maszynkach))
Ja zrobiłam tak samo. Przez długi czas wydawało mi się, że depilacja jest poza moim zasięgiem. Wszyscy na około powtarzali mi że to świetna sprawa a ja uparcie trwałam przy swoim. W sumie to dopiero wczoraj skusiłam się, bo nowy gabinet otwarł się przy mojej ulicy. Jestem po pierwszej wizycie, korzystam z promocyjnego pakietu i już nie mogę doczekać się efektu finalnego. Obsługa bardzo miła, żadnego dyskomfortu ( robiłam sobie nogi) no i nie zbiedniałam. Gabinet mieści się przy Obrzeżnej w takim nowym budynku a zwie się Beauty Technologies czy jakoś tak .
Lady Eboshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 14:36   #70
Lovebeuty30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Jeśli chodzi o dobrą, konkretną i uczciwą depilację laserową to polecam gabinet Kosmedica. Chodziłam po różnych gabinetach , ale tu odnalazłam swoją Panią kosmetolog, która w sposób uczciwy wykonuje u mnie depilację. Przestrzegamy odpowiedniej ilości czasu między zabiegami, Pani prowadzi moją kartę, co wizytę dawki są podwyższane , a nie tak jak robią to inni grają na czas+wyciągają pieniądze. Jestem po serii zabiegów i mam problem z głowy robiłam bikini i pachy ,teraz biorę się za łydki
Lovebeuty30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 14:25   #71
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja kiedyś miałam problem, bo trafiłam do salonu, gdzie strasznie mnie poparzono. Kosmetyczka wykonująca zabieg, nie miala zielonego pojęcia co robi. Miałam uraz do salonów, az w końcu koleżanka mnie namówila na inny salon, z którego jestem zadowolona
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:35   #72
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ja byłam ostatnio w salonie przy pętli autobusowej na warszawskim mokotowie przy ulicy.... (dajcie mi sprawdzić) Bokserskiej. Fajne dziewczyny tam pracują.
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 16:36   #73
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Teresssa Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w salonie przy pętli autobusowej na warszawskim mokotowie przy ulicy.... (dajcie mi sprawdzić) Bokserskiej. Fajne dziewczyny tam pracują.
Dzis ciezko o dobry salon, zeby rzetelnie wykonywali swoja prace. Moge ci podac ten do ktorego ja chodze, jest swietny
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 23:35   #74
Bajex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Ponad 7 tygodni temu miałam pierwszą sesję - planuję w te wakacje nie myśleć o maszynkach, woskach i innych torturach, także zdecydowałam się zainwestować raz a dobrze - poszłam do salonu Laser De Lux w Warszawie, trafiłam tam, ponieważ byłam zdecydowana na depilację, a nie miałam salonu, na który miałam 'parcie' tzn. byłam otwarta na propozycje (najbardziej korzystne, hehe). Poczytałam różne opinie tu na Wizażu, stwierdziłam, że chcę salon wyposażony w laser LightSheer. Potem po stwierdzeniu, że ceny w wielu salonach są bardzo podobne, zaczęłam szukać takiego, który mnie 'przekupi' no i znalazłam - za polecenie koleżanki dostaje się 50% zniżki, a osoba polecona dostaje 20% zniżki. Laser delux jest o tyle dobry, że ma siedziby w różnych miastach, także skontaktowałam się z Wizażanką, która przechodzi depilację w innym mieście, dzięki tej promocji i ona i ja na tym skorzystałam

Jeśli chodzi o wrażenia, to bardzo pozytywne, przed rozpoczęciem zabiegów zostałam poproszona o przyjście, pani zrobiła mi próbę laserową w wybranych miejscach ciała, zrobiła konkretny wywiad zdrowotny, poinformowała o wszystkim itp itd. Za kilka dni wróciłam i miałam zabieg. Wszystko bez problemów, czysto, miło i przyjemnie (z wyjątkiem oczywistego w moim przypadku bólu :P na szczęście łagodzonego lodem).

W związku z tym, że na jednej sesji się ta przygoda nie kończy, to chciałabym jeszcze trochę przy okazji przyoszczędzić mówię szczerze :P i dać okazję przyoszczędzić komuś także jeśli któraś z Was się waha i wybiera salon, to ten mogę jak najbardziej polecić zapraszam do kontaktu, bo osobę poleconą musiałabym zgłosić wcześniej do salonu, aby mogła dostać zniżkę. Mój mail to: niczkapl@poczta.onet.pl

pozdrawiam!
Bajex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:16   #75
Madzia Lenka
Przyczajenie
 
Avatar Madzia Lenka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Hej Dziewczyny! Ja ostatnio zaczęłam przygodę z depilacją i poszłam do Lasercare na Grzybowskiej. Jestem baaardzo zadowolona! I dlatego o tym piszę!
Gabinet jest nowy, wszystko ładne i czyściutkie (a to jest naprawdę ważne), zabieg wykonany porządnie - pracują na laserze LightSheer! A dziewczyny w gabinecie przemiłe, dokładne i znają się na rzeczy
No a do tego jak się porozmawia, czy kupi pakiet to mają zniżki na te zabiegi
Madzia Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:27   #76
smuklaania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Hej to zależy od szybkości wzrostu włosa.Polecam gab Kosmedica, sprawdziłam ten gabinet i zabiegi na sobie i uważam ,że są w tym najlepsi i uczciwi+maja fajne zniżki.Ja także trafiłam do nich z polecenia, więc to dobrze o nich świadczy. Bardzo miłe i profesjonalne Panie,czysty gabinet, dawki zwiększane przy każdej wizycie, dokładny wywiad dot.zdrowia itd. Naprawdę warto!!
robiłam sobie łydki, pachy i bikini. Chodziłam regularnie i przestrzegałam wszystkich zasad ustalonych z Pania kosmetolog i włosów brak. Super komfort!!!
smuklaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:46   #77
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

mam pytanie do dziewczyn które robiły laser w Estetimed na Ogrodowej - czy dopłaca sie do ceny zabiegu gdy jednak potrzebujemy maści znieczulającej?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:49   #78
kiciass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

kiciass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:24   #79
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez karolinak886 Pokaż wiadomość
Dzis ciezko o dobry salon, zeby rzetelnie wykonywali swoja prace. Moge ci podac ten do ktorego ja chodze, jest swietny
Nie zauważyłam wcześniej twojej odpowiedzi. Ja nie potrzebuję tak często depilacji (całe szczęście!), a chodzę już w jedno miejsce z przyzwyczajenia. Możesz wrzucić coś, co polecasz, może ktoś skorzysta, ja już za bardzo lubię dziewczyny z mojego salonu
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 12:57   #80
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Dziewczyny, a powiedzcie ile mniej wiecej utrzymuja się efekty depilacji łydek, bo zastanawiam się czy to się oplaca?
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 11:20   #81
victorynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie ile mniej wiecej utrzymuja się efekty depilacji łydek, bo zastanawiam się czy to się oplaca?
Efekty powinny się utrzymać nawet do około 1,5 roku (czasem dłużej), ale z tego co wiem to jest to zależne od dwóch czynników. Jeden to to kwestia związana z naszym organizmem i jego gospodarką hormonalną (ta ma większy wpływ), a druga to jakość lasera (konkretnie jego moc). Choć w drugim przypadku to raczej nie będzie efektów (w postaci skutecznej depilacji), bądź będą mizerne.
A na pewno się opłaca. Spokój na długo.
victorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 06:51   #82
Madzia Lenka
Przyczajenie
 
Avatar Madzia Lenka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie ile mniej wiecej utrzymuja się efekty depilacji łydek, bo zastanawiam się czy to się oplaca?
Jak zrobisz pełną serie - minimum 5, a nawet 7 zabiegów, to efekt będzie naprawdę trwały i może po kilku latach odrośnie jakiśtam włosek!
Dziewczyny nie kończcie na 3, albo 4 zabiegu, bo za moment odrosną włosy i szkoda będzie kasy wyrzuconej na te zabiegi!
Ja o to dokładnie wypytywałam i mi wszystko wytłumaczyli i zdecydowałam się wziąć taki pakiet zabiegów i mam 25% zniżki
Madzia Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:42   #83
MillaMilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Czytam Wasze wypowiedzi odnośnie salonów w stolicy i myślałam, że znajdzie się choć jedna wzmianka o salonie Beauty Skin a tu nic... Czy ktoś z Was był może w tym własnie salonie? Planuję depilację u nich, ale... teraz jakoś strasznie się zaczęli promować, Michał Baryza na głównej stronie, spoko, nie przeszkadza, ale ceny coś mi się wydaje wzrosły... Przykładowo jeszcze miesiąc temu oferowali promocje do końca marca i wszystko kosztowało mniej niż 200 zł a teraz pojedyńcze zabiegi poszły mocno w górę... No cóż, widocznie zawsze tak jest, że po zakończeniu promo ceny idą w górę.
Dlatego zastanawiam się, czy nie zmienić salonu... w Beauty Skin mają Vectusa, a sporo pozytywnych opinii się naczytałam, mniejszy ból itd. Widzę, że większość dziewczyn poleca Estetimed, ale tam jest zwykły Light Sheer (większy ból podczas zabiegu). Ktoś wcześniej pytał o znieczulenie w Estetimed.... przyłączam się do zapytania koleżanki - czy istnieje możliwość zakupienia jakiejś maści znieczulającej przed zabiegiem? Jeśli tak, to ile ona kosztuje?
MillaMilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 09:06   #84
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez MillaMilla Pokaż wiadomość
Czytam Wasze wypowiedzi odnośnie salonów w stolicy i myślałam, że znajdzie się choć jedna wzmianka o salonie Beauty Skin a tu nic... Czy ktoś z Was był może w tym własnie salonie? Planuję depilację u nich, ale... teraz jakoś strasznie się zaczęli promować, Michał Baryza na głównej stronie, spoko, nie przeszkadza, ale ceny coś mi się wydaje wzrosły... Przykładowo jeszcze miesiąc temu oferowali promocje do końca marca i wszystko kosztowało mniej niż 200 zł a teraz pojedyńcze zabiegi poszły mocno w górę... No cóż, widocznie zawsze tak jest, że po zakończeniu promo ceny idą w górę.
Dlatego zastanawiam się, czy nie zmienić salonu... w Beauty Skin mają Vectusa, a sporo pozytywnych opinii się naczytałam, mniejszy ból itd. Widzę, że większość dziewczyn poleca Estetimed, ale tam jest zwykły Light Sheer (większy ból podczas zabiegu). Ktoś wcześniej pytał o znieczulenie w Estetimed.... przyłączam się do zapytania koleżanki - czy istnieje możliwość zakupienia jakiejś maści znieczulającej przed zabiegiem? Jeśli tak, to ile ona kosztuje?
To oni mają takie promocje, że podnoszą ceny? A, to fajnie.
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 14:38   #85
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez MillaMilla Pokaż wiadomość
Czytam Wasze wypowiedzi odnośnie salonów w stolicy i myślałam, że znajdzie się choć jedna wzmianka o salonie Beauty Skin a tu nic... Czy ktoś z Was był może w tym własnie salonie? Planuję depilację u nich, ale... teraz jakoś strasznie się zaczęli promować, Michał Baryza na głównej stronie, spoko, nie przeszkadza, ale ceny coś mi się wydaje wzrosły... Przykładowo jeszcze miesiąc temu oferowali promocje do końca marca i wszystko kosztowało mniej niż 200 zł a teraz pojedyńcze zabiegi poszły mocno w górę... No cóż, widocznie zawsze tak jest, że po zakończeniu promo ceny idą w górę.
Dlatego zastanawiam się, czy nie zmienić salonu... w Beauty Skin mają Vectusa, a sporo pozytywnych opinii się naczytałam, mniejszy ból itd. Widzę, że większość dziewczyn poleca Estetimed, ale tam jest zwykły Light Sheer (większy ból podczas zabiegu). Ktoś wcześniej pytał o znieczulenie w Estetimed.... przyłączam się do zapytania koleżanki - czy istnieje możliwość zakupienia jakiejś maści znieczulającej przed zabiegiem? Jeśli tak, to ile ona kosztuje?
ja chodze do Estetimed, jestem super zadowolona, stosują maść znieczulającą,
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 18:22   #86
MillaMilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja chodze do Estetimed, jestem super zadowolona, stosują maść znieczulającą,
Ale jest ona za darmo czy należy dopłacić?
MillaMilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 22:46   #87
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

We Fleur de Beaute dają kremy za darmo (w niektórych zabiegach), kolejek nie ma a depilacja była wyjątkowo przyjemna
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:37   #88
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez MillaMilla Pokaż wiadomość
Ale jest ona za darmo czy należy dopłacić?
trzeba dopłacić
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 14:50   #89
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez victorynka Pokaż wiadomość
Efekty powinny się utrzymać nawet do około 1,5 roku (czasem dłużej), ale z tego co wiem to jest to zależne od dwóch czynników. Jeden to to kwestia związana z naszym organizmem i jego gospodarką hormonalną (ta ma większy wpływ), a druga to jakość lasera (konkretnie jego moc). Choć w drugim przypadku to raczej nie będzie efektów (w postaci skutecznej depilacji), bądź będą mizerne.
A na pewno się opłaca. Spokój na długo.
Moim zdaniem efekt depilacji laserowej utrzymuje się sporo dłużej niż 1,5 roku, najczęściej jest to do kilku lat.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:45 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 13:51   #90
MillaMilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Zdecydowałam się na laser Vectus w Beauty Skin - wzięłam pakiet 4 zabiegów na twarz i szyję. W piątek byłam na pierwszej wizycie. Co do salonu to mogę powiedzieć, że dziewczyna która mi depilowała włoski była sympatyczna, zresztą jak reszta załogi. A sam zabieg praktycznie bezbolesny. Spodziewałam się sporego bólu, ale jak się okazało nie taki diabeł straszny Gdzieś tam coś poczułam pod brodą i w okolicach baczków, a poza tym całkiem ok. Jedyne co było dość przykre to specyficzny zapach podczas depilacji, zwłaszcza jak laser działał w okolicach wąsika (zapach od razu wciągasz do nosa)
Kosmetyczka powiedziała, że za pierwszym razem może wypaść ok 20-30% włosków po ok 2 tyg (czasem dzieje się to po 1 tyg, ale bardzo rzadko). Spodziewałam się też okropnego zaczerwienienia, ale okazało się, że wszelkie przebarwienia zniknęły po ok 2-3 h od zabiegu, więc miłe zaskoczenie. Teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać na wypadanie włosków
MillaMilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.