kosmetyki Bourjois - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 21:31   #331
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Mój niestety wie, mimo że staram się poupychać w mieszkaniu, tak by widział jak najmniej..



Dziekuję za linka! Już myślałam, że będę musiała kogoś szukać, kto ma konto na ebay'u i kartę kredytową, bo na allegro pustki.

Wiem na co kupię w najbliższym czasie.. Czuję się już zabita przez TŻ A róż z allegro i biała czekoladka miały być ostatnimi zakupami do moich urodzin
Ja rowniez dziekuje za linka,bo widzialam,ze maja zielona baze,wiec penwnie (jesli nigdzie indziej jej nie znajde) zrobie tam zkupki

Widze,ze nie tylko aj tak mam Moj TZ strasznie marudzi,jak kupuje sobie cos nowego.Zawsze musi wtedy pogadac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:36   #332
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Magdakow Pokaż wiadomość
masz podróbke (pacynka powinna byc żółta a nie w kolorze opakowania). kiedys pełno było tego na all
Magdakow - nie wiem jak jest teraz, ale 3 lata temu na pewno pacynki były (co najmniej również, bo nie wiem czy tylko) także w kolorze opakowania - miałam błękity z francuskiej Sephory - pacynka była niebieska, srebrne i brązowe miałam z polskich pefumerii i w brązowych miałam brązową, natomiast w srebrnych rzeczywiście miałam żółtą.
W takim razie - może, ale niekoniecznie podróbka? Może ze starej wersji (i np. przeterminowane)?...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:37   #333
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Magdakow Pokaż wiadomość
masz podróbke (pacynka powinna byc żółta a nie w kolorze opakowania). kiedys pełno było tego na all
tak tez podejrzewalam ,bo cos mi z tymi cieniami nie gralo,a ze to prezent to tym bardziej mozliwe...
Eh, a teraz upewnilas mnie w podejrzeniach...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:26   #334
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

Przyszły moje róże w kolorach 54 i 03
54 to taki zimny, dość mocno nasycony, róż bez drobinek, matowy. Daje mocny efekt, trzeba uważać z ilością, nie to co przy 16 delikatnej 16tce, która nawet kilkoma pociągnięciami krzywdy nie zrobi Ogólnie jestem zadowolona, bo już po zakupie bałam się, że 54 i 16 będą do siebie zbyt podobne. Ale nie są.
16tka, która do tej pory wydawała mi się czystym różem, z ładną srebrną, migotliwą ale delikatną poświątą teraz przyłożona do 54 wydała mi się koralowa
Jutro postaram się wrzucić fotkę.
03 - piękna, opalizująca brzoskwinka
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2008-01-21 o 09:11
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:51   #335
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja bym poprosiła o fotkę 03
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 09:54   #336
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja rowniez dziekuje za linka,bo widzialam,ze maja zielona baze,wiec penwnie (jesli nigdzie indziej jej nie znajde) zrobie tam zkupki

Widze,ze nie tylko aj tak mam Moj TZ strasznie marudzi,jak kupuje sobie cos nowego.Zawsze musi wtedy pogadac
O. Zajęta oglądaniem róży nie patrzyłam na inne rzeczy na stronie, a ta baza też jest na mojej liście must have Mój TŻ w ogóle nie rozróżnia kosmetyków kolorowych i mimo mojej ciągłej indoktrynacji :P co zakup muszę się barrrrdzo tłumaczyć

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyszły moje róże w kolorach 54 i 03
54 to taki zimny, dość mocno nasycony, róż bez drobinek, matowy. Daje mocny efekt, trzeba uważać z ilością, nie to co przy 16 delikatnej 16tce, która nawet kilkoma pociągnięciami krzywdy nie zrobi Ogólnie jestem zadowolona, bo już po zakupie bałam się, że 54 i 16 będą do siebie zbyt podobne. Ale nie są.
16tka, która do tej pory wydawała mi się czystym różem, z ładną srebrną, migotliwą ale delikatną poświątą teraz przyłożona do 54 wydała mi się koralowa
Jutro postaram się wrzucić fotkę.
03 - piękna, opalizująca brzoskwinka
Mam 3 i faktycznie jest śliczna, choć myślałam, że będzie odrobinę jaśniejsza (no ale to już wina światła w sephorze) i czasami mam wrażenie, że dla mnie jest zbyt ciemna. 16 zamówiłam na allegro, bo wydawała mi się w kolorze koralu (hehe jak to wyszło) i baaardzo się zaczęłam niepokoić jak parę razy ktoś napomknął, że jest różowy (?), więc troche mnie uspokoiłaś tym postem :P tak czy siak dzisiaj się przekonam jak to jest w rzeczywistości, bo wreszcie mam czas, by skoczyć na pocztę.
Wydaje mi się, że 35 to będzie w końcu mój w 100% trafiony odcień, no ale to musi poczekać parę dni
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 10:40   #337
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Magdakow - nie wiem jak jest teraz, ale 3 lata temu na pewno pacynki były (co najmniej również, bo nie wiem czy tylko) także w kolorze opakowania - miałam błękity z francuskiej Sephory - pacynka była niebieska, srebrne i brązowe miałam z polskich pefumerii i w brązowych miałam brązową, natomiast w srebrnych rzeczywiście miałam żółtą.
W takim razie - może, ale niekoniecznie podróbka? Może ze starej wersji (i np. przeterminowane)?...
eh,teraz to mam zamet...bo cienie faktycznie leza juz u mnie i leza (jakos sie nie czuje w zieleniach), wiec nie tylko moga byc z jakiejs starszej serii,a nawet mogly sie przeterminowac...jednak ze wzgledu na ich twardosc podchodze do nich scepytcznie...

A czy ktores z twoich "trojeczek" byly twarde, czy raczej wszystkie miekkie i dosc kruche?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 11:27   #338
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
eh,teraz to mam zamet...bo cienie faktycznie leza juz u mnie i leza (jakos sie nie czuje w zieleniach), wiec nie tylko moga byc z jakiejs starszej serii,a nawet mogly sie przeterminowac...jednak ze wzgledu na ich twardosc podchodze do nich scepytcznie...

A czy ktores z twoich "trojeczek" byly twarde, czy raczej wszystkie miekkie i dosc kruche?
Niebieskie stwardniały mi po jakimś czasie, podobnie srebrne, natomiast brązowe wyrzuciłam z pół roku temu, bo zmienił im się zapach, ale nadal były bardzo miękkie.

Niezależnie - jak masz wątpliwości - wyrzuć. To znacznie bezpieczniejsze niż się nabawić jakiś uczuleń, czy gorszego świństwa na oku.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 15:59   #339
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Echhh dziewczyny...dupa blada, ze tak powiem W tym sklepie co podalam do niego linka, jednak nie maja rozu ani 54 ani 35 Dostalam mejla z wyjasnieniami bo oczywiscie czym predzej zlozylam u nich zamowienie... To byloby zbyt piekne...
Sorki za wprowadzenie w blad.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:10   #340
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam pytanie do posiadaczek błyszczyka Eau de gloss. Otóż gdy nakładam go na usta czuję dziwne mrowienie mniej więcej takie jak przy błyszczykach powiększających usta. A to przecież nie błyszczyk z tego rodzaju. Czy Wy też macie takie uczucie? A może błyszczyk jest zepsuty? Dodam, że przy pierwszych dwóch nałożeniach go na usta nie miałam takiego odczucia.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:13   #341
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Nie miałam nigdy takiego odczucia - chyba masz rację, że coś się znim podziało (ew. w grę wchodzi Twoje uczulenie na jakiś składnik)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 16:18   #342
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dlatego chyba będę musiała go odłożyć, a szkoda, bo choć nie trzyma się długo na ustach to bardzo go lubię.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:41   #343
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: kosmetyki Bourjois

Także mam róż 03 i mimo tego, że jestem blada- prawie w ogóle nie widzę go na twarzy. Uczę się dopiero posługiwać załączonym pędzelkiem

Dodaję fotkę-razem z błyszczykiem 3D Bourjois, również kolor nr. 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bojouris.jpg (78,9 KB, 176 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:24   #344
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki Bourjois

kuseczka cudo gdzie go kupiłaś?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 18:59   #345
Magdakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Magdakow - nie wiem jak jest teraz, ale 3 lata temu na pewno pacynki były (co najmniej również, bo nie wiem czy tylko) także w kolorze opakowania - miałam błękity z francuskiej Sephory - pacynka była niebieska, srebrne i brązowe miałam z polskich pefumerii i w brązowych miałam brązową, natomiast w srebrnych rzeczywiście miałam żółtą.
W takim razie - może, ale niekoniecznie podróbka? Może ze starej wersji (i np. przeterminowane)?...
Może tak. Wlasnie mi sie przypomnialo ze na podrobkach na wieczkach zamiast koloru np przy zielonych "Les Verts" pisalo na wszystkich "Les Roses" (tak jak na oryginalnych różowych).
Poprostu aniser napisala ze sa sredniej jakości wiec tak mi sie przypomnialo ze kiedys widywalam czesto taki podrobki
Magdakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:01   #346
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyszły moje róże w kolorach 54 i 03
54 to taki zimny, dość mocno nasycony, róż bez drobinek, matowy. Daje mocny efekt, trzeba uważać z ilością, nie to co przy 16 delikatnej 16tce, która nawet kilkoma pociągnięciami krzywdy nie zrobi Ogólnie jestem zadowolona, bo już po zakupie bałam się, że 54 i 16 będą do siebie zbyt podobne. Ale nie są.
16tka, która do tej pory wydawała mi się czystym różem, z ładną srebrną, migotliwą ale delikatną poświątą teraz przyłożona do 54 wydała mi się koralowa
Jutro postaram się wrzucić fotkę.
03 - piękna, opalizująca brzoskwinka
To ja poprosze o fotke 54 ale ladny roz czy taki barbi?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:01   #347
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyszły moje róże w kolorach 54 i 03
54 to taki zimny, dość mocno nasycony, róż bez drobinek, matowy. Daje mocny efekt, trzeba uważać z ilością, nie to co przy 16 delikatnej 16tce, która nawet kilkoma pociągnięciami krzywdy nie zrobi Ogólnie jestem zadowolona, bo już po zakupie bałam się, że 54 i 16 będą do siebie zbyt podobne. Ale nie są.
16tka, która do tej pory wydawała mi się czystym różem, z ładną srebrną, migotliwą ale delikatną poświątą teraz przyłożona do 54 wydała mi się koralowa
Jutro postaram się wrzucić fotkę.
03 - piękna, opalizująca brzoskwinka
Jak dla mnie 16-tka to taki brzoskwiniowy róż, a 3-ka to bardziej jasny brąz wpadający w pomarańcz. Ale tak czy siak oba bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Mam 3 i faktycznie jest śliczna, choć myślałam, że będzie odrobinę jaśniejsza (no ale to już wina światła w sephorze) i czasami mam wrażenie, że dla mnie jest zbyt ciemna.
Po testach w Sephorze i mnie się wydawało, że 3-ka jest jasna i mocno się zdziwiłam, jak za pierwszym razem przedobrzyłam i była wręcz za ciemna Ale już jest ok, już wiem, jak po niej machać pędzlem W żadnym wypadku nie tak jak po 16-stce, z 3-ką trzeba delikatniej, ostrożeniej

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Echhh dziewczyny...dupa blada, ze tak powiem W tym sklepie co podalam do niego linka, jednak nie maja rozu ani 54 ani 35 Dostalam mejla z wyjasnieniami bo oczywiscie czym predzej zlozylam u nich zamowienie... To byloby zbyt piekne...
Sorki za wprowadzenie w blad.
Nie masz za co przepraszać, to ten sklep powinien się wstydzić

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;6354014]Mam pytanie do posiadaczek błyszczyka Eau de gloss. Otóż gdy nakładam go na usta czuję dziwne mrowienie mniej więcej takie jak przy błyszczykach powiększających usta. A to przecież nie błyszczyk z tego rodzaju. Czy Wy też macie takie uczucie? A może błyszczyk jest zepsuty? Dodam, że przy pierwszych dwóch nałożeniach go na usta nie miałam takiego odczucia.[/quote]
Ten błyszczyk ma w składzie mentol i on lekko chłodzi jednocześnie delikatnie mrowiąc usta. U mnie robi to raz słabiej, raz mocniej, więc może tak samo u Ciebie. Myślę, że jeśli nie wywołuje to większego dyskomfortu, to nie masz się czym przejmować.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:11   #348
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: kosmetyki Bourjois

Gajowniczka obecnie jestem w UK i Bourjois można kupić w zwykłych sklepach drogeryjnych za nie dużą kwotę

Mam pytanko: Który z różów zawiera najwięcej drobinek rozświetlających? Jaki numer? Proszę o odpowiedź
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:17   #349
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ten błyszczyk ma w składzie mentol i on lekko chłodzi jednocześnie delikatnie mrowiąc usta. U mnie robi to raz słabiej, raz mocniej, więc może tak samo u Ciebie. Myślę, że jeśli nie wywołuje to większego dyskomfortu, to nie masz się czym przejmować.
A, chłodzenie tak Ale przyznam, że ja po opisie miałam wizję takiego totalnego szczypania - zgodnie z tym co było na temat "powiększających" błyszczyków (których nie cierpię - za co mam niby karać swoje usta czymś tak nieprzyjemnym)...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 19:27   #350
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Echhh dziewczyny...dupa blada, ze tak powiem W tym sklepie co podalam do niego linka, jednak nie maja rozu ani 54 ani 35 Dostalam mejla z wyjasnieniami bo oczywiscie czym predzej zlozylam u nich zamowienie... To byloby zbyt piekne...
Sorki za wprowadzenie w blad.
Cholerka, a już kombinowałam jak tu cichaczem zamówić Mam 16. Jest strasznie mięciutka i jak spróbowałam nałożyć tym ichnim pędzelkiem, to efekt był jak baby z targu pewnie za kilka dni stwardnieje tak jak trójeczka

A jutro odbieram czekoladkę białą, bo awizo znalazłam w skrzynce
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:35   #351
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ten pędzelek dołączony do różu jest z naturalnego włosia? Jest miękki? Dobrze się nim aplikuje róż?
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:31   #352
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dla mnie to taki pędzelek zastępczy, żeby był w razie jakby trzeba było coś poprawić "na mieście" No, ale można się uprzeć i nakładać nim tak normalnie. Włosie średnio miękkie szczerze mówiąc, nie wiem czy naturalne. Raz spróbowałam co to za cudo z czystej ciekawości, ale nie ma to jak ścięty Sephorowy, który możesz teraz nabyć za 25 zł? (chyba? promocja w każdym razie ).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:40   #353
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

załączam obiecane fotki

03 16 54
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roze.jpg (93,0 KB, 448 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:44   #354
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dla mnie to taki pędzelek zastępczy, żeby był w razie jakby trzeba było coś poprawić "na mieście" No, ale można się uprzeć i nakładać nim tak normalnie. Włosie średnio miękkie szczerze mówiąc, nie wiem czy naturalne. Raz spróbowałam co to za cudo z czystej ciekawości, ale nie ma to jak ścięty Sephorowy, który możesz teraz nabyć za 25 zł? (chyba? promocja w każdym razie ).
Dzięki Tak też właśnie myslałam Już zaplanowałam zakup skośnego na luty Pani w Inglocie bardzo zachwalała...
Mam pędzelek z Rossmana z naturalnego włosia ale strasznie mnie drapie.... taki drapcioch z niego
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:40   #355
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dla mnie to taki pędzelek zastępczy, żeby był w razie jakby trzeba było coś poprawić "na mieście" No, ale można się uprzeć i nakładać nim tak normalnie. Włosie średnio miękkie szczerze mówiąc, nie wiem czy naturalne. Raz spróbowałam co to za cudo z czystej ciekawości, ale nie ma to jak ścięty Sephorowy, który możesz teraz nabyć za 25 zł? (chyba? promocja w każdym razie ).
Zgadzam sie. Nawet dopisze, ze ja sie tym pedzlem umalowac srednio umiem. Nie ma jak Sephorowy.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:21   #356
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dla mnie to taki pędzelek zastępczy, żeby był w razie jakby trzeba było coś poprawić "na mieście" No, ale można się uprzeć i nakładać nim tak normalnie. Włosie średnio miękkie szczerze mówiąc, nie wiem czy naturalne. Raz spróbowałam co to za cudo z czystej ciekawości, ale nie ma to jak ścięty Sephorowy, który możesz teraz nabyć za 25 zł? (chyba? promocja w każdym razie ).
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Nawet dopisze, ze ja sie tym pedzlem umalowac srednio umiem. Nie ma jak Sephorowy.
Oj tak ten Sephorowy pędzelek jest genialny ale na do poprawek w ciągu dnia ten dołączony do Bourjois jest nawet ok

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
załączam obiecane fotki
03 16 54
śliczny ten 16
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:38   #357
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja różu Bourjois nie muszę poprawiać, bo trwa w niezmienionym stanie aż do demakijażu (w przeciwieństwie do Blush Delicieux Loreala tak zachwalanego, gdzie wystarczyło przejechać ręką i już go nie było ).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 14:01   #358
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ja różu Bourjois nie muszę poprawiać, bo trwa w niezmienionym stanie aż do demakijażu (w przeciwieństwie do Blush Delicieux Loreala tak zachwalanego, gdzie wystarczyło przejechać ręką i już go nie było ).
a u mnie one w podobnym tempie znikają... jak pomaluję się koło 7 rano to o 13 nie ma już śladu... Nie wiem w czym tkwi przyczyna
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:13   #359
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a u mnie one w podobnym tempie znikają... jak pomaluję się koło 7 rano to o 13 nie ma już śladu... Nie wiem w czym tkwi przyczyna
Moze czesto dotykasz twarzy,TZ dotyka,caluje,policzki ocieraja sie o ubranie itp itd?
Ja z czasem,odkad zaczelam robic makijaz,zaczelam coraz rzadziej dotykac twarzy.I zauwazylam,ze to pomaga Wczesniej roz szybko mi znikal z buzi,ale staralam sie hamowac,nie opierac glowy na rekach itd i roz potrafi wytrzymac wiele godzin

Co do pedzla w rozu Bourjois,to ja jestem z niego zadowolona Wygodnie mi sie nim maluje.Jest znacznie lepszy,niz pedzle dolaczone do wielu innych rozy
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:27   #360
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Moze czesto dotykasz twarzy,TZ dotyka,caluje,policzki ocieraja sie o ubranie itp itd?
Ja z czasem,odkad zaczelam robic makijaz,zaczelam coraz rzadziej dotykac twarzy.I zauwazylam,ze to pomaga Wczesniej roz szybko mi znikal z buzi,ale staralam sie hamowac,nie opierac glowy na rekach itd i roz potrafi wytrzymac wiele godzin

Co do pedzla w rozu Bourjois,to ja jestem z niego zadowolona Wygodnie mi sie nim maluje.Jest znacznie lepszy,niz pedzle dolaczone do wielu innych rozy
Raczej nie wina TŻta bo czy przy nim czy bez niego tak samo szybko schodzi róż na nim często widuję mój rozświetlacz ;D ma masę drobinek na twarzy i śmiesznie to wygląda ale ciiii..
ale z tym dotykaniem możesz mieć rację... Często właśnie opieram głowę na rękach.... i pewnie od tego schodzi.. postaram się już tak nie robić i zobaczę czy pomoże mam nadzieję, że tak
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.