Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 12:29   #3541
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Variance, zdaje się że bardziej w stronę rudego, a zaraz po farbowaniu owszem, była to dość ciemna, a intensywna czerwień, tak jak mi się marzyło Daję jeszcze zdjęcie po jakichś 3 myciach, innych już niestety nie mam, te z wesela, czyli po 1 myciu, z sali są za bardzo przekłamane, jedynie tamto, z zewnątrz, się nadawało.
dzięki no ja właśnie chyba po tym odświeżaniu kolorem szamponetką, stwierdzam, że chyba mi lepiej w takiej ciut ciemniejszej, ale nadal intensywnym kolorem
ale nie widziałam na allegro nigdzie tego nr 600 może teraz się skończyła, bo w archiwum allegro widzę

wgl oszalałam - nie lubię bardzo różowego koloru - a z desperacji kupiłam sukienkę właśnie w takie malinowo fioletowe róże
mam nadzieję, że jak się zafarbuje to się nie będzie gryzło
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 14:00   #3542
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Link do aukcji poszedł
Sugar, to ja już nie wiem..

A co do takich odchyłów kolorystycznych - że nie lubię a jakby na przekór coś w tym kolorze mi sie spodoba - też mam

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2013-08-24 o 14:02
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 14:31   #3543
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
A nie chcesz żeby koleżanka Ci zafarbowała? Bo rozumiem że te łatki są wynikiem całkowicie samodzielnego farbowania?

:
niestety w moim gronie to ja jestem tą co farbuje innym włosy.
jestem skazana na samo rozjaśnienie odrostów, a kolor w domu sobie zrobię sama.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:35   #3544
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, chciałam wam pokazać co robi moja grzywka jeżeli zostawię ją samopas po myciu... aj hejt it!
BTW- nowy sposób na loki, zamiast warkoczy - nakładam na wilgotne włosy odżywkę z garniera tę z masłami jakimiś (super utrwala loki, a kallos w ogóle, np) skręcam włosy w 2 rulony i spinam na czubku głowy na noc (stąd te "różki" na czubku głowy na fotach) Rano są takie pięęękne sprężynki. Już chyba kiedyś wklejałam zdjęcie.
A i jeszcze jeden z serii superpomysłów falki - wklejamy zdjęcia pt: moje czerwone włosy zaraz po przebudzeniu? Będzie czad! Oczywiście twarz można zamalować Co wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1596.jpg (100,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1597.jpg (89,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1599.jpg (93,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:19   #3545
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam wam pokazać co robi moja grzywka jeżeli zostawię ją samopas po myciu... aj hejt it!
BTW- nowy sposób na loki, zamiast warkoczy - nakładam na wilgotne włosy odżywkę z garniera tę z masłami jakimiś (super utrwala loki, a kallos w ogóle, np) skręcam włosy w 2 rulony i spinam na czubku głowy na noc (stąd te "różki" na czubku głowy na fotach) Rano są takie pięęękne sprężynki. Już chyba kiedyś wklejałam zdjęcie.
A i jeszcze jeden z serii superpomysłów falki - wklejamy zdjęcia pt: moje czerwone włosy zaraz po przebudzeniu? Będzie czad! Oczywiście twarz można zamalować Co wy na to?
nie marudź, bardzo twarzowo Ci się układają
nie odstaje we wszystkie strony, a robi ładny look - niektóre do tego dążą, a Ty masz to ot tak ja też robię ruloniki
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:41   #3546
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

czesc dzewczyny.
Od dzis jestem czerwonowłosa, ale przez przypadek. Schodziłam z czerni kapielami rozjaśniającymi i miałam chwycic rudą farbe mango z loreala a wziełam jakiś odcień bardziej czerwony . Nawet nie zauwazyłam. Mozecie mi powiedziec co zrobic by ze skóry czerwone spłukac? Bo odrosty mam takie mega mega czerwone a reszte to juz taka czerwien z ciemniejszym bordem pomieszana . Nie wyglada az tak źle ale ta czerwona skóra mnie przeraza(skalp)

Mam nadzieje ze ta farba sie wypłucze z tej intensywnosci?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2013-08-24 o 20:44
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:18   #3547
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
czesc dzewczyny.
Od dzis jestem czerwonowłosa, ale przez przypadek. Schodziłam z czerni kapielami rozjaśniającymi i miałam chwycic rudą farbe mango z loreala a wziełam jakiś odcień bardziej czerwony . Nawet nie zauwazyłam. Mozecie mi powiedziec co zrobic by ze skóry czerwone spłukac? Bo odrosty mam takie mega mega czerwone a reszte to juz taka czerwien z ciemniejszym bordem pomieszana . Nie wyglada az tak źle ale ta czerwona skóra mnie przeraza(skalp)

Mam nadzieje ze ta farba sie wypłucze z tej intensywnosci?
Spokojnie. Jedno mycie i po problemie. Na wszelki wypadek weź silniejszy szampon.
Natomiast na skórę wokół włosów trochę kremów, coś do demakijażu i plamy znikają.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 21:26   #3548
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Spokojnie. Jedno mycie i po problemie. Na wszelki wypadek weź silniejszy szampon.
Natomiast na skórę wokół włosów trochę kremów, coś do demakijażu i plamy znikają.
dziekuje. Włosy czerwone ogólnie mi sie podobaja. Moze nie kazdy odcien ale sa ładne. Tylko właśnie jak czytałam troche Wasz watek, to doczytałam że wymywają sie do różowego i zdrentwiałam

Jutro zrobie w swietle dziennym zdj, moze os doradzicie jak mam zrobic by te ciemniejsze tez były jasne.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:37   #3549
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziekuje. Włosy czerwone ogólnie mi sie podobaja. Moze nie kazdy odcien ale sa ładne. Tylko właśnie jak czytałam troche Wasz watek, to doczytałam że wymywają sie do różowego i zdrentwiałam

Jutro zrobie w swietle dziennym zdj, moze os doradzicie jak mam zrobic by te ciemniejsze tez były jasne.
Zależy jaka farba, mogą również do rudego.

Co do rozjaśniania ciemniejszych partii z tym będzie trochę więcej roboty i to niekoniecznie zdrowej, bo kąpiele rozjaśniające, silniejsze utleniacze, kilka farbowań, dekoloryzacja... Oczywiście nie wszystko naraz. Chwilowo najzdrowsze to szampon z SLS używać parę tygodni, a później chlapnąć farbę drugi raz. Tym razem pielęgnacja już mniej inwazyjna i dłuższy czas między farbowaniami. Zależy jak mocno to odstaje, ale za 2 - 3 razem powinno być już równo.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:40   #3550
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Zależy jaka farba, mogą również do rudego.

Co do rozjaśniania ciemniejszych partii z tym będzie trochę więcej roboty i to niekoniecznie zdrowej, bo kąpiele rozjaśniające, silniejsze utleniacze, kilka farbowań, dekoloryzacja... Oczywiście nie wszystko naraz. Chwilowo najzdrowsze to szampon z SLS używać parę tygodni, a później chlapnąć farbę drugi raz. Tym razem pielęgnacja już mniej inwazyjna i dłuższy czas między farbowaniami. Zależy jak mocno to odstaje, ale za 2 - 3 razem powinno być już równo.
Jutro cykne zdjecie.
Mialam wlosy do tali. Gydby takie były dalej (scielam jakos z 2 tyg temu) to by był problem. Ale teraz mam do lopatek i az tak bardzie zle nie wyglada. NO ale odrosty rzucają sie najbardziej

co jak co, ciesze sie ze sie smoły z głowy pozbyłam!
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:41   #3551
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

wstawiam to o mi wyszło

i mam pytanie. Czy jak zrobie kapiel na tą ciemniejsza strone to sie rozjasnią? mimo farby czerwonej?? czy najpierw ja splukiwac??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2963.jpg (138,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2966.jpg (82,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2967.jpg (159,7 KB, 15 załadowań)
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 18:02   #3552
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzień dobry
Wczoraj wróciłam z wiochy i nadrobilam - tylko zdjęć nie mogę zobaczyć bo popsuta matryca i kolory są inne, muszę dorwać kompa siostry .
Dorwałam też makową piankę z Elysse, będziemy testować.

Dziś zrobiłam moje 2cm odrosty Allwaves 06 gp z 6%, a resztkę farby przeciągnęłam na kłaczki na dosłownie 10min. 25ml farby spokojnie wystarczyło na całą operację co bardzo mnie cieszy Jestem zadowolona, mniejszy utleniacz więc nie mam super żarówy i jest mniej różowo niż ostatnio.
Jedyne co mnie martwi, to duża ilość włosów która wypadła przy myciu.. Być może nie ma to wielkiego związku z farbą bo o tej porze roku kłaczki zawsze mi lecą, ale wolę sobie o tym tutaj wspomnieć (czasem czytam swoje stare posty i takie informacje są bardzo przydatne :ehe: )
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:17   #3553
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
wstawiam to o mi wyszło

i mam pytanie. Czy jak zrobie kapiel na tą ciemniejsza strone to sie rozjasnią? mimo farby czerwonej?? czy najpierw ja splukiwac??
lepiej wypłucz a potem zobacz do jakiego sie wyplucze.. w razie "W" pozniej zrobisz kąpiel rozjaśniającą..

Martek- a gdzie bylas jak cie nie bylo? Wakacje??

Fajka- hahhaa moja by tak samo wyglądała jakbym jej nie spięła hahah
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 09:52   #3554
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie po dłuuuugiej przerwie.
Przyznam, że nie było mi z wizażem.pl po drodze, bo z moim własnym na czas wakacji też niekoniecznie, zrezygnowałam z mejkapu, odziewałam się w worki i w ogóle wolne ;p
Od farbowania w sumie też.

Teraz pomału odżywam, ale niespieszno mi do nakładania Matrixa... zamówiłam sobie, co prawda, via lokalny sklep fryzjerski (kiedy odbierałam farbę, to mnie zszokowali ceną, ponad 40 zł za tubkę, a brałam dwie... o, myślę sobie, niedoczekanie Wasze za takie zdzierstwo, to już wolę na allegro się bawić w wysyłki... a w domu oprzytomniałam, że dostałam 2x90 ml, w sumie dobra cena... odszczekuję więc kalumnie oficjalnie, robicie za świadków! ;p) - ale cały czas praktykuję La Riche Pillarbox Red i włosy się trzymają; odrost widoczny, ale nie masakrycznie, reszta włosów na długości ujednolicona i, co najważniejsze, końcówki w relatywnie dobrym stanie.
Droga to impreza, przyznam, bo średnio co 4 mycia nakładam toner w stanie czystym, co przy moich kłaczkach oznacza jedno opakowanie na 2 razy maks, ale imo warto. Nie niszczą się.

A jak tam Wasze wakacje? Jakieś ciekawe spostrzeżenia odnośnie mód w koloryzacji?
Część wolnego spędziłam nad morzem, gdzie moja blada gęba saute była regularnie zapamiętywana z powodu - mam nadzieję - wyróżniającego się koloru NA głowie; nie widziałam ani jednej czerwonej łepetynki w kurorcie. Krótki wypad do Wawy też nie obfitował w spotkania z płomiennowłosymi, bodaj jedną widziałam koleżankę ze zbliżonym odcieniem.
Jesteśmy passe, dziewczyny? ;p Czy przeciwnie, baaaardzo do przodu?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 10:49   #3555
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A jak tam Wasze wakacje? Jakieś ciekawe spostrzeżenia odnośnie mód w koloryzacji?
Część wolnego spędziłam nad morzem, gdzie moja blada gęba saute była regularnie zapamiętywana z powodu - mam nadzieję - wyróżniającego się koloru NA głowie; nie widziałam ani jednej czerwonej łepetynki w kurorcie. Krótki wypad do Wawy też nie obfitował w spotkania z płomiennowłosymi, bodaj jedną widziałam koleżankę ze zbliżonym odcieniem.
Jesteśmy passe, dziewczyny? ;p Czy przeciwnie, baaaardzo do przodu?
a moje wakacje do d....
TŻ mi od maja wyleciał ponad 2000km ode mnie cóż pieniądze, pieniądze. a ja przez nerwy zawaliłam egzamin, więc za 2 tyg mam poprawkę poza tym dużo czytania i seriali

a ja tam się bardzo cieszę, że mody takiej nie ma - pamiętam jak się wściekałam jak był taki bum na czerwienie i rudości z buntu pofarbowałam się wtedy na fioletowato
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:06   #3556
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, jak radzicie sobie na wczasach - np. Boje sie ze jak bede plywac w basenie to beda mi wlosy sie wyplukiwac i mnie wyrzuca:p Jechac ze splowialymi? :/
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:10   #3557
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak radzicie sobie na wczasach - np. Boje sie ze jak bede plywac w basenie to beda mi wlosy sie wyplukiwac i mnie wyrzuca:p Jechac ze splowialymi? :/
ja jechałam do Turcji ze spłowiałymi - nie aż tak, ale słońce, chlor i morze mnie mocno wybarwiły, więc bezsensu mi było się farbować przed
a świeżo pofarbowane i basen to taki średni pomysł chociaż pewnie wyrzucić raczej by nie :P
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:40   #3558
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Martek- a gdzie bylas jak cie nie bylo? Wakacje??
Wcześniej 2 tygodnie na wsi u babci, teraz 10 dni na wsi w sudetach w rodzinnych stronach przyjaciółki.. - doładowałam bateryjki

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A jak tam Wasze wakacje? Jakieś ciekawe spostrzeżenia odnośnie mód w koloryzacji?
Teraz na ulicach raczej nudnawo - najczęściej spotykam brązy, mysie blondy. Fajnie się wyróżniać .
Jedynym czego nie lubię jest nazywanie mnie "Rudą". Nie żebym miała coś do rudych dziewczyn - przeciwnie, bardzo mi się ten kolor podoba, ale mi do niego przecież daleko

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak radzicie sobie na wczasach - np. Boje sie ze jak bede plywac w basenie to beda mi wlosy sie wyplukiwac i mnie wyrzuca:p Jechac ze splowialymi? :/
Trzy tygodnie od farbowania pływałam w basenie - woda w porządku tylko ręcznik od leżenia na nim trochę różowy. Odradzam kąpieli w świeżo farbowanych włosach
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:29   #3559
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

U nas w miescie tez pustki pełno blondów i czerni.. mało czerwonowłosych.. prędzej zielone albo różowe widać..

Ja wakacje spędziłam w domu... ale byla u mnie siortra na 3 tygodnie.. bylysmy nawet 1 dzien nad morzem..
Także ogólnie nie ma źle.. ale też mega dobrze nie ma nuda w sumie na co dzień.. raz w tygodniu chodze sprzątać na czarno do jednego gościa.. to wyciągnę na miesiąc kolo 180-200 euro na moje wydatki.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 16:17   #3560
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak radzicie sobie na wczasach - np. Boje sie ze jak bede plywac w basenie to beda mi wlosy sie wyplukiwac i mnie wyrzuca:p Jechac ze splowialymi? :/
tu masz parę zdjęć jak moje kłaki wyglądały zaraz po farbowaniu i jak po aquaparku http://kolejnyblogowlosach.blogspot....-allwaves.html
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:48   #3561
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam wam pokazać co robi moja grzywka jeżeli zostawię ją samopas po myciu... aj hejt it!
BTW- nowy sposób na loki, zamiast warkoczy - nakładam na wilgotne włosy odżywkę z garniera tę z masłami jakimiś (super utrwala loki, a kallos w ogóle, np) skręcam włosy w 2 rulony i spinam na czubku głowy na noc (stąd te "różki" na czubku głowy na fotach) Rano są takie pięęękne sprężynki. Już chyba kiedyś wklejałam zdjęcie.
A i jeszcze jeden z serii superpomysłów falki - wklejamy zdjęcia pt: moje czerwone włosy zaraz po przebudzeniu? Będzie czad! Oczywiście twarz można zamalować Co wy na to?
kolor *.* kolczyk w wardze *.* a tak offtopując, to chcę sobie taki zrobić, ale czytałam, że od tego ścierają się dziąsła. Prawda?

Zastanawiam się, czy farbować Allwaves, czy Scandic Line.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:53   #3562
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
kolor *.* kolczyk w wardze *.* a tak offtopując, to chcę sobie taki zrobić, ale czytałam, że od tego ścierają się dziąsła. Prawda?

Zastanawiam się, czy farbować Allwaves, czy Scandic Line.
Dzienx Też słyszałam o tym ścieraniu, a raczej o jakichś mikropęknięciach szkliwa. Ale nic nie zauważyłam (możliwe, że widać to dopiero na jakimś mega powiększeniu, nie wiem). Raczej nie dbam o to A na dziąsła raczej nie wpłynął w żaden sposób. W sumie to planuję pozbyć się tego kolca i zrobić zwykły labret na środku i septum, bo wydaje mi się, że hm... dojrzalej wyglądają, a ja już stara dupencja jestem
Co do farby - moim zdaniem Allwaves ma większego povera, ale też bardziej żre włosy.
A co do wakacji, to ja tylko woodstock w tym roku, ale było WY-JE-BI-ŚCIE! Chyba najlepszy na jakim byłam. Kto planował, a nie dotarł - niech cierpi
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:02   #3563
promiseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mam zamiar zafarbować włosy na czerwono farbą allwaves 0.6 , lub matrixem(chociaż wolałabym allwavesem , bo tańszy )...lecz mam włosy rozjaśnione na jasny blond a podobno z blondu szybko schodzi farba czerwona , czy to prawda ? I jakiego bym miała użyć oxydantu ? Proszę pomóżcie !!! Bo Wy już takie doświadczone
promiseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:07   #3564
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez promiseee Pokaż wiadomość
Mam zamiar zafarbować włosy na czerwono farbą allwaves 0.6 , lub matrixem(chociaż wolałabym allwavesem , bo tańszy )...lecz mam włosy rozjaśnione na jasny blond a podobno z blondu szybko schodzi farba czerwona , czy to prawda ? I jakiego bym miała użyć oxydantu ? Proszę pomóżcie !!! Bo Wy już takie doświadczone
Prawda, bardzo szybko. Skoro to jasny blond to utleniacz 3% maksymalnie. Być może wcale o ile jest to możliwe, ale tego dokładnie nie wiem. Niech się inne dziewczyny wypowiedzą.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 06:01   #3565
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez promiseee Pokaż wiadomość
Mam zamiar zafarbować włosy na czerwono farbą allwaves 0.6 , lub matrixem(chociaż wolałabym allwavesem , bo tańszy )...lecz mam włosy rozjaśnione na jasny blond a podobno z blondu szybko schodzi farba czerwona , czy to prawda ? I jakiego bym miała użyć oxydantu ? Proszę pomóżcie !!! Bo Wy już takie doświadczone
ja bym na twoim miejscu nie katowała włosów farbą przy blondzie.. kup sobie piankę venity i farbuj na razie venitą.. farbe mozesz uzyc na odrosty jak juz podrosna wloski.. na prawde przy jasnym blondzie.. no szkoda farba ich malowac i je wysuszać.. a zeby kolor nie spływał to stosuj sie naszych rad z 1 strony... a będzie OK.. a nawet jak sie splucze to masz venite nia mozesz tez odświeżac albo tonerami..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 06:39   #3566
SlodkaIstotka
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaIstotka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 387
Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny! Potrzebuje pilnie pomocy farbowalam wlosy o kolorze soczysta wisnia z troche spranym brazem w paru miejscach farba inebraya 8/66 bodajze (extreme red) i efektem jest istny balejaz blondu,rudosci i czerwieni farbowalam z oxydantem 9% by moje ciemne rozjasnic... Co zrobic by uzyskac jednolity kolor??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego
Wym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792082
SlodkaIstotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:09   #3567
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

lastrada 10.60 + 9% oxy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09710.jpg (41,0 KB, 57 załadowań)
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:37   #3568
promiseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu nie katowała włosów farbą przy blondzie.. kup sobie piankę venity i farbuj na razie venitą.. farbe mozesz uzyc na odrosty jak juz podrosna wloski.. na prawde przy jasnym blondzie.. no szkoda farba ich malowac i je wysuszać.. a zeby kolor nie spływał to stosuj sie naszych rad z 1 strony... a będzie OK.. a nawet jak sie splucze to masz venite nia mozesz tez odświeżac albo tonerami..
Dziękuję za rade Przeczytałam na wizażu dużo pozytywnych komentarzy na temat tej pianki. I ona będzie najlepszym wyborem
promiseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:37   #3569
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A która farba jest stosunkowo najlepsza bez użycia rozjasniania?
Jak dotąd używałam Naturia i Garnier Olio.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:56   #3570
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
A która farba jest stosunkowo najlepsza bez użycia rozjasniania?
Jak dotąd używałam Naturia i Garnier Olio.
Wydaje mi się, że na różnych włosach różnie spisują się farby, wszystko zależy od tego jakiego efektu oczekujesz.
Wszystko o farbach rozjaśniających masz na 1 str wątku
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.