Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 07:44   #3181
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Tylko czy retinol w kremie nie ulotni się szybko i za miesiąc nie będzie go już ani trochę? to ponoć nietrwały składnik
ret
w sprawie kremu z Retinolem (z iherb) - ponieważ na opakowaniu jest tylko data ostatecznej przydatności - dość odległa - pisałam do nich z pytaniem, jak długo krem zachowuje swe właściwości po otwarciu i zapewniali (mailowo że do samego końca przydatności
Szczerze, to nie chce mi się w to wierzyć, podzieliłam do na porcje (Rayne odłożyłam Ci trochę na spróbowanie, więc jak będziesz w okolicy to pisz) i trzymam w zaciemnionym, chłodnym miejscu.

A tak poza tym, to krem jest bardzo przyjemny. Kilka razy użyłam dopiero, ale na pewno mogę powiedzieć, że po nałożeniu daje dość duży komfort (nie to, co Triacneal, który jest raczej suchy) dopiero po czasie czuć uwrażliwienie skóry (a potem to złuszczanie, no to w ogóle już czad
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:02   #3182
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej Polecacie jakiś puder w kamieniu? Koniecznie,żeby w palecie były jasne kolory.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:41   #3183
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Moja nowość. Krem Trevarno jeszcze nie dotarł.

Już go lubię, pachnie naprawdę przyjemnie i dobrze się wchłania!
Annula_ga, dzięki, że mi go poleciłaś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lotion.jpg (67,0 KB, 29 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:45   #3184
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moja nowość. Krem Trevarno jeszcze nie dotarł.

Już go lubię, pachnie naprawdę przyjemnie i dobrze się wchłania!
Annula_ga, dzięki, że mi go poleciłaś

cieszę się, że trafił w Twój gust
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:56   #3185
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

cieszę się, że trafił w Twój gust
Jestem pewna, że go pokocham Muszę trochę odpocząć od maseł do ciała.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:11   #3186
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

szampon z zieloną glinką les argiles - cudny
plącze włosy ale jak oczyszcza

odżywka w sprayu AO aktywująca skręt pasuje mi - to pierwszy produkt do kręconych, który będę uzywać, bo nie jest za ciężki dla moich włosów. Oczywiście wiecie, że kręconych włosów nie mam - ale chciałabym miec
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:22   #3187
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja zamawiałam masło do ciała z bath petals - różany. ale to takie twarde oleje (shea, kokos i coś tam jeszcze) z dodatkami. Konsystencja jak shea ale nie uzywałam jeszcze.

Kretka - składowo chyba mogłoby Ci podpasowac, ale nie wiem czy nie masz dosyć takich konsystencji
http://www.iherb.com/Bath-Petals-Nat...oz-113-g/42841
Skład ma super, ale pewnie pachnie różami? I faktycznie, mam dosyć po zimie ciężkich mazideł, coś lekkiego, ale działającego by się przydało


Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moja nowość. Krem Trevarno jeszcze nie dotarł.

Już go lubię, pachnie naprawdę przyjemnie i dobrze się wchłania!
Annula_ga, dzięki, że mi go poleciłaś
Czym pachnie? Spodobał mi się, przyjemna cena, ale alkohol
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 15:05   #3188
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII


Ależ Wam zazdroszczę tego iherba!
Ja od jakiegos czasu siedzę w książkach, sesja mnie miażdży
Od 2 tyg używam xlasha, narazie efektow nie widzę ale wiem, ze jest jeszcze za wczesnie. Kupiłam tez odżywkę aleppii i powoli udaje mi sie wyprowadzić moje włosy na prostą. Od paru dni stosuę tez krem brzozowego sylveco i faktycznie jest leciutki ale myślę nad tym zeby go trochę stunningować np. ekstraktem z lukrecji. Cera mi się jakoś "unormowała" ale kliknęłam na wszelki wypadek kwas migdałowy bielendy który wczesniej Effa polecała
Chyba była też tu jakis czas temu mowa o rzesach w butelce - niestety dla mnie okazaly się niepraktyczne. Noszę soczewki i mimo to, ze zakładałam je dopiero po umalowaniu rzęs (tak zaleca producent, chociaż to dla mnie znaczne utrudnienie) podrażniały mi oczy, osypywały się w ciągu dnia. Jak dla mnie to zbędny gadżet, nie skreślam ich całkowicie ale na codzień nie uzywam.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-06-15 o 15:07
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:10   #3189
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość

Ależ Wam zazdroszczę tego iherba!
Ja od jakiegos czasu siedzę w książkach, sesja mnie miażdży
Od 2 tyg używam xlasha, narazie efektow nie widzę ale wiem, ze jest jeszcze za wczesnie. Kupiłam tez odżywkę aleppii i powoli udaje mi sie wyprowadzić moje włosy na prostą. Od paru dni stosuę tez krem brzozowego sylveco i faktycznie jest leciutki ale myślę nad tym zeby go trochę stunningować np. ekstraktem z lukrecji. Cera mi się jakoś "unormowała" ale kliknęłam na wszelki wypadek kwas migdałowy bielendy który wczesniej Effa polecała
Chyba była też tu jakis czas temu mowa o rzesach w butelce - niestety dla mnie okazaly się niepraktyczne. Noszę soczewki i mimo to, ze zakładałam je dopiero po umalowaniu rzęs (tak zaleca producent, chociaż to dla mnie znaczne utrudnienie) podrażniały mi oczy, osypywały się w ciągu dnia. Jak dla mnie to zbędny gadżet, nie skreślam ich całkowicie ale na codzień nie uzywam.
ale Ci zazdroszczę alepii
jak ja szukałam to jej nie było, a teraz mam kupę innych.....
gdzie dorwałaś?
brzozowy sylveco jest świetny!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:23   #3190
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszczę alepii
jak ja szukałam to jej nie było, a teraz mam kupę innych.....
gdzie dorwałaś?
brzozowy sylveco jest świetny!
Na alledrogeria Mam jeszcze mydlo aleppo i się zastanawiam jak je cichaczem wprowadzic do pielęgnacji żeby się cera nie zbuntowała
Wszystko mi się pokończyło, mam tylko 3 odżywki i 2 szampony a lubię większy wybór
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:28   #3191
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Na alledrogeria Mam jeszcze mydlo aleppo i się zastanawiam jak je cichaczem wprowadzic do pielęgnacji żeby się cera nie zbuntowała
Wszystko mi się pokończyło, mam tylko 3 odżywki i 2 szampony a lubię większy wybór
dzięki za namiar
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 16:48   #3192
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
brzozowy sylveco jest świetny!
Piszecie o tym zwykłym kremie w słoiczku czy lekkim?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 17:08   #3193
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Witajcie

Chciałabym skorzytsać w Waszego bogatego doświadczenia dot. naturalnej pielegnacji... otóż czy mogłbyście polecić mi puder w kamieniu (prasowany), który posiada dobry, krótki skład?

Zależy mi przede wszytskim na wyrównaniu kolorytu skóry. Nie używam podkładu, a cera domaga się ujednolicenia. Myślę, że puder będzie lżejszy i łatwiejszy w wyborze odcienia.

Macie swoje hity? Czego używacie na codzień?
witamy
ja aktualnie testuje nivea pure&naturals (dostepne na alle ) oraz amlay pure blends ale on transparenty jest z ocena musze sie wstrzymac i potestowac jeszcze w roznych kombinacjach makijazowych
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam
kurcze - no bo spojrzałam na ceny odzywek AO w pl, spojrzałam na cene na iherbie, a potem to juz nic nie pamiętam zorientowałam się dopiero jak mi kwotę za zakup zablokowali na koncie

Effcia - nie poznałam Cię!!!! Cóż za romantyczna odsłona


jak to dobrze mieć urodziny przez cały rok - tak jak Ty bo obchodzisz je i obchodzisz
witaj
specem od pudrów kolorowych w kamieniu jest Effcia ostatnio nabrała hurtem
ja w kamieniu używam tylko tonującego hauschki, ale on transparentny jest.
mowia, ze Michelle do mnie podobna
tiaaa z tego wynika,ze urodziny mam srednio co 2 miesiace
mam nadzieje, ze Tobie odzywka AO przypadnie do gustu, ja jako jedna z niewielu rzeczy koszmarnie ja wspominam. W koncu ja wywalilam bo nikt jej nie chcial a ja nie mialam do czego zuzyc

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ret
w sprawie kremu z Retinolem (z iherb) - ponieważ na opakowaniu jest tylko data ostatecznej przydatności - dość odległa - pisałam do nich z pytaniem, jak długo krem zachowuje swe właściwości po otwarciu i zapewniali (mailowo że do samego końca przydatności
Szczerze, to nie chce mi się w to wierzyć, podzieliłam do na porcje (Rayne odłożyłam Ci trochę na spróbowanie, więc jak będziesz w okolicy to pisz) i trzymam w zaciemnionym, chłodnym miejscu.

A tak poza tym, to krem jest bardzo przyjemny. Kilka razy użyłam dopiero, ale na pewno mogę powiedzieć, że po nałożeniu daje dość duży komfort (nie to, co Triacneal, który jest raczej suchy) dopiero po czasie czuć uwrażliwienie skóry (a potem to złuszczanie, no to w ogóle już czad
ja juz mam go otwartego spokojnie ponad miesiac jak nie dluzej i zadnego oslabienia jesli o dzialanie chodzi nie zauwazylam dalej killer z niego nieprzecietny
szukam chetnej osoby na zamowienie z YR dzis jest promocja 50% na zamowienie od 139 zl chcialabym 2 maski z tej nowej serii ( testowalam ja, ma bardzo fajny sklad zadnych swinstw ) jakby ktos byl chetny to niech pisze pw

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-06-15 o 17:12
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 17:27   #3194
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czym pachnie? Spodobał mi się, przyjemna cena, ale alkohol
Właściwie to nie wiem, ale mi się podoba Czuć alkohol przy smarowaniu, ale potem na skórze zapach jest bardzo przyjemny
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 18:02   #3195
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Właściwie to nie wiem, ale mi się podoba Czuć alkohol przy smarowaniu, ale potem na skórze zapach jest bardzo przyjemny
Tylko martwię się, że ten alkohol mógłby źle na moją kapryśną skórę zadziałać.

Tak sobie przeglądam iherba i tworzę listę, co bym chciała i czego potrzebuję... To miejsce jest szatańskie, jestem już tego pewna, tyyyyyle dobroci! Wcześniej jakoś nie chciało mi sie nawet na tą stronę wchodzić, bo stwierdziłam, że pewnie drogo i się nie opłaca A jak zaczęłam przeglądać mydełka to , połowa będzie moja, nie ma bata, kocham mydła. Chciałabym tak pod koniec czerwca zamówienie strzelić. Póki co w koszyku mam balsam (ciekawe czy do dorosłej suchej skóry się nada), płyn do kąpieli (od jakiegoś czasu szukam łagodnego płynu i ten wygląda zachęcająco), mydełko, balsamy do ust 1, 2 (dla TŻ-ta, niech coś ma od życia), 3 (dobre toto, wiecie może?), i możliwe 4 (kocham kokosa i pewnie się skuszę). Dużo tego nie ma, ale chciałabym w małej kwocie się zamknąć. Do ilu jest "bezpiecznie" zamawiać?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 19:14   #3196
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
...
mowia, ze Michelle do mnie podobna
...
A to Ty w avie czy ona?

Laski w Superpharm -30% na całą pielęgnację twarzy, ciała i na produkty p/słoneczne.

Zakupiłam krem pod oczy BeEco Bielendy (zamierzam do twarzy używać) iy widzę, że ekokosmetyki nie przyjęły się w SP tą serię wycofują tak samo jak wcześniej AAEco i AA spa coś tam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:38   #3197
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

piękne te Wasze iherbowe paczuchy

przymierzałam się do jakiegoś cuda na trądzik z nowej serii AO i po obejrzeniu polskich cen nadal mam pretekst do zakupów na iherbie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Balsam do ust Hurraw dobry jest?
dla mnie nawet bardzo (mam wiśniowy i czekoladowy, który pachnie kawą), piękne zapachy, dobre nawilżenie, ładny połysk na ustach...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś w miarę tanie smarowidło do ciała i krem do ryjka z iherba do skóry bardzo suchej i bardzo alergicznej? Może też swoje pierwsze zamówienie strzelę
unikasz alkoholu....to ciężka sprawa
lavera ma (chyba) nową serię neutral
http://www.lavera.com.pl/new.php
zamówiłam ten krem do rąk
http://organeo.pl/product-pol-780-La...ergicznej.html
jak dojdzie, służę próbką
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:48   #3198
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ret
w sprawie kremu z Retinolem (z iherb) - ponieważ na opakowaniu jest tylko data ostatecznej przydatności - dość odległa - pisałam do nich z pytaniem, jak długo krem zachowuje swe właściwości po otwarciu i zapewniali (mailowo że do samego końca przydatności
Szczerze, to nie chce mi się w to wierzyć, podzieliłam do na porcje (Rayne odłożyłam Ci trochę na spróbowanie, więc jak będziesz w okolicy to pisz) i trzymam w zaciemnionym, chłodnym miejscu.

A tak poza tym, to krem jest bardzo przyjemny. Kilka razy użyłam dopiero, ale na pewno mogę powiedzieć, że po nałożeniu daje dość duży komfort (nie to, co Triacneal, który jest raczej suchy) dopiero po czasie czuć uwrażliwienie skóry (a potem to złuszczanie, no to w ogóle już czad
Mogłabys prosze podac mi linka do tego kremu? tego z retinolem.

Czy ktos uzywał tego kremiku na noc bo skład ma mega :
Acure organics night
http://www.iherb.com/Acure-Organics-...75-fl-oz/36336

Ile kosztuje wysyłka?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 08:59   #3199
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Piszecie o tym zwykłym kremie w słoiczku czy lekkim?
o lekkim
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Mogłabys prosze podac mi linka do tego kremu? tego z retinolem.

Czy ktos uzywał tego kremiku na noc bo skład ma mega :
Acure organics night
http://www.iherb.com/Acure-Organics-...75-fl-oz/36336

Ile kosztuje wysyłka?
wysyłka zwykłą (nierejestrowaną) 4$, jeśli zmieścisz się w wadze do 1,8 kg.
Potem niestety bardzo dużo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 10:05   #3200
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Annula_ga, czy ty miałaś ten szampon?
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-340-ml/39565
Jest delikatny dla skalpu? Jak pachnie?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 11:36   #3201
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Annula_ga, czy ty miałaś ten szampon?
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-340-ml/39565
Jest delikatny dla skalpu? Jak pachnie?
no pewnie - miałam, mam, to jeden z moich ulubionych
pachnie cytrynkami a czy delikatny to ciężko powiedzieć, bo ja nie mam wrażliwej skóry głowy. Mi krzywdy nie robi, ale mi mało co robi krzywdę. Jak chcesz to wyslę Ci na wypróbowanie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:57   #3202
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dla mnie nawet bardzo (mam wiśniowy i czekoladowy, który pachnie kawą), piękne zapachy, dobre nawilżenie, ładny połysk na ustach...


unikasz alkoholu....to ciężka sprawa
lavera ma (chyba) nową serię neutral
http://www.lavera.com.pl/new.php
zamówiłam ten krem do rąk
http://organeo.pl/product-pol-780-La...ergicznej.html
jak dojdzie, służę próbką
Wiśniowy daje kolor? Ja się za kokosowy biorę, bo kocham kokosy Mam nadzieję, że będzie pachniał jak prawdziwy kokos.

Unikam, bo się obawiam go, nie wiem czy mi skóry nie wysuszy. A mam bardzo suchą, więc nie chcę na niej takich testów robić. Moja skóra lubi oleje i masła, ale po 2 miesiącach olejowania zaczyna się mocniej wysuszać i muszę do kremów wracać, takie błędne koło. A ciężko o dobry, niealergizujący naturalny krem...
Miło, nie pogardzę próbką Szukam właśnie intensywnego kremu na noc, żeby regenerował dłonie w czasie snu, bo na dzień wolę olej. Może akurat się nada


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o lekkim
Taki dobry jest? Podoba mi się jego skład, praktycznie mała możliwość uczulenia, ale z drugiej strony jak osoby mające tłustą czy mieszaną cerę go używają i są zadowolone to czy sucharowi da radę?

Znalazłam TAKI krem, cena i pojemność na plus, ale czy będzie solidnym nawilżaczem (do twarzy i np. tych przesuszonych, podrażnionych łydek)? Chodzi mi o skład, octyl palmitate mnie zastanawia, bo nie zauważyłam tego raczej w innych kremach i nie wiem czy to dobre jest. I phenoxyethanol... Też aloesu się obawiam, ale jak twarz będzie drażnić, to ciało przynajmniej skorzysta.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Jeszcze TAKI krem wpadł mi w oko, może coś na jego temat wiecie? Oczywiście ma olejki eteryczne, zawsze coś mi musi cholera nie pasować
Wpadłam jeszcze na taki pomysł, żeby czymś TAKIM ryjek smarować, tłuste musi być, ale czy to wystarczy do pielęgnacji
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 13:06   #3203
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no pewnie - miałam, mam, to jeden z moich ulubionych
pachnie cytrynkami a czy delikatny to ciężko powiedzieć, bo ja nie mam wrażliwej skóry głowy. Mi krzywdy nie robi, ale mi mało co robi krzywdę. Jak chcesz to wyslę Ci na wypróbowanie.
Kocham cytrynki Byłoby super gdybym mogła go wypróbować, bo mnie dużo szamponów potrafi wysuszyć

Czy któraś z Was zna się na filmie i widziała Jajo Węża Bergmana?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:13   #3204
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kocham cytrynki Byłoby super gdybym mogła go wypróbować, bo mnie dużo szamponów potrafi wysuszyć
jasne, daj adres na pw, wyślę Ci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:34   #3205
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Mogłabys prosze podac mi linka do tego kremu? tego z retinolem.
KLIK
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
...
Unikam, bo się obawiam go, nie wiem czy mi skóry nie wysuszy. A mam bardzo suchą, więc nie chcę na niej takich testów robić. Moja skóra lubi oleje i masła, ale po 2 miesiącach olejowania zaczyna się mocniej wysuszać i muszę do kremów wracać, takie błędne koło. A ciężko o dobry, niealergizujący naturalny krem...
...
oj ciężko, mnie też sporo naturalnych wyciągów uczula...
Czy nakładasz oleje na wilgotną skórę? To bardzo ważne, nakładane na suchą potrafią nieźle wysuszyć.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:49   #3206
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
KLIK

oj ciężko, mnie też sporo naturalnych wyciągów uczula...
Czy nakładasz oleje na wilgotną skórę? To bardzo ważne, nakładane na suchą potrafią nieźle wysuszyć.
Na mocno wilgotną, spryskaną termalką
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:27   #3207
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

No i znowuż Was nadganiam

Ja się ostatnio mocno uspokoiłam z zakupkami, praktycznie kupuję jedynie przydasie (chociaż oczywiście zdarza się coś wzięte 'przy okazji').
Ostatnio dotarły do mnie:
kozieradka - bo cholercia włosy wypadają mi garściami (tak nie miałam chyba od ciąży - oj skończy się to wizytą u lekarza )
żel rozjaśniający do mycia twarzy Lavera z tej nowej serii
szampon Sante Henna Volume
henna Khadi ciemny brąz (eksperyment z farbą Sante uważam za nieudany, kolor zmył się chyba po drugim myciu włosów i wypłowiał niefajnie, chociaż na początku wyglądał fajnie)
z e-naturalnie: peeling enzymatyczny, algi fucus, hydrolat oczarowy (czy Wam też po nim ryjek się robi czerwony i skóra szczypie trochę???) oraz hydrolat neroli)
komplet Hipoalergiczny P&R (żel do mycia, krem do rąk, balsam do ciała)
myjadło dla bąków, też z P&R
jako próbkę P&R wzięłam odżywkę łagodzącą do włosów - bardzo przyjemna - oraz krem BBB ciemniejszy (świetnie się rozprowadza ale trochę za ciemny dla mnie).

kupiłam też filtr JMO, ale nie mogę się wybrać i go odebrać no ale muszę się nim smarować bo używam Reviva Labs z iHerba 10% z kwasem glikolowym i muszę się chronić...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-06-16 o 21:29
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:41   #3208
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Fryne - dobrze Cię widzieć kochana, stęskniłam się
i jak ten kremik z glikolowym?
mi strasznie przypadł do gustu tonik 6% z pha z bu - on tez na glikolu, tylko mniejsze stężenie. Więc może glikolowy mi pasuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 09:43   #3209
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fryne - dobrze Cię widzieć kochana, stęskniłam się
i jak ten kremik z glikolowym?
mi strasznie przypadł do gustu tonik 6% z pha z bu - on tez na glikolu, tylko mniejsze stężenie. Więc może glikolowy mi pasuje
no ja to taka latawica jestem raz zaglądam, raz niestety nie...
ale cieszę się, że jeszcze ktoś mnie tu pamięta

kremik chyba nieźle wygładza, ale nie zauważyłam żadnego znikania przebarwień (może to dlatego, że przed tym cholernym słońcem się nie kryję )

na razie te włosy wypadające garściami mi sen z powiek spędzają... czas sobie trzasnąć badania wszerz i wzdłuż
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 09:50   #3210
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no ja to taka latawica jestem raz zaglądam, raz niestety nie...
ale cieszę się, że jeszcze ktoś mnie tu pamięta

kremik chyba nieźle wygładza, ale nie zauważyłam żadnego znikania przebarwień (może to dlatego, że przed tym cholernym słońcem się nie kryję )

na razie te włosy wypadające garściami mi sen z powiek spędzają... czas sobie trzasnąć badania wszerz i wzdłuż
Koniecznie zrób badania. Albo mniej się stresuj :P Miałam ten sam problem. Obecnie włosy przestały wypadać a babyhair tak mnie wkurzają , że mam ochotę ogolić się na 3mm.
Na przebarwienia polecam ekstrakt z liści mącznicy. Dodałam do hydrolatu i ładnie przyspiesza znikanie przebarwień. A mam duża tendencję do powstawania. Po najmniejszym wyprysku zostaje mi ślad.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.