U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 16:18   #4531
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czyli muszę sie mu bliżej przyjżec Tylko nie lubię toników ,ale jak ma pomóc... A stosujesz codziennie czy raz na parę dni? Ja mam teraz z PHA z BU, ale używam od przypadku do przypadku.
Looknę na te serię, ale toniki jakoś są dla mnie wrogie Aczkolwiek azjatyckich nie miałam, wiec może działają nieco inaczej niż nasze, ale to, co na drogeryjnych półkach można znaleźć w Pl, omijam z daleka.
A ślimakowego mizona żel krem właśnie wykańczam i produkt dla mnie przyjemny, więc akurat może ślimaczki mojej skórze służą
toniki azjatyckie sa zupelnie inne. ten jest gestszy niz woda, taki troche zelowy, i sie go naklada na reke i wklepuje, a nie przemywa wacikiem. to wlasnie on z tej calej serii najberdziej nawilza, czasem jak sie spiesze to tylko ten tonik nakladam i jest dobrze a mialam duzo suchych skorek, caly czas sie luszczylam na policzkach i na czole.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 16:50   #4532
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
którą

Taką najzwyklejszą, mam aurat tą:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/inter...do-twarzy.html

ale twarz jest naprawdę gładziutka po niej, tylko nie można przesadzić, nie za mocno trzeć, bo raz się podrażniłam bardzo i piekła mnie ze 2 dni skóra
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 08:56   #4533
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
mnie się właśnie też zdarzało nie zmywać...a jak zmywałam, to, pożal się boże, dwufazowym płynem do demakijażu oczu z ziaji i też jedyne co, to te zawalone pory - głównie na nosie, ale potem zaczęły się "rozprzestrzeniać" na czoło i policzki więc zaczęłam czytać o pielęgnacji, sięgnęłam po BU...i tak się zaczęło ale wiesz, każda skóra jest inna, ty w końcu też trafisz na coś, co zrobi ci "wow" na twarzy, tylko musisz szukać...



no właśnie! zapomniałam o kwasach - zeszłej jesieni włączyłam do pielęgnacji tonik z BU - na początku bomba, widoczna zmiana, potem miałam wrażenie jakby spoczął na laurach i mimo częstszego stosowania (a może właśnie dlatego?) jakoś za wiele nie robił, ale też moje czarne "cacuszka" nie były większe... tak właściwie nawet nie wiem kiedy poprawiło się w tym względzie...chyba odkąd stosuję jabłuszkowy peeling mizona...no i oczywiście zawsze po użyciu tej glinki, o której pisałam właśnie idę sobie zaraz ją zrobić, bo dawno nic z twarzą nie robiłam...
ps. czytałam też, że przemywanie twarzy zwykłym mlekiem pomaga na zaskórniki, ale jak nie mam czegoś pod ręką, to zapominam, więc najczęściej kończyło się na jednym, dwóch razach...
ps 2. aaa i jeszcze truskawkowa maseczka baviphatu jest fajna
To ja zmywałam żelami, ale tymi drogeryjnymi dla cer mieszanych/tłustych zazwyczaj, więc wiadomo, jak one działają...
mam nadzieję, że nastąpi to zanim dorobię się dziur na wylot od dłubania
O, ten Mizon mam na liście. Czyli jest skuteczny? To chyba będzie następny w kolejce. Miałam go kupić, ale ostatecznie kliknęłam crystal peeling skin69.
Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
toniki azjatyckie sa zupelnie inne. ten jest gestszy niz woda, taki troche zelowy, i sie go naklada na reke i wklepuje, a nie przemywa wacikiem. to wlasnie on z tej calej serii najberdziej nawilza, czasem jak sie spiesze to tylko ten tonik nakladam i jest dobrze a mialam duzo suchych skorek, caly czas sie luszczylam na policzkach i na czole.
Właśnie tak mi się wydawało, że one coś w tym stylu mogą być, ale nie miałam pewności, bo nie używałam, a jak tonik, to omijałam. A tak dla pewności; masz na myśli super aqua cell? Może w takim razie machnę się na próbki.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 17:05   #4534
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To ja zmywałam żelami, ale tymi drogeryjnymi dla cer mieszanych/tłustych zazwyczaj, więc wiadomo, jak one działają...
mam nadzieję, że nastąpi to zanim dorobię się dziur na wylot od dłubania
O, ten Mizon mam na liście. Czyli jest skuteczny? To chyba będzie następny w kolejce. Miałam go kupić, ale ostatecznie kliknęłam crystal peeling skin69.
(...)
no właśnie nie jestem pewna czy to on, nastawiona też do niego byłam trochę w stylu "ee tam, na pewno nie będzie działał, takie tam enzymatyczne pitu pitu"...ale jednak...po użyciu jakoś lepiej wyglądam ale nawet nie stosując go jakoś mega regularnie i tak widzę poprawę (ale to już raczej od ogólnego dbania, tak, jak ci pisałam wcześniej, mycia twarzy czasami i trzy razy dziennie, innych kremów, od czasu do czasu maseczki itd)
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 17:21   #4535
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam się nieśmiało I mam nadzieję, ze moje pytanie pasuje do tego tematu

Dopiero mam zamiar zamówić swój pierwszy krem bb i juz nawet jestem zdecydowana który kupię Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm SPF 30 PA ++ Nawet znalazłam polski sklep internetowy w którym mogę ten krem zakupić, ale chciałabym poznać ew opinię nt tego sklepu - sklep nazywa się urbancupid.pl Znacie ten sklep? Mogę w nim bez obaw dokonać zakupu?

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 17:55   #4536
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Lady in blue, my nie kupujemy w polskich sklepach ze względu na wysoką marżę. Polecamy ebay lub podpięcie się pod wspólne zamówienia/rozbiórki.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 19:03   #4537
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się wydawało, że one coś w tym stylu mogą być, ale nie miałam pewności, bo nie używałam, a jak tonik, to omijałam. A tak dla pewności; masz na myśli super aqua cell? Może w takim razie machnę się na próbki.
tak ten super aqua cell renew snail, ale mysle, ze inne toniki z tej serii super aqua tez moga byc takie fajne (ten niebieski i jakis morski czy cos)
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 21:27   #4538
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
a próbowałaś kwasów na te wągry? Z moimi nic sobie nie radziło, a od kiedy używam toniki z kwasem mlekowym jest o niebo lepiej
ja mam coś co mi wymiata wszystkie zaskórniki krostki grudki i co tam tylko płyn na receptę stymze na baze spirytu ale co najdziwniejsze od 4 lat go uzywam i nigdy mnie nie przesuszyła zdarzało mi sie nie użyć żadnego kremu ...


a tak na marginesie to widziałyście w najnowszym Joy'u kupony rabatowe? bo jest do sklepu internetowego alledrogeria -20% na Skin79
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:28   #4539
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało I mam nadzieję, ze moje pytanie pasuje do tego tematu

Dopiero mam zamiar zamówić swój pierwszy krem bb i juz nawet jestem zdecydowana który kupię Dr. G Gowoonsesang Brightening Balm SPF 30 PA ++ Nawet znalazłam polski sklep internetowy w którym mogę ten krem zakupić, ale chciałabym poznać ew opinię nt tego sklepu - sklep nazywa się urbancupid.pl Znacie ten sklep? Mogę w nim bez obaw dokonać zakupu?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Ja bym byla ostrozna z tym sklepem,xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-30 o 15:59 Powód: wyjasnienie "sklepu" post #4631
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:18   #4540
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
no właśnie nie jestem pewna czy to on, nastawiona też do niego byłam trochę w stylu "ee tam, na pewno nie będzie działał, takie tam enzymatyczne pitu pitu"...ale jednak...po użyciu jakoś lepiej wyglądam ale nawet nie stosując go jakoś mega regularnie i tak widzę poprawę (ale to już raczej od ogólnego dbania, tak, jak ci pisałam wcześniej, mycia twarzy czasami i trzy razy dziennie, innych kremów, od czasu do czasu maseczki itd)
W moim przypadku to przede wszystkim enzymatyki, kwestia pozostaje znaleźć ten najlepszy lub chociaż poprawny. Ja najczęściej mam niestety tak, że moja skora wygląda na dobrze oczyszczoną, złuszczoną i wygładzoną. Rano zmywam twarz, wciąż taka sie wydaje. Do momentu, aż nie zacznę kremować, filtrować i nakładać podkład. Nagle okazuje się, że mam pełno suchych skórek, choć wcale ich nie było widać.
Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
tak ten super aqua cell renew snail, ale mysle, ze inne toniki z tej serii super aqua tez moga byc takie fajne (ten niebieski i jakis morski czy cos)
Czyli pozostaje zapolować na próbki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:24   #4541
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja bym byla ostrozna z tym sklepem xxxxxxx .
Dziękuję za odp
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-30 o 16:00 Powód: wyjasnienie "sklepu" post #4631
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 13:28   #4542
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witajcie Dziewczyny

Jezeli chodzi o kremy BB to jestem totalna nowicjuszka. Dokonalam swojego pierwszego zakupu i padlo na Tony Moly Deat Me Petite. Czekam wlasnie na przesylke. Czy ktoras z Was miala go i moglaby sie wypowiedziec na jego temat? Bylabym wdzieczna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:50   #4543
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Tego TM to nigdy nie miałam

Wczoraj pierwszy raz użyłam Kaminomoto. Coś czuję, że szybko się skończy.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 06:37   #4544
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Jezeli chodzi o kremy BB to jestem totalna nowicjuszka. Dokonalam swojego pierwszego zakupu i padlo na Tony Moly Deat Me Petite. Czekam wlasnie na przesylke. Czy ktoras z Was miala go i moglaby sie wypowiedziec na jego temat? Bylabym wdzieczna.
Mam go. Kupiłam go, bo internet mówił, że jest bardzo jasny i chłodny. Fakt, ma przyjemny odcień chlodnego beżu, ale jasny na pewno nie jest. Krycie takie sobie, maskuje zaczerwienienia, ale korektor też się przyda. Za to na tle innych bb całkiem ładnie trzyma mat. Obecnie używam go na ramiona, chociaż jeśli nie jesteś patologicznie blada, powinien się sprawdzić
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 07:44   #4545
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A czy któras z was zna/testowała/słyszała o Rojukiss? Konkretnie chodzi mi o:

http://www.ebay.pl/itm/Rojukiss-Twow...item19d87dcb56

???

Ale generalnie szukam też informacji/odczuć na temat innych kosmetyków tej firmy
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:41   #4546
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

czy uzywal ktos moze inissfree soybean essence? Przeczytalam na pewnym blogu bardzo pochlebna opinie i ten produkt bardzo mnie teraz kusi. Ta esencja czy tonik jest robiona ze sfermentowanej soi i dzialanie jest porownywalne ze sk II.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:33   #4547
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja coś słyszałam o tym sojowym, ale nie miałam.

Kaminomoto dalej używam, ale póki co efektów nie widzę
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:11   #4548
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

czy to nadaje się do zmywania bb? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...umiankiem.html
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:13   #4549
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cześć dziewczyny!
Szukam kosmetyków z serii skinfood peach sake. Któraś z Was próbowała?
Jeśli macie jakieś z tej serii i chcecie sie ich pozbyć napiszcie mi pw.
__________________
Arkusz

Edytowane przez marrlen_n
Czas edycji: 2013-09-13 o 12:15
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 14:05   #4550
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wątek umiera powoli dlatego mam nadzieję, że moim częściowym podsumowaniem azjatyckiej kolorówki go trochę ożywię .

Lioele Enamel lip gloss – mam kolor #4 czyli rosy pink. Uwielbiam! Nie wysusza ust, cena też jest niezbyt wysoka a pomadka jest bardzo wydajna. Podoba mi się to, że nawet jeśli zniknie z ust one są dalej lekko zabarwione .

Lioele Waterproof up&down mascara – nie do zdarcia! Ślicznie rozdziela rzęsy, czerń jest czernią oraz nawet przy największej ulewie (sprawdzone ;D) mascara nie spływa tylko pozostaje na swoim miejscu. Nie używam jej codziennie tylko od święta więc nie wiem jak to się ma do "niszczenia europejskich rzęs przez azjatyckie tusze" .

Lioele Auto Eyebrow – to moja pierwsza kredka do brwi więc nie mam porównania ale bardzo ją lubię. Mam kolor #3 black. Natężeniem koloru można łatwo manewrować a grzebyk jest całkiem użyteczny . Minus – gdy się w ciągu dnia przetrze przez przypadek brwi, palce są czarne a kredka łatwo się rozmazuje i znika .

Missha The Style Soft Crayon Rouge – posiadam dwa kolory RD01 oraz CR01, który kochać będę do śmierci . Kredki są trwałe oraz łatwo się nimi pracuje przez co można uzyskać różnorakie efekty. Najlepszy produkt do ust! Nawet jeśli znikają to robią to równomiernie więc nie trzeba się martwić o nieestetyczny wygląd. Na dodatek nie trzeba mieć super gładkich ust (moje są wiecznie przesuszone) bo kredki nie podkreślają suchych skórek (widać je ale nie ma masakry).

Miałyście któryś z tych produktów? Wasze odczucia co do nich są podobne do moich czy całkowicie odmienne ?
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:27   #4551
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A ja powoli dobijam do dna ślimaka Mizona i serum It's skin z wit c I filtru Biore... na raz jeszcze może będzie. Następne w natarciu It's skin wybielające.
Z kolorówki jak do tej pory miałam niewiele
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:02   #4552
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Ja coś słyszałam o tym sojowym, ale nie miałam.

Kaminomoto dalej używam, ale póki co efektów nie widzę
Ja efekty mialam super ale przez wyjazd musialam przerwac kuracje i teraz zaczynam od poczatku A przez stres garscie wlosow mi wypadaly przez ostatnie 2 miesiace, moj kucyk juz jest taki cienki , chlip , chlip...
Kupilam tym razem Kaminomoto A na ebayu bo chociaz 50zl na tym zaoszczedzilam w porownaniu z azjatyckim bazarem...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja powoli dobijam do dna ślimaka Mizona i serum It's skin z wit c I filtru Biore... na raz jeszcze może będzie. Następne w natarciu It's skin wybielające.
Z kolorówki jak do tej pory miałam niewiele
Mnie znowu zaczyna it's skin z wit C wysuszac troszke i przez to mi skorki zlaza, zwlaszcza na nosie Jak go skoncze, to przerzucam sie na The History of Whoo wybielajace serum - nazywa sie, eeee, Seol Whitening czy jakos tak. Mialam probki i jest sto razy lepszy, niz sulwhasoo bo nie ma tego denerwujacego zapachu zen-szenia + innych ziol i slicznie wyrownuje koloryt, wygladza i nawilza jednoczesnie. Nigdy moja cera jeszcze tak jednolicie jak po nim nie wygladala. I wydajniejszy, niz sulwhasoo, jedna saszetka starcza na 2 zuzycia.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-09-13 o 15:03
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:02   #4553
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja z kolei z pielęgnacji miałam niewiele :P
Ślimaki mizona: żel, który mnie zapchał okropnie i krem, którego próbka była zbyt mała na wydanie o nim opinii.
Mam jeszcze próbki kremu pod oczy firmy OHUI, który wprost uwielbiam ale raz na jakiś czas robię od niego przerwę, bo trochę zbyt liftinguje ;P
Mnie jakoś wodne kremy It's Skin nie porwały do zakupu ale to pewnie dlatego, że moja przyjaciółka zużyła dwa opakowania tego z witaminą C i efektów żadnych nie zauważyła .
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:21   #4554
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Mam jeszcze próbki kremu pod oczy firmy OHUI, który wprost uwielbiam ale raz na jakiś czas robię od niego przerwę, bo trochę zbyt liftinguje ;P
First Cell Revolution Essence? Mi wlasnie ten i Collagen Eye Cream z It's Skin uratowaly skore pod oczami po wakacjach bez kosmetykow!! Pierwszy stosuje na noc, a drugi na dzien i rozprasowalo wszystko, a skora jest elastyczna i nawilzona Tandem idealny, jak dla mnie.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:36   #4555
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Nie wiem czy wiecie, ale w Biedronce (!) można dostać koreańskie kosmetyki
Maseczki typu sheet mask jedynie podejrzewam o made in Korea (na opakowaniu tylko informacja "wyprodukowano dla", ale brak "wyprodukowany w"), ale takie nasączone plastry w kształcie cytryny/truskawki/kiwi są made in Korea - widnieje na opakowaniu jak byk, no i zamawiając japońskie kosmetyki dostałam takie w gratisie (w innym opakowniu, ale idea i wygląd ten sam).
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:48   #4556
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kupowała któraś z Was coś u lightnspace i cosmeticmarket2012 na ebayu? Ja nigdy nie robiłam tam zakupów, ale chyba spróbuje, bo ceny na prawdę bardzo dużo niższe niż np. na allegro. Wiem, że od zawsze powtarzacie to na wątku, ale dopiero teraz to do mnie dotarło

Mam jeszcze wątpliwości dotyczące zmywania kremów BB. Wiem, że najlepiej nadają się do tego azjatyckie pianki albo oleje. Czytałam też na blogu azjatyckiego cukru, że wskazane jest wieloetapowe oczyszczanie. Do tej pory zmywałam twarz płynem miceralnym, potem myłam żelem do twarzy i w sumie tyle. Pomyślałam sobie, że włączę do oczyszczania na przykład olejek myjący z BU lub piankę do zmywania BB. Tylko jaka powinna być wtedy kolejność? Olejek/pianka, płyn miceralny i normalny żel do twarzy, czy jak?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:59   #4557
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
olejek myjący z BU lub piankę do zmywania BB. Tylko jaka powinna być wtedy kolejność? Olejek/pianka, płyn miceralny i normalny żel do twarzy, czy jak?
Ja używam właśnie tego olejku z BU. Najpierw micelem, potem olejkiem, na końcu hydrolat+krem. Szczerze mówiąc nigdy nie miałam tak dobrze oczyszczonej twarzy. Nawet wtedy, gdy nie używałam BB, a twarz myłam żelem.

Ale ja świeżak jestem w temacie, BB używam od niedawna, olejku też. Pewnie seniorki forum doradzą lepiej
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:04   #4558
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzięki za odpowiedź poczekam jeszcze co inne wizażanki mi doradzą.

Jestem bardzo inteligentna Właśnie zauważyłam, ze w pierwszym poście cosmeticmarcet2012 jest polecany
Dziwne jest to, że ma kilka produktów po 0.99$, które w PL są 5x droższe. Coś ciężko mi w to uwierzyć.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:14   #4559
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiecie, ale w Biedronce (!) można dostać koreańskie kosmetyki
Maseczki typu sheet mask jedynie podejrzewam o made in Korea (na opakowaniu tylko informacja "wyprodukowano dla", ale brak "wyprodukowany w"), ale takie nasączone plastry w kształcie cytryny/truskawki/kiwi są made in Korea - widnieje na opakowaniu jak byk, no i zamawiając japońskie kosmetyki dostałam takie w gratisie (w innym opakowniu, ale idea i wygląd ten sam).
w hebe też ostatnio widziałam shit mask, muszę się im przyjrzeć następnym razem

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Kupowała któraś z Was coś u lightnspace i cosmeticmarket2012 na ebayu? Ja nigdy nie robiłam tam zakupów, ale chyba spróbuje, bo ceny na prawdę bardzo dużo niższe niż np. na allegro. Wiem, że od zawsze powtarzacie to na wątku, ale dopiero teraz to do mnie dotarło

Mam jeszcze wątpliwości dotyczące zmywania kremów BB. Wiem, że najlepiej nadają się do tego azjatyckie pianki albo oleje. Czytałam też na blogu azjatyckiego cukru, że wskazane jest wieloetapowe oczyszczanie. Do tej pory zmywałam twarz płynem miceralnym, potem myłam żelem do twarzy i w sumie tyle. Pomyślałam sobie, że włączę do oczyszczania na przykład olejek myjący z BU lub piankę do zmywania BB. Tylko jaka powinna być wtedy kolejność? Olejek/pianka, płyn miceralny i normalny żel do twarzy, czy jak?
olej/pianka (swoją drogą możesz użyć każdego oleju, byle nie był komadogenny), potem żel do twarzy, a następnie micel

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź poczekam jeszcze co inne wizażanki mi doradzą.

Jestem bardzo inteligentna Właśnie zauważyłam, ze w pierwszym poście cosmeticmarcet2012 jest polecany
Dziwne jest to, że ma kilka produktów po 0.99$, które w PL są 5x droższe. Coś ciężko mi w to uwierzyć.
a to nie aukcja jest? zresztą nawet jeśli nie aukcja, to jest to możliwe - sklepy internetowe, jak i all w Polsce mają kosmiczną przebitkę
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:15   #4560
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No właśnie teraz zobaczyłam, że to aukcja.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.