Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 09:01   #4351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

U mnie Fashion Revival nieco inaczej na ustach wychodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fr.jpg (22,8 KB, 20 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:38   #4352
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Też mi się podoba Fashion Revival (ale czy ona nie jest kopią Rebel?), Diva antics nie wiem.. jakaś ciepława się wydaje (podobna do Dubonnet?).
Paletkę chyba odpuszczę, ona wygląda na ciepławą i taką trochę mało zdecydowaną jeśli chodzi o czystość kolorów.
Faktycznie, patrząc na zdjęcia wydają się podobne.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dokładnie nad tym samym się zastanawiam
Oglądałam różne swatche w internecie i one wydają się mega podobne. Czy któraś z Was miała/ma może obie te szminki i jest w stanie je porównać? Kolorem, ale też i komfortem noszenia/nakładania itd. Bo nie wiem, czy zaczajać się na FR, czy pozostać przy zamiarze kupna Rebel

Oraz dopiero teraz jakoś (rychło w czas) zerknęłam porządniej na paletę Cool Neutrals i się beznadziejnie zakochałam... Całe mnóstwo moich kolorów i praktycznie tylko 1, który mam (i lubię). Ale jak zobaczyłam cenę, to padłam na zawał
Ja wiem, że za 15 osobno kupionych wkładów zapłaciłabym ponad 800 zł, więc to i tak taniej, jednak te osobne wkłady rozkładam sobie finansowo w czasie, ale 6 stówek jednorazowo wywalić na paletę to masakra Ale cacko piękne, kolory śliczne i chłodne, dla mnie idealne... Mogę pomarzyć...
Wydaję mi się, że rebel może być przyjemniejsza w noszeniu. Fajna ta paletka, ale cena oporowa. Powolutku sama skompletujesz.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie Fashion Revival nieco inaczej na ustach wychodzi.
Fajnie wygląda.
Cori, Kasia, a jeśli miałybyście wybierać, to na którą zdecydowałybyście się? Fashion Revival czy Rebel?

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-09-14 o 09:41
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:46   #4353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda.
Cori, Kasia, a jeśli miałybyście wybierać, to na którą zdecydowałybyście się? Fashion Revival czy Rebel?
Na mnie to są 2 nieco rozne odcienie, wiec nei da się wybierac miedzy nimi
Ale Jak lubisz delikatniejsze to FR, jak mocniejsze to Rebel.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-14 o 09:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:51   #4354
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że rebel może być przyjemniejsza w noszeniu. Fajna ta paletka, ale cena oporowa. Powolutku sama skompletujesz.
No właśnie komfort noszenia pomadki też baaardzo biorę pod uwagę

A co do paletki to bardzo chętnie bym skompletowała powoli, ale niestety w tym "gotowcu" są odcienie, dla których oszalałam, a które nie są dostępne osobno Np. Cozy Grey czy Pearled Earth... Cuda cudeńka i w dodatku nie mam niczego podobnego w swojej kolekcji, no ale trzeba by dla nich kupić całą paletę, a jeszcze nie upadłam kompletnie na głowę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:51   #4355
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na mnie to są 2 nieco rozne odcienie, wiec nei da się wybierac miedzy nimi
Ale Jak lubisz delikatniejsze to FR, jak mocniejsze to Rebel.
Dzięki, a masz może gdzieś pod ręką zdjęcie Rebel?
Vine, oj wielka szkoda, że nie można ich kupić oddzielnie Pearled Earth

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-09-14 o 09:55
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 09:54   #4356
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki, a masz może gdzieś pod ręką zdjęcie Rebel?
No własnie szukam i nie widzę nigdzie na dysku Jak mi padł dysk, to polowa w kosmos poszła i chyba rebel też, jeszcze w jednym meijscu sprawdze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:01   #4357
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja się zastanawiam nad Lady Danger i Creme in your coffee. To by było coś nowego.. Polecacie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 10:03   #4358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nie mam nigdzie Rebel Trzeba będzie przy okajzi umalować sie i cyknac foty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:14   #4359
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie szukam i nie widzę nigdzie na dysku Jak mi padł dysk, to polowa w kosmos poszła i chyba rebel też, jeszcze w jednym meijscu sprawdze.
Łączę się w bólu, kiedyś też mi padł i wszystko poszło się...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mam nigdzie Rebel Trzeba będzie przy okajzi umalować sie i cyknac foty
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:20   #4360
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad Lady Danger i Creme in your coffee. To by było coś nowego.. Polecacie?
Ja miałam LD i musiałam się jej pozbyć, bo kompletnie mi nie pasowała i to był największy ból rozstania z kosmetykiem, jaki przeżyłam Jeśli tylko ten kolor będzie Ci pasował, bierz ją, bo jest absolutnie boska! Mat, ale jakoś dużo łatwiej się rozprowadza na ustach niż inne maty, trzyma się baaardzo długo, no a kolor jest totalnie jedyny w swoim rodzaju. Wiele szminek mi nie pasuje i jakoś nie płaczę nad tym specjalnie, bo mam "swoje" kolory, ale Lady Danger ciężko mi przeboleć
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:23   #4361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu, kiedyś też mi padł i wszystko poszło się...

Na szczęscie wazne rzezczy miałam na dysku zapasowyym zewnętrznym,a pierdoły typu makijaze, szminki na tym co padł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 10:31   #4362
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Witam pourlopowo Jakaś taka połamana jestem po wczorajszym powrocie, że 2 kawę piję
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Do słabiej napigmentowanych różów używam głównie 168 i pędzla do różu z Bobbi Brown, a do mocniej 187 lub 188, a w sumie najczęściej sięgam po takiego skunksa z kupionego wieki temu zestawu pędzli Lancome, bo jest rozmiarowo czymś pomiędzy 187 i 188. Mam też pędzel Toma Forda do różu, ale jest taki biały, taki mięciutki, a do tego był taki drogi, że żal mi go używać .

Dodam, że 168 był jednym z moich pierwszych pędzli MAC i choć od tego czasu sporo pędzli mi przybyło, to jednak 168 nie poszedł w odstawkę .

Jako podstawowy zestaw do twarzy polecam jeszcze 109 do konturowania i 138 jako taki uniwersalny pędzel do modelowania twarzy.

109 biorę pod uwagę Myślę jeszcze nad 127 albo 128.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta kolekcja z cieniami foiled bedzie się nazywała MAC Faerie Whispers Collection i w styczniu prawdopodobnie będzie dostępna.
Ale tylko cienie takie będą, pełna lista poniżej:

List of products

Iridescent Pressed Powder
Sparkling Rose - Champagne w/ pearl
Beauty Powder
Pearl Sunshine - Soft peach w/ pink pearl
Powder Blush
Cheek Pollen - Warm nude (Satin)
Spellbinder - Pastel yellow pink (Satin)
Jak tak patrzę, to tylko produkty do policzków mnie interesują, może odpuszczę tę kolekcję
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiek, jak tam Naked Smoky? Bo jeszcze całkiem jej nie skresliłam A jak byłam ostatnio w S. to nie było co pomacać na razie
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a powiem Ci, że jak na fakt, że nie wiem co mnie walnęlo bo ja przecież słabo się zawsze czułam w szarościach a tam tak na oko połowa cieni jest chłodna i szarawa... to nienajgorzej nawet! Dzisiaj zrobiłam jak na siebie dość mocne oko w szarzyźnie i daje radę. Podoba mi się, że jest tylko jeden cień z wyraźnym brokatem ale mimo to jakoś tak maślanie się rozprowadza. Totalnie do mnie nie przmawia wykończenie wnętrza palety, jest tanio-tandetne moim zdaniem i straszliwie łatwo będzie je podrobić chinolom Ale me gusta jak na razie. Foto w zał.
Cały czas myślę o Naked Smoky, ale wolałąbym pomacać. kasiaj85 - piękne oczko
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe mam przesyt woła do mnie wszystko co chłodne
Zdjęcia szminek:
http://www.temptalia.com/mac-macnifi...hotos-swatches
Fashion Revival Lipstick, wygląda ciekawie.
Nic specjalnego jak dla mnie. Na FR zerknę tylko.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oraz dopiero teraz jakoś (rychło w czas) zerknęłam porządniej na paletę Cool Neutrals i się beznadziejnie zakochałam... Całe mnóstwo moich kolorów i praktycznie tylko 1, który mam (i lubię). Ale jak zobaczyłam cenę, to padłam na zawał
Ja wiem, że za 15 osobno kupionych wkładów zapłaciłabym ponad 800 zł, więc to i tak taniej, jednak te osobne wkłady rozkładam sobie finansowo w czasie, ale 6 stówek jednorazowo wywalić na paletę to masakra Ale cacko piękne, kolory śliczne i chłodne, dla mnie idealne... Mogę pomarzyć...
Cool Neutrals też mi się podoba, ale właśnie... cena Może i taniej wychodzi niż pojedyncze cienie + paleta, ale tu chyba nie da się wyjąć wkładów, więc to trochę bez sensu... Przy cenie w $ można to przełknąć, przy naszej to już nie bardzo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie Fashion Revival nieco inaczej na ustach wychodzi.
Ładnie

No i kupiłam wczoraj 139 159 nie mieli w Macu, żebym mogła go przetestować, więc postawiłam na LE. Dziś 1 raz go użyłam (razem z Hipness) i spisał się nieźle

Testowałam też Upward i hmm... Miałam chyba z kilogram tuszu po 1 pociągnięciu Rozczesałam inną spiralką i efekt był naprawdę bardzo ładny. Rzęsy były podkręcone, pogrubione i wydłużone - efekt wow No ale ta szczoteczka... Da się to opanować?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja miałam LD i musiałam się jej pozbyć, bo kompletnie mi nie pasowała i to był największy ból rozstania z kosmetykiem, jaki przeżyłam Jeśli tylko ten kolor będzie Ci pasował, bierz ją, bo jest absolutnie boska! Mat, ale jakoś dużo łatwiej się rozprowadza na ustach niż inne maty, trzyma się baaardzo długo, no a kolor jest totalnie jedyny w swoim rodzaju. Wiele szminek mi nie pasuje i jakoś nie płaczę nad tym specjalnie, bo mam "swoje" kolory, ale Lady Danger ciężko mi przeboleć
Macówka mi wczoraj mówiła, że nowa Miley jest bardzo podobna do LD, ale nie miałam już czasu potestować.

Przy najbliższej okazji sprawdzę koniecznie, bo to boski kolor i to w macie - tylko właśnie... pewnie nie będzie mi pasował
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:33   #4363
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ze szczoteczką sobię radzę, ale po 1.5 miesiąca używania tusz się kruszy pod oczami, powoli wysycha. Fakt, że ja jeźdżę na rowerze, chodzę na fitness itd więc może to ma wpływ no ale z innymi tuszami tak nie było.

Vine, dzięki. Lady danger powinna być OK, bo to chyba chłodna szminka. Jedynie ten mat..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:39   #4364
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
109 biorę pod uwagę Myślę jeszcze nad 127 albo 128.
128 akurat mam. Jest fajny - mocno zbity, ale miękki. Wg mnie on głównie do konturowania się nadaje. W sumie nie mogę powiedzieć czy 109 czy 128 jest lepszy do konturowania. Obydwa lubię tak samo, ale mimo wszystko częściej sięgam po 109.


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cool Neutrals też mi się podoba, ale właśnie... cena Może i taniej wychodzi niż pojedyncze cienie + paleta, ale tu chyba nie da się wyjąć wkładów, więc to trochę bez sensu... Przy cenie w $ można to przełknąć, przy naszej to już nie bardzo
Długo dumałam, ale po którymś nieudanym odwyku kosmetycznym, z braku aktualnych limitek, zanabyłam Cool Neutrals . Dużo fajnych cieni, ale nic unikatowego. Generalnie na pewno zakup przydatny dla tych, którzy jeszcze za dużo nie skompletowali pojedynczych cieni
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 10:41   #4365
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cały czas myślę o Naked Smoky, ale wolałąbym pomacać. kasiaj85 - piękne oczko

Cool Neutrals też mi się podoba, ale właśnie... cena Może i taniej wychodzi niż pojedyncze cienie + paleta, ale tu chyba nie da się wyjąć wkładów, więc to trochę bez sensu... Przy cenie w $ można to przełknąć, przy naszej to już nie bardzo

No i kupiłam wczoraj 139 159 nie mieli w Macu, żebym mogła go przetestować, więc postawiłam na LE. Dziś 1 raz go użyłam (razem z Hipness) i spisał się nieźle

Testowałam też Upward i hmm... Miałam chyba z kilogram tuszu po 1 pociągnięciu Rozczesałam inną spiralką i efekt był naprawdę bardzo ładny. Rzęsy były podkręcone, pogrubione i wydłużone - efekt wow No ale ta szczoteczka... Da się to opanować?

Macówka mi wczoraj mówiła, że nowa Miley jest bardzo podobna do LD, ale nie miałam już czasu potestować.
Ja postanowiłam, ze jednak skusze sie na SMoky, bo przejrzłam makijaze nia w necie, tutki i mnie przekonała. A teraz jest w S. -20%

Mam i Cool Neutrals i Warm Neutrals i obie uwielbiam a dodatkowo Gravitas mam - cały ostatni tydzien tzraskałam nia makijaże

Gratki, niech Ci sie 139 dobrze używa
Ja swój bardzo juz polubiłam

Nie wiem, bo mój jeszcze nie otwarty, ale ponoc to kwestia wprawy

U mnie LD i Miley się różniły na ustach.
Wstawiam fotke Miley. Ale błyszczyka nie brałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (22,0 KB, 8 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:19   #4366
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja miałam LD i musiałam się jej pozbyć, bo kompletnie mi nie pasowała i to był największy ból rozstania z kosmetykiem, jaki przeżyłam Jeśli tylko ten kolor będzie Ci pasował, bierz ją, bo jest absolutnie boska! Mat, ale jakoś dużo łatwiej się rozprowadza na ustach niż inne maty, trzyma się baaardzo długo, no a kolor jest totalnie jedyny w swoim rodzaju. Wiele szminek mi nie pasuje i jakoś nie płaczę nad tym specjalnie, bo mam "swoje" kolory, ale Lady Danger ciężko mi przeboleć
Przybij piątkę ja w takich kolorach wyglądam bardzo tandetnie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na szczęscie wazne rzezczy miałam na dysku zapasowyym zewnętrznym,a pierdoły typu makijaze, szminki na tym co padł
Chociaż tyle.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam pourlopowo Jakaś taka połamana jestem po wczorajszym powrocie, że 2 kawę piję
Urlop miałaś udany?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak tak patrzę, to tylko produkty do policzków mnie interesują, może odpuszczę tę kolekcję
hehe do stycznia jeszcze trochę czasu, więc może coś jeszcze wpadnie w oko.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nic specjalnego jak dla mnie. Na FR zerknę tylko.
Fakt, kolekcja nie powala.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cool Neutrals też mi się podoba, ale właśnie... cena Może i taniej wychodzi niż pojedyncze cienie + paleta, ale tu chyba nie da się wyjąć wkładów, więc to trochę bez sensu... Przy cenie w $ można to przełknąć, przy naszej to już nie bardzo
Dla mnie nawet w funtach wychodzi drogo, 65 za paletkę, boli i bez sensu wydawać kasę dla kilku kolorów. Jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z cieniami i nie ma ani jednej porządnej paletki, to jak najbardziej może zainwestować.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam, ze jednak skusze sie na SMoky, bo przejrzłam makijaze nia w necie, tutki i mnie przekonała. A teraz jest w S. -20%

Mam i Cool Neutrals i Warm Neutrals i obie uwielbiam a dodatkowo Gravitas mam - cały ostatni tydzien tzraskałam nia makijaże

Gratki, niech Ci sie 139 dobrze używa
Ja swój bardzo juz polubiłam

Nie wiem, bo mój jeszcze nie otwarty, ale ponoc to kwestia wprawy

U mnie LD i Miley się różniły na ustach.
Wstawiam fotke Miley. Ale błyszczyka nie brałam.
Haha, jednak smoky nie dała Ci spokoju. Bardzo fajnie wygląda u Ciebie Miley.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:22   #4367
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Haha, jednak smoky nie dała Ci spokoju. Bardzo fajnie wygląda u Ciebie Miley.
No jednak, Kaśka mnie dobiła jeszcze
Ale sobie przypomniałam, ze szarości fajnych mam jak na lekarstwo, a do brązowych oczu szarosći idealne sa
Chociaz przymeirzam sie do spróbowania soczewek kolorowych, takze nie wiem, jak to bedzie wygladało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:31   #4368
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

czy online też obowiązuje - 20 w Sephorze?
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:44   #4369
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No jednak, Kaśka mnie dobiła jeszcze
Ale sobie przypomniałam, ze szarości fajnych mam jak na lekarstwo, a do brązowych oczu szarosći idealne sa
Chociaz przymeirzam sie do spróbowania soczewek kolorowych, takze nie wiem, jak to bedzie wygladało
hehe u mnie pustki jeśli chodzi o szarości, fiolety ale stwierdziłam, że powoli sobie coś skompletuje. Jednak ciężko idzie, tym bardziej, że wchodzą dwie paletki, Vice 4 i Too Faced Le Grand Palais.Muszę jakoś wytrwać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 11:49   #4370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe u mnie pustki jeśli chodzi o szarości, fiolety ale stwierdziłam, że powoli sobie coś skompletuje. Jednak ciężko idzie, tym bardziej, że wchodzą dwie paletki, Vice 4 i Too Faced Le Grand Palais.Muszę jakoś wytrwać.
To moze i Ty skusisz sie na Smoky? Tam i szarosci i fioletu neico
Widziałam Vice 4 w necie - no piekne kolory TF nie widziałam, jakos nie interesuje sie ich kolorówką
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:50   #4371
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No i kupiłam wczoraj 139 159 nie mieli w Macu, żebym mogła go przetestować, więc postawiłam na LE. Dziś 1 raz go użyłam (razem z Hipness) i spisał się nieźle
Super Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona To jest naprawdę fajny i porządny pędzel, mi super służy

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testowałam też Upward i hmm... Miałam chyba z kilogram tuszu po 1 pociągnięciu Rozczesałam inną spiralką i efekt był naprawdę bardzo ładny. Rzęsy były podkręcone, pogrubione i wydłużone - efekt wow No ale ta szczoteczka... Da się to opanować?
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ze szczoteczką sobię radzę, ale po 1.5 miesiąca używania tusz się kruszy pod oczami, powoli wysycha. Fakt, że ja jeźdżę na rowerze, chodzę na fitness itd więc może to ma wpływ no ale z innymi tuszami tak nie było.
No właśnie ja też mam problemy z tym tuszem. Używam go z ponad miesiąc i choć szczoteczkę ogólnie da się opanować, a efekt na rzęsach jest powalający, to osłabia mnie to, jakie ilości tuszu lądują na rzęsach (nawet po wytarciu szczoteczki w chusteczkę). "Kilogram tuszu" to trafne określenie Rozczesuję w trakcie rzęsy czystą szczoteczką i efekt jest wtedy śliczny, no ale o pomalowaniu rzęs na szybko, bez dodatkowego rozczesywania mogę tylko pomarzyć. Dodatkowo rzeczywiście tusz wolno wysycha i trzeba trochę odczekać między jedną a drugą warstwą. Jak mówię - to akurat żadna tragedia, a efekt jest wart tej całej pracy i czasu, ale tego, że tusz kruszy mi się pod oczami już nie daruję I tak było od początku używania. Wydaje mi się, że to przez to, jaka ilość kosmetyku zostaje na rzęsach - w końcu się to wszystko musi osypać. No i tusz kompletnie nie nadaje się jak dla mnie na dolne rzęsy, pomimo malutkiej szczoteczki - zawsze zostają grudy.
Maluję się nim dalej i efekt końcowy jest piorunujący, ale np. na urlop wzięłam wysłużonego Max Factora 2000 Calorie z zakrzywioną szczoteczką, bo wiedziałam, że nim machnę parę razy i efekt będzie super. A tu trzeba się nasiedzieć, napracować i narozczesywać, a w dodatku to osypywanie...
Nie wiem, trudna to miłość z tym tuszem. Może jeszcze jakoś go okiełznam. Ale o ile czasochłonność jestem mu w stanie wybaczyć dla tego cudnego efektu, o tyle kruszenie tuszu mnie wkurza. Ale może jeszcze znajdę na niego sposób, zobaczymy. Albo będzie jak z In Extreme Dimension, że tusz zacznie pokazywać, na co go stać dopiero po pół roku

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vine, dzięki. Lady danger powinna być OK, bo to chyba chłodna szminka. Jedynie ten mat..
Oj, bardziej ciepła niż chłodna... Ale to dość specyficzny kolor, więc lepiej przetestować zanim się ją skreśli, zwłaszcza że efekt jest tego wart
Ale mi np. dobrze w Strange Journey MAC, która jest taką Lady Danger, tylko mniej neonową i oczo*ebną. Mimo, że jest ciepła, pasuje mi. Tak więc trzeba testować, a przy tak pięknych kolorach warto jak nie wiem co

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Długo dumałam, ale po którymś nieudanym odwyku kosmetycznym, z braku aktualnych limitek, zanabyłam Cool Neutrals . Dużo fajnych cieni, ale nic unikatowego. Generalnie na pewno zakup przydatny dla tych, którzy jeszcze za dużo nie skompletowali pojedynczych cieni
Trochę mnie pocieszyłaś i zrzuciłaś żalu z tyłu pleców
Tym bardziej, że ja właśnie mam już sporo cieni, więc tę paletę jakoś odżałuję.

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Przybij piątkę ja w takich kolorach wyglądam bardzo tandetnie.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:54   #4372
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To moze i Ty skusisz sie na Smoky? Tam i szarosci i fioletu neico
Widziałam Vice 4 w necie - no piekne kolory TF nie widziałam, jakos nie interesuje sie ich kolorówką
Nie kuś ja się z niej już wyleczyłam. W vice 4 więcej kolorów do mnie przemawia. http://www.xsparkage.com/urban-decay...view-swatches/
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 11:59   #4373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie kuś ja się z niej już wyleczyłam. W vice 4 więcej kolorów do mnie przemawia. http://www.xsparkage.com/urban-decay...view-swatches/
Kochana, a macałas ja, widziałas piekne makiajze z jej uzyciem,a Kasiajki oko cudneeee? Nie mów, ze Ci sie nie podoba
Ale w Vice kolory sa pstrokato-pawiowe, a w Smoky do wykorzystania na co dzień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:02   #4374
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie ja też mam problemy z tym tuszem. Używam go z ponad miesiąc i choć szczoteczkę ogólnie da się opanować, a efekt na rzęsach jest powalający, to osłabia mnie to, jakie ilości tuszu lądują na rzęsach (nawet po wytarciu szczoteczki w chusteczkę). "Kilogram tuszu" to trafne określenie Rozczesuję w trakcie rzęsy czystą szczoteczką i efekt jest wtedy śliczny, no ale o pomalowaniu rzęs na szybko, bez dodatkowego rozczesywania mogę tylko pomarzyć. Dodatkowo rzeczywiście tusz wolno wysycha i trzeba trochę odczekać między jedną a drugą warstwą. Jak mówię - to akurat żadna tragedia, a efekt jest wart tej całej pracy i czasu, ale tego, że tusz kruszy mi się pod oczami już nie daruję I tak było od początku używania. Wydaje mi się, że to przez to, jaka ilość kosmetyku zostaje na rzęsach - w końcu się to wszystko musi osypać. No i tusz kompletnie nie nadaje się jak dla mnie na dolne rzęsy, pomimo malutkiej szczoteczki - zawsze zostają grudy.
Maluję się nim dalej i efekt końcowy jest piorunujący, ale np. na urlop wzięłam wysłużonego Max Factora 2000 Calorie z zakrzywioną szczoteczką, bo wiedziałam, że nim machnę parę razy i efekt będzie super. A tu trzeba się nasiedzieć, napracować i narozczesywać, a w dodatku to osypywanie...
Nie wiem, trudna to miłość z tym tuszem. Może jeszcze jakoś go okiełznam. Ale o ile czasochłonność jestem mu w stanie wybaczyć dla tego cudnego efektu, o tyle kruszenie tuszu mnie wkurza. Ale może jeszcze znajdę na niego sposób, zobaczymy. Albo będzie jak z In Extreme Dimension, że tusz zacznie pokazywać, na co go stać dopiero po pół roku



Oj, bardziej ciepła niż chłodna... Ale to dość specyficzny kolor, więc lepiej przetestować zanim się ją skreśli, zwłaszcza że efekt jest tego wart
Ale mi np. dobrze w Strange Journey MAC, która jest taką Lady Danger, tylko mniej neonową i oczo*ebną. Mimo, że jest ciepła, pasuje mi. Tak więc trzeba testować, a przy tak pięknych kolorach warto jak nie wiem co
To prawda, też z tymi grudkami an dolnych rzęsach. Fakt, że ciężko go rozczesać, nie jestem fanką dużej ilości tuszu na rzęsach, ale paradoksalnie taki efekt - dramatyczny - do mnie pasuje. Jakoś lepiej podkreśla oczy niż "zwykłe" tusze. Natomiast ewidentnie już czuje, że podsycha więc za pół roku raczej będzie to tusz w kamieniu A to osypywanie niestety stawia ten tusz pod dużym znakiem zapytania.. no zobaczymy. Generalnie jestem raczej na plus niż na minus.

Lady danger to dziwny kolor, jakiś faktycznie raczej neutralny (może i cieplejszy). Na plus jest jego neonowość - na mnie Lickable, girl about town i takie różne intensywne szminki - wyglądają naturalnie. Natomiast ten odcień jest bardziej wątpliwy, jeśli za ciepły to będzie się odcinać np. RR mam wrażenie delikatnie się odcina, może być już delikatnie za ciepły.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:12   #4375
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
czy online też obowiązuje - 20 w Sephorze?
Online też, za zakup powyżej 200 zł. Kod PIEKNA20, ważny do 24.09.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:19   #4376
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, a macałas ja, widziałas piekne makiajze z jej uzyciem,a Kasiajki oko cudneeee? Nie mów, ze Ci sie nie podoba
Ale w Vice kolory sa pstrokato-pawiowe, a w Smoky do wykorzystania na co dzień
Nie macałam i całe szczęście. Bardzo mi się podoba makijaż ale wiem, że używałabym tylko kilku cieni z tej paletki, więc bez sensu. Tym razem wygrywa rozsądek.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:29   #4377
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie macałam i całe szczęście. Bardzo mi się podoba makijaż ale wiem, że używałabym tylko kilku cieni z tej paletki, więc bez sensu. Tym razem wygrywa rozsądek.
A z vice dopiero uzyłabys wszystkich, taaa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:33   #4378
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A z vice dopiero uzyłabys wszystkich, taaa
haha zielony na powiekę, flamingo na ustach i jest szał. Nic tylko rwać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:35   #4379
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez merys Pokaż wiadomość
haha zielony na powiekę, flamingo na ustach i jest szał. Nic tylko rwać.
he he
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 12:44   #4380
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
he he
nie no tak poważnie, to kupie sobie na spokojnie pojedyncze cienie, już mam upatrzone kolory, shale, phloof lub shroom, electra i będzie smoky paletka.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.