Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ¶lubne > Ceremonia i tradycja ¶lubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ¶lubna, weselna W tym miejscu mo¿esz podzieliæ siê widz±, jak zaplanowaæ ceremoniê ¶lubn±. Na co zwróciæ uwagê przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieæ tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-22, 14:35   #1
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Question

Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie


Cze¶æ i czo³em!!

Do¶æ intensywnie ostatnio szukam informacji nt Domu Weselnego Sylwia w Bia³ymb³ocie. Sala mi siê bardzo podoba i muszê przyznaæ, ¿e to jedno z lepszych miejsc na wesele w poblizu mojej miejscowosci zamieszkania.

G³ównie chodzi mi tutaj o jedzenie jakie tam serwuj±, ale te¿ i o pod³ogê w tej sali. Na zdjêciach widaæ, ¿e nie ma tam parkietu.. Nie jestem pewna czy taka pod³oga jest dostosowana do tañców.

Mo¿e kto¶ kojarzy t± salê? Mo¿e siê wypowiedzieæ na jej temat? Mo¿e która¶ z was mia³a podobny problem z wyborem sali weselnej?
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-21, 14:45   #2
Martciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

cze¶æ
ja bêdê mia³a tam wesele w 2015 roku dopiero.. ale sala jest do¶æ rozchwytywana
jedzenie jest bardzo dobre (opinia mojego przysz³ego te¶cia )
co do parkietu to jest bardzo du¿y i piêkny-ale nie ¶liski
jak chcesz co¶ wiêcej wiedzieæ pisz na priv
Martciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-22, 21:58   #3
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

A ja s³ysza³em ¿e jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-23, 08:40   #4
Martciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Cytat:
Napisane przez colorama02 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja s³ysza³em ¿e jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.

ale ja nie s³ysza³am plotek.. tylko opinii mojego przysz³ego te¶cia, który by³ tam na jednej z imprez.. poza tym s± dwie kucharki i je¶li komu¶ nie odpowiada kuchnia jednej mo¿e wzi±æ drug±..
Martciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 22:25   #5
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

I dlatego tak zapewne jest ¿e s± dwie kucharki i jedna robi wszystko niefajnie.Bo jedni chwal± a inni mówi± ¼le o tej sali,to zale¿y na jaka kuchnie trafi±.Dlatego s± takie opinie.I teraz wiedz na jaka trafisz czy bêdzie super czy ¼le.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-25, 09:26   #6
Martciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

mo¿na sobie wybraæ któr± siê chce wiêc jest luz.. poza tym najlepiej jest i¶æ na jakiego¶ Sylwestra lub inny bal i przekonaæ siê osobi¶cie..
Martciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-09, 14:55   #7
Inna00
Przyczajenie
 
Avatar Inna00
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Martciaa a masz moze cennik na 2015 rok? ile od talerzyka sobie zycza>?
pozdrawiam
Inna00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 13:31   #8
bambinosiniora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Witam
By³am w tej sali na sylwestra zesz³ego roku. Moja opinia jest taka
: sala piêkna, ³azienki przestronne- eleganckie. Kelnerzy wspaniali, wszystko zauwa¿ali co siê dzieje na sto³ach, aby nic nie brakowa³o. Natomiast jedzenie by³o niez³e, ale bardzo proste, fatalnie udekorowane. Jednym s³owem przeciêtna gospodyni tak podaje niedzielny obiad.
Moim zdaniem paniom przyda³by siê kurs dekorowania oraz gotowania takich potraw (chocia¿ jedno w ci±gu imprezy), które by zadziwi³y go¶ci.
bambinosiniora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-04, 09:29   #9
Jasmine28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Witam mi³e Panie.Mogê siê podzieliæ moj± skromn± opini±.By³am tam ju¿ dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak ju¿ kto¶ napisa³ nie stanowi problemu do tañca.Jedzenie na obu weselach by³o bardzo dobre.Wiem ¿e na obydwu weselach gotowa³a ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze te¿.Nie mogê jednak siê wypowiedzieæ na temat tej drugiej bo nigdy nie mia³am (nie) przjemno¶ci spo¿ywaæ dañ przez ni± serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesujê dlatego ¿e swoje wesele te¿ zamierzam tam zorganizowaæ.Bêdê bacznie obserwowaæ Wasze opinie i jak bêdzie taka potrzeba odpowiadaæ na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina
Jasmine28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-04, 22:07   #10
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Ja by³am tam niedawno na weselu i co do jedzenia nie by³o z³e ale tez nie by³o najlepsze-przesolone miêso tylko do tego moge sie doczepiæ.Ogólne wra¿enie sali na du¿y plus oprócz tego ¿e zespó³ nie ma sceny i to psuje wygl±d sali moim zdaniem.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-09, 18:47   #11
karolcik0805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Hej, a mo¿e orientujecie siê jak mniej wiêcej kszta³tuj± siê ceny za talerzyk? Bardzo mi siê tam spodoba³o ale mam do¶æ daleko i nie chcia³abym pojechaæ na darmo je¶li oka¿e siê ¿e to sala nie na moj± kieszeñ :P
karolcik0805 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:32   #12
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

180z³ na ten rok pyta³am
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-11, 14:09   #13
Martciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

ale wsk³ad nie wchodzi np stó³ wiejski.. tort jest od nich, nie mo¿na z innej cukierni wzi±æ.. i co¶ tam jeszcze nie by³o w tej cenie ale juz nie pamiêtam
Martciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-12, 12:31   #14
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Pyta³am siê tylko o cenê za talerzyk na 2014r.,by³am na weselu jako go¶æ i z ciekawo¶ci podpyta³am siê kelnera.Tylko to wiem nic wiêcej.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-13, 11:39   #15
Martciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

ja wiem bo podpisywalismy umowe na 2015 rok ale na 15 rok juz za mocno miejsc nie ma
Martciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-13, 14:43   #16
dominik94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

...

Edytowane przez dominik94
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:07
dominik94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-14, 10:23   #17
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Ja tez ogólnie nie zrobi³a bym tam wesela z powodu jedzenia które jak za 180 z³ jest takie sobie.Polecam Kasztelankê w Wyszkowie która podaje ³ososia na ciep³o pychota.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-16, 14:33   #18
misiek9410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Mieli¶my ostatnio studniówkê w tym domu weselnym i mogê powiedzieæ z rêk± na sercu, ¿e nikomu ale to nikomu nie polecam tego domu weselnego!!! Jedzenie w prawdzie by³o smaczne ale obs³uga jest tragiczna. Kelnerzy nios±c wazy z zupami wk³adaj± do nich palce, jedzenie nie jest wydawane po kolei tylko jak wyjdzie, kelnerzy s± chamscy i opryskliwi. Krzycz± na go¶ci (kelner jeden z synów w³a¶cicieli, ten ni¿szy po tym jak upu¶ci³ z zbi³ szklankê w której podawali wodê o kolorze barszczu czerwonego wydar³ siê na dziewczynê która tam siedzia³a cyt"mog³a¶ k*rwa zamkn±æ to okno.. ". Kelnerzy dolewaj± ludziom napoje z butelek je¿eli zostaje trochê na dnie (oczywi¶cie pod nieobecno¶æ go¶cia) bo on musi butelkê zabraæ. Po zwróceniu uwagi mówi, ¿e prezes tak ka¿e ¿eby siê nie marnowa³o.. Na pytanie czy mogê prosiæ surówkê bo zabrak³o chamska odpowied¼ "NIE". Nie wiem sk±d ich wziêli, ale je¿eli nawet siê ucz± powinni byæ mili. Mo¿e olali nas po prostu bo to studniówka, nauczyciele mówili, ¿e u nich obs³uga by³a mi³a. Ale powiem jedno stracili w³a¶nie przez to zachowanie bardzo wielu potencjalnych klientów bo lokal jest naprawdê ³adny.
misiek9410 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-18, 19:36   #19
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

A mog³aby¶ napisaæ co¶ wiêcej o tej Kasztelance? Cena za jedno miejsce jest podobna jak w Domu weselnym Sylwia?
Mo¿na znasz inne interesuj±ce miejsca gdzie¶ w tych okolicach?
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 10:47   #20
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Cena ta sama ale wielka ró¿nica w jedzeniu,naprawdê.Obs³uga w ''Kasztelance'' naprawdê ¶wietna jedzenie bardzo ¶wie¿e,polecam deser z malin (mus) pychota.Najlepiej jechaæ i umówiæ siê z w³a¶cicielem obiektu.Teraz siê rozbudowali bo maj± du¿o klientów na du¿e wesela co wcze¶niej nie mogli tego spe³niæ bo tam wchodzi³o góra 140 osób.
Naprawdê polecam!!!
Co do innych sal w naszej okolicy nic mnie nie zaciekawi³o.

Edytowane przez colorama02
Czas edycji: 2014-01-19 o 10:48
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-21, 09:04   #21
martyna59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

1

Edytowane przez martyna59
Czas edycji: 2014-01-27 o 18:11
martyna59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-11, 13:25   #22
olesia27
Przyczajenie
 
Avatar olesia27
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Ja z kolei korzystaj±c z okazji, chcia³abym tylko napisaæ, ¿e bardzo chêtnie odkupie termin w tym domu weselnym na 2015 rok w razie jakby siê kto¶ rozmy¶li³)
olesia27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-03, 15:40   #23
kaskawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Witam. Mia³am ostatnio przyjemno¶æ byæ na weselu w tej sali, i z wieloma opiniami siê nie mogê zgodziæ, poniewa¿ jedzenie by³o rewelacyjne (z tego co mówili go¶cie którzy bywali tam wcze¶niej zmieni³a siê kucharka) ilo¶æ potraw i wybór du¿y a pó³miski na sto³ach przybrane super z du¿± fantazj± i w dobrym gu¶cie. Kelnerzy u¶miechniêci i profesjonalni. Wszystko by³o na najwy¿szym poziomie, nawet (co dziwne ) toalety zachwyca³y, czysto i pachn±co. Ca³okszta³t wywar³ na mnie ogromne wra¿enie dlatego polecam ten dom weselny wszystkim m³odym parom które jeszcze siê zastanawiaj±. Z rêk± na sercu mogê przysi±c ¿e by³o bajecznie i nie jest to tylko maja opinia ale wszystkich go¶ci z tego wesela.
kaskawarszawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-03, 18:54   #24
Jasmine28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Witam.Przygl±dam siê bacznie temu forum i by³am tam na weselu na pocz±tku roku.I.......chm.Nie wiem czy Ka¶kê z warszawy op³aca kto¶ z domu weselnego czy upad³a na g³owê.O tych rewalacjach o których ona pisze to ja pierwsze s³yszê.Jedzenie ¶rednie,kelnerzy na 3+ a reszta no có¿ taka jak powinna byæ.A ¿e pani na weselu spodoba³ siê zapach i atmosfera w toalecie to kwestia gustu.Pozdrawiam Jasmine28.

Edytowane przez Jasmine28
Czas edycji: 2014-03-03 o 19:09
Jasmine28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-04, 14:52   #25
kaskawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie
Witam mi³e Panie.Mogê siê podzieliæ moj± skromn± opini±.By³am tam ju¿ dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak ju¿ kto¶ napisa³ nie stanowi problemu do tañca.Jedzenie na obu weselach by³o bardzo dobre.Wiem ¿e na obydwu weselach gotowa³a ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze te¿.Nie mogê jednak siê wypowiedzieæ na temat tej drugiej bo nigdy nie mia³am (nie) przjemno¶ci spo¿ywaæ dañ przez ni± serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesujê dlatego ¿e swoje wesele te¿ zamierzam tam zorganizowaæ.Bêdê bacznie obserwowaæ Wasze opinie i jak bêdzie taka potrzeba odpowiadaæ na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina

to jest chyba Pani wypowiedz prawda? wiêc nie rozumiem Pani zdziwienia z mojej wypowiedzi, tym bardziej ¿e Pani sama chce wyprawiæ tam swoje wesele. Poza tym proszê nauczyæ siê czytaæ tekst ze zrozumiem lub wysiliæ siê troszkê i przeczytaæ go dok³adnie, poniewa¿ nie by³o tam s³owa o atmosferze w toalecie ale skoro tak Pani chce bo ju¿ w my¶lach Pani sobie j± dok³ada to ok- by³a intymna. Dziwi mnie ró¿nica miêdzy t± wypowiedzi± któr± zacytowa³am a wypowiedzi± któr± skomentowa³a Pani moje s³owa... Czy¿by jaki¶ ¿al do kogo¶ o co¶? Bo to brzmi jakby kto¶ Pani± tam urazi³.. diametralnie ró¿ne zdania w tej samej kwestii, wiêc ten pomys³ z tym ¿e kto¶ mi zap³aci³ ¿ebym pisa³a dobrze mo¿na obróciæ na Pani niekorzy¶æ- mo¿e Pani kto¶ zap³aci³ ¿eby pisa³a Pani ¼le? S± ró¿ne gusta, ja wypowiedzia³am siê w swoim imieniu, ale skoro Pani tak czêsto tam bywa i ci±gle daje siê Pani zapraszaæ i z w³asnej woli posz³a tam Pani na sylwestra to nie mo¿e i dla Pani byæ tam tak ¼le jak Pani pisze. Pozdrawiam Katarzyna
kaskawarszawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 18:57   #26
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Hmm, ju¿ chyba na pewno zrezygnujê z Bia³egob³ota, dla mnie i mojej rodziny jedzenie na weselu jest bardzo wa¿ne, nie chcê po prostu ryzykowaæ..
Gdzie w takim razie wasi znajomi, rodzina wyprawiaj± przyjêcia ¶lubne, raczej wszyscy nie w Kasztelance

Pozdrawiam
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 11:14   #27
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Je¶li stawiasz na super jedzenie to tylko Kasztelanka potem jest Ba¶niowa.Reszta sal z jedzeniem bez rewelacji.
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 18:18   #28
hania2717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Witam!W ci±gu ostatnich lat domów weselnych przybywa .Ka¿dy siê stara by przyci±gn±æ klienta .Ka¿dy od czasu do czasu bywa na weselach wiec wie jak jest.Dlatego mo¿emy siê wypowiedzieæ i wyraziæ swoj± opiniê.I to trzeba uszanowaæ.Jest kilka domów weselnych na których klient-go¶æ siê nie zawiedzie.Dom weselny Sylwia jest na to dobrym przyk³adem.Sala piêkna ,jedzenie bardzo dobre ,kelnerzy mili i uprzejmi.Na mnie i na mojej rodzinie zrobi³ bardzo dobre wra¿enie.Wesele bardzo udane ,dlatego gor±co polecam! Pozdrawiam!!!!!!
hania2717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 07:05   #29
222kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

A orientujecie siê mo¿e jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
222kasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-13, 09:43   #30
colorama02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia³ymb³ocie

Cytat:
Napisane przez 222kasia Poka¿ wiadomo¶æ
A orientujecie siê mo¿e jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
180z³ bodaj¿e tak by³o nie wiem czy siê nie podniesli po tym dobudowaniu sali ale mysle ¿e nie
colorama02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ceremonia i tradycja ¶lubna, weselna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 10:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.