Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 07:42   #2791
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Polecacie błyszczyki Catrice? Szukam czegoś w neutralnym różowym kolorze, ale widocznym, rozświetlającego, ale nie z płatami brokatu
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 08:08   #2792
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Jak z jakością cieni Catrice? Pomijając że niektóre lubią się kruszyć . Trwałe są? Godne polecenia? Dziś widziałam paletkę 'nude' i usiłowała do mnie przemówić :-D. Wstrzymałam się, ale chodzi mi po głowie. Warto?
To ta chyba (chyba że więcej nude paletek catrice ma?):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...w-palette.html
Cienie uważam za ich najgorsze produkty. Niestety nie znalazłam takich które by warte były swojej ceny u nich.
Za te 20 za paletę Nude, wolałabym kupić paletkę MUR. Albo za 12 Lovely. W obu jest więcej kolorów i wykończeń (mat, satyna, drobinki)

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ja mam paletę nude i jestem bardzo zadowolona dobrze współpracują z bazą, odpowiednio napigmentowane
Nie zgadzam się z Twoją opinią.
Cienie są zbliżone do siebie kolorystycznie i cięzko jest uzyskać jakiś rozsądny makijaż. O ile mówiąc: odpowiednio napigmentowane masz na myśli "nie zrobisz plamy na oku ani krzywdy makijażem", to tak tu się zgodzę.
Sypią brokatem i znikaja z powieki.
Oczywiście jak Ci się podoba to fajnie. Myślę, po prostu, że za te pieniądze można spokojnie znaleźć lepsze produkty.
Cytat:
Napisane przez loriain Pokaż wiadomość
Ja paletke Nude oddalam siostrze. Niby moje kolory ale jakos ciezko mi sie z nia wspolpracowalo. Nie nazwalabym pigmentacji dobra, trwalosc tez u mnie byla kiepska. Dlatego zastanawiam sie czy warto bedzie Rose kupowac.
Dokładnie .
Ja też swoją oddałam. No niby ok, ale cienie takie nijakie. Wszystkie z identycznym błyskiem.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Polecacie błyszczyki Catrice? Szukam czegoś w neutralnym różowym kolorze, ale widocznym, rozświetlającego, ale nie z płatami brokatu
Tak. O ile cieni nie lubię, to póki co nie zraziłam się jeszcze do żadnego naustnego produktu Catrice. Miałam 3 rodzaje szminek, 2 błyszczyków i flamaster.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 10:03   #2793
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cienie uważam za ich najgorsze produkty. Niestety nie znalazłam takich które by warte były swojej ceny u nich.
Za te 20 za paletę Nude, wolałabym kupić paletkę MUR. Albo za 12 Lovely. W obu jest więcej kolorów i wykończeń (mat, satyna, drobinki)

Nie zgadzam się z Twoją opinią.
Cienie są zbliżone do siebie kolorystycznie i cięzko jest uzyskać jakiś rozsądny makijaż. O ile mówiąc: odpowiednio napigmentowane masz na myśli "nie zrobisz plamy na oku ani krzywdy makijażem", to tak tu się zgodzę.
Sypią brokatem i znikaja z powieki.
Oczywiście jak Ci się podoba to fajnie. Myślę, po prostu, że za te pieniądze można spokojnie znaleźć lepsze produkty.

Dokładnie .
Ja też swoją oddałam. No niby ok, ale cienie takie nijakie. Wszystkie z identycznym błyskiem.
Ja mam paletkę Nude i też jestem zadowolona z efektu jaki daje na oku, kiedy chcę mieć delikatny, dzienny makijaż (lubię mieć podkreślone oczy, ponieważ noszę okulary, ale czasem mam ochotę na dzienniaka, co nie znaczy, że makijaż oka jest wtedy "płaski"). Nie zgadzam się, że kolory są do siebie zbliżone, "sypią brokatem i znikaja z powieki". Na bazie Hean wytrzymują mi cały dzień (7.00-21.00), nie osypują się i nie tracą intensywności. Natomiast zgadzam się, że za tę cenę lepiej zainwestować w MUA albo MUR, ale swoją paletkę Nude kupiłam na promocji -40%, więc też mi się opłacało.
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:33   #2794
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dzięki dziewczyny za opinie o paletce Nude! Niestety, tak do końca się nie oparlam... Kupiłam FrozenYoughurt
Czy to się leczy??? :-D
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:44   #2795
Pyszczurka
Raczkowanie
 
Avatar Pyszczurka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Może się leczy, ale ja nie wiem jak :P Też mam u siebie kupę tego i łonego A powiedzcie, co myślicie o ich konturówkach? Mam dwie i niby są ok, trzymają się ust, ale jeśli chciałabym je zatemperować to zaczynają się schody. To drewno dookoła się jakby łamie, nierówno ostrzy, takie wiórowate jest, sama nie wiem, jak to opisać. Trochę mnie to zniechęca, bo nieprzyjemnie się potem maluje :/
__________________
Od Pyszczurki słów kilka --> Pyszczurka bloguje!
Pyszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 15:30   #2796
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wiecie kiedy mozna sie spodziewac wyprzedazy wycofywanych produktow?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:20   #2797
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja mam paletkę Nude i też jestem zadowolona z efektu jaki daje na oku, kiedy chcę mieć delikatny, dzienny makijaż (lubię mieć podkreślone oczy, ponieważ noszę okulary, ale czasem mam ochotę na dzienniaka, co nie znaczy, że makijaż oka jest wtedy "płaski"). Nie zgadzam się, że kolory są do siebie zbliżone, "sypią brokatem i znikaja z powieki". Na bazie Hean wytrzymują mi cały dzień (7.00-21.00), nie osypują się i nie tracą intensywności. Natomiast zgadzam się, że za tę cenę lepiej zainwestować w MUA albo MUR, ale swoją paletkę Nude kupiłam na promocji -40%, więc też mi się opłacało.
Czyli podsumowując zgadzasz się w połowie ze mną
Wiadomo. Co osoba to opinia.
Jak bym na -40 kupiła, to bym bardziej zadowolona z niej była
Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie o paletce Nude! Niestety, tak do końca się nie oparlam... Kupiłam FrozenYoughurt
Czy to się leczy??? :-D
hehe nie.
Ja kupiłam kolejna MUR... Flawless.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 13:37   #2798
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Sniegowa jak ta paletka MUR? Dobry pigment? Jaką mają konsystencje?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:48   #2799
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Sniegowa jak ta paletka MUR? Dobry pigment? Jaką mają konsystencje?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Też jestem ciekawa bo się czaję
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 23:08   #2800
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nie wiem, czy taka informacja pojawiła się już wcześniej w tym wątku, ale muszę się podzielić swoim wczorajszym odkryciem Otóż widziałam w Tesco szafę Catrice! Byłam mocno zaskoczona tym widokiem!

Od dawna Catrice gości w Tesco czy to nowość? Wiem, ze jakiś czas temu była informacja o szafach katrisa w Kauflandzie, ale to dość dawno. No jestem wciąż pod wrażeniem wczorajszego znaleziska

Aha, i istotna jeszcze informacja, że w tej szafie były 3 kamuflaże w najjaśniejszym odcieniu (01 Ivory), wiem że mało dostępny odcień, a wiele osób go poszukiwało/poszukuje.

P.S.
Tesco Gocław
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 23:58   #2801
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy taka informacja pojawiła się już wcześniej w tym wątku, ale muszę się podzielić swoim wczorajszym odkryciem Otóż widziałam w Tesco szafę Catrice! Byłam mocno zaskoczona tym widokiem!

Od dawna Catrice gości w Tesco czy to nowość? Wiem, ze jakiś czas temu była informacja o szafach katrisa w Kauflandzie, ale to dość dawno. No jestem wciąż pod wrażeniem wczorajszego znaleziska

Aha, i istotna jeszcze informacja, że w tej szafie były 3 kamuflaże w najjaśniejszym odcieniu (01 Ivory), wiem że mało dostępny odcień, a wiele osób go poszukiwało/poszukuje.

P.S.
Tesco Gocław

U mnie szafa Catrice w Tesco pojawiła się ok rok temu
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 00:03   #2802
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

U mnie od dawna stoją te kosmetyki i zastanawiam się czy nie są już przeterminowane (Górczewska), a żadnych dostaw nigdy nie widziałam, ubogo w szafie, kiepski widok
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 08:11   #2803
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy taka informacja pojawiła się już wcześniej w tym wątku, ale muszę się podzielić swoim wczorajszym odkryciem Otóż widziałam w Tesco szafę Catrice! Byłam mocno zaskoczona tym widokiem!

Od dawna Catrice gości w Tesco czy to nowość? Wiem, ze jakiś czas temu była informacja o szafach katrisa w Kauflandzie, ale to dość dawno. No jestem wciąż pod wrażeniem wczorajszego znaleziska

Aha, i istotna jeszcze informacja, że w tej szafie były 3 kamuflaże w najjaśniejszym odcieniu (01 Ivory), wiem że mało dostępny odcień, a wiele osób go poszukiwało/poszukuje.

P.S.
Tesco Gocław
To dla mnie drugi koniec miasta. Nie chciałoby mi się jechać, zwłaszcza, że bliżej mam np Hebe

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
U mnie od dawna stoją te kosmetyki i zastanawiam się czy nie są już przeterminowane (Górczewska), a żadnych dostaw nigdy nie widziałam, ubogo w szafie, kiepski widok
Ten market mam bliżej, ale i tak Hebe wygrywa.
W Tesco nie byłam od lat, mam nie po drodze.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:55   #2804
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
U mnie szafa Catrice w Tesco pojawiła się ok rok temu
Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
U mnie od dawna stoją te kosmetyki i zastanawiam się czy nie są już przeterminowane (Górczewska), a żadnych dostaw nigdy nie widziałam, ubogo w szafie, kiepski widok
Aha, no nie jestem na bieżąco W takim razie powiedzcie mi, czy Catrice jest dostępne jeszcze w jakiś innych miejscach/drogeriach oprócz Natur/Hebe/Tesco/Kaufland (utrzymały się tam szafy? Czy już usunęli z Kauflandu? A może zwiększyli zasięg szaf, bo z tego, co pamiętam to w W-wie była szafa na Birżańskiej)?
Wiem, że kiedyś na str Douglasa tam, gdzie lista marek dostępnych w tym sklepie było info, że z Cosnovy jest Essence i Catrice, ale praktycznie w żadnym D nie uświadczyło się Catrice tylko ewentualnie Essence. A podobno D się wycofał z Essence, prawda li to?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:40   #2805
aneczka84
Raczkowanie
 
Avatar aneczka84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

W Niemczech zapowiedź nowej limitki http://de.paperblog.com/news-von-cat...purism-920391/
aneczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:56   #2806
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez aneczka84 Pokaż wiadomość
W Niemczech zapowiedź nowej limitki http://de.paperblog.com/news-von-cat...purism-920391/
Szminki. Uwielbiam taki kształt pomadek.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:57   #2807
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez aneczka84 Pokaż wiadomość
W Niemczech zapowiedź nowej limitki http://de.paperblog.com/news-von-cat...purism-920391/
Mi się podoba jedna szminka i przed wszystkim rozświetlacz.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 23:49   #2808
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Pewnie na rozświetlacz będzie szał jak z limitki Celtica - o ile ta w ogóle będzie w PL
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 08:40   #2809
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
A podobno D się wycofał z Essence, prawda li to?
Ostatnio jak byłam w Douglasie w Arkadii to stand był na miejscu.
Ale było to jakoś miesiąc temu albo i lepiej
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 13:02   #2810
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Użyłam wyszukiwarki i pojawiły się może 2 posty na mój temat, więc zapytam - która miała podkład Nude Illusion?
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:38   #2811
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III



---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Tu jest wizualizacja szafy Catrica z nowościami wiosna/lato 2015 i jak się przypatrzycie to widać nowości które nie weszły do nas poprzednim razem np. zielony korektor w sticku (na samym dole) i róże http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...blush-010.html

Jak widzicie tewż na stronce zniknęła informacja o dostępności w wybranych krajach więc wejdą do nas też niektóre rzeczy, które wtedy zostały wprowadzone tylko do niektórych krajów

Tak samo z tą paletą, na stronie zniknęła inf o krajach i opis został przetłumaczny na polski: http://www.catrice.eu/pl/produkty/oc...lette-010.html

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

informacja potwierdzona- w nowościach pojawią się też produkty, przy których zniknłęy flagi dostępności w wybranych państwach
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2015-01-27 o 13:20
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:24   #2812
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

wreszcie nie będziemy się czuć pominięte

Jeszcze jakby podawali cenę sugerowaną jak w essence i byłaby opcja kupna online to już w ogóle cud-miód
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”

Edytowane przez antonina_bielska
Czas edycji: 2015-01-27 o 14:25
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 15:26   #2813
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

BTW - takiej pełnej szafy to ja jeszcze nigdzie nie widzialam
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 18:23   #2814
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Tu jest wizualizacja szafy Catrica z nowościami wiosna/lato 2015 i jak się przypatrzycie to widać nowości które nie weszły do nas poprzednim razem np. zielony korektor w sticku (na samym dole) i róże http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...blush-010.html

Jak widzicie tewż na stronce zniknęła informacja o dostępności w wybranych krajach więc wejdą do nas też niektóre rzeczy, które wtedy zostały wprowadzone tylko do niektórych krajów

Tak samo z tą paletą, na stronie zniknęła inf o krajach i opis został przetłumaczny na polski: http://www.catrice.eu/pl/produkty/oc...lette-010.html

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

informacja potwierdzona- w nowościach pojawią się też produkty, przy których zniknłęy flagi dostępności w wybranych państwach
Niestety te rzeczy, które chciałam nie będą u nas dostępne .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 18:56   #2815
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A i jakby ktoś chciał to Feathered Fall jest już u nas dostępna
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:49   #2816
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
A i jakby ktoś chciał to Feathered Fall jest już u nas dostępna
Priv
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 21:03   #2817
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
A i jakby ktoś chciał to Feathered Fall jest już u nas dostępna
Nareszcie! W Naturze u mnie podobno nie ma, ale w poniedziałek będę w innym mieście to skoczę do Hebe. A może któraś Wizażanka jest z Poznania i orientuje się, czy któryś sklep w pobliżu dworca jest zaopatrzony w tę kolekcję?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:23   #2818
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Widziałam dziś w Hebe nową kolekcję (galeria katowicka) i... cienie są strasznie brokatowe 2 najciemniejsze, które na swatchach wyglądały super to po prostu grube drobiny w szaro-burej bazie. Ech...
Szminki za to są całkiem fajne, delikatne i pół-transparentne.
Ma ktoś liner?
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:25   #2819
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w Hebe nową kolekcję (galeria katowicka) i... cienie są strasznie brokatowe 2 najciemniejsze, które na swatchach wyglądały super to po prostu grube drobiny w szaro-burej bazie. Ech...
Szminki za to są całkiem fajne, delikatne i pół-transparentne.
Ma ktoś liner?

Ja kupiłam te dwa ciemne cienie i na oku wyglądają pięknie (przynajmniej wg mnie i osób które o makijaż tego dnia mnie pytały)

Liner też mam
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 23:10   #2820
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam te dwa ciemne cienie i na oku wyglądają pięknie (przynajmniej wg mnie i osób które o makijaż tego dnia mnie pytały)

Liner też mam
Nie sypią się te drobiny? To może jednak źle zrobiłam, że ich nie zgarnęłam
A liner? Jaki ma pędzelek i czy dobrze się nim maluje kreski? Na swatchu u Ciebie jest piękny
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.