zachowanie chłopaka - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 09:36   #181
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak, wmawiaj jej, że zainteresowani mężczyźni się boją. Może jeszcze ich onieśmiela. Całe życie będzie czekała aż misio się ośmieli, chyba że się obudzi jak go zobaczy z inną i nie będzie miał najmniejszych problemów z okazywaniem jej uczuć.
Znam przykład z własnego życia, że tak może być, ten mój kolega o którym wcześniej pisałam, powiedział mojej przyjaciółce, że się bał, że się nie zgodzę i on do dzisiaj jest sam, czyli boi się także z innymi kobietami

Edytowane przez haniania123
Czas edycji: 2018-06-20 o 09:38
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 10:18   #182
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Znam przykład z własnego życia, że tak może być, ten mój kolega o którym wcześniej pisałam, powiedział mojej przyjaciółce, że się bał, że się nie zgodzę i on do dzisiaj jest sam, czyli boi się także z innymi kobietami
I co Ci z tego przyszło?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 10:23   #183
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I co Ci z tego przyszło?
Nic, tak mówię, ja tamtym to nawet jakoś szczególnie nie byłam zainteresowana, bo nie znaliśmy się dobrze, byliśmy razem na studiach, całkiem fajny był, może gdybyśmy się spotkali to coś by wyszło
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 10:27   #184
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak, wmawiaj jej, że zainteresowani mężczyźni się boją. Może jeszcze ich onieśmiela. Całe życie będzie czekała aż misio się ośmieli, chyba że się obudzi jak go zobaczy z inną i nie będzie miał najmniejszych problemów z okazywaniem jej uczuć.
Ja nic nie wmawiam, po prostu mówię o swoim spojrzeniu na tą sprawę nigdzie nie napisałam, że to, że on się boi, jest dobre lub złe. Trzeba przyznać, że ani ona ani on konkretny nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 10:28   #185
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Nic, tak mówię, ja tamtym to nawet jakoś szczególnie nie byłam zainteresowana, bo nie znaliśmy się dobrze, byliśmy razem na studiach, całkiem fajny był, może gdybyśmy się spotkali to coś by wyszło
To jak lubisz żyć w trybie przypuszczającym, to po co wątek? Nie zamierzasz go nigdzie zapraszać, więc na co liczysz? Że go zaczarujemy i on Cię zaprosi?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 10:46   #186
karina_nina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: zachowanie chłopaka

Może jest zajęty?
karina_nina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 11:05   #187
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez karina_nina Pokaż wiadomość
Może jest zajęty?
W sensie, że ma dziewczynę? Mi napisał, że jest wolny od dłuższego czasu już na początku, gdy gadaliśmy, wczoraj znowu, że jest sam i nie ma z kim filmów oglądać, a sam nie lubi
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 11:33   #188
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
W sensie, że ma dziewczynę? Mi napisał, że jest wolny od dłuższego czasu już na początku, gdy gadaliśmy, wczoraj znowu, że jest sam i nie ma z kim filmów oglądać, a sam nie lubi
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To jak lubisz żyć w trybie przypuszczającym, to po co wątek? Nie zamierzasz go nigdzie zapraszać, więc na co liczysz? Że go zaczarujemy i on Cię zaprosi?
?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 11:47   #189
heavy13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 69
Dot.: zachowanie chłopaka

Co do tego, że się boi i dlatego nie zaprasza to mogę się wypowiedzieć jak to wygląda z mojej strony jak już tutaj jestem na tym forum , mogę o sobie powiedzieć, że jestem w sumie nieśmiały i uwierz mi, znajoma która mi wpadła w oko (można poczytać szczegóły w moim temacie) praktycznie nie wykazywała żadnego zainteresowania podczas pisania, a mimo to byłem w stanie jej zaproponować konkretne spotkanie z konkretnym terminem, nawet kilka razy, ch*j że miałem przy tym stan przedzawałowy, cholernie się bałem, że wyjdę na debila, ale po prostu tak nią byłem (i dalej jestem) zainteresowany, że musiałem jej to pokazać, żeby sytuacja była jasna.

Gdyby mi ona tak jak Ty napisała o tym meczu, że moglibyśmy pooglądać razem, to uwierz mi, w ciągu 5 minut byśmy byli umówieni kiedy co gdzie i jak, wydaje mi się, że sygnały dajesz wystarczające, ale tak jak koleżanki piszą, musisz zaryzykować i Ty przejąć inicjatywę skoro on tego nie robi, najwyżej się wymiga to będziesz wiedziała, że nic z tego i nie będziesz się zamęczać myśleniem o tym, bo wiem jak takie coś banie ryje
heavy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 12:02   #190
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Wiesz co, czego byśmy Ci tu nie powiedziały, to Ty i tak uznasz, że ona za Tobą szaleje, co z tego, że nie chciało mu się iść na imprezę jak jego kumple zrezygnowali i tylko Ty zostałaś, co z tego, że masz kontakt ogranicza się do kilkunastu bezłciowych wiadomości dziennie, co z tego, że nigdy nie padła konkretna propozycja spotkania, co z tego, że znasz go w 99% z neta. Koleżanki plotkary uznały, że on chce czegoś więcej, bo napisał do Ciebie na fb i Ty jesteś cała w skowronkach. Facetowi się nudzi, chce se podbić ego albo trzyma Cię na zapas. A Ty dzien i noc zastanawiasz się co mu odpisać, czy się może nie obraził bo mu przez godzinę nie odpisałaś i przepraszasz, że żyjesz. Co za beznadzieja
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 12:13   #191
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Wiesz co, czego byśmy Ci tu nie powiedziały, to Ty i tak uznasz, że ona za Tobą szaleje, co z tego, że nie chciało mu się iść na imprezę jak jego kumple zrezygnowali i tylko Ty zostałaś, co z tego, że masz kontakt ogranicza się do kilkunastu bezłciowych wiadomości dziennie, co z tego, że nigdy nie padła konkretna propozycja spotkania, co z tego, że znasz go w 99% z neta. Koleżanki plotkary uznały, że on chce czegoś więcej, bo napisał do Ciebie na fb i Ty jesteś cała w skowronkach. Facetowi się nudzi, chce se podbić ego albo trzyma Cię na zapas. A Ty dzien i noc zastanawiasz się co mu odpisać, czy się może nie obraził bo mu przez godzinę nie odpisałaś i przepraszasz, że żyjesz. Co za beznadzieja
Wystarczy sama postawa autorki, żeby wiedzieć, że żaden fajny chłopak się nią nie zainteresuje na poważnie i z tego nic nie będzie. Zaraz spyta "co macie na myśli?" To chyba troll jest tak w ogóle.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 12:35   #192
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Wiesz co, czego byśmy Ci tu nie powiedziały, to Ty i tak uznasz, że ona za Tobą szaleje, co z tego, że nie chciało mu się iść na imprezę jak jego kumple zrezygnowali i tylko Ty zostałaś, co z tego, że masz kontakt ogranicza się do kilkunastu bezłciowych wiadomości dziennie, co z tego, że nigdy nie padła konkretna propozycja spotkania, co z tego, że znasz go w 99% z neta. Koleżanki plotkary uznały, że on chce czegoś więcej, bo napisał do Ciebie na fb i Ty jesteś cała w skowronkach. Facetowi się nudzi, chce se podbić ego albo trzyma Cię na zapas. A Ty dzien i noc zastanawiasz się co mu odpisać, czy się może nie obraził bo mu przez godzinę nie odpisałaś i przepraszasz, że żyjesz. Co za beznadzieja
Ja go nie przepraszam, gdy ja nie odpisuję przez jakiś czas, tylko on mi się tłumaczy, że nie odpisywał. Ale masz rację, jeśli ON nie wyjdzie z konkretną propozycją w ciągu kilku dni, to kończę odpisywanie. Pytałam też kilku facetów, nie tylko koleżanki. Nie rozumiem tego z podbijaniem ego, to nie ja do niego napisałam, sama twierdzisz, że moje odpisywanie wygląda jakby było z grzeczności

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wystarczy sama postawa autorki, żeby wiedzieć, że żaden fajny chłopak się nią nie zainteresuje na poważnie i z tego nic nie będzie. Zaraz spyta "co macie na myśli?" To chyba troll jest tak w ogóle.
Przecież mnie nie znasz, nie piszę mu tego co tutaj, więc nie wiem skąd takie wnioski

Edytowane przez haniania123
Czas edycji: 2018-06-20 o 13:09
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 06:19   #193
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Pytałam też kilku facetów, nie tylko koleżanki.
A może zapytaj jego?
Nikt na prawdę nie wie czego on chce. Ani czego Ty chcesz. Milion chłopaków i dziewczyn może Ci powiedzieć, że mu się podobasz, ale póki on tego nie powie to jest to guzik warte.

Spytaj go co z tą niedzielą.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 11:23   #194
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez heavy13 Pokaż wiadomość
Co do tego, że się boi i dlatego nie zaprasza to mogę się wypowiedzieć jak to wygląda z mojej strony jak już tutaj jestem na tym forum , mogę o sobie powiedzieć, że jestem w sumie nieśmiały i uwierz mi, znajoma która mi wpadła w oko (można poczytać szczegóły w moim temacie) praktycznie nie wykazywała żadnego zainteresowania podczas pisania, a mimo to byłem w stanie jej zaproponować konkretne spotkanie z konkretnym terminem, nawet kilka razy, ch*j że miałem przy tym stan przedzawałowy, cholernie się bałem, że wyjdę na debila, ale po prostu tak nią byłem (i dalej jestem) zainteresowany, że musiałem jej to pokazać, żeby sytuacja była jasna.

Gdyby mi ona tak jak Ty napisała o tym meczu, że moglibyśmy pooglądać razem, to uwierz mi, w ciągu 5 minut byśmy byli umówieni kiedy co gdzie i jak, wydaje mi się, że sygnały dajesz wystarczające, ale tak jak koleżanki piszą, musisz zaryzykować i Ty przejąć inicjatywę skoro on tego nie robi, najwyżej się wymiga to będziesz wiedziała, że nic z tego i nie będziesz się zamęczać myśleniem o tym, bo wiem jak takie coś banie ryje
Czytałam Twój wątek i tam było, że znałeś ją jako koleżankę siostry, podobała się Tobie, ale nic nie zrobiłeś, dopiero, gdy Cię zaprosiła na studniówkę, zacząłeś działać, więc znaleś ją, z racji, że była koleżanką siostry, lepiej niż ten chlopak mnie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
A może zapytaj jego?
Nikt na prawdę nie wie czego on chce. Ani czego Ty chcesz. Milion chłopaków i dziewczyn może Ci powiedzieć, że mu się podobasz, ale póki on tego nie powie to jest to guzik warte.

Spytaj go co z tą niedzielą.
Ja początkowo to nic od niego nie chciałam, zupelnie mnie nie obeszło, gdy do mnie napisał, bo wtedy w ogóle nie zwróciłam uwagi na niego, ale widzę, że on jest bardzo fajny i inteligentny
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 12:42   #195
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Ja początkowo to nic od niego nie chciałam, zupelnie mnie nie obeszło, gdy do mnie napisał, bo wtedy w ogóle nie zwróciłam uwagi na niego, ale widzę, że on jest bardzo fajny i inteligentny
A czego teraz od niego chcesz?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 13:17   #196
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
A czego teraz od niego chcesz?
Szczerze mówiąc to nie wiem, bo chłopak naprawdę fajny i w porządku, ale z wyglądu mi się nie podoba. Nie wiem czy przymknąć oko na to, że on średni z wyglądu czy bezsensu tracić swój i jego czas na jakieś spotykanie, dlatego ja początkowo byłam wobec niego obojętna i szybko chciałam skończyć z nim to pisanie i odpisywałam z grzeczności w jednym zdaniu. Pod względem charakteru, zainteresowań bardzo mi się podoba.
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 13:30   #197
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie wiem, bo chłopak naprawdę fajny i w porządku, ale z wyglądu mi się nie podoba. Nie wiem czy przymknąć oko na to, że on średni z wyglądu czy bezsensu tracić swój i jego czas na jakieś spotykanie, dlatego ja początkowo byłam wobec niego obojętna i szybko chciałam skończyć z nim to pisanie i odpisywałam z grzeczności w jednym zdaniu. Pod względem charakteru, zainteresowań bardzo mi się podoba.
Czyli on Ci się nawet nie podoba, ale i tak jesteś cała w skowronkach

Jak dla mnie to jest desperacja
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:13   #198
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie wiem, bo chłopak naprawdę fajny i w porządku, ale z wyglądu mi się nie podoba. Nie wiem czy przymknąć oko na to, że on średni z wyglądu czy bezsensu tracić swój i jego czas na jakieś spotykanie, dlatego ja początkowo byłam wobec niego obojętna i szybko chciałam skończyć z nim to pisanie i odpisywałam z grzeczności w jednym zdaniu. Pod względem charakteru, zainteresowań bardzo mi się podoba.
aha, czyli facet ci się nie podoba, nie wiesz, czy byłby jakikolwiek sens w spotykaniu się, ale analizujesz jego wypowiedzi, Glowisz się, wypytujesz znajomych i szukasz odpowiedzi na forum. Jaki to ma sens? Po co tak zawracać sobie głowę jakąś letnią znajomością z typem, który ci się nawet nie podoba?

Zastanawiasz się, czy jest sens tracić czas na spotykanie się, a nawet nie padła zadna propozycja spotkania.

Co do charakteru, to jeszcze go nawet nie znasz.

Chciałabyś mieć faceta po prostu, o to chodzi?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:26   #199
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Czyli on Ci się nawet nie podoba, ale i tak jesteś cała w skowronkach

Jak dla mnie to jest desperacja
to nie jest tak, że uważam, że jest brzydki, jest średni, po prawie dwóch tygodniach ciągłego pisania trochę można powiedzieć o człowieku, poza tym ja czuję coś co nazwałabym przyciąganiem, chemią do niego. Nie bardo wiem jak to ująć, spotkałam w życiu facetów którzy byli od niego bardziej przystojni, ale nic do nich nie czułam, a jego nie uważam za przystojnego, ale mi się podoba

To nie jest pierwszy facet, który do mnie napisał sms czy na fb lub zagadał i z żadnym nie gadało mi się tak ciekawie, miło

Edytowane przez haniania123
Czas edycji: 2018-06-21 o 14:29
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 15:10   #200
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: zachowanie chłopaka

Jeśli cię nie pociąga fizycznie ani ci się nie podoba z wyglądu to po co w ogóle Zastanawiasz się czy on chce czegoś więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:19   #201
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Teraz gdy zaczelam z nim pisac to mnie kreci i pociąga, ale nie uważam, ze jest przystojny, ale moze to olac przeciez wyglad nie jest najwazniejszy
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:26   #202
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
przeciez wyglad nie jest najwazniejszy
Ale wiązanie sie z facetem, który Cię nie pociąga fizycznie to głupota
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 14:37   #203
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Ja po prostu nie patrzylam na niego jak na faceta, w zasadzie to malo na niego uwage zwracalam, nie traktuje kazdego poznanego faceta jako potencjalnego do spotykania lub nie, bo ktos moze byc zajety lub nie miec ochoty poznac. W naszych rozmowach jest coraz wiecej flirtu, nawet mi napisal, ze uwaza, ze jestem bardzo ladna. Nie chce sama proponowac spotkania, bo robilam to w przypadku jednego goscia i kiepsko to wyszlo. Mnie zastanawia, sposob naszego pisania, do tej pory mialam tak, ze rozmowa byla co kilka dni, a tu ona trwa od dwoch tygodni, nie wiem czy to dobrze czy zle
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 14:45   #204
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Wiesz co, dziewczyno, zastanów się czego Ty chcesz. Nie co było, ale czego Ty teraz chcesz. Pociąga Cię, podoba Ci się, lubisz spędzać z nim czas? Zaproś go. Nie podoba Ci się, moze fajnie się gada, ale to nie to? Zakończ to albo powiedz wprost, że nic z tego nie będzie jeśli uważasz, że on chce coś więcej. Proste, nie ma czego tu analizować i się rozdrabniać, tylko podjąć w końcu jakieś kroki.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 14:51   #205
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Chcialabym sie z nim spotkac, ale jak sam mowil, ze teraz ma duzo rzeczy, bo praca, a on pracuje w firmie ojca, wiec czasami sa rzeczy po godzinach, studia zaoczne, remont w domu, wiec na razie nie chce propononowac, moze on sam zaproponuje, gdy bedzie mial wiecej czasu
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 14:53   #206
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez haniania123 Pokaż wiadomość
Chcialabym sie z nim spotkac, ale jak sam mowil, ze teraz ma duzo rzeczy, bo praca, a on pracuje w firmie ojca, wiec czasami sa rzeczy po godzinach, studia zaoczne, remont w domu, wiec na razie nie chce propononowac, moze on sam zaproponuje, gdy bedzie mial wiecej czasu
No to czekaj, pytanie czy się kiedyś doczekasz, bo Królewicz znajdzie kiedyś dla Ciebie czas
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 14:59   #207
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

Jedyne co moge na pewno powiedziec, to ze zadnego znanego faceta nie uwazalam za tak fajnego jak jego i ze cos mnie do niego ciagnie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Ja sie nie znam, ale 2 tyg to nie jest jakos dlugo, gdyby to trwalo 3 miesiace i nie znalazl czasu na spotkanie uznalabym, ze masz racje, a tak to jeszcze jest czas, on sam z siebie wiele razy mi pisal, ze ma duzo pracy itp. A mam pytanie do innych po jakim czasie od poznania z facetem on chcial sie spotkac?
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 15:07   #208
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: zachowanie chłopaka

Jakoś czas na imprezy ma. Rób jak chcesz, to Ty tracisz czas, ja dłuzej swojego na przekonywanie Ciebie tracić nie będę
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 16:12   #209
haniania123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 89
Dot.: zachowanie chłopaka

W sumie to nic nie trace, fajnie mi sie z nim gada i tyle, jesli nic nie wyjdzie ze spotkania, to trudno, jesli ktos inny mnie w tym czasie zaprosi to sie spotkam. Właśnie dlatego pytam po jakim czasie ludzie od poznania sie spotykaja, z tego co wiem, to po tygodniu, miesiacu. Ogolnie postanowilam podejsc do tego na luzie
haniania123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 16:16   #210
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: zachowanie chłopaka

Pasujecie do siebie. On musi być taką samą męczydupą, skoro to znosi.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 14:38:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.