farba BioKap® - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 13:14   #301
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: farba BioKap®

Zastanawiam się nad ufarbowaniem tą farbą (lub Color&Soin). Czy macie jakieś doświadczenia z tą drugą ?

Czy Biokap bardzo wysusza włosy? Mam trochę przesuszone obecnie, bo ciągle przyciemniam. Moim docelowym wymarzonym kolorem jest jasny brąz (obecnie mam średni blond, niestety popielaty wpadający w zielony..)
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:30   #302
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

mój kolor po 7.4 i 7.0 wymieszanych w stosunku 3:1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11676.jpg (197,2 KB, 181 załadowań)

Edytowane przez optyma
Czas edycji: 2011-09-26 o 11:09
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:35   #303
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
mój kolor po 7.4 i 7.0 wymieszanych w stosunku 3:1
fantastyczny kolor!!!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:09   #304
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

laleczki! Ufarbowałam wczoraj włosy! zrobiłam ekstra wybuchową mieszankę rudości szarości i popieli ! Kolor cud malina !
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:09   #305
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

jak dla mnie zbyt czerwony staro się w nim czuję, mam nadzieję, że szybko się zmyje
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:13   #306
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad ufarbowaniem tą farbą (lub Color&Soin). Czy macie jakieś doświadczenia z tą drugą ?

Czy Biokap bardzo wysusza włosy? Mam trochę przesuszone obecnie, bo ciągle przyciemniam. Moim docelowym wymarzonym kolorem jest jasny brąz (obecnie mam średni blond, niestety popielaty wpadający w zielony..)
boże dziewczyno co ty robiłaś z tymi włosami? Ja mam przesuszone ale to akurat suszarka lokówka itd Biokap nie wysusza w ogóle takie relax z ta farbą mam wczoraj zapomniałam że ja mam na głowie i 20 min dłużej siedziałam

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
jak dla mnie zbyt czerwony staro się w nim czuję, mam nadzieję, że szybko się zmyje
według mnie bardzo piękny taki jesienny!!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:00   #307
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: farba BioKapŸ

Nic specjalnego nie robiłam mam po prostu bardzo cienkie i delikatne wlosy i nawet henna wysusza mi wlosy.
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 07:55   #308
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Nic specjalnego nie robiłam mam po prostu bardzo cienkie i delikatne wlosy i nawet henna wysusza mi wlosy.
musisz stosować olejek arganowy na końcówki oraz preparaty z olejkiem!
Biokap nie wysusza według mnie to on nawet wygładza uwielbiam tą farbę oraz szampon z odżywką.
Polecam jeszcze zastosować taki myk na wysuszone włosy w Aptece kupisz szampon dla niemowlaków Atopora. Ja robię tak Myje włosy szamponem Biokap na drugi raz szamponem Atopora i nakładam odżywkę będziesz miała mega nawilżone włosy !!! no i wcieram w końcówki olejek arganowy Efekt zobaczysz sama jest rewelacyjny!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:47   #309
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez resia11 Pokaż wiadomość
Leosia, podziwiam, że Ci się tak chce. Ja nie używam żadnego olejku na włosy, kiedyś próbowałam, ale mi zbyt obciąża i za szybko stają się tłuste. Uzywam tylko szamponu i odżywki, koniecznie ze spłukiwaniem, bo taka bez tez mi za bardzo obciąża. Szamponu Biokapu używam od dawna i nie ma sobie równych zarówno w aptece jak i drogerii. A jakie działanie ma odżywka biokapu? Jak się uzupełnia z szamponem?
Według mnie odżywka jest bardzo fajna wygładza włosy chociaż ja mam kręcone i muszę je prostować cały czas
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:40   #310
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
mój kolor po 7.4 i 7.0 wymieszanych w stosunku 3:1
podoba mi się ! echhh
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 06:35   #311
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

mi sie nie podobał taka rubinowa czerwień, mało naturalna,
pozmywałam szamponem przeciwłupieżowym i w weekend nałozyłam samą 7.0 do końca nie pokryło tej rudości ale jest znacznie lepiej
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 11:09   #312
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
mi sie nie podobał taka rubinowa czerwień, mało naturalna,
pozmywałam szamponem przeciwłupieżowym i w weekend nałozyłam samą 7.0 do końca nie pokryło tej rudości ale jest znacznie lepiej
pokaz !!!! ja własnie zastanawiam się nad tym kolorem co miałaś jestem pod wrażeniem taki idealnie rudy może dobrze byłoby go schłodzić szwedzkim blondem a tak akurat na jesień i te przymrozki
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:23   #313
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

jedna albo dwie strony wcześniej jest mój kolor po zastosowaniu 7.3, teraz wyszedł zupełnie podobny, ponieważ ta rudość się już dosyć mocno sprała i w zasadzie były już złote, na to nałożyłam ten 7.0 ale to złoto jednak mocno sie przebiło
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:53   #314
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
jedna albo dwie strony wcześniej jest mój kolor po zastosowaniu 7.3, teraz wyszedł zupełnie podobny, ponieważ ta rudość się już dosyć mocno sprała i w zasadzie były już złote, na to nałożyłam ten 7.0 ale to złoto jednak mocno sie przebiło
a może spróboj schłodzić jednak szwedem zobaczysz jakim wyjdzie ten kolor u mnie własnie cały czas wychodzi jasny a chcę rudy
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 08:49   #315
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

Hej dziewczyny,
od zawsze miałam włosy w kolorze ciemnego brązu, ale niedawno kupiłam perukę w kolorze jasnobrązowym, takim kasztanowym ze złocistymi refleksami, i zakochałam się w tym kolorze. Włosów w ogóle bym nie farbowała, ale mimo że mam 20 lat, jestem już totalnie siwa - rosną mi praktycznie tylko białe włosy. Henna nie zawsze je chwyta, więc chyba kupię Biokap Delicato, waham się między tymi dwoma kolorami, tzn ciemny złoty blond i orzechowy kasztan, jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5_05-orzechowy-kasztan.jpg (34,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6_3-ciemny-zloty-blond-delicato.jpg (34,2 KB, 54 załadowań)
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:53   #316
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
od zawsze miałam włosy w kolorze ciemnego brązu, ale niedawno kupiłam perukę w kolorze jasnobrązowym, takim kasztanowym ze złocistymi refleksami, i zakochałam się w tym kolorze. Włosów w ogóle bym nie farbowała, ale mimo że mam 20 lat, jestem już totalnie siwa - rosną mi praktycznie tylko białe włosy. Henna nie zawsze je chwyta, więc chyba kupię Biokap Delicato, waham się między tymi dwoma kolorami, tzn ciemny złoty blond i orzechowy kasztan, jak myślicie?
oby dwa kolory są piękne jeżeli chcesz pokaż się nam a my doradzimy albo perukę
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:16   #317
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

Pstryknę jutro perukę, może uchwycę kolor a dylemat wynika z tego, że słyszałam opinie o farbach Biokap, że wychodzą ciemniej niż na tych przykładach - dlatego celuję w ten ciemny blond, bo trochę przyciemniony byłby idealny - ale z drugiej strony tak jak pisałam, mam już praktycznie same siwe włosy (ona właściwie nie są siwe w sensie szare, są totalnie białe, pozbawione barwnika) i w takiej sytuacji producent poleca wybranie ciemniejszego odcienia niż chce się osiągnąc. I już sama nie wiem
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:53   #318
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Pstryknę jutro perukę, może uchwycę kolor a dylemat wynika z tego, że słyszałam opinie o farbach Biokap, że wychodzą ciemniej niż na tych przykładach - dlatego celuję w ten ciemny blond, bo trochę przyciemniony byłby idealny - ale z drugiej strony tak jak pisałam, mam już praktycznie same siwe włosy (ona właściwie nie są siwe w sensie szare, są totalnie białe, pozbawione barwnika) i w takiej sytuacji producent poleca wybranie ciemniejszego odcienia niż chce się osiągnąc. I już sama nie wiem
ja próbowałam już dużo kolorów z przyjemnością pomogę Faktycznie jest nieco ciemniejszy ale jak każda farba z czasem wypłukuje się myślę że z siwych będzie trochę szybciej . A jak inne farby się trzymają ?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 06:38   #319
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

Dziekuję bardzo co do trwałości farby na moich włosach, to długo farbowałam zwykłą sklepową farbą L'oreala i zawsze trzymała się dobrze, kolor się zasadniczo nie zmieniał. Moim problemem było jednak to, że szybko rosną mi włosy (a siwy odrost na bardzo ciemnych włosach jest hm dośc widoczny). Częste farbowanie robiło mi masakrę na włosach, nie suszę ich, nie prostuje, cuduję z odżywkami i maskami, a wciąż są suche. Przerzuciłam się na hennę, licząc na to, że będzie je mniej niszczyć no i cóż - pewnie rzeczywiście ma trochę mniej destruktywny wpływ, ale moje siwe odrosty chwyta na pomarańczowy kolor i za dużo z nią paprania. Myślę więc o farbach Biokap, czy naprawdę nie niszczą włosów? Co do koloru to już sama nie wiem, nie da się go uchwycić na zdjęciu - jest to nasycony jasny brąz ze złocistyumi refleksami, trochę kasztanowo-rudawy. Chyba będę musiała zaryzykować z kolorem
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 07:17   #320
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Dziekuję bardzo co do trwałości farby na moich włosach, to długo farbowałam zwykłą sklepową farbą L'oreala i zawsze trzymała się dobrze, kolor się zasadniczo nie zmieniał. Moim problemem było jednak to, że szybko rosną mi włosy (a siwy odrost na bardzo ciemnych włosach jest hm dośc widoczny). Częste farbowanie robiło mi masakrę na włosach, nie suszę ich, nie prostuje, cuduję z odżywkami i maskami, a wciąż są suche. Przerzuciłam się na hennę, licząc na to, że będzie je mniej niszczyć no i cóż - pewnie rzeczywiście ma trochę mniej destruktywny wpływ, ale moje siwe odrosty chwyta na pomarańczowy kolor i za dużo z nią paprania. Myślę więc o farbach Biokap, czy naprawdę nie niszczą włosów? Co do koloru to już sama nie wiem, nie da się go uchwycić na zdjęciu - jest to nasycony jasny brąz ze złocistyumi refleksami, trochę kasztanowo-rudawy. Chyba będę musiała zaryzykować z kolorem
Jak nie zaryzykujesz, to nie dowiesz się Każdy włos jest inny. Farba Biokap naprawdę nie niszczy tak włosy jak inne farby ze sklepów. Co do kolorów, to kolor początkowo jest ciemny, ale później się zmywa i jest jaśniejszy. Moi znajomi to jak mnie nie zobaczą, to mówię że mam inny kolor włosów...a to cały czas ta sama farba z tym samym odcieniem, tylko okres od pierwszego dnia farbowania się wydłuża
Powodzenia, zawsze możesz spróbować, bo gorzej ci nie zrobi!
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:57   #321
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

A jeszcze jedno pytanie, widziałam że parę osób w tym wątku zastanawiało się nad położeniem Biokapa na włosy traktowane henną - ja farbowałam w ten sposób przez 2 lata, czystą henna Khadi, bez żadnych chemicznych dodatków - czy mam się obawiać, że po położeniu Biokapa będą one zielone?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 15:21   #322
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

po dwóch latach farbowania henna to może nowy kolor po prostu nie wyjść najlepiej byłoby odczekać 2-3 miesiące , ale jak rozumiem, to nie wchodzi w rachube
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:01   #323
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

No niezbyt, miałabym już parocentymetrowe białe odrosty na prawie czarnych włosach, co nie wyglądałoby za ciekawie najlepiej kupię po prostu Biokap i sama się przekonam
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 13:43   #324
SANJU85
Raczkowanie
 
Avatar SANJU85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: a roznie to bywa
Wiadomości: 34
Dot.: farba BioKap®

to daj znac co wyszło bo ja planuje mojemu facetowi pomalowac bo siwieje.W dodatku głupek pomalował sobie henna włosy na czarno i nic nie wyszło bo pewnie za krotko trzymał.Teraz nie mam wyboru i musze pomalowac mu czyms bez amoniaku zeby pokryło
__________________
SANJU
SANJU85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 11:06   #325
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Witajcie Włosomaniaczki
Zastanawiam się nad koloryzacją farbą biokap tylko za bardzo nie wiem jaki kolor wybrać. Farbuję kilka lat już castingiem z loreala w odcieniach brązu ale efekt jest taki że mam na długości ciemny brąz a przy głowie mam kasztan. Mój naturalny kolor włosów to kasztan/ciemny blond i chciałam w ogóle przestać farbować włosy żeby ich nie niszczyć ale nie wiem czy wytrzymam ten odrost troche za bardzo mi się odcina od reszty włosów i o ile jeśli ma się ciemniejszy odrost od farbowanych to wydaje mi się to nawet fajne połączenie ale na odwrót to kiepsko. Myślałam o rozjaśnieniu włosów dekoloryzatorem tylko nie biokapu bo go za bardzo nei znam ale loreala bo słyszałam o nim dobre opinie a na to położyć jakiś kolor z biokapu tylko boję się że mi znowu ciemny wyjdzie gdyż mówicie że kolory wychodza ciemniejsze niż są na palecie a dwa że po dekoloryzatorze to włosy bardziej łapią pigment i włosy znowu są ciemniejsze. Chciałabym uzyskać kolor ciemny złoty blond ale co kupić żeby taki uzyskać to już nie mam pojęcia-może jasny blond? A nie da się o to chociaż rozjaśnić włosów tą farbą? W zwykłych farbach to raczej niemożliwe bo farba farby nie rozjaśnia a tutaj to nie wiem. Trochę szkoda mi dekoloryzować włosy żeby nie pogorszyć ich stanu. Może mógłby ktoś coś doradzić
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:18   #326
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanie, widziałam że parę osób w tym wątku zastanawiało się nad położeniem Biokapa na włosy traktowane henną - ja farbowałam w ten sposób przez 2 lata, czystą henna Khadi, bez żadnych chemicznych dodatków - czy mam się obawiać, że po położeniu Biokapa będą one zielone?
lepiej nie stosować poczekaj aż henna trochę wypłucze się może poprostu nie chwycić kolor

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
No niezbyt, miałabym już parocentymetrowe białe odrosty na prawie czarnych włosach, co nie wyglądałoby za ciekawie najlepiej kupię po prostu Biokap i sama się przekonam
połoz Biokap na same odrosty nie na całość na dodatek jeżeli farbujesz czernią
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 17:23   #327
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Nie wytrzymałamposzłam dzisiaj do apteki bo mam akurat blisko taką gdzie sprzedają te farby i kupiłam 7.0 średni blondale tak sobie myślę że może wyjść jednak za ciemny kolor po dekoloryzatorze i nie wiem czy nie dokupię jeszcze jasnego blondu i pomieszam ze sobą-tym bardziej że podobno te farby są mało wydajne a ja mam długie włosy.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 18:03   #328
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

a jak kładłaś l'oreal to na jakim poziomie ?
ja wczesniej farbowałam l'orealem na poziomie 6 lub 7 a teraz farbuję biokapem na poziomie 7 (kładałm 7.0, 7.3 oraz 7.4, również mieszając te odcienie) i moim zdaniem kolor z biokapa na poziomie 7 wychodzi jasniej niż z l'oreala na poziomie 7, wcale nie wychodzi duzo ciemniej niz na próbniku, może odrobinkę , jakies pół tonu, l'oreale to mi wychodziły spokojnie o ton ciemniejsze niż powinny,
no ale musisz trochę zdekoloryzować bo na brąz to nie chcwyci
jesli zdekoloryzujesz to myslę, że możesz sobie spokojnie zmieszać z poziomem 8 bo rzeczywiście na zdekoloryzowane może chwycić mocniej
powodzenia
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 19:36   #329
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
a jak kładłaś l'oreal to na jakim poziomie ?
ja wczesniej farbowałam l'orealem na poziomie 6 lub 7 a teraz farbuję biokapem na poziomie 7 (kładałm 7.0, 7.3 oraz 7.4, również mieszając te odcienie) i moim zdaniem kolor z biokapa na poziomie 7 wychodzi jasniej niż z l'oreala na poziomie 7, wcale nie wychodzi duzo ciemniej niz na próbniku, może odrobinkę , jakies pół tonu, l'oreale to mi wychodziły spokojnie o ton ciemniejsze niż powinny,
no ale musisz trochę zdekoloryzować bo na brąz to nie chcwyci
jesli zdekoloryzujesz to myslę, że możesz sobie spokojnie zmieszać z poziomem 8 bo rzeczywiście na zdekoloryzowane może chwycić mocniej
powodzenia
Przepraszam ale nie wiem jakim poziomem farbowałam z loreala jak to się w ogóle odróżnia?
Mogę tylko powiedzieć że zazwyczaj był to casting nr 500 jasny brąz- a na moich włosachw ychodził ciemny brąz.
Bardzo Ci dziękuję za podzielenie się Twoim doświadczeniembędę koloryzować koło środy bo dekoloryzator kupiłam dzisiaj przez neta bo tutaj nigdzie stacjonarnie go znaleźć nie mogę.
Czy byłabyś tak dobra i napisałabyć mi jakie masz włosy jeśli chodzi o długość i naturalny odcień? Czy jedno opakowanie Ci wystarcza na pomalowanie włosów no i czy jesteś zadowolona z tej farby? Ja zawsze używałam loreala, raz miałam przygodę z wellatonem w piance (porażka) i z henną khadi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 06:53   #330
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

jesli farbowałaś 500 to był poziom 5 czyli jasny brąz, który jak piszesz wychodził w l'orealu jak ciemny brąz,
7.0 to będzie o dwa tony jasniejszy kolor, więc sama oceń czy o taki efekt Ci chodzi,
ja mam chyba podobna sytuację: mam włosy w naturalnym kolorze blond kasztanowy, do ramion, ale wycieniowane,
uzywam jednego opakowania biokapu i poziom 7 jest dla mnie odpowiedni (na poprzedniej stronie jest zdjęcia mojego koloru, tylko, że po farbie 7.4 więc strasznie rude były )
wczesniej też uzywałam ciemniejszych farb, ale głównie 6, moze raz jeden ufarbowałam 5 (no i epizod z khadi też był ) więc nie musiałam ich dekoloryzowac, po ok. 6 tygodniach mycia szamponem przeciwłupiezowym zbyt ciemny kolor się zazwyczaj sie grzecznie wypłukiwał, dwa razy użyłam takiego rozjasniacza w sprayu joanny do robienia słonecznych refleksów, na całe włosy i to tez mi rozjasniło całośc chyba o pół tonu, ale zaznaczam, że wyjściowy miałam jednak najprawdopodobniej jasniejszy od Twojego,
powodzenia
ps. jestem zadowolona z biokapu, chociaż jego minusem jest to, że dosyć szybko się wypłukuje ,

Edytowane przez optyma
Czas edycji: 2011-10-24 o 06:57
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.