Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 20:38   #361
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

a jaki numer ma bursztynowa czerwień? jesli ma po kropce 6 to wyjdzie czerwono
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:25   #362
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Bursztynowa czerwień to 6.46. Wiedziałam, że będzie czerwona, ale skusiło mnie to, że nie była ona taka 'rażąca' jak cała reszta... Wydawała się taka brązowo-czerwonawa z naciskiem na brąz.
Ach ten fotoszop na opakowaniu
_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:56   #363
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez _Margaret_ Pokaż wiadomość
Bursztynowa czerwień to 6.46. Wiedziałam, że będzie czerwona, ale skusiło mnie to, że nie była ona taka 'rażąca' jak cała reszta... Wydawała się taka brązowo-czerwonawa z naciskiem na brąz.
Ach ten fotoszop na opakowaniu
Dokładnie Lepiej zawsze sugerować się numeracją
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:37   #364
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Czy ktoras z Was uzywala farby: 7 - Delikatnie opalizujący blond?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:07   #365
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ja.
:P
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:22   #366
natusiaczwaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez _Margaret_ Pokaż wiadomość
Bursztynowa czerwień to 6.46. Wiedziałam, że będzie czerwona, ale skusiło mnie to, że nie była ona taka 'rażąca' jak cała reszta... Wydawała się taka brązowo-czerwonawa z naciskiem na brąz.
Ach ten fotoszop na opakowaniu
Na początku faktycznie, czerwień dominuje ... ale 5-6 myć i znika i kolor faktycznie jest taki jaki powinien być
natusiaczwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:12   #367
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
Ja.
:P
i jak wyszlo? a jaki mialas kolor przed farbowaniem?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 09:20   #368
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Witaj czy masz fotki po farbowaniu ??? moglabys wrzucic kolorek jaki Ci wyszedl ???
teraz to mam odrosty w niedziele farbuje :P

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a to co reklama? ja od miesiąca widze za 11,99zł
ja w realu widzialam w tym tygodniu za 17 zł wiec to jest promocyjna cena
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 17:22   #369
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

miałem na mysli rossmana bo autorka postu napisała o promocji w ross. nie rozumiem w ogóle sensu tej wypowiedzi.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:01   #370
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Miałam farbowane mroźnymi truflami z l'oreal casting creme gloss. Chciałam trochę rozjaśnić, udało się, ale kolor średnio mi się podobał. Taka sobie poświata jasny brąz wpadający w żółty. Mocno świeci ;D Zostawił na moim ciemnym brązie taką poświatę i za nic nie mogę się tego pozbyć. Jutro farbuję po raz 2 castingiem, może coś z tego wyjdzie, bo już mam dość tego, że świecę jak żarówka. ;D Ale na jasnych włosach naturalnych powinien wyjść ładnie.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:22   #371
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
Miałam farbowane mroźnymi truflami z l'oreal casting creme gloss. Chciałam trochę rozjaśnić, udało się, ale kolor średnio mi się podobał. Taka sobie poświata jasny brąz wpadający w żółty. Mocno świeci ;D Zostawił na moim ciemnym brązie taką poświatę i za nic nie mogę się tego pozbyć. Jutro farbuję po raz 2 castingiem, może coś z tego wyjdzie, bo już mam dość tego, że świecę jak żarówka. ;D Ale na jasnych włosach naturalnych powinien wyjść ładnie.
a czemu zolty wyszedl, kombinowalas cos wczesniej z blondem? jaki jest Twoj naturalny kolor?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 08:30   #372
agatonek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a to co reklama? ja od miesiąca widze za 11,99zł

a to jakiś problem ,żeby napisać jaka jest cena?! niczego nie reklamuje tylko pisze zainteresowanym...
agatonek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 09:29   #373
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Nie kombinowałam z blondem. Możliwe, że rozjaśnił trochę te moje wypłowiałe już trufle i efekt jest taki a nie inny. Naturalne mam taki ciemny blond/jasny brąz tzw. "mysi". Odrost wyszedł jasny, żółto-rudo-brązowy. Nie był brzydki, ale nie lubię u siebie rudości, więc po kilku dniach nałożyłam mroźne trufle, ale nie dało rady całkowicie przyciemnić, bo poświata została.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:25   #374
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
miałem na mysli rossmana bo autorka postu napisała o promocji w ross. nie rozumiem w ogóle sensu tej wypowiedzi.
nie wiem chyba nie potrzebnie się czepiasz .. mówiła gdzie widziała tanio .. wiele dziewczyn podaje różne sklepy .. a to nie sklep internetowy tylko popularna drogeria więc nie uważam tego za reklamę
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:08   #375
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

odrosty - kolor 111
farbowane dziś 113 identycznie wyszło jak pani z opakowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-31 15.31.19.jpg (120,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-01 11.57.49.jpg (105,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-01 11.58.01.jpg (116,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-01 11.58.11.jpg (137,1 KB, 64 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:16   #376
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
Nie kombinowałam z blondem. Możliwe, że rozjaśnił trochę te moje wypłowiałe już trufle i efekt jest taki a nie inny. Naturalne mam taki ciemny blond/jasny brąz tzw. "mysi". Odrost wyszedł jasny, żółto-rudo-brązowy. Nie był brzydki, ale nie lubię u siebie rudości, więc po kilku dniach nałożyłam mroźne trufle, ale nie dało rady całkowicie przyciemnić, bo poświata została.
masz dokladnie taki sam kolor wlosow naturalnych jak i ja a rudosci tez nie lubie, zwlaszcza ze raczej na twarzy jestem blada... a mozesz pokazac jaki masz aktualny kolor wlosow i jaka farba zrobilas?
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:55   #377
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Też mam chłodną cerę. Wczoraj farbowałam znowu mroźnymi truflami, kolor jest przeeeeeecudowny i już przy nim zostanę. Mam ciemne oczy i wszyscy myślą, że ten kolor to mój naturalny jak już się trochę wypłucze. Poza tym jak mam nałożyć garniera to ledwo starczają mi dwa opakowania, a włosy mam lekko za ramiona, dość gęste. Casting starcza bez problemu, pieni się, pachnie ładnie i łapie równomiernie. Jeszcze nie miałam koleżanki, która nie byłaby zadowolona. To paskudztwo (garnier) zrobiło mi z włosów tęczę. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że odrosty miałam po tym żółte, a nie takie jakie miały być wg producenta ;D Reszta to wiadomo, farba farby nie rozjaśni. Zdjęcia słabe, ale zawsze coś. Nie miałam aparatu i robiłam telefonem. Może się wydawać, że mają fioletowy połysk, ale to tylko przez telefon tak wygląda. Kolor jest super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-01 23.37.25.jpg (26,5 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-01 23.37.57.jpg (38,6 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez piskwa
Czas edycji: 2012-04-01 o 23:00
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 10:24   #378
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Kolor super i swietnie w nim wygladasz! dziekuje za zdjecia Ja jednak chce pojsc w kierunku czegos jasniejszego, ciemny kolor jednak nie jest dla mnie... Jak nazywa sie dokladnie farba, ktora polecasz?

Tez mam takie geste wlosy )
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 10:41   #379
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

L'Oreal Casting Creme Gloss. Mają dużo kolorów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jak nie chcesz iść w ciepłe kolory, to polecam kolor mroźne moccachino.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 11:52   #380
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

oł nareszcie przeczytałem to wszystko i nareszcie się dowiedziałam co z tego wyjdzie dzięki TOBIE ILENA) - i nawet masz takie ciemne naturalne jak i ja to na prawdę cud bo tu sami blondyni są...haha i wszystko im się tak łatwo rozjaśnia bez rozjaśniaczy ... :/ czyli tak 111 siwy (110 tez siwizna jakaś starego dziada! - czyli dla mnie odpada, za to 113 MOŻE ... będzie porzadalu dodam że ja mam prawie bardzo jasne teraz włosy po 100 palette skandynawski i jak już to trza to trochę ocieplić, a nie osiwieć ) ale i tak choćby nie wiem co to ja do śmierci pozostanę przy znienawidzonej palette mój ulubiony to sunny blondes 100 Skandynawski z 12% wodą

to po palette:
palette 100.jpg

a co wyjdzie po garnierze113 beżowym?

strach myśleć :/

no i stało się takie coś po 113 garnierze - podobne miałam po akacjowej londzie...
garnier 113.jpg

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2012-04-03 o 18:38
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:16   #381
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
L'Oreal Casting Creme Gloss. Mają dużo kolorów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jak nie chcesz iść w ciepłe kolory, to polecam kolor mroźne moccachino.
oj ja raczej w cieple kolory chce isc, tylko zastanawiam sie na ile moze sie to udac majac teraz taki nie wiadomo jaki kolor, a chce pojsc na jasniejsze... nie wiem czy starczy mi odwagi...
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:19   #382
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

3 dni temu byłam u fryzjera z zamiarem częściowego rozjaśnienia włosów, zaproponowano mi brązowe pasma gdzieniegdzie. Miałam ładne blond włosy(pod spodem ciemny blond, na wierzchu złocisty) Fryzjerka zrobila mi okropny balejaż.. Włosy po wyjściu od niej były siwo czarne! Byłam załamana. Kolor po 3 myciach trochę się spłukał i wydaje mi sie że jest lepiej. Mam isć jutro na poprawke do niej, chcę być znowu naturalnie wyglądającą blondynką (chociaż z każdym myciem z siwego robi się mój, pozostają tylko brązowe pasma) Mam 16 lat a kolor włosów jak dla 60 latki.. Wiem że poprawkę będzie ona chciała wykonać jak najtańszym kosztem dlatego już zastanawiam się nad farbą garnierColor Sensation. Obecnie moje włosy wyglądają tak jak na zdjeciach - chcę uzyskać naturalnie wyglądający ciepły(lecz nie żółtawy) odcień jasnego blondu, rozjaśnić brązowe pasma i żeby ogólnie to wyglądało. Prosże o szybką odpowiedź, ponieważ jutro jestem umówiona na tą poprawkę. Może na sam początek poprosić ją o rozjaśnienie brązowych? Potem sama zadziałałabym tą farbą..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fuuisud.jpg (39,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fuj1.jpg (54,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_8642.jpg (27,7 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Honcia1995
Czas edycji: 2012-04-02 o 16:21
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:41   #383
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

FammeFatale2 a jaki teraz masz kolor? Poprzeglądaj sobie na stronie l
oreala, wychodzą podobnie do tych jakie są na opakowaniu. Mam koleżanki, które próbowały większości kolorów poza jasnymi blondami. Jak coś to pytaj.


Honcia, na Twoim miejscu zadzwoniłabym do tej fryzjerki i zapytała czego masz szukać, żeby Ci potem sraczkowaty kolor nie wyszedł.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:09   #384
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Jutro własnie do niej idę, tylko nie wiem co zrobi. Najbardziej chcę się pozbyć tych ciemnych pasm.. Poproszę żeby mi je wybrała palcami i rozjaśniła, chyba nie wyjdzie rudy? W czasie rozmowy tel wspomniała coś że mi na całość położy toner/ farbę w kolorze ciepłego blondu,

wydaje mi sie jednak że te ciemne jej nie przyjmą.. Nie wiem juz co mam z tym zrobić.. czy wgl iść na tą poprawkę...
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:54   #385
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
FammeFatale2 a jaki teraz masz kolor? Poprzeglądaj sobie na stronie l
oreala, wychodzą podobnie do tych jakie są na opakowaniu. Mam koleżanki, które próbowały większości kolorów poza jasnymi blondami. Jak coś to pytaj.


Honcia, na Twoim miejscu zadzwoniłabym do tej fryzjerki i zapytała czego masz szukać, żeby Ci potem sraczkowaty kolor nie wyszedł.
chcialabym z takich ciemniejszych przejsc, na takie jasne jak kiedys mialam. Jakosc tego pierwszego zdjecia moze zostawia wiele do zyczenia, ale tylko takie mam... A tak bym chciala miec takie jak na tym drugim zdjeciu :/

Edytowane przez FemmeFatale2
Czas edycji: 2012-04-02 o 20:46
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:10   #386
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ładne obydwa kolorki Ten blond raczej taki chłodny jest. Możesz popróbować z E0 z garniera, jest to dekoloryzator. Wcześniej jakiś kolega pisał, że schodził z czarnych i już po drugim razie włosy były koloru miodowy blond. Spróbuj jeśli masz tyle odwagi. Ja nie chciałam, bo bałam się, że wyjdzie mi jakiś sraczkowaty blond/rudy.
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:48   #387
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
Ładne obydwa kolorki Ten blond raczej taki chłodny jest. Możesz popróbować z E0 z garniera, jest to dekoloryzator. Wcześniej jakiś kolega pisał, że schodził z czarnych i już po drugim razie włosy były koloru miodowy blond. Spróbuj jeśli masz tyle odwagi. Ja nie chciałam, bo bałam się, że wyjdzie mi jakiś sraczkowaty blond/rudy.

ehhh sama nie wiem... czytalam opinie o tym produkcie i sa rozne... z drugiej strony jakos nie moge trafic na fryzjera, ktory mi pomoze... zawsze te kolory wychodza jakos srednio naturalnie :/ nie mam pojecia co zrobic...
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:22   #388
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ja powiem tak... Chciałam wrócić do naturalnego, ale pamiętam, że zaczęłam farbować włosy, bo wszyscy mi zarzucali, że mój naturalny kolor na pewno nie jest prawdziwy, bo mam za ciemną oprawę oczu i czułam się niekorzystnie. Po drugie, dekoloryzator podobno niszczy włosy i jest ryzyko, że wyjdzie mi na głowie żółtko, a naturalny kolor mam na tyle jasny, że farba w tym kolorze i tak nie przyćmi tej 'sraczki' :P Tak więc stwierdziłam, że zostaję przy moich mroźnych truflach. Jak wspominam jeszcze coś o naturalnym kolorze, to reakcja nowo poznanych koleżanek jest mniej więcej taka: "To nie jest Twój naturalny kolor?"

A jeśli baaaaardzo chcesz wrócić do naturalnego koloru i Ci się nie spieszy to możesz chodzić co jakiś czas do fryzjera, żeby zrobił Ci cienkie, gęste pasemka.

Edytowane przez piskwa
Czas edycji: 2012-04-02 o 21:32
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:38   #389
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez piskwa Pokaż wiadomość
Ja powiem tak... Chciałam wrócić do naturalnego, ale pamiętam, że zaczęłam farbować włosy, bo wszyscy mi zarzucali, że mój naturalny kolor na pewno nie jest prawdziwy, bo mam za ciemną oprawę oczu i czułam się niekorzystnie. Po drugie, dekoloryzator podobno niszczy włosy i jest ryzyko, że wyjdzie mi na głowie żółtko, a naturalny kolor mam na tyle jasny, że farba w tym kolorze i tak nie przyćmi tej 'sraczki' :P Tak więc stwierdziłam, że zostaję przy moich mroźnych truflach. Jak wspominam jeszcze coś o naturalnym kolorze, to reakcja nowo poznanych koleżanek jest mniej więcej taka: "To nie jest Twój naturalny kolor?"

A jeśli baaaaardzo chcesz wrócić do naturalnego koloru i Ci się nie spieszy to możesz chodzić co jakiś czas do fryzjera, żeby zrobił Ci cienkie, gęste pasemka.
ja mialam piekny kolor naturalny, o kazdej porze roku inny... ale coz... musialam jakos odreagowac zaraz po roztsniu hehe i jak mi juz daaawno przeszlo z tym facetem, tak bujam sie teraz z tymi wlosami - ot ciagle mi przypomina o tym, ze chcialam zmian...

powiem Ci, ze w sumie z tymi pasemkami to nie glupi kolor... bardziej mam na mysli moze tzw. refleksy... wtedy nawet odrost moze nie bedzie tak widoczny. teraz z tymi wlosami mam problem taki, ze nawet to ze chodze do fryzjera i maluja mi wlosy farba goldwell (zdaniem wielu to podobno najlepsze farby), w w moim odczuciu one sie szybko zmywaja i robi sie brzydki kolor a odrost za chwile jest widoczny, a wlosy jednak czuje ze juz sa zmeczone :/
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:56   #390
piskwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Jak szybko zmywa Ci się kolor, to polecam całą serię (odżywka w sprayu, maska i szampon) Biovax do włosów farbowanych. Dzień po farbowaniu piana jest biała, a normalnie leci ciemnobrązowa, no i włosy są szybko odbudowane. Jak nie chcesz kupować całej serii, to kup chociaż maskę. Seria w całości naturalna, nie ma tych SLSów, dzięki którym szampon się tak pieni. ;D Podobno jest to szkodliwe, ale ja tam nie wiem. Zauważyłam tylko, że są w znacznie lepszej kondycji, mają trwalszy kolor i się nie przetłuszczają tak szybko. Ostatnio przed farbowaniem myłam włosy przeciwłupieżowym head&shoulders przez 3 tygodnie tylko po to, żeby ten nieszczęsny garnier mocniej mi się wypłukał, a kolejna farba mocniej złapała i rzeczywiście tak się stało Ja mam tego farta, że włosy mam bardzo mocne i nie męczą ich te wszystkie 'zabiegi', przez co mogę kombinować ile mi się podoba. A co jeszcze zauważyłam to to, że przed farbowaniem strasznie mi wypadały, a teraz trzymają się jak nigdy. Zaznaczę, że farbowałam właśnie castingiem. Po jakimś czasie poszłam do fryzjera, ścięłam moje włosy, które były do pasa, pofarbowałam na taki ciemny brąz/rudy, ale odrosty wyglądały tak okropnie, a włosy mi strasznie szybko rosną, że musiałam wydawać na fryzjera 120zł co 3 tyg. No i wróciłam do Castinga akurat wtedy, gdy wydali tą całą 'mroźną' serię. Jeszcze był ten mały incydent z Garnierem, ale to już się raczej nie powtórzy.

A co do farbowania po rozstaniu, to miałam taką samą historię. To był taki impuls, a teraz już nie ma przebacz. No i też mi już dawno przeszło, a włosy farbować trzeba... :p

Edytowane przez piskwa
Czas edycji: 2012-04-02 o 21:59
piskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.