DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 13:18   #2851
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Odp: Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Twoje włosy wyglądają teraz świetnie, no BOMBA
dziekuje, chyba jezcze nigdy nie bylam tak zadowolona po farbowaniu

Cytat:
a dlaczego nie nakłada się farby od razu po ściągnięciu koloru? Mam czarne włosy i po ściągnięciu chcę nałożyć orzechowy brąz, czy znowu wyjdą mi czarne?
a co do tego czy wlosy wyjda czarne, to nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje, ale moga wyjsc duuuuzo ciemniejsze niz planujesz. Kilka lat temu probowalam dekoloryzacji z bardzo ciemnego brazu. Wyszly rude. Jak zafarbowalam jakims karmelkowym blondem - wrocily do koloru wyjsciowego
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 14:06   #2852
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej Kochani
Dawno mnie tu nie było, ale jako, że znowu potrzebuję rady..
Od około roku starałam się zostać blondynką i niestety sama nie dałam rady dlatego zwróciłam się o pomoc do specjalisty czyli fryzjera. I tak oto zostałam posiadaczką blond balejażu. Przed koloryzacją prosiłam bardzo o chłodne odcienie ale PAni fryzjerka miała najwidoczniej własną koncepcję....
Z tego co udało mi się podpatrzeć fryzjerka do uzyskania ciemniejszego tonu zastosowała mix 9,13 + 8,13 + 8,23 a te jasne to rozjaśniacz niestety (niestety dla kondycji moich włosów). W związku z tym, że odrost jest już dość pokaźny chciałabym go sama pofarbować i wyrównać resztę do chłodnego poziomu 10 (odrost na poziomie 7/6).
Dlatego zwracam się do Was o pomoc
Jak radzicie, jakiego odcienia użyć? JAkiej farby? (ja myślałam o alfaparf) Jaki oksydant?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie pomysły i wszelkie sugestie

Załączam zdjęcia mojego obecnego koloru plus zdjęcie włosów marzeń))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trevor-sorbie-autumn-winter-hair-colour-2010-blonde-201010-large_new.jpg (27,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1220662.jpg (33,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1220666.jpg (20,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230167.jpg (28,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230168.jpg (23,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230173.jpg (23,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230177.jpg (22,4 KB, 11 załadowań)
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:06   #2853
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Kochane poradzcie mi

Robilam kilka razy kapiel rozjasniajaca, udało mi sie nawet zejsc z czerni. Nie powiem włosy troche to odczuły, mialam dlugie włosy do pasa, obcielam gdzies 25cm zeby poprawic ich kondycje.

Chcialam miec taki orzechowy brazik jasny i kupilam farbe i wyszedł czarny Masakra!!!

Doradzcie, mam znowu robic kapiel? Obawiam sie troche
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:38   #2854
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

orzechowy brąz po deko zazwyczaj wychodzi za ciemno. niech się spłucze trochę
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:42   #2855
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

I po eksperymencie...

Po nałożeniu rozjaśniacza na czarne włosy po 30 minutach uzyskałam platynowy odrost + czarne włosy bez zmian, użyłam rozjaśniacza 12%! Joanna, nałożyłam na to farbę orzechowy brąz wymienionej firmy i uzyskałam... ŻÓŁTE ODROSTY!!!!!!!!!!!!!!!

Poszłam ściąć włosy i problem z głowy!

Wniosek! Albo czarne albo WCALE!

Żadne rady nie pomogą, ku przestrodze....
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:05   #2856
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
I po eksperymencie...

Po nałożeniu rozjaśniacza na czarne włosy po 30 minutach uzyskałam platynowy odrost + czarne włosy bez zmian, użyłam rozjaśniacza 12%! Joanna, nałożyłam na to farbę orzechowy brąz wymienionej firmy i uzyskałam... ŻÓŁTE ODROSTY!!!!!!!!!!!!!!!

Poszłam ściąć włosy i problem z głowy!

Wniosek! Albo czarne albo WCALE!

Żadne rady nie pomogą, ku przestrodze....
Dobrze, ze scielas, bo po 12% wodzie i Joannie i tak by odpadly
Co do reszty, kompletnie sie nie zgadzam. Farbowalam wlosy 10 lat na granatowa czern, po roku stopniowego rozjasniania mam blond.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:25   #2857
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
I po eksperymencie...

Po nałożeniu rozjaśniacza na czarne włosy po 30 minutach uzyskałam platynowy odrost + czarne włosy bez zmian, użyłam rozjaśniacza 12%! Joanna, nałożyłam na to farbę orzechowy brąz wymienionej firmy i uzyskałam... ŻÓŁTE ODROSTY!!!!!!!!!!!!!!!

Poszłam ściąć włosy i problem z głowy!

Wniosek! Albo czarne albo WCALE!

Żadne rady nie pomogą, ku przestrodze....
Przepraszam, nie chciałabym wyjść na znieczuloną i bez serca biorąc pod uwagę to, że Twoje marzenia o włosach się nie spełniły, ale muszę zadać pytanie... Czy zdecydowałaś się na obcięcie włosów do długości odrostów?
Bo jeśli tak, to jesteś mega odważna!!!
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:50   #2858
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

było poniżej ramion a jest tak i nie żałuje
page.jpg
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:52   #2859
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
I po eksperymencie...

Po nałożeniu rozjaśniacza na czarne włosy po 30 minutach uzyskałam platynowy odrost + czarne włosy bez zmian, użyłam rozjaśniacza 12%! Joanna, nałożyłam na to farbę orzechowy brąz wymienionej firmy i uzyskałam... ŻÓŁTE ODROSTY!!!!!!!!!!!!!!!

Poszłam ściąć włosy i problem z głowy!

Wniosek! Albo czarne albo WCALE!

Żadne rady nie pomogą, ku przestrodze....
Jezus Maria. Woda 12 i cholerna Joanna. Współczuję Twoim włosom.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:57   #2860
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jezus Maria. Woda 12 i cholerna Joanna. Współczuję Twoim włosom.
owszem 12 ale w kąpieli rozjaśniającej + maska z ceramidami na 45 minut + farba 25 minut + olejek lniany na godzinę

Moje włosy mają się świetnie, a krótką fryzurę już miałam w planie. Zresztą dostosowałam się do rad w tym wątku i cóż lepiej zaufać fryzjerowi aniżeli co niektórym "pseudo" ekspertami wypowiadającymi się na tym forum. Fryzjer powiedział, że jeszcze 2 kąpiele i rozjaśniło by włosy, a firma Joanna plasuje się o wiele wyżej aniżeli np. Palette czy Delia. Po co niszczyć włosy, stawiać na regenerację drogimi specyfikami. Restartuje i zaczynam od nowa. To na tyle, powodzenia dla tych którzy wciąż naiwnie próbują dekoloryzacji w domach.... lepiej ściąć lub czekać aż odrost będzie miał 25 cm Czarne albo wcale
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2013-07-29 o 22:11
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 23:25   #2861
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
owszem 12 ale w kąpieli rozjaśniającej + maska z ceramidami na 45 minut + farba 25 minut + olejek lniany na godzinę

Moje włosy mają się świetnie, a krótką fryzurę już miałam w planie. Zresztą dostosowałam się do rad w tym wątku i cóż lepiej zaufać fryzjerowi aniżeli co niektórym "pseudo" ekspertami wypowiadającymi się na tym forum. Fryzjer powiedział, że jeszcze 2 kąpiele i rozjaśniło by włosy, a firma Joanna plasuje się o wiele wyżej aniżeli np. Palette czy Delia. Po co niszczyć włosy, stawiać na regenerację drogimi specyfikami. Restartuje i zaczynam od nowa. To na tyle, powodzenia dla tych którzy wciąż naiwnie próbują dekoloryzacji w domach.... lepiej ściąć lub czekać aż odrost będzie miał 25 cm Czarne albo wcale
nie każdy musi zasięgać rad na wizażu, poza tym istotną rzeczą jest to że jeżeli zrobisz coś sobie na głowie to obwiniać możesz tylko sama siebie bo nikt kto udzieli Ci rady nie kontroluje Cię jak to wykonujesz sama w domu
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 01:01   #2862
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
nie każdy musi zasięgać rad na wizażu, poza tym istotną rzeczą jest to że jeżeli zrobisz coś sobie na głowie to obwiniać możesz tylko sama siebie bo nikt kto udzieli Ci rady nie kontroluje Cię jak to wykonujesz sama w domu
Otóż to.

Wiele osób odradza rozjaśniacz Joanny, bo jest bardzo mocny i łatwo nim zepsuć włosy. Jeśli ktoś szuka super mocnego, to właśnie ten.

Tyle, że tutaj większość osób co innego radzi - kąpiele rozjaśniające, jeśli trzeba powtarzane, do dużych zmian w kolorze dekoloryzator (nie rozjaśniacz). I często się powtarzają opisy, czego się można po deko spodziewać, a czego nie. Wiele osób uzyskało tutaj rady, które się u nich dobrze sprawdziły, a co reszty cóż - nikt cudów nie obiecuje.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:37   #2863
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Chcę zaznaczyć, że nie zniszczyłam moich włosów, co przez niektórych jest tutaj sugerowane jednakże w perspektywie dodatkowych dwóch kąpieli 12% rozjaśniaczem z pewnością brąz bym uzyskała ale jakim kosztem? Zastanówcie się nad tym przed zmianą koloru z czarnego. Miałam dosyć "kruczego" koloru i dlatego wolałam drastyczne cięcie aniżeli długie zniszczone włosy, balejaż też nie wchodził w grę. Naprawdę szkoda zachodu... Po obcięciu i wymodelowaniu włosów tak żeby nie widać odrostów, czuje się świetnie. Przez pół roku będę systematycznie obcinać czarnego irokeza... poczekam do naturalnych odrostów i problem z głowy.
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:44   #2864
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Chcę zaznaczyć, że nie zniszczyłam moich włosów, co przez niektórych jest tutaj sugerowane jednakże w perspektywie dodatkowych dwóch kąpieli 12% rozjaśniaczem z pewnością brąz bym uzyskała ale jakim kosztem? Zastanówcie się nad tym przed zmianą koloru z czarnego. Miałam dosyć "kruczego" koloru i dlatego wolałam drastyczne cięcie aniżeli długie zniszczone włosy, balejaż też nie wchodził w grę. Naprawdę szkoda zachodu... Po obcięciu i wymodelowaniu włosów tak żeby nie widać odrostów, czuje się świetnie. Przez pół roku będę systematycznie obcinać czarnego irokeza... poczekam do naturalnych odrostów i problem z głowy.
no to dobrze cieszymy się że jesteś zadowolona, ale wiele dziewczyn stąd doszły z czerni na blond (ja także wielokrotnie) więc chyba tylko Ty tutaj masz zastrzeżenia do jakichkolwiek dekoloryzacji/rozjaśnień/kąpieli. No i nie każdy chciałby ścinać.
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:54   #2865
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
no to dobrze cieszymy się że jesteś zadowolona, ale wiele dziewczyn stąd doszły z czerni na blond (ja także wielokrotnie) więc chyba tylko Ty tutaj masz zastrzeżenia do jakichkolwiek dekoloryzacji/rozjaśnień/kąpieli. No i nie każdy chciałby ścinać.
I na tym własnie polega dyskusja i forum, aby pokazać plusy i minusy danego zagadnienia jak ktoś nie chce ścinać, a zależy mu na zdrowych włosach lepiej żeby został przy czarnych. Takie jest moje zdanie na ten temat.
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:47   #2866
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
jak ktoś nie chce ścinać, a zależy mu na zdrowych włosach lepiej żeby został przy czarnych. Takie jest moje zdanie na ten temat.
nieprawda wielokrotnie przechodziłam z czerni aż po blond i nie zniszczyłam włosów. ale u mnie wymagało to cierpliwości, dobrej pielęgnacji i wielu zabiegów. no ale- każdy lubi co lubi . powodzenia w zapuszczaniu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:44   #2867
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nieprawda wielokrotnie przechodziłam z czerni aż po blond i nie zniszczyłam włosów. ale u mnie wymagało to cierpliwości, dobrej pielęgnacji i wielu zabiegów. no ale- każdy lubi co lubi . powodzenia w zapuszczaniu.
trzeba się znać i wiedzieć jak to zrobić bez szwanku na kondycji
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 15:11   #2868
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nieprawda wielokrotnie przechodziłam z czerni aż po blond i nie zniszczyłam włosów. ale u mnie wymagało to cierpliwości, dobrej pielęgnacji i wielu zabiegów. no ale- każdy lubi co lubi . powodzenia w zapuszczaniu.
Mi też się to udało, z czerni mam teraz jasny brąz który nie gryzie się z moimi włosami naturalnymi, i dzięki temu mogę je spokonie zapuszczać bez ścinania, którego unikam włosy mam w bardzo dobrej kondycji, a przed przeprowadzeniem kąpieli podczytywałam właśnie rady z tego forum, wiec u mnie tez pełne zadowolenie
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:37   #2869
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam! Ja już jestem jakiś miesiąc po dekoloryzacji z czarnego, w międzyczasie farbowałam już 4 razy kłaczki ( tak tak, raz na tydzień), żeby pozbyć się rudości, która za chiny do mnie nie pasuje ( jestem naturalną blondynką, kolor z poziomu 8-9), po ostatnim farbowaniu Lorealem 10.21, który trzymałam tylko połowę zalecanego czasu bo włosy zaczęły się troszkę ciągnąć, mam kolor z poziomu 8 z żółtymi pasmami. Strasznie mnie to wkurza, używam srebrnego szamponu i płukanki ale niewiele to daje. Włosy są suche. Używam min. maski Kallos silk i całej armii szamponów i odżywek naprzemiennie. Moje pytanie, chociaż spodziewam się odpowiedzi w stylu " chcesz być łysa to farbuj", jest następujące: z Waszego doświadczenia, jaka farba rozjaśni mi te okropne żółte pasma? Do tej pory używałam: Joanna szlachetna perła razem z srebrnym pyłem, Casting 1021, Excellence 10.21. Chodzi mi o w miarę łagodną farbę , może być profesjonalna, fryzjerska.
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 21:45   #2870
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Ja już jestem jakiś miesiąc po dekoloryzacji z czarnego, w międzyczasie farbowałam już 4 razy kłaczki ( tak tak, raz na tydzień), żeby pozbyć się rudości, która za chiny do mnie nie pasuje ( jestem naturalną blondynką, kolor z poziomu 8-9), po ostatnim farbowaniu Lorealem 10.21, który trzymałam tylko połowę zalecanego czasu bo włosy zaczęły się troszkę ciągnąć, mam kolor z poziomu 8 z żółtymi pasmami. Strasznie mnie to wkurza, używam srebrnego szamponu i płukanki ale niewiele to daje. Włosy są suche. Używam min. maski Kallos silk i całej armii szamponów i odżywek naprzemiennie. Moje pytanie, chociaż spodziewam się odpowiedzi w stylu " chcesz być łysa to farbuj", jest następujące: z Waszego doświadczenia, jaka farba rozjaśni mi te okropne żółte pasma? Do tej pory używałam: Joanna szlachetna perła razem z srebrnym pyłem, Casting 1021, Excellence 10.21. Chodzi mi o w miarę łagodną farbę , może być profesjonalna, fryzjerska.
zostaw, niech sie wypłucze, zjaśnieje sam z siebie, mozesz chłodzić plukanką z gencjany londa 18 jest delikatna, albo z loreala preference 92, 10.21, 102
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:59   #2871
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
zostaw, niech sie wypłucze, zjaśnieje sam z siebie, mozesz chłodzić plukanką z gencjany londa 18 jest delikatna, albo z loreala preference 92, 10.21, 102
ja właśnie robię płukankę srebrną, która ma kolor fioletowy więc ma takie samo działanie jak gencjana a loreala 10.21 używalam i też nie dał rady, po za tym strasznie śmierdzi amoniakiem także nie jest znowu taki łagodny ale dziękuję za odpowiedź, myślałam o Palette A10 ale nie wiem, czy moje włosy to przeżyją, echhhhh..... chyba odczekam trochę, podleczę je a potem pójdę do fryzjera bo moje eksperymenty zawsze kończą się właśnie tam
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:59   #2872
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Ja już jestem jakiś miesiąc po dekoloryzacji z czarnego, w międzyczasie farbowałam już 4 razy kłaczki ( tak tak, raz na tydzień), żeby pozbyć się rudości, która za chiny do mnie nie pasuje ( jestem naturalną blondynką, kolor z poziomu 8-9), po ostatnim farbowaniu Lorealem 10.21, który trzymałam tylko połowę zalecanego czasu bo włosy zaczęły się troszkę ciągnąć, mam kolor z poziomu 8 z żółtymi pasmami. Strasznie mnie to wkurza, używam srebrnego szamponu i płukanki ale niewiele to daje. Włosy są suche. Używam min. maski Kallos silk i całej armii szamponów i odżywek naprzemiennie. Moje pytanie, chociaż spodziewam się odpowiedzi w stylu " chcesz być łysa to farbuj", jest następujące: z Waszego doświadczenia, jaka farba rozjaśni mi te okropne żółte pasma? Do tej pory używałam: Joanna szlachetna perła razem z srebrnym pyłem, Casting 1021, Excellence 10.21. Chodzi mi o w miarę łagodną farbę , może być profesjonalna, fryzjerska.
Wella Koleston 12/16
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 00:09   #2873
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
ja właśnie robię płukankę srebrną, która ma kolor fioletowy więc ma takie samo działanie jak gencjana a loreala 10.21 używalam i też nie dał rady, po za tym strasznie śmierdzi amoniakiem także nie jest znowu taki łagodny ale dziękuję za odpowiedź, myślałam o Palette A10 ale nie wiem, czy moje włosy to przeżyją, echhhhh..... chyba odczekam trochę, podleczę je a potem pójdę do fryzjera bo moje eksperymenty zawsze kończą się właśnie tam
miałem na mysli 10.21 z serii preference, a Ty excellence uzyłaś- mi excellence tez włosy poniszczył a preference w zyciu!
jak chcesz palette co prędzej C10 , łagodniej niż a10
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 00:20   #2874
kasior92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dekoloryzacja

Cześć i pomocy
2 dni temu zafarbowałam 1 raz włosy na bardzo ciemny brąz (mój naturalny to średni brąz ) przeraziłam się bo nałożyłam trwałą farbę a wyszła niemal czarna .Wyglądam okropnie i chciałam was się zapytać co myślicie o dekoloryzatorze renee blanche w moim przypadku. Chcę wrócić do naturalnego koloru i nie farbować już never ever .Czytałam już o efekcie 3 odcieni ale nie mam odrostów po 2 dniach a to moja pierwsza koloryzacja .Nie chcę też zeby wyszły białe albo rude więc nie wiem co robić jak myślicie dekoloryzacja a jak nie to co ??
kasior92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 02:56   #2875
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Dekoloryzacja

Po dekoloryzacji wyjdą jakieś rudawe odcienie myślę. Powinnaś chyba zostawić to i nic nie robić. Jeżeli masz z natury średni brąz to może odrosty aż tak się nie będą rzucać w oczy. Możesz myć włosy w szamponie przeciwłupieżowym dzięki czemu twoje włosy powinny się delikatnie rozjaśnić po jakimś czasie. Ogólnie farba się wypłucze i rozjaśnieje od słońca więc nic nie kombinuj
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 03:09   #2876
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Dekoloryzacja

dekoloryzacja nie rozjaśnia włosów, nic Ci białego nie wyjdzie, także spokojnie możesz go użyć
ja robiłam tym samym tylko nie z aż tak ciemnych, to nie wiem czy za jednym razem wszystko zejdzie, ogólnie byłoby dobrze gdybyś poczekała aż farba się trochę wypłucze/wypłowieje
dekoloryzator nie zmienia koloru odrostów, także nie ma znaczenia czy są czy ich nie ma
zajrzyj na wątek o dekoloryzacji
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 20:11   #2877
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja osobiście rozjaśniałam lub dekoloryzowałam nie raz czarne włosy, nie tylko sobie i udawało sie w 2h zejść do brązu. Ale Joanny z drogerii się wystrzegam. Najlepszy chyba był dekoloryzator Garnier Sensation E0, 30 minut + 30 minut farba na uzyskaną marchewę i luz. Delikatny a skuteczny.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
było poniżej ramion a jest tak i nie żałuje
Załącznik 5344315
Współczuje.
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:57   #2878
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Pokaż wiadomość
Ja osobiście rozjaśniałam lub dekoloryzowałam nie raz czarne włosy, nie tylko sobie i udawało sie w 2h zejść do brązu. Ale Joanny z drogerii się wystrzegam. Najlepszy chyba był dekoloryzator Garnier Sensation E0, 30 minut + 30 minut farba na uzyskaną marchewę i luz. Delikatny a skuteczny.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



Współczuje.
E0 to rozjaśniacz
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 00:11   #2879
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
E0 to rozjaśniacz

czyżby i na stronie tej firmy występował rozjaśniacz pod nazwą delikatnego dekoloryzatora, jak to ostatnio u innej było?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 21:57   #2880
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

czyżby i na stronie tej firmy występował rozjaśniacz pod nazwą delikatnego dekoloryzatora, jak to ostatnio u innej było?
haha tak
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.