Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 21:59   #3481
aguu_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić jakiegoś fryzjera na Woli? Może ktoś ma jakieś informacje o salonie na ul Jana Olbrachta 23? Czytałam dobre opinie... ale cięzko mi stwierdzić czy są prawdziwe.
Mieszkam na Jana Olbrachta od niedawna, ale nasłuchałam się już dużo o tym fryzjerze Wszystkim oczywiście nie dogodzi, ale większość wypowiada się o nim w samych superlatywach.
Zapraszam na swoje osiedle, pod Jana Olbrachta 29 też znajduje się salon i widzę, że jest lubiany

Edytowane przez aguu_s
Czas edycji: 2013-05-23 o 00:27
aguu_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 18:33   #3482
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
a ja wyjątkowo tej pani nie polecam, zjechała mi włosy tak że 3 miesiące miałam traume...na 2 dzien poszłam reklamować - pan Andrzej przyznał mi racje mówiąc że Kasia się jeszcze uczy, pieniądze mi zwrócili ale z fatalnym cieniowanie musiałam się męczyć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Widocznie już się nauczyła cieniowanie wyszło super, co widać jak mam proste włosy a i kręcone (moje naturalne) układają się dokładnie tak jak chciałam
miss beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 10:58   #3483
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

robiła ktoras z Was refleksy w milek design? myslicie ze bede zadowolona? jestem sklonna pojsc do tego salonu,głównie przez wasze pozytywne komenatrze na temat tego salonu fryzjerskiego
nigdy nie farbowalam wlosow, chce zeby efekt byl naturalny i delikatny, i szczerze troszke sie boje dlatego fajnie,gdyby ktoras sie wypowiedziala
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:45   #3484
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja z kolei szukam teraz fryzjera, który za niewielką kwotę obetnie mi same końcówki włosów, dosłownie 2 cm i będzie wiedział ile to 2 cm... ktoś coś?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:37   #3485
victoria_11
Przyczajenie
 
Avatar victoria_11
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny!

Jak dekoloryzacja to gdzie?
victoria_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:44   #3486
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja z kolei szukam teraz fryzjera, który za niewielką kwotę obetnie mi same końcówki włosów, dosłownie 2 cm i będzie wiedział ile to 2 cm... ktoś coś?
Ja po nieudanch podchodach w Milek Design, trafiłam na dobrą fryzjerke poza warszawa w bliskiej okolicy Pruszków, i bede sie jej trzymac jaknajdluzej mam tak fanie wycieniowane włoski że wszyscy chwalą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-27 o 17:45
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 07:55   #3487
cheap_chic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

SALONU NA ŚNIADECKICH 18 LOK. 22"PRACOWNIA FRYZUR" - STRZEŻCIE SIĘ!

Już dawno nie pamiętam tak żenująco niskiego poziomu obsługi i jakości strzyżenia. Mycie trwało jakieś 2 minuty, strzyżenie 5. jedyny nałożony na włosy produkt to tani szampon. żadnej odżywki, żadnej pianki, żadnego serum. NIC! brud w salonie. Pan właściciel strzygąc włosy złapał je w trzech miejscach i zakończył pracę. Efekt? krzywo, nierówno, byle jak. Zerkał co chwila na zegarek, po czym w czasie suszenia włosów przez pracownicę, bez "do widzenia", wyszedl. Żenujący poziom "salonu". NIGDY NIGDY NIGDY WIĘCEJ.
cheap_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 13:25   #3488
pinezka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja po nieudanch podchodach w Milek Design, trafiłam na dobrą fryzjerke poza warszawa w bliskiej okolicy Pruszków, i bede sie jej trzymac jaknajdluzej mam tak fanie wycieniowane włoski że wszyscy chwalą.
Możesz podać namiar na tę fryzjerkę w Pruszkowie? Właśnie w tym mieście mieszkam i szukam fryzjerki
pinezka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:52   #3489
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pinezka20 Pokaż wiadomość
Możesz podać namiar na tę fryzjerkę w Pruszkowie? Właśnie w tym mieście mieszkam i szukam fryzjerki
Fryzjeka nazywa sie Agnieszka salon Prestige /Prestiż na Kosynierow, os. Wygledowek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 07:31   #3490
pinezka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Bardzo dziękuję
pinezka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:23   #3491
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś sprawdzał juz może poniższy salon ???
http://www.inharmony.pl/koloryzacja_sunshine.html
mam naturalny kolor włosów i dlugie - interesuje mnie koloryzacja typu ombre które już mi odrosły (gdyż było to ombre poprostu jakby naturalnie powstało z odrastającego koloru) lub ewentulanie koloryzacjia sunshine proponowana w tym salonie...


proszę o opinie
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 12:07   #3492
cheap_chic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez pinezka20 Pokaż wiadomość
Możesz podać namiar na tę fryzjerkę w Pruszkowie? Właśnie w tym mieście mieszkam i szukam fryzjerki
Ja polecam p. Kasię Kurzaj, salon na Hubala 7 (na tyłach kościoła św. Kazimierza). Ma fach w ręku, wiele lat pracowała u samego Leszka Czajki, a w raz z nim przy Tancach z gwiazdami, Idolami itd. Cenowo - strzyżenie ok 60 - 80 zł, ale zdecydowanie warto.
cheap_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 16:41   #3493
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cheap_chic Pokaż wiadomość
Ja polecam p. Kasię Kurzaj, salon na Hubala 7 (na tyłach kościoła św. Kazimierza). Ma fach w ręku, wiele lat pracowała u samego Leszka Czajki, a w raz z nim przy Tancach z gwiazdami, Idolami itd. Cenowo - strzyżenie ok 60 - 80 zł, ale zdecydowanie warto.
Niestety miałam nieprzyjemność i tam trafić i więcej się tam nie pojawie, - mistrzyni w reklamowaniu samej siebie nic wiecej, ceny duzo wyzsze i ogromna rotacja personelu, sama p.K strasznie malo delikatna- nie polecam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-06-04 o 16:43
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:32   #3494
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Odp: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, często ktoś szuka niedrogiego fryzjera w Centrum. Ja sama mam włosy za ucho i szkoda mi płacić 60 zł za podciecie końcówek. Dzisiaj znalazłam fajny salonik na ul. Żelaznej. Nie ma chyba specjalnej nazwy. Jestem bardzo zadowolona. Fryzjerka słuchała o co mi chodzi. Sama zapuszcza włosy więc wie o co chodzi. Jednocześnie jasno wyraziła ze ze względu na ich stan (ostatnio byłam u fryzjera 10 miesięcy temu) trzeba będzie ok 2 cmściąć. Zaplacilam tylko 30 zł a włosy są naprawdę ładne W razie zainteresowania telefon na priv

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:20   #3495
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cheap_chic Pokaż wiadomość
SALONU NA ŚNIADECKICH 18 LOK. 22"PRACOWNIA FRYZUR" - STRZEŻCIE SIĘ!

Już dawno nie pamiętam tak żenująco niskiego poziomu obsługi i jakości strzyżenia. Mycie trwało jakieś 2 minuty, strzyżenie 5. jedyny nałożony na włosy produkt to tani szampon. żadnej odżywki, żadnej pianki, żadnego serum. NIC! brud w salonie. Pan właściciel strzygąc włosy złapał je w trzech miejscach i zakończył pracę. Efekt? krzywo, nierówno, byle jak. Zerkał co chwila na zegarek, po czym w czasie suszenia włosów przez pracownicę, bez "do widzenia", wyszedl. Żenujący poziom "salonu". NIGDY NIGDY NIGDY WIĘCEJ.
Sk...yn jak by mnie tak potraktował dostałby w gębe (zrozumiałbym gdyby powiedział przepraszam,ale nie mam takich umiejętności i jeśli pan nie czuje się dobrze oczywiście nic pan nie zapłaci i tak postawienie sprawy bym zrozumiał a tu ani be ani me ani sp..j) wezwałbym policję czy nasłałbym sanepid h..j j...ny takich cwaniaczków trzeba tępić na czarnej liście gościa..(zanim mnie zbanujecie czy dostane ostrzeżenie za nieparlamentaryzmy.)chce coś jeszcze powiedzieć...wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim,że ja za to płace pan płaci,pani płaci to są nasze pieniądze proszę państwa społeczenstwo.
Naprawdę partactwo i niestaranność trzeba wytępić i nic mnie nie przekona,że białe jest białe a czarne jest czarne tyle.... ')
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 16:47   #3496
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja po nieudanch podchodach w Milek Design, trafiłam na dobrą fryzjerke poza warszawa w bliskiej okolicy Pruszków, i bede sie jej trzymac jaknajdluzej mam tak fanie wycieniowane włoski że wszyscy chwalą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A z kogo w Miłek Design byłaś niezadowolona? Zamierzam iść do Andrzeja na dość duże cięcie ale nadal nie podjęłam decyzji..
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 20:18   #3497
Rheariel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam dobrego fryzjera na Bemowie i w okolicach, najlepiej nie jakoś super drogo, bo chodzi mi tylko o zwykłe podcięcie włosów i dobre cieniowanie
Prosiłabym o wiadomość na Wizażu, żebym nie przegapiła na forum.
Rheariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:49   #3498
awesome20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

lec do denique bo tam spoko strzyga, nie powinnaś się zawieść
awesome20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 01:26   #3499
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dobry fryzjer w Warszawie

Wprawdzie byłam tam już jakiś czas temu, ale jakoś tak zapomniałam się podzielić Bardzo, ale to bardzo polecam salon "Discolor" na Białołęce, tuż przy pętli autobusowej - fryzjerce udało się ujednolicić kolor i pozbyć z moich włosów zieleni, nabytej podczas kładzenia jasnego brązu na blond w innym salonie. Słuchała co chcę mieć na głowie, podcięła tyle ile chciałam, obejrzała moje kłaki przed strzyżeniem (wg moich obserwacji mało który fryzjer tak robi), a po farbie nałożyła maskę pod czepek - nie spotkałam się jeszcze z fryzjerką, która by mi zafundowała coś takiego w cenie farbowania. Ogromny plus za doradzenie grzywki i równe ścięcie jej, przemiłą atmosferę w salonie, a także przystępną cenę - strzyżenie + farba na włosach za łopatki kosztowały 140 zł. Trochę się tam jedzie z centrum, ale salon naprawdę jest tego wart
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 21:20   #3500
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej dziewczyny!
szukam fryzjera w Warszawie który poradzi sobie z bardzo niesfornymi lokami.... 4 lata chodziłam do Tomka do "anioł wie" ale niestety wyprowadził się z miasta. jestem zrozpaczona bo jeśli zdarzyło mi się go zdradzić zawsze kończyło się to płaczem i ogólną masakrą.... doradzcie coś bo włosy są grube ciężkie i żyją własnym życiem....
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:24   #3501
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

w warszawie od loków polecam salon bartka janusza- mokotowska albo wilcza, wyguglaj sobie w necie namiary
osobiście polecam pracującą tam Małgosię- widziałam parę razy jak obcinała zarówno panie jak i panów z bujnymi lokami i wiem, ze zawsze do niej wracaja a efekt był naprawde superowy
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:55   #3502
ludkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Poszukiwana fryzjerka - Wwa, Inoa, z dojazdem

Witajcie, poszukuję fryzjerki z doświadczeniem w farbowaniu farbami Inoa, która mogłaby co jakiś czas wykonywać farbowanie u mnie w domu. Mam małe dziecko i tak byłoby dla mnie wygodniej. Jeśli ktoś zna taką osobę (lub nią jest, będę wdzięczna za przesłanie kontaktu przez prywatną wiadomość (panie fryzjerki proszę od razu o cennik - dojazd na Żoliborz). Pozdrawiam!
ludkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:27   #3503
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przejrzałam cały wątek i większość polecanych fryzjerów jest nie na moją kieszeń. Zna ktoś jakiś dobry, niedrogi salon. Chodzi mi tylko o strzyżenie włosów (z długich na półdługie), są gęste i niesforne, a teraz za długie. Najlepiej do 50zł i w okolicach włochy, ochota, bemowo, wola
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:57   #3504
ninqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 147
Potrzebny fryzjer na sobotę rano--Warszawa

Hej dziewczyny.
Znacie jakiegoś fryzjera, a może jest tu jakiś, który znalazł by czas rano w sobotę aby upiąć mi włosy na wesele. Jestem lekko spanikowana ponieważ nie jestem z Warszawy i mój PŻ miał mnie zapisać a zapomniał o tym
ninqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 21:10   #3505
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a jua się zapisałem na piątek do tego fryzjera w warszawie oto strona czy któraś z was ma jakieś doświadczenie??(trochę drogi,ale zobaczymy jak pójdzie)
http://gnatyshyn.pl/misja.html
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:32   #3506
marquuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

bez dwóch zdań najlepszym jest Salon Expression w pawilonach na Łuckiej. Cały salon prowadzi najlepsza fryzjerka w Warszawie - Weronika Raczyńska. Naprawde jest genialną specjalistką, wie wszystko o włosach, służy radą. Namówiłam swojego mężczyznę na spróbowanie u niej blendowania jego siwych włosów. Wygląda teraz o jakieś 10 lat młodziej - jest prawie tak przystojny, jak G. Clooney Sama również od kilku lat korzystam z jej usług - zawsze mogę u niej znaleźc najświeższe nowinki kosmetyczne i fryzjerskie. Ostatnio czesała mnie na wesele znajomej - jak zwykle profesjonalnie. Naturalna fryzura i makijaż, ale efekt - olśniewający!
marquuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:22   #3507
KKarol2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio przyjaciółka była w Arkadii w jakimś sieciowym fryzjerze i wyszła dość zadowolona, a nie kosztował drogo, choć to sieciówka. Z małych saloników ostatnio na targówku otworzył się z biglem nowy fryzjer, i zasłynął na razie tym że myjka fryzjerska ma wbudowany masaż i jakiś system opalania
KKarol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 16:03   #3508
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez marquuss Pokaż wiadomość
bez dwóch zdań najlepszym jest Salon Expression w pawilonach na Łuckiej. Cały salon prowadzi najlepsza fryzjerka w Warszawie - Weronika Raczyńska. Naprawde jest genialną specjalistką, wie wszystko o włosach, służy radą. Namówiłam swojego mężczyznę na spróbowanie u niej blendowania jego siwych włosów. Wygląda teraz o jakieś 10 lat młodziej - jest prawie tak przystojny, jak G. Clooney Sama również od kilku lat korzystam z jej usług - zawsze mogę u niej znaleźc najświeższe nowinki kosmetyczne i fryzjerskie. Ostatnio czesała mnie na wesele znajomej - jak zwykle profesjonalnie. Naturalna fryzura i makijaż, ale efekt - olśniewający!
a drogo tam jest?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Hej, ponawiam swoje pytanie, choć w nieco innej formie

Mam ciężkie włosy do robienia czegokolwiek, nigdy się mnie nie słuchają (no, chyba że akurat siedzę w domu i mi ładne włosy do niczego nie potrzebne)
Potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera, zwłaszcza że w październiku mam wesele siostry TŻa, a swoje za rok chciałabym do tego czasu znaleźć naprawdę świetnego fryzjera. Moje wymagania:
- chciałabym, żeby fryzjer mógł coś doradzić, jeśli nie wiem dokładnie, jaką fryzurę bym chciała i w jakiej wyglądałabym fajnie, nie tylko w dniu wizyty u fryzjera
- zależy mi na dobrej, dokładnej koloryzacji (zarówno jeden kolor, jak i pasemka)
- dobre wykonanie fryzury i fantazja

Mile widziane byłoby, abym majątku przy tym nie straciła i nie musiała jeździć na drugi koniec Wawy (mieszkam na Bemowie), ale nie jest to warunek konieczny

Pomoże ktoś?
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 08:13   #3509
Jagominaable
Przyczajenie
 
Avatar Jagominaable
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Który fryzjer zrobiłby mi dobrze taką fryzurkę? http://fryzurki.blox.pl/resource/img...ie.1434297.jpg albo http://fryzurki.blox.pl/resource/volumeee.jpg ? Strasznie się boję chodzić do fryzjera, a jeżeli już to do takiego niesprawdzonego, zastanawiałam się na Miłkiem... Tylko jeżeli u Miłka to do kogo?
Jagominaable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:01   #3510
ajkaajka
Raczkowanie
 
Avatar ajkaajka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
w warszawie od loków polecam salon bartka janusza- mokotowska albo wilcza, wyguglaj sobie w necie namiary
osobiście polecam pracującą tam Małgosię- widziałam parę razy jak obcinała zarówno panie jak i panów z bujnymi lokami i wiem, ze zawsze do niej wracaja a efekt był naprawde superowy
Czy ścinała loki na sucho czy mokre?
ajkaajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.