Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 10:34   #2491
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

205 zł.
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:11   #2492
Sandri4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do Sandri4444
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie!
Osoby, które miały przyjemność odwiedzić salon Fresco, bardzo proszę powiedzcie jak kształtują się tam ceny i ile zapłaciłyście? Jestem na etapie poszukiwać dobrego fryzjera i być może się tam wybiorę niedługo.
__________________
I only wanna break Your heart.... No i schudnąć też
Sandri4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:12   #2493
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Łaa powracam dzisiaj byłam w końcu u RW na strzyżeniu u pana Radka, wcześniej byłam dwa razy w MilekDesign i muszę Wam powiedzieć, że bardzo Wam ten salon polecam, bardzo dobre cięcie, fryzura dopasowana do twarzy, jeszcze zobaczę jak będą mi się układać po myciu. Nie żałuję, że w końcu sie skusiłam
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:49   #2494
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
bardzo współczuje.
kilka razy byłam w milku ale u Darka i własnie się zastanawiałam czy nie pójść na farbowanie do kogoś innego z tego salonu ze względu na cenę. Teraz to chyba sobie odpuszczę.
Może macie dziewczyny kogoś sprawdzonego jeśli chodzi o drastyczną zmianę koloru - z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz.

Rozważałam właśnie Milka i Krzysztofa na Krasińskiego. Może same miałyście taką dużą metamorfozę i możecie kogoś polecić? Najlepiej jakby nie był zbyt drogi bo z blondu kolor się szybko wypłukuje więc musiałabym kilka razy powtarzać farbowanie.
Ja z blondu na ciemny brąz farbowałam w Heście u p. Dominiki.Widać było, że wie, co robi. Najpierw nałożyła farbę na blond, dopiero później na moje ciemne odrosty. Kolor wyszedł równy. Fakt, po miesiącu wymagał odświeżenia, ale to nieuniknione przy tak drastycznych zmianach. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:47   #2495
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Odwolalam wizyte u Martyny z MilekDesign i umowilam sie do Izy.
Czy ktos moze byl u niej i opisze swoje wrazenia ?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:27   #2496
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witaj, widze ze mamy te same problemy, a ja sprobowalam w desperacji darmowego farbowania w Akademii loreal; na Duchnickiej farba bardzo lekka INOA -i z zółko złotego-takiego koloru nie lubie, wyszedl naturalny blopnd, i chyba przy takim zostane, a tez mam tzw. 3 włoski na krzyż., uśmiechnij sie i myśl że juz szybko odrosna wlosy...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez uska75 Pokaż wiadomość
witaj, widze ze mamy te same problemy, a ja sprobowalam w desperacji darmowego farbowania w Akademii loreal; na Duchnickiej farba bardzo lekka INOA -i z zółko złotego-takiego koloru nie lubie, wyszedl naturalny blopnd, i chyba przy takim zostane, a tez mam tzw. 3 włoski na krzyż., uśmiechnij sie i myśl że juz szybko odrosna wlosy...
dot.kreska333
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:29   #2497
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie



zastanawiam się nad jakimś tonerem- ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy (muszę dać odsapnąć "czuprynie:

mam dziwne wrażenie, ze cały świat dookoła zwraca uwagę na mój pisklakowy łepek
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 09:29   #2498
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kreska333 Pokaż wiadomość
mam dziwne wrażenie, ze cały świat dookoła zwraca uwagę na mój pisklakowy łepek
Wydaje Ci się. Ja jak wyszłam z Miłka miałam wrażenie, że wszyscy gapią się na niedobrane cięcie A co ciekawe, w domu TŻ zauważył kilka włosów nie ściętych z przodu.. niby nic a niesmak pozostaje.

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:56   #2499
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

heh, Mój pytał czemu wsadzam głowę do miski z denaturatem
(fioletowa płukanka )
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:49   #2500
Mloda_13
Raczkowanie
 
Avatar Mloda_13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
Ja również byłam kiedyś w tym salonie(Miłek). Czytałam opinie na forach i musze przyznać, że się zawiodłam. Zapłaciłam sporo kasy a wyszłam niezadowolona.
Chętnie posłucham opinii dziewczyzn z długimi wlosami, gdyż i ja mam długie i szukam dobrego fryzjera. Najlepiej w okolicach Sródmieścia.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kiedy ja byłam w Milku i prosiłam o zmiane (długie, proste włosy, nigdy nie były farbowane) to Pani Kasia mi powiedziała: "Wie Pani co? Proponuje nic nie zmieniać" Tak więc u mnie była to olbrzymia metamorfoza...
Znajoma poleciła mi salon na Wilczej 13. Czy ktoś z Was tam może był? Napiszcie proszę co o nim sądzicie
Mloda_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:44   #2501
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Fresco

Wczoraj jadąc przez Pargę postanowiłam wypatrzeć salon Fresco, któty polecacie
....jadę targową, mijam wiadukt w oczekiwaniu na salon Fresco a tam tajska/chińska buda
....I tyle zobaczyłam. A może źle szukałam?? (po prawej jadąc Tragową w stronie Dw. Wileńskiego)
Help
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 17:47   #2502
Mikaella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Na Hożej jest Diadem. Bardzo polecam. I tanio bardzo. Za farbowanie długich(do pasa włosów) zapłaciałam 70 zeta.
Mikaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:37   #2503
Guga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mam też bardzo cienkie i rzadkie włosy. W dodatku po ciąży i okresie połogu niesamowicie mi wypadają. Kupiłam (skądinąd polecany na wizażu) szampon ALPECIN C1 z kofeiną (w Aptece Natolińskiej) i wcieram seboradin w ampułkach. Postanowiłam ponadto ściąć moje dłuuugie blond włosy, a raczej 2 fryzjerki ...próbowały. Po strzyżeniu przez drugą dosłownie następnego dnia trafiłam do TOMKA z ANIOŁ WIE... przy ul. Ciołka !!!! POLECAM, chłopak jest niesamowity !!! Za strzyżenie zapłaciłam 50 PLN i mam teraz prześliczną króciutką bombeczkę, która nawet bez modelowania wygląda wspaniale. Wizualnie wydaje się że mam bujną czuprynę na głowie. Człowiek naprawdę zna się na swoim fachu i kocha to co robi więc robi to fenomenalnie!!! Nie robi tego co klient chce jeśli wie że klient będzie wyglądać okropnie - wykazuje się własną inwencją i po prostu tnie. POLECAM gorąco!
Guga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:50   #2504
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W piatek bylam u Izy z Milek Design. Szczere mowiac nie wyszlam zachwycona...kolor mi sie nie podobal w ogole,ale naszczescie po myciu zolte refleksy zginely,wiec jeszcze to przezyje. Zapytano mnie jakie chce ciecie,myslalam,ze chociaz tutaj Iza wykaze sie pomyslowoscia( przy kolorze tez pytala mnie co chce i sama nie mogla sie zdecydowac co ze soba zmieszac),wiec nie chcialam ryzykowac i powiedzialam,ze chce tylko podciac grzywke i koncowki na prosto bez cieniowania. Grzywka wyszla krzywa,wiec czeka mie poprawka,a konce podciela mi tylko z tylu...przodu i bokow nawet nie ruszyla.W dodatku chcialam podciac konce narawde nieznacznie,a stracilam ok 3-4 cm.Dodam,ze jak zwykle cala robote odwalila praktykantka,a Iza w tym czasie strzygla chyba jeszcze ze dwie inne klientki.Mnie wlasnie tez ostrzygla byle jak bo widocznie jej sie spieszylo.Jeszcze nie zdazylam zejsc z fotela ona juz pobiegla do drugiej klientki.Szczerze mowiac bardziej bylam zadowolona z poprzedniej wizyty u P.Andrzeja.Wiec jesli pojde jeszcze kiedykolwiek do Milka to juz napewno do mezczyzny.Z doswiadczenia wiem,ze lepiej im wychodzi dobranie koloru i ciecie.Iza nie uzyla nawet nic do stylizacji wlosow,nawet lakieru.Wiec po 3 godzinach moje wlosy byly juz do niczego-powykrecane kazdy w swoja strone i oklapniete.Po wizycie u Andrzeja,ktory nakladal fajne produkty do prostowania i dobrze utrwalil fryzure szkoda mi bylo myc wlosy po 2 dniach tak dobrze wygladaly.
Mowi sie trudno,nastepnym razem sprobuje szczescia w Freehair.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:06   #2505
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

eh, chyba faktycznie lecą na ilośc, nie jakość...
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:18   #2506
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dokladnie...rażace jeszcze bylo to,ze pomocnice,ktore myja glowy,sprzataja ciagle narzekaly i to przy klientach,zwlaszcza taka jedna-ze juz jej sie nie chce,nie ma sily i chodzila z mina jakby ktos jej rodzine wymordowal.Nie robi to dobrego wrazenia skoro musi juz sie uzewnetrzniac to nie przy klientach.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:24   #2507
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Dokladnie...rażace jeszcze bylo to,ze pomocnice,ktore myja glowy,sprzataja ciagle narzekaly i to przy klientach,zwlaszcza taka jedna-ze juz jej sie nie chce,nie ma sily i chodzila z mina jakby ktos jej rodzine wymordowal.Nie robi to dobrego wrazenia skoro musi juz sie uzewnetrzniac to nie przy klientach.
:/
w piątek wybieram się na przyjecie weselne i muszę udać się gdzieś na ułożenie włosów. chyba pojdę do franck provost na Puławskiej- tam mi najbliżej. Mam nadzieje, ze nawinięcia na szczotkę nie da się zepsuć
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:38   #2508
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy na tym forum nie ma moderatora
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:40   #2509
agaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja ok. tydzień temu byłam w Milek Design u pana Andrzeja na cięciu. Niestety, ale jestem niezadowolona strasznie 100 zł wyrzucone w błoto :/
Ogólnie cięcie niestaranne, z jednej strony mam inaczej wycieniowane włosy i z drugiej inaczej, ale nie to jest najgorsze. Najgorsza jest moja grzywka. Wcześniej miałam prostą, długą grzywkę do brwi, ale od jakiś 3 miesięcy ją zapuszczałam i przypinałam wsuwkami do góry, bo mi się znudziła. Pan Andrzej zaproponował, że lekko ją podetniemy, bo końce są zniszczone, wycieniujemy, wycieniujemy włosy, zrobimy pazurki z przodu i powstanie coś jakby grzywka, a jakby nie. Miało być tak, że mogłam sobie ją zaczesywać albo na bok, albo mieć na prosto. W salonie wyglądało to dobrze, choć wydawała mi się trochę za długa, prosiłam o podcięcie, ale pan Andrzej nie chciał mi jej już ścinać, twierdząc, że ona się układa na różne sposoby i tak musi być i że jest dobrze. Wziął mi włosy na szczotkę i jakoś to wyglądało. Jak doszłam do domu wszystko się rozleciało, bo był wiatr, ale myślałam, że może jeszcze jakoś ułożą mi się włosy. Niestety nic z tego. Po umyciu okazało się, że ta grzywka sięga do połowy oczu. Nie wiem, w jaki sposób on mi ułożył te włosy, że w salonie tego nie było widać aż tak bardzo :/ Generalnie jedyne co teraz mogę zrobić to spinać je do góry z powrotem, albo znowu iść do fryzjera Raczej się już tam nie wybiorę.

A tak z innej beczki. Czy ktoś był może kiedyś w salonie Art Visage na Foksalu i może coś więcej powiedzieć na temat tego salonu? Będę wdzięczna za odpowiedź.
agaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 05:48   #2510
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To może dokończę pisać moją opinię (RW Bracka). Włosy po myciu układają się cudownie, nic nie muszę robić Bardzo się cieszę, że jestem obcięta dokładnie tak jak chciałam i do tego dobrze to wyglada heh. Więc- polecam
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:56   #2511
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agaaaaa Pokaż wiadomość
Ja ok. tydzień temu byłam w Milek Design u pana Andrzeja na cięciu. Niestety, ale jestem niezadowolona strasznie 100 zł wyrzucone w błoto :/
Ogólnie cięcie niestaranne, z jednej strony mam inaczej wycieniowane włosy i z drugiej inaczej, ale nie to jest najgorsze. Najgorsza jest moja grzywka. Wcześniej miałam prostą, długą grzywkę do brwi, ale od jakiś 3 miesięcy ją zapuszczałam i przypinałam wsuwkami do góry, bo mi się znudziła. Pan Andrzej zaproponował, że lekko ją podetniemy, bo końce są zniszczone, wycieniujemy, wycieniujemy włosy, zrobimy pazurki z przodu i powstanie coś jakby grzywka, a jakby nie. Miało być tak, że mogłam sobie ją zaczesywać albo na bok, albo mieć na prosto. W salonie wyglądało to dobrze, choć wydawała mi się trochę za długa, prosiłam o podcięcie, ale pan Andrzej nie chciał mi jej już ścinać, twierdząc, że ona się układa na różne sposoby i tak musi być i że jest dobrze. Wziął mi włosy na szczotkę i jakoś to wyglądało. Jak doszłam do domu wszystko się rozleciało, bo był wiatr, ale myślałam, że może jeszcze jakoś ułożą mi się włosy. Niestety nic z tego. Po umyciu okazało się, że ta grzywka sięga do połowy oczu. Nie wiem, w jaki sposób on mi ułożył te włosy, że w salonie tego nie było widać aż tak bardzo :/ Generalnie jedyne co teraz mogę zrobić to spinać je do góry z powrotem, albo znowu iść do fryzjera Raczej się już tam nie wybiorę.

A tak z innej beczki. Czy ktoś był może kiedyś w salonie Art Visage na Foksalu i może coś więcej powiedzieć na temat tego salonu? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Widze,ze p.Andrzej jest specjalista w cieniowaniu Jak bylam u niego tez sie uparl,ze wycieniuje mi wlosy choc mowilam od poczatku,ze nie chce cieniowania tylko proste ciecie.Oczywiscie nie sluchal,twierdzil,ze wlosy nabiora lekkosci.Aczkolwiek i tak bylam bardziej zadowolona z wizyty u niego niz teraz u Izy.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:04   #2512
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Salon Camille Albane w Warszawie

Próbuje znaleźć jakieś opinie o Camille Albane w Arkadii, ale bezskutecznie. Był ktoś tam może? Pospieszyłam się i wykupiłam sobie u nich wizytę na CityDeal (strzyżenie, modelowanie, zabieg "kwaskowate światło"), ale nie wiem do którego fryzjera się umówić. Polecacie kogoś?
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:03   #2513
sweetye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy ktoś coś wie o SemprePIU studio przy Łuckiej?
__________________
"Gdzie się tańczy, tam na pewno jest diabeł"..
sweetye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:22   #2514
andzia_428
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny

Liczę na waszą pomoc! 10 lipca mam ślub brata, będę świadkować Mieszkam na Jelonkach, czyli Bemowie i potrzebuje fryzjera, który zrobi mi baleyage oraz fryzurę okolicznością, dodatkowo aby na miejscu była makijażystka, bo muszę mieć wszystko w jednym salonie! Czy macie może jakieś propozycje, jak najbliżej miejsca zamieszkania, bo nie będę miała czasu gdzieś daleko jeździć? bardzo proszę o pomoc
andzia_428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:20   #2515
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Opowiem o mojej wizycie w bardzo, bardzo niepozornym salonie
W tym miesiącu mam sporo wydatków a MUSIAŁAM coś zrobić z włosami bo wołały o pomstę do nieba, w każdym razie po wyjściu z pracy zaczęłam poszukiwania jakiegoś salonu w okolicy. Chciałam tylko odświeżyć fryzurę, cały czas zapuszczam włosy. Weszłam do pierwszego lepszego zakładu i choć na początku chciałam uciekać to wyszłam bardzo, bardzo zadowolona z cięcia.
Powiedziałam o co mi chodzi, i dostałam to co chciałam za 45 zł
Jeśli nie zrazicie się wnętrzem salonu i specyficzną ale miłą fryzjerką to polecam p. Marlenę z salonu piękności Ula na ul. Solec.
Słucha, nie robi nic czego się nie chce, jak 1 cm to 1 cm i ani trochę krócej, jak bez modelowania to bez modelowania na siłę i doliczania do rachunku, i jak bez lakieru i innego badziewia to bez. Polecam
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:53   #2516
alaura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

cześć dziewczyny!pewnie pisze to w nieodpowiednim miejscu ale w innym temacie nikt nie odpisał. Może któraś z Was była ostatnio lub ma opinie na temat p.Macieja Wróblewskiego? Mieszkam 200km od warszawy i nie chciałabym jechac na darmo i byc później niezadowoloną. bardzo dziękuje za wszelnei odpowiedzi
alaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 23:03   #2517
amiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio byłam u Maćka Wróblewskiego i jestem zachwycona. Naprawdę polecam i warto jest wydać trochę więcej kasy, bo Pan Maciek może wyczarować cudo na głowie Miałam kręcone włosy do ramion, a teraz jestem ścięta na krótko - nikt nigdy nie pomyślałby,że będe wyglądała tak dobrze w takich włosach jak teraz
amiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:29   #2518
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kreska333 Pokaż wiadomość
eh, chyba faktycznie lecą na ilośc, nie jakość...
Dokładnie - też odniosłam takie wrażenie jak mnie przesadzali z fotela na fotel bo ruch mają..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:01   #2519
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mikaella Pokaż wiadomość
Na Hożej jest Diadem. Bardzo polecam. I tanio bardzo. Za farbowanie długich(do pasa włosów) zapłaciałam 70 zeta.
A wiesz może, ile biorą za czesanie takich włosów i czy ładnie to robią?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:00   #2520
poprostuania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a czy któraś z Was była u Małgorzaty Lis na ul. Orlej 5 lub chociaż słyszała jakieś opinie o niej?
poprostuania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.