kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 08:52   #1141
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja też dostałam już moje zamówione próbki. Zamówiłam puder, podkład original w kolorze cream i róże Glow oraz Hiacynth. Kopertka mi się podoba. Lubię takie kolorowe rzeczy, a próbki są naprawde spore.
Wczoraj użyłam podkładu i różu Glow. Nie wiem, albo coś zrobiłam nie tak, albo jakaś niekompatybilna jestem, ale podkład wcale u mnie jakoś tak super nie krył. Mam trochę blizn potrądzikowych oraz miałam kilka nowych niespodzianek i musiałam nałożyć dwie warstwy, wcale nie dużo mniejsze od porcji, które nakładam z Lumiere. Na szczęście nie zauważyłam podkreslania nierówności i wypukłości, o czym pisały dziewczyny wyżej. Miałam za to problem z pokryciem tych blizn i zaczerwienień naczynkowych. Kolor natomiast, który w opakowaniu wydawał się strasznie ciemny i żółty, wtopił się idealnie (chociaż zaznaczam, ze robiłam to wieczorem, więc może w dziennym świetle będzie gorzej). Ale znowu, nie podobała mi się konsystencja. Strasznie cieżka, jak dla mnie, i jednak pozostawiała pudrową powłoczkę (która mnie jakoś specjalnie nie irytuje, ale zawsze). Na lato na pewno się nie zdecyduję na Lucy, ale na zimę wydaje się fajny. No i mimo kremowości nie dzieje się u mnie z nim to, co z Joppą, która po prostu spływała i z twarzy, choiaż nie mam tlustej cery za bardzo.
Podobają mi się za to bardzo róże. Hiacynth sprawdzałam tylko na ręce i jest bardzo ładny, a glow dałam na twarz. W Glow nie ma zbyt wielu drobinek, kolor jest ładny. Taki bronzer dla bladziochów, dla mnie kolor jest taki akurat. Pewnie gdybym brała podkład, to bym wzięła go w kicie. Swatchy nie wkleję, bo robię bardzo słabe zdjęcia i to nie ma sensu. Ale Lucy zrobiło na mnie ogólnie pozytywne wrażenie, choć jako zimowa alternatywa raczej.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:13   #1142
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mi się efekt Lucy także nadal podoba, tylko kurcze te kolory... Leci do mnie jest Pale Olive, to spróbuję... Bo Fair jest zdecydowanie za różowy, ale Cream za ciemny i zbyt pomarańczowy... Wprawdzie ładnie się wtapia, ale jednak jest mi za ciemno.... Jeśli Pale Olive też będzie nie do końca dobre, to chyba kupię biga Cream i Snow White do mieszania....

(czy ja nie mogę znaleźć sobie podkładu takiego, którego nie musiałabym mieszać ?)
A próbowałaś Bisque albo Creamy Bisque albo Light? według mnie one są pomiędzy Fair i Cream
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:17   #1143
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
(czy ja nie mogę znaleźć sobie podkładu takiego, którego nie musiałabym mieszać ?)
po prostu wydziwiasz
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:17   #1144
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mi się efekt Lucy także nadal podoba, tylko kurcze te kolory... Leci do mnie jest Pale Olive, to spróbuję... Bo Fair jest zdecydowanie za różowy, ale Cream za ciemny i zbyt pomarańczowy... Wprawdzie ładnie się wtapia, ale jednak jest mi za ciemno.... Jeśli Pale Olive też będzie nie do końca dobre, to chyba kupię biga Cream i Snow White do mieszania....

(czy ja nie mogę znaleźć sobie podkładu takiego, którego nie musiałabym mieszać ?)
A próbowałaś Bisque albo Creamy Bisque albo Light? według mnie one są pomiędzy Fair i Cream
Creamy Bisque jest bardziej pomarańczowy i o wiele ciemniejszy niż Cream. Bisque też jest ciemniejszy.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:40   #1145
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Insane spróbuj Light - on jest jaśniejszy niż Cream, ale bardziej w beż
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:49   #1146
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja sie utwierdzam ze zapycha mnie formula OCS i to ciagle na brodzie, mam wielkie podskorne gule.. a leczylam sie z tego Izotekiem
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:17   #1147
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja sie utwierdzam ze zapycha mnie formula OCS i to ciagle na brodzie, mam wielkie podskorne gule.. a leczylam sie z tego Izotekiem
Mnie właśnie chyba też Lucy (original) nie służy, po dwóch dniach używania obudziłam się z małymi wypryskami, jednym dużym, a teraz chyba mam jakąs kaszkę na policzkach. Ale jeszcze nie mam 100% pewności że to Lucy, bo troszkę nowości testowałam..
Ogólnie z podkładów Lucy nie znalazłam dla siebie dobrego koloru, poza tym chyba się lekko warzy, trochę świeci po czasie. Może jeszcze za jakiś czas dam mu szansę..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 10:20   #1148
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moje wrażenia:
Miałam Cream w formule OCS - fantastyczne krycie, niestety zapycha. Do tego brakuje mi w nim kapki żólci która jest w Creamy Bisque. Niestety, ta formuła zapycha.
Creamy BIsque w formule OCC - słabe krycie, nie zapycha. Zastanawiam się, czy wziąc sobie biga w formule oryginalnej.

Lucy fantastycznie się wtapia w skórę. Wygląda idealnie, trzyma się długo. Tylko to zapychanie formuły OCS
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:28   #1149
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja juz sama nie wiem w co mi cieplo
Zamowilam biga Creamy Bisgue plus Finishing i plus Golden, wszystko wersja original a teraz znowu zaczynam miec watpliwosci
Jak naloze Lucy na mokro jest po prostu cudnie (oczywiscie pod spod tylko duze ilosci korektora ), na to finishing, mgielka wody i niby jest przecudnie, ale... No wlasnie, po piewsze nie mam zupelnego matu a taki lekki glow, ktorego u siebie nie znosze Ja chce miec absolutny mat.... Poza tym dosc szybko z pieknej i niezwykle gladkiej cery robi sie cudny blysk i wszystko wlazi w zmarszczki
Nie wiem co jest grane, jednego dnia prawie pelne zadowolenie, a nastepnego rozczarowanie. Staram sie nakladac naprawde mikro ilosci, no, moze pudru daje wiecej, dlugo wcieram, a i tak jakos sama nie wiem, no nie jest idealnie

Poza tym nie wiem czy mnie Luska nie zapycha, bo co chwila mam tu i tam wielkie bolace gule. Owszem przyznaje sie, ze ostro ostatnio kombinuje, ale codziennie wychodza mi nowe pryszcze, a tylko Lucy jest u mnie w stalym programie od okolo miesiaca Kurcze, no
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:19   #1150
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam zamówienie. Wzięłam Bisque w bigu dla mamy a dla siebie z biga zrezygnowałam. Pale Olive pasuje mi poziomem jasnosci ale jest za zołty, Cream z kolei jest za pomarańczowy i za ciemny. Light i Creame Bisque zaginęły w akcji.

Zdecydowałam sie więc na dwie próbki Light licząc, ze będa mniej więcej w tonacji Bisque tylko jaśniejsza i że użyję ich po prostu do podrasowania i ożywienia jakiegoś podkładu z innej firmy. A jak będą do kitu to będę stratna tylko 3$.

Soł....Cathy odkrywaj nowe lądy
cieszę się ogromnie, że Lucy Ci się spodobała, choć szkoda, że odcienia nie znalazłaś
Jakby co - Creamy Bisque mam sporo
I ... yes sir! Będę.. obiecuję, że będę.. tylko nie krzyczeć potem na mnie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wierna jesteś tej miłosci
ano jestem, jestem.. i nie wiem, jaki podkład musiałabym teraz znaleźć, żebym Luśkę zdradziła

Dzięki uprzejmości mojej koleżanki (Aniu - dziękuję ) mogłam porobić swatche 3 dodatkowych odcieni podkładów Lucy w formule Original. Mam nadzieję, że się komuś przydadzą

Zdjęcia w świetle dziennym bez użycia lampy, podkład nałożony palcem grubszą warstwą, żeby pokazać różnice w tonacjach.

Zdjęcia w świetle dziennym bez użycia lampy, podkład nałożony palcem grubszą warstwą, żeby pokazać różnice w tonacjach.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:59   #1151
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja niestety muszę się poddać z lucy

warzy mi się, splywa, nałozona w tak malej ilości ze sama zastanawiam się czy coś tam jest..


po calej niedzieli poza domem, sporo biegania, lampka wina i dość ostre jedzenie-Blusche nienaruszone normalnie(nawet po extra spicy jedzeniu).. z z lucy.. wrociłam do domu i przestraszyłam sie tego co widzę
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 22:19   #1152
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Dzięki uprzejmości mojej koleżanki (Aniu - dziękuję ) mogłam porobić swatche 3 dodatkowych odcieni podkładów Lucy w formule Original. Mam nadzieję, że się komuś przydadzą


Mnie mnie! Jak ja lubię Twoje wyraźne swatche .Tylko dlaczego nie dzień wcześniej . Nie widzę w tym Light różu o którym pisaly dziewczyny, jest natomiast ta kapka beżu, którego tak mi brakowalo w Pale Olive i Creamy. Wzięłabym biga
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 05:23   #1153
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

o kurcze, ale byka walnęłam widzę, że polecacie mi Light, a to właśnie jego używam
Cream też mam (dlatego się pomyliłam....), ale leży nietknięty i szczerze mówiąc nie odważyłabym się go nałożyć. Więc szukam czegoś pomiędzy Fair i Light.....

Jej, nie ma to jak takie przejęzyczenie

Będę chyba mieszać z Snow White heh
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:10   #1154
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
o kurcze, ale byka walnęłam widzę, że polecacie mi Light, a to właśnie jego używam
Cream też mam (dlatego się pomyliłam....), ale leży nietknięty i szczerze mówiąc nie odważyłabym się go nałożyć. Więc szukam czegoś pomiędzy Fair i Light.....

Jej, nie ma to jak takie przejęzyczenie

Będę chyba mieszać z Snow White heh
Kiedyś pytalam Annie i odpisala, ze jeśli podam jej propocje w jakich chcialabym mieć zmieszane kolory to ona zrobi mixa
więc jak uda Ci się stworzyć idealną mieszankę to nie musisz kupować dwoch podkładów, wystarczy, że napiszesz Annie

Mi się Light podobał, ale oczywiście byl za ciemny. Zmieszałam go ze Snow White i dopiero wtedy zauważyłam jakiego mi prosiaczka robi! bo on jest beżowy z większą ilością różu jak się go rozbieli!
No, ale nie wspominam już o tym, ze Lucy mnie podrażniły
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:47   #1155
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Kiedyś pytalam Annie i odpisala, ze jeśli podam jej propocje w jakich chcialabym mieć zmieszane kolory to ona zrobi mixa
więc jak uda Ci się stworzyć idealną mieszankę to nie musisz kupować dwoch podkładów, wystarczy, że napiszesz Annie

Mi się Light podobał, ale oczywiście byl za ciemny. Zmieszałam go ze Snow White i dopiero wtedy zauważyłam jakiego mi prosiaczka robi! bo on jest beżowy z większą ilością różu jak się go rozbieli!
No, ale nie wspominam już o tym, ze Lucy mnie podrażniły
podraznily? (jesli pisalas o tym wczesniej to lece szukac)

Mamy chyba podobne preference skory Blusche dobrze tolerujemy, lucy widze srednio
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:51   #1156
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

wczoraj zamówiłam pełen wymiar, to mix-50% cream, 30% pale olive i 20% light medium. Jak będzie za jasny najwyżej go przyciemnię pigmentami.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:53   #1157
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Mnie właśnie chyba też Lucy (original) nie służy, po dwóch dniach używania obudziłam się z małymi wypryskami, jednym dużym, a teraz chyba mam jakąs kaszkę na policzkach. Ale jeszcze nie mam 100% pewności że to Lucy, bo troszkę nowości testowałam..
Ogólnie z podkładów Lucy nie znalazłam dla siebie dobrego koloru, poza tym chyba się lekko warzy, trochę świeci po czasie. Może jeszcze za jakiś czas dam mu szansę..
Ja po formule "Oryginal" dostałam takiej kaszki na policzkach, ale już zniknęła. Na razie cekam na puder Silk Naturals i zobaczymy jak będzie się Lucy na nim trzymać - mam nadzieję, spróbować też z jakimś filtrem. Mi się wydaje, że ta formuła nie kryje ,ale ładnie ujednolica cerę. Zakładam teraz na krem nawilżający Tołpy na zmianę z Humektanem i nie spływa póki co.

Qrczę, w końcu chcę mieć jakiś podkład dla siebie w wersji big a nie tylko próbki i próbki
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:00   #1158
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
podraznily? (jesli pisalas o tym wczesniej to lece szukac)

Mamy chyba podobne preference skory Blusche dobrze tolerujemy, lucy widze srednio
Ferg, KLIK
Miałam powtórzyć testy dla pewności, że to Lucy, ale jak po moim poscie zaczęly odzywać się kolejne wizażanki to ostatecznie ich jeszcze nie powtórzyłam, bo na 99% to Lucy. Nic innego wtedy nie dokładałam ani do pielęgnacji, ani do kolorówki.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:28   #1159
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ja niestety muszę się poddać z lucy

warzy mi się, splywa, nałozona w tak malej ilości ze sama zastanawiam się czy coś tam jest..


po calej niedzieli poza domem, sporo biegania, lampka wina i dość ostre jedzenie-Blusche nienaruszone normalnie(nawet po extra spicy jedzeniu).. z z lucy.. wrociłam do domu i przestraszyłam sie tego co widzę

Niestety ja tez nie zaprzyjaznię się z Lucy Po nałozeniu jeszcze jako tako, ale po godzinie gorzej, po kilku masakra.Wazy sie, zbiera, spływa brrrrr.

Przepraszam sie z EDM, Lauress i Blusche.kazdy z nich lezy lepiej
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 12:58   #1160
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ten podkład jest..dziwny.

na początku wszystko było pięknie do tego stopnia, że zamówiłam duże opakowanie, natomiast teraz ani trochę nie chce leżeć..po pół godzinie od nałożenia już mam latarnie na buzi a żałuję bardzo, że nie jestem którąś z szczęściar które zaprzyjaźniły się z nim, bo i krycie, i kolor, i cały efekt jest idealny dla mnie..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:39   #1161
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

na stronie Lucy pojawiła się dzisiaj informacja o tym, że w ciągu kilku następnych dni powinien pojawić sie podkład z nowym dodatkiem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:03   #1162
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witajcie!

A mi się coś pomieszało i wczoraj dopiero zrobiłam zamówienie Zamówiłam pędzel do podkładu i kilka próbek, bo nie mogłam zdecydować się na kolor.
Light, Pale olive, Bisquit, Shell Beige, White oraz primer w formule orginalnej.
No i ciekawa jestem czy dostanę starą wersję czy nową.
Maila nie pisałam, bo w sumie jest mi obojętne co dostanę, ważne, żeby dobrze leżało
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:08   #1163
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mi koleżanka ma przesłać próbki Lucy. Jestem bardzo ciekawa jak będzie się zachowywała
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:57   #1164
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dostałam dziś biga z Cream Original i próbką Ambrosii (zamówioną, w gratisach nic nie dostałam). Ambrosię na razie w ramach eksperymentu położyłam zmieszaną z kremem pod oczy w te okolice.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:31   #1165
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzisiaj będe miała ostatnią próbę dialogu z Lucy. Po wczesniejszych porażkach z oryginalną formułą daję Lucy Light możliwosc zrehabilitowania się Wóz albo przewóz. Chociaz szczerze licze w duchu ze sie nie zawiodę. Akurat przyszły do mnie w jednym czasie próbki z wymianki z moniar83 i od Annie. Trzymajcie kciuki, żeby mnie nie podrażniło
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:39   #1166
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Przyleciały do mnie próbki zamawiane 25 marca-szybko . Pierwsze wrażenia : Lucy musi być już solidnie zakręcona wizażankowymi zam ówieniami . W kopercie nie było odręcznie podpisanego listu , próbki nie są już tak pękate jak na Waszych pierwszych zdjęciach , na ulotce w składzie widnieje CB no i zamiast Light Medium w formule OCS dostałam OCC. Może ktoś chciałby ? Chętnie wyprobuję silikonową formułe niekoniecznie Light Medium.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:44   #1167
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a do mnie przylecialy te z 22 marca i tez mam wrazenie ze sypano troche niesprawiedliwie... tzn w jednej dużo proszku, w drugiej minimalna ilość,
ale ja dostalam z odrecznym podpisem A.
po wyjeciu ze skrzynki przesylki zaczelo mi mocniej bic serce... ale ze strachu, bo na kopercie napis; przesylka uszkodzona jeszcze za granicą...
ale poza rozdartą kopertą było wszystko ok
pierwsze wrazenie; niespotykana konsystencja ale kolorystyka skromna...zaden odcien mi nie pasuje, aczkolwiek pierwszy raz jesli chodzi o mineraly kwestie koloru olewam... i oczekuje tego legendarnego juz wtapiania
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:16   #1168
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, ja kilka postów wyżej narzekałam na LM. Wygląda na to, że skóra nieco mi się przyzwyczaiła. Nie mam już kaszki., raczej nic mnie nie sz czypie w policzki (może leciutkie spięcie skóry ale lekko wyczuwalne), póki co nie robi mi nowych skórek.. Fajnie się wtapia ale nie kryje jakoś mocno w moim przypadku.

Zamówiłam jeszcze puder z Silk Naturals (a zarzekałąm się, że tego nie zrobię) i zobaczymy co będzie ,kiedy będzie cieplej.

Ale warto dać tym kosmetykom sansę

ps. jeszcze nie mam biga
__________________
Takie tam moje gotowanie: http://ziolowyzakatek.blogspot.com/
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:06   #1169
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dopiero wczoraj testowałam podkład Lucy bo czekałam na nowego flat topa :P Pomalowałam się trochę bez przekonania, wchodzę do łazienki, patrzę w lustro i ogarnęła mnie euforia, piękna skóra, efekt photoshopa Miałam ochotę od razu zamówić pełne opakowanie, ale niestety radość nie trwała długo bo dobrze wyglądał tylko w pomieszczeniu, gdy oglądałam go przy oknie to się przeraziłam, wszystkie skórki i pory podkreślone, nawet zaskórniki uwidocznił (po EDM ich praktycznie nie widać). Dobór koloru tez jest trochę problematyczny, Fair jest zdecydowanie na różowy, Light trochę za żółty, ale wygląda całkiem dobrze. Jutro chyba jeszcze raz przetestuje, może będzie lepiej :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:13   #1170
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a ja nadal w szoku jak Lucy pięknie wygląda na mnie. W niedzielę wielkanocną miałam niezły maraton-wstałam o 7:30, makijaż przed 9:00, o 9:30 półgodzinny marsz do teściowej na śniadanie. Kilka wyjśc na balkon w ostrym słońcu, potem ponad godzinny spacer po parku, bieganie z aparatem i kamerą. Obiad i znowu marsz półgodzinny, tym razem do moich rodziców. W domu byłam ok 21 i twarz nadal była śliczna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.