facet- zainteresowany czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 19:49   #1
201612201211
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32

facet- zainteresowany czy nie?


Witam,
Mam problem z chłopakiem i samej trudno mi ocenić czy warto się angażować czy raczej sobie odpuścić.
M. poznałam niecałe 2 miesiące temu. Wymieniliśmy się numerami, po dwóch dniach on się odezwał. Przez dwa tygodnie co parę dni wymienialiśmy się wiadomościami, aż w końcu on zadzwonił z propozycją spotkania. Fakt, że spotkanie nie wypadło najlepiej (on miał kaca- do czego się przyznał na samym początku, a ja cały czas narzekałam- taki mój urok ). Na pożegnanie dostałam buziaka w policzek. Wspomniał coś o kolejnym spotkaniu.
I od tamtej pory jakby wszystko stanęło w miejscu. Co parę dni wymieniamy się SMS-ami- nie są to jakieś grzecznościowe zwroty ale gry słowne na pograniczu flirtu. Jeśli ja piszę pierwsza, to następnym razem od odzywa się pierwszy.
Tylko co dalej? Uznać, że jest typem „ciepłych kluch” i cierpliwie czekać na ponowne zaproszenie (dotychczasowy brak zaproszenia tłumacze sobie tym, że on studiuje dwa kierunki jednocześnie, a do tego jeszcze pracuje) , wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić go np. na lodowisko czy może po prostu sobie odpuścić?
Nie ukrywam, że trochę mi na nim zależy.

Sama nie mam zbyt dużego doświadczenia w sprawach damsko-męskich dlatego zwaracam się do was o radę.
Z góry dziekuję za odpowiedzi
201612201211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:53   #2
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Miałam podobną sytuację i po tygodniu od spotkania pojawiła się propozycja kolejnego, także jeśli będzie zainteresowany to zapewne sam wyjdzie z inicjatywą. I nie ma co tłumaczyć brakiem czasu
Jeśli ci bardzo zależy to możesz też spytać mimochodem "to jak z tym waszym kolejnym spotkaniem?" czy coś w ten deseń. Ale skoro on narazie milczy w tej sprawie i tylko pisze co jakis czas smsy to obawiałabym się, że trktuje cię jako taką opcję rezerwową.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2009-12-27 o 19:56
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:01   #3
ona_wro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Ja bym tam brala sprawy w swoje rece... Jak bedziecie nastepnym razem wymieniac smsy i flirtowac, to zaproponuj spotkanie. Nic na tym nie tracisz, a przynajmniej wyjasnia sie moze pewne sprawy
__________________
coz U ARE a magnificence in human form

W polszczyźnie początku XXI w. nie ma żadnej perfumy ani żadnego perfuma. Są wyłącznie perfumy!"
ona_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:34   #4
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Ja bym poczekała (jeśli masz na to siłę ;]). Po co się śpieszyć -pierwsze spotkanie było, wypadło... dobrze. Zwłaszcza, że się dalej odzywa i flirtuje. Dlaczego nie inicjuje spotkania? Może faktycznie nie ma teraz czasu... święta i w ogóle. Może delikatnie zasugeruj chęć spotkania -jeśli będzie chciał, to wyjdzie z propozycją. Jak facetowi zależy, to tak sobie wszystko poukłada, że czas znajdzie.

No, chyba że MUSISZ coś zrobić -to zapytaj wprost, zaproponuj. W zasadzie niewiele tracisz, a może nawet zyskasz czas, który inaczej byś straciła. ;]

Tylko dlaczego on przyszedł na kacu na spotkanie z Tobą???
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:09   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Nie podoba mi się to, ze na pierwsze spotkanie facet przyszedł na kacu - przecież mógł je przełożyć.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:19   #6
misq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PZN, WLKP
Wiadomości: 20
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Tak jak ona_wro ... bierz sprawy w swoje ręce ...

On zaproponował pierwsze spotkanie, ty zaproponuj kolejne ... Bo ja osobiście czekał bym na odzew z Twojej strony będąc na jego miejscu...
Znaczy może spytałbym się pierwszy ale zastanawiałbym się długo czy czasami nie jest to nachalne.
__________________
Życie toczy się dalej.
Nie poddawaj się!
Uwierz w siebie!

misq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:39   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to, ze na pierwsze spotkanie facet przyszedł na kacu - przecież mógł je przełożyć.
Rzeczywiście - mógł być bardziej przewidujący. Z drugiej strony może tak mu zależało, że bał się przekładać, żeby się dziewczyna nie zniechęciła? Ale jeszcze z drugiej strony jakby mu aż tak bardzo zależało nadal, to chyba już by doszło do kolejnej randki? Heh, nie do końca jasna sytuacja.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 21:51   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Poza tym jakby mu tak bardzo zależało, to jednak nie chciałby się zaprezentować na pierwszym spotkaniu, właśnie na kacu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:35   #9
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

działaj skoro Ci na nim zależy. zaproś go np. na łyżwy. nic nie masz, więc nic nie tracisz. ewentualnie możesz zyskać
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:41   #10
susannaSUSAN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wirtuladia
Wiadomości: 55
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

faceci są tępi.
Proś go zanim Ci go któraś bardziej zainteresowana nie ukradnie sprzed nosa.
__________________
ponieważ chłopak jest tak samo głupi jak gadu-gadu!
susannaSUSAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 00:14   #11
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Popatrz na to z jego puntu widzenia. Poznał dziewczynę, zaprosił ją na spotkanie, nie wyszło, ale nie było tragicznie, więc zasugerował następne; chyba się nie obraziła, bo dalej do niego pisze, ale nie wie co ona o tym wszystkim myśli i czeka na jakiś krok który dałby mu sygnał, że rzeczywiście zależy jej na tej znajomości. Ale ona nic nie zaproponowała i wszystko stanęło w miejscu. Może jednak niezbyt jej zależy? Może po prostu sobie odpuścić?

Cytat:
Napisane przez susannaSUSAN Pokaż wiadomość
faceci są tępi.
Jeśli masz jakiś problem, to załóż swój wątek, albo idź popłakać w misia.
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 00:18   #12
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez ona_wro Pokaż wiadomość
Ja bym tam brala sprawy w swoje rece... Jak bedziecie nastepnym razem wymieniac smsy i flirtowac, to zaproponuj spotkanie. Nic na tym nie tracisz, a przynajmniej wyjasnia sie moze pewne sprawy
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 01:45   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez patataj Pokaż wiadomość
Witam,
Mam problem z chłopakiem i samej trudno mi ocenić czy warto się angażować czy raczej sobie odpuścić.
M. poznałam niecałe 2 miesiące temu. Wymieniliśmy się numerami, po dwóch dniach on się odezwał. Przez dwa tygodnie co parę dni wymienialiśmy się wiadomościami, aż w końcu on zadzwonił z propozycją spotkania. Fakt, że spotkanie nie wypadło najlepiej (on miał kaca- do czego się przyznał na samym początku, a ja cały czas narzekałam- taki mój urok ). Na pożegnanie dostałam buziaka w policzek. Wspomniał coś o kolejnym spotkaniu.
I od tamtej pory jakby wszystko stanęło w miejscu. Co parę dni wymieniamy się SMS-ami- nie są to jakieś grzecznościowe zwroty ale gry słowne na pograniczu flirtu. Jeśli ja piszę pierwsza, to następnym razem od odzywa się pierwszy.
Tylko co dalej? Uznać, że jest typem „ciepłych kluch” i cierpliwie czekać na ponowne zaproszenie (dotychczasowy brak zaproszenia tłumacze sobie tym, że on studiuje dwa kierunki jednocześnie, a do tego jeszcze pracuje) , wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić go np. na lodowisko czy może po prostu sobie odpuścić?
Nie ukrywam, że trochę mi na nim zależy.

Sama nie mam zbyt dużego doświadczenia w sprawach damsko-męskich dlatego zwaracam się do was o radę.
Z góry dziekuję za odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez susannaSUSAN Pokaż wiadomość
faceci są tępi.
Proś go zanim Ci go któraś bardziej zainteresowana nie ukradnie sprzed nosa.
Rozni sa ludzie, niektorzy madrzy, tepi tez sie zdarzaja, wsrod obydwu plci. To natomiast o czym Ty piszesz, to zadna tepota facetow, tylko dorabianie przez niektore pannice niestworzonych historii - ze on jest ciepla klucha, tepy, zajety, zeby nie przyjac do wiadomosci, ze on po prostu nie jest niezainteresowany.

Nie wiem czy tak jest w przypadku autorki, ale tak obstawiam.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:23   #14
201612201211
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Rozni sa ludzie, niektorzy madrzy, tepi tez sie zdarzaja, wsrod obydwu plci. To natomiast o czym Ty piszesz, to zadna tepota facetow, tylko dorabianie przez niektore pannice niestworzonych historii - ze on jest ciepla klucha, tepy, zajety, zeby nie przyjac do wiadomosci, ze on po prostu nie jest niezainteresowany.

Nie wiem czy tak jest w przypadku autorki, ale tak obstawiam.
Jestem wstanie przyjąć do wiadomości fakt, że facet mógłby być niezainteresowany- tylko nie rozumiem po co w takim razie utrzymuje ze mną regularny kontakt- stąd moje pytanie.

Z tego co się dowiedziałam dzień wcześniej był na parapetówce u znajomych z liceum. I jak sam przyznał przecenił swoje możlwiości, ale czy to go tłumaczy?
201612201211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:31   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez patataj Pokaż wiadomość
Z tego co się dowiedziałam dzień wcześniej był na parapetówce u znajomych z liceum. I jak sam przyznał przecenił swoje możlwiości, ale czy to go tłumaczy?
PRzepraszam, że tak głupio pytam, ale ja jestem lekko niedzisiejsza i nie rozumiem - a dlaczego niby cokolwiek miałoby go z jakiegokolwiek powodu tłumaczyć...?

Tak na moje oko to przyszedł na kacu to przyszedł, dorabianie do tego jakiejś filozofii i przekładanie na całość relacji, robienie z niego takiego, owakiego czy jeszcze innego... no bez przesady...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:37   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

wymieniaj dalej smsy i czekaj czy cos zaproponuje
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:42   #17
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez patataj Pokaż wiadomość
tylko nie rozumiem po co w takim razie utrzymuje ze mną regularny kontakt- stąd moje pytanie.
Może traktuje cię jako opcję zapasową..?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:03   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez patataj Pokaż wiadomość
Jestem wstanie przyjąć do wiadomości fakt, że facet mógłby być niezainteresowany- tylko nie rozumiem po co w takim razie utrzymuje ze mną regularny kontakt- stąd moje pytanie.

Z tego co się dowiedziałam dzień wcześniej był na parapetówce u znajomych z liceum. I jak sam przyznał przecenił swoje możlwiości, ale czy to go tłumaczy?
Ten kontakt z tego co piszesz to nic konkretnego. Jesli on Cie faktycznie interesuje, to sie z nim umow i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:16   #19
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Może traktuje cię jako opcję zapasową..?
Może on sam uważa, że ona traktuje go jako opcję zapasową? Chyba ma więcej powodów.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 21:18   #20
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Zaproponuj mu te łyżwy To nic zobowiązujacego, a zobaczysz, jak się sprawy potoczą i będziesz miala czyste sumienie, że wykorzystalaś wszystkie okazje, a że nie wyszło, trudno, widocznie nie był zainteresowany, ale nie będziesz szukać winy w sobie, że gdybyś mu coś kiedyś zaproponowało, to byłoby inaczej...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:45   #21
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zaproponuj mu te łyżwy To nic zobowiązujacego, a zobaczysz, jak się sprawy potoczą i będziesz miala czyste sumienie, że wykorzystalaś wszystkie okazje, a że nie wyszło, trudno, widocznie nie był zainteresowany, ale nie będziesz szukać winy w sobie, że gdybyś mu coś kiedyś zaproponowało, to byłoby inaczej...
Otóż to Przełam się i wyjdź pierwsza z inicjatywa kolejnego spotkania.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:28   #22
201612201211
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Zadzwoniłam i zaproponowałam spotkanie. Niestety okazało się, że wyjechał i w najbliższych dniach go nie będzie ale zaproszenie przyjął i obiecał, że jak wróci to zadzowni żeby umówić się na konkretny termin

Przynajmniej wiadomo, że jeżeli nie oddzowni to mogę z czystym sumieniem sobie odpuścić.
201612201211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:17   #23
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Jestem jak najbardziej daleka od dorabiania ideologii do bycia na kacu, ale jak ktoś przychodzi na pierwszą randkę na kacu to sorry, adios.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:34   #24
beckens
Przyczajenie
 
Avatar beckens
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

rozśmiesza mnie jak doradzacie żeby poczekać aż on zaproponuje ; dd serio ; ddd
nic przecież nie tracisz a możesz wiele zyskać ; ))
to tyle do wcześniejszych wypowiedzi..

dokładnie, nie zadzwoni to trudno.. będziesz wiedziała przynajmniej na czym stoisz ; )
__________________
Łukasz
beckens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:53   #25
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Ja zawsze to sobie tłumaczyłam tym, że on jest niesmiały i nigdy na tym dobrze nie wyszłam. Nawet jak facet jest nieśmiały, ciepła klucha czy cokolwiek innego to jeżeli mu zależy na kobiecie to o nią zabiega. Moim zdaniem nic z tego nie będzie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:24   #26
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Jeśli facet jest zainteresowany, to proponuje spotkanie. Po prostu umawia się i tyle. Raczej nie wysyłałby Ci mylnych sygnałów.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:30   #27
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: facet- zainteresowany czy nie?

Cytat:
Napisane przez beckens Pokaż wiadomość
rozśmiesza mnie jak doradzacie żeby poczekać aż on zaproponuje ; dd serio ; ddd
nic przecież nie tracisz a możesz wiele zyskać ; ))
to tyle do wcześniejszych wypowiedzi..

dokładnie, nie zadzwoni to trudno.. będziesz wiedziała przynajmniej na czym stoisz ; )
Ano... i bedzie czekala jak ta ksiezniczka z wiezy

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Ja zawsze to sobie tłumaczyłam tym, że on jest niesmiały i nigdy na tym dobrze nie wyszłam. Nawet jak facet jest nieśmiały, ciepła klucha czy cokolwiek innego to jeżeli mu zależy na kobiecie to o nią zabiega. Moim zdaniem nic z tego nie będzie
Wg mnie mezczyzna, poza jakimis skrajnymi przypadkami, jak chce, to sie umowi. Niestety, wiele pan sobie nadinterpretuje, dopisuje niewiadomo co itd.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.