Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 17:31   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748

Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!


Dziewczyny szukam strony internetowej firmy Zych&Staszewski lub sklepu internetowego, gdzie są sprzedawane buty tej firmy.

Poszukuję jednego modelu ich kozaczków, któe widziałam w sklepie, ale rozmiar był za mały i nie będzie już większego w tym sklepie, dlatego chcę poszukać tych kozaczków innymi kanałami.

Szukałam już na wszelkie sposoby przez wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, chociaż to są niby markowe buty i do najtańszych nie należą- kozaczki kosztowały 330 zł.

Może ktoś wie, gdzie mieści się siedziba tej firmt, albo wie, gdzie można znaleźć ich samych bądź ich buty w internecie.

BARDZO WAS PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:01   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

W google na wiekszosci znalezionych stron powtarza sie :

ZYCH I STASZEWSKI SP ZOO
Obuwie damskie
Typ działalności: Producent · Ilość zatrudnionych: 11-50
Ul. Krucza 15/17 Antoniew 95-070 Aleksandrów Lódzki - POLSKA - Tel: +48 (42) 712 55 88 - Fax: +48 (42) 712 55 88
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 19:40   #3
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
W google na wiekszosci znalezionych stron powtarza sie :

ZYCH I STASZEWSKI SP ZOO
Obuwie damskie
Typ działalności: Producent · Ilość zatrudnionych: 11-50
Ul. Krucza 15/17 Antoniew 95-070 Aleksandrów Lódzki - POLSKA - Tel: +48 (42) 712 55 88 - Fax: +48 (42) 712 55 88
SWEENEY JESTEŚ WIELKA !!!!
STRASZNIE CI DZIĘKUJĘ !!!!

Jutro tam dzwonię
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:45   #4
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

No wlasnie, a propos butow tej firmy, dalej nie maja strony internetowej ogromna szkoda. Pojedyncze sztuki mozna gdzie niegdzie ogladnac na aukcjach lub w sklepie internetowym z butami polskich, markowych firm a ja tak bardzo chcialabym zobaczyc cala ich oferte, ogladnac katalog, aktualne kolekcje. Dzis mierzylam ich buty, cos wspanialego, przesliczne, wygodne. W poniedzialek wroce do sklepu i chyba zdecyduje sie na kupno jednej z par ktora zrobila na mnie najwieksze wrazenie. Buty nie sa tanie, te ktore najbardziej mi sie podobaly kosztuja 179 zl. W sklepie interentowym srednia cena butow tej firmy to 150 zl zastanawiam sie czy ktoras z Was jest posiadaczka tychze i co o nich sadzicie
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 21:03   #5
ewelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

Mam czarne szpilki tej firmy. Musiałam kupić coś mega wygodnego (czasem w pracy muszę wytrzymać 11 godzin na "szczudłach" ). Zapłaciłam za nie 199 zł, mają 2-letnią gwarancję. Pierwszy tydzień chodzenia w nich to był koszmar, patrząc na nie chciało mi się płakać, dziś nie wyobrażam sobie eleganckiego wyjścia bez nich, idealnie dopasowały się do mojej problemowej stopy. Mają 12 cm obcas, są przepiękne
ewelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:09   #6
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

Czy ktoś wie, w których sklepach w Łodzi znajdzie się ich buty?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 14:14   #7
marek593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓŻCIE !!!!

Witam,

Chciałbym przestrzec przed zakupami w firmie Zych&Staszewski (sklep modiz.pl). Otrzymane czółenka były bardzo niskiej jakości. Produkt został m.in. z tego powodu niezwłocznie zwrócony. Zwrot towaru sprawił mi jednak sporo problemów i niepotrzebnych nerwów, przed którymi chciałbym Was ostrzec.

Sprzedawca nie odebrał zwracanej przesyłki w ciągu 14 dni (pomimo dwukrotnego awizo), w związku z tym wróciła ona do mnie. Zażyczył sobie ponowną wysyłkę na mój koszt i to we wskazanej przez niego formie. Zapłaciłem zatem dwukrotnie za wysyłkę, na zwrot pieniędzy czekałem ponad miesiąc od złożenia odstąpienia od umowy, w międzyczasie sklep mailowo i telefonicznie kilkukrotnie zapewniał mnie, że wyśle pieniądze "jutro rano"...ogólnie szkoda kasy i nerwów.
marek593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 15:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.