Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 10:23   #1
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311

Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco


Witam
Jak w temacie, skusiłam się ostatnio na tabletki Finish z promocji w Tesco. Zauważyłam potem, że w co 2 markecie w tamtym tygodniu była na nie promocja... No i okazało się, że tabletka nie chce mi się rozpuszczać niezależnie od temperatury "prania". Czy może któraś z Wizażanek skusiła się na tę promocję i ma podobny problem? Bo zaczynam się zastanawiać, czy to nie była jakaś trefna partia, dlatego wszedzie promocje. Wcześniej nie miałam problemu z tabletkami tej firmy...
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 12:24   #2
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Mam dokładnie ten sam problem... Kupiłam wielkie opakowanie Finisha Powerball w Tesco, w promocji i średnio co 2 tabletka zostaje mi w zmywarce rozpuszczona do połowy, albo tylko rozciapana.
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 12:52   #3
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Zamiast wkladac do szufladki na tabletke umiesc ja bezposrednio w pojemniku ze sztuccami. Moze wtedy sie rozpusci tak jak powinna.
Bardzo mozliwe ze dlatego ta promocja...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:23   #4
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

To chyba niestety nie zadziała, bo miałam jeszcze jedną tabletkę ze starego opakowania, i jej użyłam, a tamtą "rozciapaną" na dnie zostawiłam na kolejne zmywanie. Ta ze starej paczki się rozpuściła a tamta na dnie zmywarki jak była tak jest... Spróbuję może skruszyć tabletkę następnym razem, zobaczymy czy to zadziała.
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:30   #5
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
To chyba niestety nie zadziała, bo miałam jeszcze jedną tabletkę ze starego opakowania, i jej użyłam, a tamtą "rozciapaną" na dnie zostawiłam na kolejne zmywanie. Ta ze starej paczki się rozpuściła a tamta na dnie zmywarki jak była tak jest... Spróbuję może skruszyć tabletkę następnym razem, zobaczymy czy to zadziała.
jesli po dwoch praniach nadal sie nie rozpuscila to najwyrazniej jest cos nie tak z tabletka. probowalas reklamowac? nie wiem czy to ma sens ale ja bym chyba zabrala ta tabletke i im pokazala po dwoch praniach i prosila o zwrot pieniedzy. Tabletka nie spelnia swojego zadania. Zreszta zalezy ile zaplacilas za nie.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:34   #6
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Zapłaciłam 26zł za 56sztuk (promocja z gazetki Tesco). Właśnie szukałam na necie opinii na temat tabletek z tej promocji, ale nie znalazłam. Zastanawiam się nad kontaktem z producentem dlatego pytam tutaj, bo jeśli więcej osób ma ten problem to pewnie coś z tymi tabletkami nie tak.
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:43   #7
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Ja je mialam raz ale to juz dawno temu. I cos mi sie zdaje ze dlatego przestalam ich uzywac. Osobsicie wole te plastikowe poduszeczki z plynem w srodku
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 18:15   #8
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Ja miałam wcześniej takie same tabletki, z tym że kupione w Makro i było z nimi wszystko ok, tylko te jakieś wadliwe.
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:02   #9
korankowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 52
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

ja mam ten sam problem,kupiłam w promocji w tesco i zostaje mi nierozpuszczona na dole,nawet program "garnki" co trwa 180 min nie dał rady jej rozpuscić do konca,zostaje troche niebieskiej otoczki i cały środek.

Wczesniej miałam te same z rossmana i wszystko było ok,może jakaś felerna partia ?
__________________
korankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 20:33   #10
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Na pewno felerna partia, w końcu przecena o 50% w co drugim markecie... Zastanawiałam sie co z nimi nie tak, sprawdzałam daty ważności i wydawało się OK... Dopóki nie użyłam. Odkąd mam zmywarkę (jakieś 1,5 roku) używałam tylko tabletek finish i taka sytuacja zdarzyła mi się 1 raz. Przy następnym zmywaniu spróbuję jeszcze skruszyć te tabletkę, a jeśli to nie zda egzaminu to chyba napiszę coś do nich... Promocja promocją, ale to nie znaczy, że trzeba wciskać ludziom trefne produkty...
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 20:48   #11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Ja bym taką akcję zgłosiła do polskiego oddziału producenta tabletek a nie do tesco! Czesto czytałam na necie komentarze, że ludzie zgłaszali jakieś usterki i później dostawali za darmo np nowe opakowanie produktu. Na produkcie jest na pewno jakieś info: bezpłatna infolinia czy mail. Proponuję zrobić np zdjęcie tabletki w zmywarce rozciapanej po zmywaniu i opisać sytuację gdzie kupione, jak i po jakiej cenie i że promocja. Warto też zaznaczyć że kupowałaś pełnowartościowy produkt (tzn w gazetce ani sklepie nie było napisane, że jest taniej bo produkt wadliwy). Jakby nie reagowali to wysyłaj im codziennie emaila przez jakiś czas aż Ci się znudzi a potem przejdź na konkurencję i obsmaruj ich markę na forum. To nieładnie tak oszukiwać ludzi...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 22:29   #12
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Nie trzeba obsmarowywać u konkurencji, bo wątek jest w czołówce wyników po wpisaniu w google frazy "tabletki finish", więc każdy kto szuka opinii lub sklepu znajdzie wątek bez problemu i poczyta o tej "promocji"
Takiej reklamy jak wizaż nie zapewni im żadna agencja promocyjna
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 12:41   #13
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

I bardzo dobrze, takie fora od tego są żeby dzielić się wątpliwościami co do uczciwości firm ... i ostrzegać ludzi przed ferelnymi produktami.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:51   #14
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Jejku dobrze że zajrzałam na ten wątek bo właśnie przeglądałam ofertę Lidla i chciałam w poniedziałek kupić właśnie te tabletki - 56 tabletek po 29,99.
To chyba ta sama partia?

A właśnie tak przy okazji mam pytanie do osób, które kupują tabletki finish. Czy jest jakaś różnica między tabletkami "quantum" a "all in one" oprócz faktu, że te pierwsze nie mają dodatkowego opakowania?
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 12:31   #15
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Jejku dobrze że zajrzałam na ten wątek bo właśnie przeglądałam ofertę Lidla i chciałam w poniedziałek kupić właśnie te tabletki - 56 tabletek po 29,99.
To chyba ta sama partia?

A właśnie tak przy okazji mam pytanie do osób, które kupują tabletki finish. Czy jest jakaś różnica między tabletkami "quantum" a "all in one" oprócz faktu, że te pierwsze nie mają dodatkowego opakowania?
Bardzo możliwe, że w ta promocja w Lidlu to z tej samej wadliwej partii

Jeśli chodzi o różnicę, to Quantum jeśli się nie mylę, to te tabletki "miękkie" takie poduszeczki. Natomiast AllinOne to zwykłe twarde tabletki z czerwoną kulką po środku. Różnica jest chyba tylko w tym, że te miękkie tabletki lepiej się rozpuszczają i podobno bardzo ładnie nabłyszczają
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 18:23   #16
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki Finish do zmywarek - promocja w Tesco

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że w ta promocja w Lidlu to z tej samej wadliwej partii

Jeśli chodzi o różnicę, to Quantum jeśli się nie mylę, to te tabletki "miękkie" takie poduszeczki. Natomiast AllinOne to zwykłe twarde tabletki z czerwoną kulką po środku. Różnica jest chyba tylko w tym, że te miękkie tabletki lepiej się rozpuszczają i podobno bardzo ładnie nabłyszczają
Jesli mowisz o tych poduszeczkach to zgadza sie mi tez sie wydaje ze one bardziej nablyszczaja dlatego napisalam tez wczesniej ze wole poduszeczki . Zreszta nigdy nic nie zostaje po nich
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.