Jakie menu? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 22:58   #91
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Jakie menu?

U nas będą 4 dania gorące (nie ustaliliśmy menu jeszcze,piszę ogólnikowo), szampan(na wejściu) i tort w cenie, zimna płyta, napoje, kawa sok, bez ograniczeń, deser typu lody płonące, ciasta i paczki dla gości.
Śledzie, sałatki, wędliny, galarety.

Nas interesuje wyłącznie alkohol.
Wszystko poza tym zapewnia lokal.
Cena: 140zł/os.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 23:09   #92
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jakie menu?

Madlen, tort też zapewnia lokal? Dobrze, żebyście mieli na tort wpływ, bo z lokalowymi tortami różnie bywa...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 23:17   #93
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Jakie menu?

Tak, tort też.
Ale nie dam się zrobić w balona, muszę wcześniej zobaczyć.

Lokal o tyle sprawdzony, że jedna koleżanka mojej mamy miała tam weselę (znaczy jej córka), i jeszcze inna ma wesele 22 marca chyba.
Mam opinię od nich...etc.
Wszystko dośc pewne.
Tort jest chyba 3 piętrowy, smak chyba będziemy wybierać.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:47   #94
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jakie menu?

najlepiej, jakbyście sami mieli wpływ na smak i wcześniej dostali próbkę do spróbowania.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 00:08   #95
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Jakie menu?

W sumie tak narazie "na dziko", bo zielonego pojecia nie mam planowalismy obiad, kolacje i oczywiscie jakies przekaski w miedzyczasie.
Dawno temu bylam na weselu i pamietam ze byly 3 lub 4 gorace posilki i to bylo o duzo za duzo.hmm zobaczymy co restauracja zaproponuje ale mam nadzieje wytargowac rozsadna cene a po drugie nie chcialabym zeby tona jedzenia zmarnowala sie.

W sumie wypadaloby miec minimum trzy dania gorace..

Zreszta wszystko przeanalizuje na weselu kuzyna to napisze Wam tez conieco.
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 12:48   #96
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Jakie menu?

U mnie ma być 5 dań gorących, w cenie praktycznie wszystko ( wiejski stół również, ale nalewki robimy my) oprócz tortu i alkoholi(wódka itd) z tym, że płacimy za to co zejdzie ze stołu, także nawet jeśli ktoś w ostatniej chwili nie przyjedzie, to nie będziemy musieli płacić i za tą osobę.
Na poprawiny 2 dania gorące.
No i wiadomo,co zostanie na stole zabieramy do domu:dhehe
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 22:53   #97
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Jakie menu?

Cześć Katalinka!Bede Cie śledzić hihi
5 dań to naprawde dużo!gością beda szwy puszczać
ale na bank nikt narzekać nie bedzie to masz pewne.Mozna zapytać ile placisz za osobę?No jak z poprawinami to bedzie niezapomniane weselicho z pewnoscia.
Zastanawiałas sie nad bufetem czy wolisz serwowane?w sumie to tez zalezy ilu gosci jest, a bylas kiedys na weselu z bufetem??
pozdro
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 09:30   #98
katarzynka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 86
Smile Menu weselne

Witam,chciała bym się dowiedzieć kiedy ( jak wcześnie ) ustalacie manu weselne, ile wybraliście dań, i co brałyście pod uwagę wybierając poszczególne dania, i czy rodzice i teściowe też wybierali z Wami menu?dziękuję za wszystkie "podpowiedzi" : )
katarzynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:03   #99
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Menu weselne

U mnie właśnie jesteśmy w trakcie wybierania, do ślubu zostało 19 dni, a więc menu będzie ustawione na jakieś 2 tygodnie przed ślubem.
Mamy obie biorą czynny udział, bo dokladają się troszkę do wesela.
Zresztą menu jest na tyle obszerne, ze ciężko coś wybrać samemu.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:12   #100
katarzynka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 86
Dot.: Menu weselne

Mam ślub w czerwcu więć jeszcze troszkę czasu mam : ) ale dostaliśmy kilka propozycji kolejnych dań i powolutku zaczynam sam układać menu, oczywiście meni przejdzie przez "cenzurę" mojej mamy i teściowej : ) . A ile dań będziecie wybierać?
katarzynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:23   #101
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Menu weselne

Nasz lokal sam daje menu, nie trzeba myśleć ani nic ustalać na dwa tygodnie przez weselem, zgłaszamy ewentulane poprawki, zwiększamy ilośc porcji itp
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 14:41   #102
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Menu weselne

Łącze z wątkiem zbiorczym
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:44   #103
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Menu weselne

Butters przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale jestem opóźniona, zapomniam po prostu, że napisałam posta w którymś wątku a potem dopiero jak przypadkiem wejde, to okazuje się, że tam byłam.

Za osobę płacę....hm.... to okaże się tuż przed lub po weselu, wstępnie 150 zł/osoba, z poprawinami.Aczkolwiek wszystko zależy od menu jakie wybierzemy.
Co do bufetu to niestety nie byłam na takim weselu, gdzie była by taka forma konsumpcji, i szczerze mówiąc nad tym się nie zastanawiałam.

Cieszę się tylko, że na wiejskim stole pojawią się nalewki mojej mamy (cytrynówka, pomarańczówka, paprykówka), oczywiście symbolicznie
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:39   #104
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Menu weselne

Cieszę się tylko, że na wiejskim stole pojawią się nalewki mojej mamy (cytrynówka, pomarańczówka, paprykówka), oczywiście symbolicznie[/quote]



Niezla atrakcja dla ciotek i reszty gosci taki stol z nalewkami, jeszcze domowej roboty i nie kosztuje majatku. Swietny pomysl.
Ja tez chce jakis barek z roznymi alkoholami a nie tylko wodka i wino, zreszta zobaczymy jak to z kapusta bedzie.

Jesli chodzi o bufet to spotkalam sie z tym zagranica.
Jak jest duzo gosci np.200 ale tez 50
to musze powiedziec ze taki system zdaje egzamin, a przydatne by to bylo na dwudniowe wesela bo niemusisz przeplacac.
No ale nie widzialam zeby to sie przyjelo w Polsce, wiadomo serwis jest bardziej luksusowy.Ja sie raczej skusze na bufet wieczorem jakis bigosik i polskie dania az do polnocy, zreszta zobaczymy jak bedzie
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 23:24   #105
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Menu weselne

Bardzo fajny pomysł z tym bufetem, szczególnie jeśli chodzi o polskie potrawy.Na pewno goście nie będą mogli oderwać się od stołu.
Butters a ty w Polsce masz ślub czy zagranicą??
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 08:33   #106
katarzynka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jakie menu?

w lokalu zaproponowano nam stolik kawowy, oraz stolik z winami. Czy ktoś ma coś takiego? zastanawiam się czy to spełni swoją rolę tj właściciel zakłada samoobsługę w tym zakresie, ale nie wyklucza podawania kawki i herbatki oraz winka przez kelnerów, co Wy o tym myślicie?
katarzynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:24   #107
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Jakie menu?

Zobaczymy czy wlasciciel zgodzi sie na takie dwa warianty, ale raczej tak ze wzgledu na zamieszanie przy podawaniu dan przez kelnerow.Bufet jest znacznie prostszy, bez zamieszania.
Wyglada to tak:goscie zostaja poczestowani drinkami(kelnerzy sie pytaja)
pozniej przychodzi Para Mloda i jest symboliczna lampka szampana, a po niej Nowozency ida pierwsi do bufetu a za nia goscie.
Oczywiscie a bufecie mozesz znalesc kilka rodzajow przystawek, dan glownych no a na koncu cias i deserow.

Katalinko slub bedzie w mojej miejscowosci, choc nie zaprzeczam przy wiekszej ilosci pieniedzy z mila checia urzadzilabym tu wesele(mieszkam na wyspie gdzie praktycznie jest ciagle lato i piekna pogoda, nad samym morzem) tak, tak marzenie.No ale nie jestem wstanie zaplacic za bilety lotnicze chocby dla najwazniejszych dla mnie osob bo jest daleko i sa drogie.A nie chce robic selekcji.
Tak wiec w domku najlepiej!
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:36   #108
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Jakie menu?

Cytat:
Napisane przez katarzynka123 Pokaż wiadomość
w lokalu zaproponowano nam stolik kawowy, oraz stolik z winami. Czy ktoś ma coś takiego? zastanawiam się czy to spełni swoją rolę tj właściciel zakłada samoobsługę w tym zakresie, ale nie wyklucza podawania kawki i herbatki oraz winka przez kelnerów, co Wy o tym myślicie?
Ciekawy pomysl, ale zalezy tez od tego jaka chcialabys obsluge czy serwis czy samoobsluge.Musisz to ustalic z wlascicielem lokalu, bo w praktyce zalezy ile bedziesz miec gosci i ile kelnerow.
Moze sie okazac ze obsluga nie bedzie miala czasu na robienie im kaw i beda musieli sami, to zalezy jak wolisz.Np.przy pierwszym cieplym napoju kelner moze sie zapytac o kawe i herbate i zaserwowac, ale pozna noca moga poczestowac sie sami.
Tak tez mozesz uzgodnic z wlascicielem.
Jesli chodzi o wina to musisz zastanowic sie ile ludzi bedzie pilo wodke a ile wina np.ciocie i czy nie lepiej wino polozyc na stol, zeby nie"kursowac" po jedna lampke wina.
A kelner zawsze moze na prosbe goscia przynies kolejna butelke.

Jest jednak wyjatek: moze bedziesz miala wiele rodzajow win i ma byc to atrakcja dla gosci zeby ich sprobowac.

Pozdrawiam
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 11:02   #109
katarzynka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jakie menu?

Będę miała około 150-180 gości. Więc kawa i herbata zostaną podane na oddzielnym stoliczku, na oddzielny stoliczek na wina raczej się nie zdecyduję- bo jednak będzie troszkę osób pijących winko. dzięki za podpowiedz : ) BUTTERS
katarzynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 12:54   #110
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Jakie menu?

Cytat:
Napisane przez katarzynka123 Pokaż wiadomość
Będę miała około 150-180 gości. Więc kawa i herbata zostaną podane na oddzielnym stoliczku, na oddzielny stoliczek na wina raczej się nie zdecyduję- bo jednak będzie troszkę osób pijących winko. dzięki za podpowiedz : ) BUTTERS

Ok Jesli masz tyle gosci to stolik z kawa to swietny pomysl
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:51   #111
stawczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 85
Dot.: Jakie menu?

Hej dziewczyny, mam pytanie czy macie na waszym weselu dzika albo pieczonego prosiaka? jeżeli tak to ile macie oprócz tego gorących posiłków. Ja będę miała cztery (plus dzik przyrządzony przez myśliwych ) i zastanawiam się czy to nie za dużo.
stawczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:59   #112
kawonka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie menu?

A czy mogłybyscie dziewczyny podać dokładnie w jakich godzinach planujecie podawać wszystkie gorące posiłki, ponieważ mi jakoś cięzko sobie wyobrazić co kiedy powinno byc podane. No i jeszcze jak to jest z tortem. Z tego co sie orientuje to zazwyczaj jest podawany o 24.00 z fanfarami. Z czy mozna go podać jako deser od razu po obiedzie, albo jeszcze o jakiejś innej godzinie?
Generalnie jak macie to wszystko zaplanowane?
kawonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:12   #113
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Jakie menu?

Cytat:
Napisane przez stawczak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie czy macie na waszym weselu dzika albo pieczonego prosiaka? jeżeli tak to ile macie oprócz tego gorących posiłków. Ja będę miała cztery (plus dzik przyrządzony przez myśliwych ) i zastanawiam się czy to nie za dużo.
Też będę miała prosiaka albo udziec pieczony i do tego jeszcze 4 ciepłe posiłki czyli obiad, kolacja 1, 2 i 3. Do tego zimna płyta i oczywiście deser i ciasta, owoce. Ja mam ślub o 12, więc myślę, że to tak w sam raz, żeby sie nie zagłodzić ani nie przejeść.

Cytat:
Napisane przez kawonka02 Pokaż wiadomość
A czy mogłybyscie dziewczyny podać dokładnie w jakich godzinach planujecie podawać wszystkie gorące posiłki, ponieważ mi jakoś cięzko sobie wyobrazić co kiedy powinno byc podane. No i jeszcze jak to jest z tortem. Z tego co sie orientuje to zazwyczaj jest podawany o 24.00 z fanfarami. Z czy mozna go podać jako deser od razu po obiedzie, albo jeszcze o jakiejś innej godzinie?
Generalnie jak macie to wszystko zaplanowane?
Z planami to u mnie różnie bo co chwilę zmieniam te godziny w kalendarzu i już m w menu miejsca brakuje od tych poprawek, ale średnio to tak chyba co 3 godziny będzie coś wnoszone. Tak sobie to rozplanowałam, że ślub o 12 do 13, życzenia dojazd i powitanie a o 14 obiad do 15, potem 1 taniec i parę kawałków a później tort, bo u mnie na Śląsku to tak są śluby wcześnie nawet rano, aby obiad jeść o obiadowej godzinie a tort po obiedzie do kawy razem z lodami i ciastami, czyli jak normalny deser. My w czasie tortu uciekamy na sesję a ludziska mają czas ochłonąć, pospacerować, pozwiedzać, pobawić się albo najzwyczajniej odsapnąć po obiedzie i torcie a przed dalszą częścią wesela Koło 17-18 myślę, że powinna wjechać zimna płyta. Później koło 20-21 pierwsza kolacja, a później mam dylemat czy barszczyk podać do pieczonego dziwaka na oczepiny czy może barszczyk koło 22-23 a po oczepinach pieczonego prosiaka albo co tam będzie? Potem to już kolacja 3 dla wytrwałych koło godziny 2-3. No chyba, że się przesunie dalej, jak zabawa będzie w najlepsze i nie popadają jak muchy to będzie chyba góra do 4 może 5.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:48   #114
mainades
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie menu?

My wynajmujemy kucharkę ze swoją ekipą, tak jak słyszeliśmy po pierwsze że wychodzi o wiele taniej, a po drugie z cateringiem jest mniej wszystkiego chociaż jest drożej.
Nasze wstępne menu:
  1. Zupa napolitańska
  2. Rosół cytrynowy z kulkami
    Zupa mandarynkowa (jakaś nowość)
  3. Piersi przekładane pieczarkami i serem, młode ziemniaczki, marczewka z chrzanem, pekinka
  4. karkówka, sos śliwkowy, kluski śląskie, pekinka
  5. udka kurczaka faszerowane mięsem/ udziec z kurczaka, ryż, sos, pieczarki pieczone, gotowane warzywa(brokuły marchewka, kalafior)
  6. barszcz czerwony, paszteciki
Przystawki:
1. tatar
  1. polędwiczki wieprzowe w galarecie ze śliwką i morelą
  2. galantynki drobiowe
  3. roladki z indyka faszerowane mięsem, sos żurawinowy
  4. ryba smażona z ziarkami (sos: ziarka, sos czosnkowy)
  5. ryba po japońsku
  6. ryba w syropie ananasowym
  7. śledzie po sułtańsku
  8. śledzie tatarskie
  9. jaja faszerowane kawiorem
  10. kąski piwne z piersi kurczaka w wiórkach i w sezamie
  11. kurczaki całe faszerowane
  12. Sałatka gyros
  13. Sałatka z kurczaka wędzonego (orzechy ananas kukurydza)
  14. Sałatka z Ziarkami słonecznika
  15. Sałatka owocowa w połówkach arbuza
  16. Lody
  17. Drinki
mainades jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:28   #115
Assol
Raczkowanie
 
Avatar Assol
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Jakie menu?

Hej dziewczyny, mam pytanie. jak sie odbywa rozliczenie z restauracja (sala bankietowa)? Czy oplaty dokonuje sie kilka dni wczesniej, czy mozna oplaty dokonac nastepnego dnia? Czy w ogole cos takiego istnieje i na jakich zasadach mozna sie dogadac?
Pozdrawiam
Assol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:53   #116
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Jakie menu?

Cytat:
Napisane przez Assol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie. jak sie odbywa rozliczenie z restauracja (sala bankietowa)? Czy oplaty dokonuje sie kilka dni wczesniej, czy mozna oplaty dokonac nastepnego dnia? Czy w ogole cos takiego istnieje i na jakich zasadach mozna sie dogadac?
Pozdrawiam
My placilismy nastepnego dnia po przyjeciu
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:55
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:40   #117
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jakie menu?

Cytat:
Napisane przez Assol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie. jak sie odbywa rozliczenie z restauracja (sala bankietowa)? Czy oplaty dokonuje sie kilka dni wczesniej, czy mozna oplaty dokonac nastepnego dnia? Czy w ogole cos takiego istnieje i na jakich zasadach mozna sie dogadac?
Pozdrawiam

zawsze najlepiej ustalić formę i termin płatności przy spisywaniu umowy. Najczęściej jest to dzień przed albo dzień wesela przed uroczystością. Raczej nie spotkałam się, żeby płacić następnego dnia, ale widać są wyjątki.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.