Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 20:12   #3151
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76110916]Hmmm ja też mam pudełka z Neauty i sitko nie lata, może trafiłaś na jakiś wadliwy egzemplarz lub często wsypywałaś i się "wyrobiło"?
(...)
A ja używam szpatułek, mam dwie - cienką metalową i szeroką plastikową z Kryolanu, jestem bardzo zadowolona Zależy ile chcę wydobyć, po taką sięgam Do kremów i innych produktów też się przydają no i bardzo łatwo je utrzymać w czystości - umyć, zdezynfekować. A ta metalowa to chyba na całe życie.[/QUOTE]
Co do tego pudełka- kupiłam je, zdjęłam sitko, żeby odsypać trochę podkładu, zatknęłam sitko i potem już od samego początku używania tej odsypki wypadało
Mam jeszcze takie małe plastikowe słoiczki na drobne koraliki (zajmowałam się kiedyś beadingiem ), bez sitka. Muszę w nich spróbować, a nabierać będę plastikową łyżeczką... po którą najpierw napadnę jakąś lodziarnię, bo bez sensu kupować od razy kilkanaście sztuk
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:06   #3152
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Szukam dobrego filtru mineralnego UV. Chyba dobrze trafiłam? Taki co wysmaruję nim całą rodzinkę, bez zapachu raczej kolor nieważne byle działał
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 12:39   #3153
brena
Raczkowanie
 
Avatar brena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 215
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, szukam, szukam i nie mogę znaleźć na wizażu nic na temat Illuminare - minerałów w płynie. Macie jakieś doświadczenia z nimi? Dzięki za odpowiedź
brena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 13:55   #3154
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

nie miałam ich, ale w płynie to już nie mineralne a z dodatkiem minerałów... widziałam składy i nieciekawe, choćby PEG-i...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 11:31   #3155
anulla74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mam to samo. Tylko u mnie jest odwrotnie - LL kiedyś święty graal, teraz moja skóra ich nie lubi, bo formuła jest zbyt sucha; wolę coś bardziej kremowego.

Dziewczyny, możecie mi podpowiedzieć w jakie marki mam celować? Po czterech latach odwyku, wracam do proszków. Pojawiła się masa nowych firm, i nie wiem od czego zacząć. Które minerały są najbardziej kremowe, które najlepiej kryją itd? Do tej pory przerobiłam Pixie, Annabelle Minerals i Uoga Uoga. Z całej trójki zdecydowanie najbardziej podchodzi mi UU.
Acha, i jeszcze jedno - co się stało z marką Lumiere? Bo to były chyba moje, obok LL, ukochane minerały.
Niestety Lumiere zniknęło z rynku. To były moje ukochane minerały - i jak dotąd nie znalazłam nic, co by im odpowiadało. Lucy Minerals ma "bardziej treściwe" minerały - są bardziej wymagające w nakładniu. Pixie ma nowe formuły - pasują mi bardziej niż stare.
anulla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 13:12   #3156
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy znacie może podkład mineralny zbliżony odcieniem do Healthy Mix Bourjois 53 albo L'oreal True Match N4? Jest może z Anabelle Minerals jakiś odcień tego typu? Szukam podkładu mineralnego raczej kryjącego, do cery naczynkowej. Z żółtymi tonami.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 13:41   #3157
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Czy znacie może podkład mineralny zbliżony odcieniem do Healthy Mix Bourjois 53 albo L'oreal True Match N4? Jest może z Anabelle Minerals jakiś odcień tego typu? Szukam podkładu mineralnego raczej kryjącego, do cery naczynkowej. Z żółtymi tonami.
Według Pixie Cosmetics odcieniem zbliżonym do 53 z HM jest Rich Beige.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 11:16   #3158
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny czy Era Minerals zniknela juz z rynku? Dzis z moich zbiorow mineralnych wygrzebalam primer, ktorego ani razu nie uzylam Czy ktos moglby zapodac spawdzony sposob na jego aplikacje? Nigdy wczesniej nie baiwlam sie z tego typu kosmetykami.

Z pokora juz chyba NA STALE , ponownie wracam do mineralow, po tym jak plynne podklady ( Avene) doprowadzily moja cere do stanu nedzy i rozpaczy. Jak zobaczylam pod sloncem - pelno zakornikow, pryszcze na brodzie. Juz chyba sto lat tak nie mialam jak teraz.

Do tego odkrylam, ze niestety , ale kosmetyki z Vianka tez kiepsko dzialaja na moja cere. Mialam ten krem normaalizujacy - na pierwsze rzuty fajnie matowil, wygladzal cere. Ale na dluzsza mete wysuszal, twarz mnie gryzla od mineralow gdy jego uzywalam.

(do tego mialam dwa plyny mineralne, krem nawilzajacy, krem do cery tlustej i mieszanej - tez mnie zawsze po nich wypryszcza, jakies czerwone krostki, po micelach mialam podraznione oczy. Tak wiec zuzyje to co mam i Viankowi podziekuje).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 19:08   #3159
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Era Minerals zniknela juz z rynku? Dzis z moich zbiorow mineralnych wygrzebalam primer, ktorego ani razu nie uzylam Czy ktos moglby zapodac spawdzony sposob na jego aplikacje? Nigdy wczesniej nie baiwlam sie z tego typu kosmetykami.

Z pokora juz chyba NA STALE , ponownie wracam do mineralow, po tym jak plynne podklady ( Avene) doprowadzily moja cere do stanu nedzy i rozpaczy. Jak zobaczylam pod sloncem - pelno zakornikow, pryszcze na brodzie. Juz chyba sto lat tak nie mialam jak teraz.

Do tego odkrylam, ze niestety , ale kosmetyki z Vianka tez kiepsko dzialaja na moja cere. Mialam ten krem normaalizujacy - na pierwsze rzuty fajnie matowil, wygladzal cere. Ale na dluzsza mete wysuszal, twarz mnie gryzla od mineralow gdy jego uzywalam.

(do tego mialam dwa plyny mineralne, krem nawilzajacy, krem do cery tlustej i mieszanej - tez mnie zawsze po nich wypryszcza, jakies czerwone krostki, po micelach mialam podraznione oczy. Tak wiec zuzyje to co mam i Viankowi podziekuje).
Ja z Vianka miałam niewiele - krem do twarzy nawilżający (bez szału), tonik-mgiełka (poprawny) i krem pod oczy (słabo nawilża, ale rano dobry pod makijaż). W zapasach mam wcierkę normalizującą. Ale też ogólnie jakoś nie wzdycham do tej firmy, jakoś nie mam na razie ochoty na więcej. Biolaven też mnie nie zachwyciło, miałam micel i dwa kremy

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Tak ogólnie to kibicuję firmie - bo polska, bo ładne opakowania, bo dobre składy, filozofia marki zgodna z tym, co czuję, korzystne ceny, coraz lepsza dostępność... Tak ogólnie wizerunkowo jestem na tak Tylko szkoda, że działanie jak na razie mnie nie zatrzymało przy nich... W Sylveco jest więcej produktów wartych uwagi, moim zdaniem.

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2017-08-21 o 19:10
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 19:39   #3160
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A Vianek i Sylveco to nie jest to samo?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:27   #3161
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A Vianek i Sylveco to nie jest to samo?
Ta sama firma, ale nie ta sama marka
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-09, 14:01   #3162
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny wiecie jak rozwalić, otworzyć duże opakowanie pełnowymiarowe podkładu Annabelle Minerals? Nic mi się już nie chce wysypywać przez dziurki ale widzę, że jeszcze co nieco tam zostało na ściankach. Nie wiem zupełnie jak się za to zabrać.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 15:40   #3163
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

od spodu, tam gdzie naklejka, podważ nożem
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 15:43   #3164
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
od spodu, tam gdzie naklejka, podważ nożem
Dzięki. Będę jutro próbować
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 11:33   #3165
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

łatwo się otwiera, trudniej domknąć tak jak było...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:17   #3166
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja chcialam zrobić odsypke i prawie połamałam opakowanie, wiec zrezugnowałam :s
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 12:34   #3167
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A nie możesz po prostu wysypać większej ilości przez dziurki? Potrwa dłużej, ale za to bezpiecznie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 13:53   #3168
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No ja tak zrobiłam, chociaz jak chciałam wsypac do srodka było bardziej problematyczne ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 15:32   #3169
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, używacie flat topa czy kabuki? Czy kabuki rzeczywiście bardziej " zjada " podkład? Ja zawsze flat top, ale ostatnio zaczynam makijaż od warstwy nałożonej dużym pędzlem do pudru, później druga flat topem i jest lepszy efekt. Bardziej zależy mi teraz na naturalnym efekcie niż na dużym kryciu. Macie może kabuki z Pixie, taki w ksztalcie jajka, jak wypada w porównaniu z flat topem? A może lepszy taki w tradycyjnym kształcie?
I jeszcze jedno, używa któraś z Was tego pędzla ze zdjęcia do minerałów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Kabuki.png (312,6 KB, 26 załadowań)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 15:43   #3170
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No ja tak zrobiłam, chociaz jak chciałam wsypac do srodka było bardziej problematyczne ;d
Mnie to denerwuje to opakowanie, zrobiliby normalne jak wszyscy z wyciąganym wieczkiem i byłoby po problemie

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używacie flat topa czy kabuki? Czy kabuki rzeczywiście bardziej " zjada " podkład? Ja zawsze flat top, ale ostatnio zaczynam makijaż od warstwy nałożonej dużym pędzlem do pudru, później druga flat topem i jest lepszy efekt. Bardziej zależy mi teraz na naturalnym efekcie niż na dużym kryciu. Macie może kabuki z Pixie, taki w ksztalcie jajka, jak wypada w porównaniu z flat topem? A może lepszy taki w tradycyjnym kształcie?
I jeszcze jedno, używa któraś z Was tego pędzla ze zdjęcia do minerałów
Używam zarówno flat topa, jak i kabuki, zależy jaki efekt chcę osiągnąć (czy maluję się mocniej czy delikatniej). Tak, kabuki zjada podkład bardziej. Tego z Pixie nie miałam (mi się ten jajowaty kształt nie podoba, ale nie opieram tego na własnym doświadczeniu, tylko tak gdybam), tego ze zdjęcia również. Ale uwielbiam Lily Lolo Super Kabuki Ale też czasem nakładam takimi kabuki do pudru, jeżeli są ciut bardziej zbite (a nie takie luźne puchacze).
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 17:10   #3171
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77073831]Mnie to denerwuje to opakowanie, zrobiliby normalne jak wszyscy z wyciąganym wieczkiem i byłoby po problemie



Używam zarówno flat topa, jak i kabuki, zależy jaki efekt chcę osiągnąć (czy maluję się mocniej czy delikatniej). Tak, kabuki zjada podkład bardziej. Tego z Pixie nie miałam (mi się ten jajowaty kształt nie podoba, ale nie opieram tego na własnym doświadczeniu, tylko tak gdybam), tego ze zdjęcia również. Ale uwielbiam Lily Lolo Super Kabuki Ale też czasem nakładam takimi kabuki do pudru, jeżeli są ciut bardziej zbite (a nie takie luźne puchacze).[/QUOTE]

No właśnie ja mam taki jak ten Lily lolo i do tej pory używałam do wykonczenia, ale niedawno spróbowałam nim nałożyć podkład i efekt był super szybki i delikatny. Ciekawa jestem jak bedzue z takim zbitym kabuki, chyba nie powinien pożerac tyle podkładu co LL.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 18:28   #3172
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam taki jak ten Lily lolo i do tej pory używałam do wykonczenia, ale niedawno spróbowałam nim nałożyć podkład i efekt był super szybki i delikatny. Ciekawa jestem jak bedzue z takim zbitym kabuki, chyba nie powinien pożerac tyle podkładu co LL.
Zbity nie powinien, ale jeżeli będzie bardzo zbity, to już efekt będzie bardziej zbliżony do flat topa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:01   #3173
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używacie flat topa czy kabuki? Czy kabuki rzeczywiście bardziej " zjada " podkład? Ja zawsze flat top, ale ostatnio zaczynam makijaż od warstwy nałożonej dużym pędzlem do pudru, później druga flat topem i jest lepszy efekt. Bardziej zależy mi teraz na naturalnym efekcie niż na dużym kryciu. Macie może kabuki z Pixie, taki w ksztalcie jajka, jak wypada w porównaniu z flat topem? A może lepszy taki w tradycyjnym kształcie?
I jeszcze jedno, używa któraś z Was tego pędzla ze zdjęcia do minerałów
do mnie jedzie ten z fotki i właśnie do minerałów go zamierzam stosować, więc jak przetestuję, i nie zapomnę to mogę coś o nim naskrobać. Ale ja generalnie początkująca w minerałach jestem i póki co używałam tylko flat top z annabelle i ten ich baby kabuki
arisah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 21:36   #3174
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
do mnie jedzie ten z fotki i właśnie do minerałów go zamierzam stosować, więc jak przetestuję, i nie zapomnę to mogę coś o nim naskrobać. Ale ja generalnie początkująca w minerałach jestem i póki co używałam tylko flat top z annabelle i ten ich baby kabuki
Ja chyba też zamówię z ciekawości, bo ma same super opinie, a w sumie to mój pędzel do konturowania juz średnio daje radę wiec może ten się przyda jeśli nie do podkładu, każdy pretekst dobry
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 14:12   #3175
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kochana, w poscie napisalas, ze uzywalas tez Pharmacerisa, hydrolipidowego ?

Dla mnie to aktualnie jeden z fajniejszych kremow pod podklady mineralne, ALE stacjonarnie nie mam do niego dostepu, nie w kazdej aptece jest.

Rozumiem, ze dla Ciebie ten Lirene hydrolipidowy jest jeszcze lepszy niz Pharmaceris? Moze jest dostepny w Rosmanie? Napisz prosze cos wiecej
W Naturze online Lirene hydrolipidowy jest aktualnie w promocji, niecałe 15 zł, można odebrać w drogerii albo wysyłka od 8 zł, może kogoś to zainteresuje bo przypadkiem znalazłam
Co bardziej kryjące jest Pixie czy Anabelle?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 15:03   #3176
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
W Naturze online Lirene hydrolipidowy jest aktualnie w promocji, niecałe 15 zł, można odebrać w drogerii albo wysyłka od 8 zł, może kogoś to zainteresuje bo przypadkiem znalazłam
Co bardziej kryjące jest Pixie czy Anabelle?
Jeśli Pixie to MLB dobrze kryje.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:59   #3177
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pojawił się nowy puder glinkowy - tym razem z Pixie - oraz bronzer z Pixie

🧚 CLAY DELIGHTS🧚 puder glinkowy - stanowi idealną bazę pod makijaż. Nałożony pod podkład, przedłuża trwałość makijażu. Sprawdzi się również jako delikatny puder wykończeniowy. Znakomicie rozmywa optycznie pory oraz wszelkie nierówności cery (tzw. efekt soft-focus), zapewnia skórze matowe wykończenie. Puder współgra z każdym typem cery. Jest dobrze tolerowany przez delikatną, nawet bardzo wrażliwą i mocno podrażnioną skórę. Dobroczynne właściwości glinek znane i cenione są już od bardzo dawna – skutecznie działają przy chorobach skórnych, trądziku, polecane są przy cerze zmęczonej, zwiotczałej i naczynkowej. Dostarczają skórze wiele substancji mineralnych oraz pierwiastków. Formuła naszego pudru glinkowego została dodatkowo wzbogacona zmikronizowanym lepidolitem oraz czarnym turmalinem.
🦋MINERAL SCULPTING POWDER🦋 - matowy bronzer mineralny z bronzytem, w odcieniu średniego, zgaszonego brązu. Nadaje skórze odcień naturalnej opalenizny. Idealny do wykonturowania, nadania kształtu twarzy. Jest lekki, bardzo drobno zmielony i znakomicie przylega do skóry. Dzięki dużej pigmentacji, wystarczy naprawdę odrobina, aby uwydatnić kształt twarzy.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 13:12   #3178
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
W Naturze online Lirene
Co bardziej kryjące jest Pixie czy Anabelle?
powiem wam że ostatnimi czasy testowałam różne formuły kryjące, pogorszyła mi się cera przez hormony ale muszę wam powiedzieć że mi najbardziej podpasowała formuła krjyjąca z Amilie, naprawdę potrafiła przykryć to i owo na cały dzień. skończyło mi się już jakis czas temu opakowanie, mam teraz inny podkład (i to w płynie...) ale chyba wrócę do tamtego.
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 15:58   #3179
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
W Naturze online Lirene hydrolipidowy jest aktualnie w promocji, niecałe 15 zł, można odebrać w drogerii albo wysyłka od 8 zł, może kogoś to zainteresuje bo przypadkiem znalazłam
Co bardziej kryjące jest Pixie czy Anabelle?

Dzieki za info Mam taki zal pupy przez to to teraz ze szkoda slow. Gdy o tym napisalas, to weszlam na strone natury i atrze sa te kremy Lirene. Mialam juz 3 w koszyku no to mowie: pozniej. A pozniej to juz nic nie bylo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 00:33   #3180
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

W KONCU udalo mi sie dorwac krem hydrolipidowy z Lirene i przyznam szczerze, ze jestem zachwycona jak dla mnie jest lepszy od Pharmacerisa. Bardzo ladnie wygladza cere i zwieksza przyczepnosc samych mineralow. Do tego cena nizsza.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.