niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 22:41   #1
mimidoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Exclamation

niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze opinie


Witam podzielcie się swoimi opiniami na temat klinik oferujących niechirurgiczne uzupełnienia włosów. Coraz więcej firm oferuje systemy integracyjne za które trzeba zapłacić niemałą kase... Wybór ogromny... -Opinii brak
Piszcie jaki był cel zabiegu, jaki rodzaj systemu,całkowity, częściowy, długość waszych włosów rodzaj, gramatura, cena i wasze odczucia?
jak długo nosicie włosy jak czesto uzupełniacie i za jaką cene.
?? pozdrawiam gorąco wszystkich włosowiczów
mimidoo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:28   #2
niuniapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

Ja od lat jestem z rokoko secondhair powiązana. Porównując z innymi chyba maja najlepsza cena do jakości. Za włos słowiański 30 cm płace 4300. Średni okres jaki używam to 3 lata i wymieniam na nową ale myślę ,że można nosić troszkę dłużej. Nigdy nie uzupełniam tylko wymieniam na nową. Cel?? hmmm mam brak włosów??
Nie wiem czemu piszesz ,że mało opinii jest na necie. Wydaje mi się ,że jest strasznie dużo i ten wątek raczej mało potrzebny.
niuniapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 12:46   #3
miki81
Raczkowanie
 
Avatar miki81
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

witaj zaczęłam sie takze interesowac klinikami uzupełniającymi włosy tzw systemy,od 2 lat łysieję podobno androgenowo
nie zalezy mi na długich włosach-powiedzmy srednie mam jeszcze trochę swoich ale wychodzą garsciami i nic mi nie pomaga-ile kosztują konsultacje i jakie to uczucie nosic te włosy?czy to mocno przeszkadza?
miki81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 12:00   #4
BoGnA1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

też chciałabym dowiedzieć się jak to jest z tymi włosami. Jestem umówiona na konsultacje we wrocławiu do second hair na koncówke listopada. Trochę się boje ze wydam kupe kasy a efekt bedzie niezadowalajacy. Czy ktoś z was ludzie nosi takie włosy ;-) Piszcze, prosze. Ja jestem juz zdesperowana. po porodzie tak mi sie posypaly wlosy ze szok. Mineły juz dwa lata a ja dalej nie moge sobie z nimi poradzić. Mam już napawde dosyc swojego wygladu i tego ze wszytsko co robie nie przynosi zadnego skutku. Dodat tylko ze od 8 miesiecy chodze co dwa tygodnie na mezoterapie i leże 40 min pod laserem który teoretycznie zbawiennie wpływa na włosy. Niestety chyba nie u mnie. Wielkie nadzieje wiazalam z tymi zabiegami. Niestety wydalam majatek na to a efekt marny. Dosyć mam już tej walki z wiatrakami i chce wkoncu wygladac NORMALNIE. Więc jeśli jest ktoś kto nosi już takie włosy napiscie.

Pozdrawiam
BoGnA1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:14   #5
sikorka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

Hej

też potwierdzam, iż Secondhair chyba najlepsze w tej chwili na rynku. Najlepsza obsługa i włos
Miałam robione w 2 klinikach ale z sh jestem bardziej zadowolona.
sikorka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:59   #6
malami68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

Widzę, że nikt się nie udzielał w temacie przez dłuższy czas, postanowiłam go odkopać, ponieważ od jakiegoś czasu mam system
włosów od hairagain i jestem z niego bardzo zadowolona Mam z włosów naturalnych i jest świetny, polecam !
malami68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 13:13   #7
collinspetra1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: niechirurgiczne uzupełnianie włosów : rokoko, secondhair, handsome men wasze op

Super że są tu opinie na temat uzupełniania włosów. Wiadomo, że na stronach miejsc w których można wykonać usługę można znaleźć same pochwały. Zastanawiam się nad wykonaniem systemu rokoko, chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej. Czy ktoś z Was wie jak z farbowaniem włosów? Czy podczas noszenia systemu jest to możliwe? Kolejna ważna rzecz to czy naprawdę możliwe jest pływanie w nim? Będę wdzięczna za odpowiedź.
collinspetra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:13:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.