mydło w płynie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

Pokaż wyniki sondy: Jak często zmieniasz swoje produkty do pielęgnacji ciała?
bardzo często 15 32,61%
rzadko 9 19,57%
zostaję przy jednym ulubionym produkcie 5 10,87%
ciągle szukam ideału 17 36,96%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 17:00   #31
viersson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: mydło w płynie

mydelko jest faktycznie dobrym produktem , skora nie jest sucha, spierzchnieta, swedzaca jakto bywa po czestym myciu rak. dobrze zmywa brudek jednak w tym jedynym produkcie z calej serii Neutrall brakuje mi delikatnego zapachu w pozostalych produktach chemiczny zapach szybko znika i jest super, a w tym mydelku zapaszek utrzymuje sie dlugo i jak to moj maz stwierdzil- moje dlonie smierdza stechlizna... ale ogolnie mydlo sie sprawdza
viersson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:20   #32
Allegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: mydło w płynie

Mydło w płynie to jeden z moich ulubionych produktów Neutral. Nie wysusza rąk, dobrze myje, pieni się odpowiednio. Nie przeszkadza mi brak zapachu. Na pewno kupię to mydło jeszcze nie raz.
Allegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 11:51   #33
madziunia91
Przyczajenie
 
Avatar madziunia91
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: mydło w płynie

Cytat:
Napisane przez kate198003 Pokaż wiadomość
Ja i moja córka mamy niestety uczelnie na mydło. Zwykle wieczorem po wielokrotnym myciu rąk nasze dłonie są czerwone, rozpalone i pieką. To mydło spisało się rewelacyjnie. Obydwie zapomniałyśmy o przykrym zaczerwienieniu. Nasze dłonie są miękkie, świetnie nawilżone a co najważniejsze nie są podrażnione.
Jeśli chodzi o samo mydło to zauważyłam w nim same zalety. Bardzo dobrze myje dłonie. Świetnie się pieni. Ma odpowiednią konsystencję, która nie jest zbyt gęsta ani zbyt rzadka i dzięki temu nie przelewa się przez palce. Nie wysusza rąk. Mydło jest wydajne dzięki poręcznej pompce.


Ja miałam bardzo podobną sytuację z mydłami ale strzałem w dziesiątkę jest to, że ten produkt po prostu nie wysusza dłoni !!! mimo, że ta pogoda bardzo sprzyja chropowatości skóry
madziunia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:39   #34
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: mydło w płynie

Większa część mydeł przesusza moją skórę. A myję dłonie baaaaardzo często. Zawsze i wszędzie. Dlatego uważam, że spadło na mnie wielkie szczęście w postaci testu mydła do rąk Neutral. Bezzapachowe, nie podrażniające, idealne do codziennego i częstego stosowania.

Edytowane przez candeline
Czas edycji: 2014-10-14 o 17:40
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:10   #35
kasiex_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: mydło w płynie

Mydełko jest super Rzeczywiście nie pachnie, ale dzieki temu czuć zapach kremu nakładanego później Fajnie się pieni, ma wygodny aplikator i idealnie domywa pędzle do makijażu
kasiex_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 21:02   #36
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: mydło w płynie

Mydło Neutral jak dla mnie rewelacja, chyba jedyne takie, które nie powoduje alergii u córki (wcześniej po innych mydłach wciąż miała suche zaczerwienione rączki). Mydło bardzo łagodne, bezzapachowe, przyjemne w użyciu, idealne do częstego mycia dłoni dla całej rodziny. Na pewno zagości u mnie na dłużej
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:23   #37
Ajiv
Przyczajenie
 
Avatar Ajiv
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: mydło w płynie

Mydło w plynie i zel maja identyczne sklady zatem oceniam je tak samo.Roznia sie opakowaniem.
Mydło posiada wyjatkowo wygodne opakowanie z pompką.
Mimo ze posiadaja srednio lagodne deteregenty , to wyjatkowo lagodnie myją nie szczypiąc w oczy. Tutaj bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Oczyszcza bardzo dobrze, latwo sie pieni, szybko splukuje. Produkt jest bardzo wydajny.

Co wazne nie pozostawia skore silnie wysuszonej. Cala seria charakteryzuje sie brakiem zapachu, czyli kompozycji zapachowej (Inci:Parfum), jedynie wyczuwalny jest zapach naturralny skladników lub zapach który odbieram i opisałabym jako sterylny.

Nie podraznia, nie uczula, nei pogarsza stanu skory juz dotkniętej zmianami atopowymi. Przynosi ulgę, choc nie leczy zmian, bo nie jest to juz w jego mozliwosciach i zasięgu.Wprawdzie nie przyczynia sie do odczuwania dyskomfortu, to jednak umozliwia lagodne mycie obok emolientów.
Dlatego bedzie idealny dla skor suchych, zas dla atopowych i bardzo suchych moze sprawdzic sie jako lzejsza pielegnacja pomiedzy emolientami. Niemniej nie traktuje tego jako minus jako ze produkt nie jest dedykowany stricte osobom ze skora atopową a osobom ze skorą alergiczna.
Tutaj mydło sprawdza sie bez zarzutu - nie podraznia, nie uczula, posiada minimalny sklad wolny od alergenow w postaci parabenów i naturanych skladników kompozycji zapachowej.

Sprawdza sie w nie tylko dla dorosłych ale i dzieci.
Bardzo dobry produkt do ktorego wroce z pewnoscią.
Swietna seria.
Ajiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 10:19   #38
gabi1944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 8
Dot.: mydło w płynie

Ja też przetestowałam mydełko na twarzy ponieważ walczyłam z wypryskami tylko na brodzie i od kiedy myję twarz mydełkiem Neutral nie mam ani JEDNEGO WYPRYSKU! super. Tyle kosmetyków antybakteryjnych itp i nic nie pomagało.Aż do teraz Napewno nadaje się do twarzy, jak tylko się skończy lecę kupić następne!
gabi1944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:27   #39
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: mydło w płynie

Bardzo lubię mydło Neutral. Mimo, że wcześniej używałam mydła z kompozycją zapachową, tak ten bez żadnego zapachu bardzo mi odpowiada. Lubię go za to, że nie przesusza dłoni. Jest niezwykle delikatny i dzięki niemu moje dłonie są doprowadzone do porządku
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:33   #40
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: mydło w płynie

Świetne mydełko, wydajne, delikatne, nie wysusza i nie podrażnia. Na stałe zagości w naszej łazience. Polecam!
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:44   #41
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: mydło w płynie

Mi i mojej rodzinie również to mydło podpasowało. Skóra rąk nie jest już nieprzyjemnie ściągnięta i nie przesusza się od mycia. Jedyną wadą jest brak zapachu ale może to i lepiej .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 10:58   #42
madzia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 9
Dot.: mydło w płynie

Mydło dobrze myje i spełnia swoją funkcje. Nie wysusza skóry rąk po umyciu. Jednak chciałabym czuć na rękach chociaż delikatny przyjemny zapach no ale niestety nie można mieć wszystkiego w jednym
madzia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:03   #43
zuzia6969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: mydło w płynie

Bardzo dobrze myje i nie wysusza skóry, wię polecam ten kosmetyk nie tylko do mycia dłoni
zuzia6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:11   #44
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: mydło w płynie

Mydło jest świetne, nie uczula co najważniejsze. Nie wysusza skóry, jednak jest mało wydajne. Bardzo szybko mi się skończyło.
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:08   #45
magdaa900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: mydło w płynie

ja również uważam że to mydełko jest świetne pozdrawiam
__________________
<ciach_reklama>
magdaa900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:39   #46
_pati_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 10
Dot.: mydło w płynie

Mydełko jest fantastyczne, delikatne, nie wysusza, moja skóra przestała pękać
większej reklamy nie trzeba - naprawdę ulga dla dłoni.
_pati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:50   #47
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: mydło w płynie

ono jest świetne. Mogę myć często ręce a gliceryna w nim zawarta jeszcze nawilża.
ja też już byłam w Rossmanie po nie bo w pracy tez sie przyda
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:02   #48
Aga456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Przysucha
Wiadomości: 9
GG do Aga456
Thumbs up Dot.: mydło w płynie

Mydło jest bardzo dobre. Nie wysusza rąk nawet je pielęgnuje. Ja i moja córka mamy kłopot z przesuszeniem rąk w okresie jesienno-zimowym i każde mycie rąk powodowało pieczenie i swędzenie, a teraz problem praktycznie zniknął. Oczywiście musimy nadal natłuszczać ręce ale już nie po każdym myciu rąk, bo to mydło nie wysusza!! Także polecam!
Aga456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:34   #49
Annexat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: mydło w płynie

Największym plusem tego kosmetyku jest to, iż nie wysusza skóry, brak zapachu mi nie przeszkadza.
Annexat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 13:50   #50
martynica92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: mydło w płynie

Dokładnie oczyszcza skórę i delikatnie ją pielęgnuje, jednak brakuje mu zdecydowanie przyjemnego zapachu
martynica92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:13   #51
nina654321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: mydło w płynie

Mydełko jest na prawdę super , moja córka która ma bardzo wrażliwą skórę używa go i widać różnicę , nawilżenie jest i to mnie cieszy
nina654321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:03   #52
violixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: mydło w płynie

Mam przyjemność testować produkty Neutral. Mydełko w płynie jest świetne super się pieni i dłonie po umyciu są gładkie i nie ma po nim żadnych podrażnień ani zaczerwienienie. Jest super polecam można kupić w sklepach rossman
violixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:04   #53
igiE
Raczkowanie
 
Avatar igiE
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: mydło w płynie

Cytat:
Napisane przez marttoolla Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o działanie myjące, mydło się sprawdza. Jednak ja wolę kiedy po umyciu rąk ręce pachną
Mam to samo mydełko idealnie myje i nie przesusza dłoni ale brak zapachu powoduje, że mam wrażenie, że mam nieumyte ręce.... no ale są to kosmetyki przeznaczone dla wrażliwców więc nie oczekujmy tu zapachu
igiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:26   #54
Natka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: mydło w płynie

Przy częstym myciu rąk zdażało mi się że skóra była podrażnia i sucha. Stosowałam różne mydła i płyny ale większość z nich podrażniała skórę.
Płyn do mycia Neutral jest bardzo delikatny, dobrze się pieni i nie podrażnia skóry. Podczas stosowania płynu nie miałam żadnych problemów z przesuszoną skórą. Na pewno będę sięgać po ten produkt
Natka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:05   #55
natalia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: mydło w płynie

Super mydełko,nie wysusza skóry,delikatnie pielęgnuje,nie powoduje uczuleń ani podrażnień.Jest super. Bezpieczne i delikatne również dla delikatnych dziecięcych rączek.
natalia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:50   #56
anula2501
Rozeznanie
 
Avatar anula2501
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 912
Dot.: mydło w płynie

Mydło zostało przetestowane u córki w szkole . Przede wszystkim jest bardzo wydajne, nie podrażnia skóry, nie pozostawia lepkiej struktury.
anula2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 16:17   #57
karolina_hot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 88
Dot.: mydło w płynie

mydło Neutral nie wysusza skóry, po myciu nie trzeba stosować w tempie natychmiastowych jakichkolwiek mocniejszych kosmetyków nawilżających. Delikatnie oczyszcza i nie powoduje podrażnień. Jestem zadowolona z produktów Neutral .
karolina_hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 16:43   #58
medrosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: mydło w płynie

Po prostu normalne mydło do rąk... Nie podrażnia, ale też nie pielęgnuje. Krem do rąk wskazany - to nie jest łagodne dla skóry mydło.
medrosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 11:55   #59
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: mydło w płynie

Mydło w płynie Neutral dobrze, że trafiło do mnie w momencie totalnej katastrofy na mojch dłoniach! Miałam bardzo spierzchnięte, wysuszone, podrażnione nawet po nałożeniu kremu mnie strasznie szczypały. Zaczęłam używać mydła Neutral (skończyłam całe tydzień temu) i dłonie wróciły do świetnej formy. Używam teraz zwykłego mydła w płynie z biedronki i problem znowu się zaczyna z nadmiernie wysuszoną skórą. Tak więc chyba czas zakupić mydełko Neutral. Polecam.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:16   #60
piskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: mydło w płynie

Od kiedy urodziłam córeczkę bardzo często myję ręce, aby o nią dbać i nie roznosić na rękach bakterii. Neutral łagodnie myje ręce nie pozostawia zapachu i łatwo się rozprowadza. Teraz wiem że mam czyste ręce.
piskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 11:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.