MAC czy Gosh?-korektor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 11:33   #1
ja_juz_nie_wiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1

MAC czy Gosh?-korektor


Hej dziewczyny, szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch korektorów:
-MAC pro longwear
-Gosh click'n conceal
ale nie wiem, który wybrać. Najbardziej zależy mi na:

-całkiem dobrym, przynajmniej średnim kryciu
-trwałości (niekoniecznie na cały dzień, ale takiej, żeby nie trzeba było robić poprawek co godzinę)
-aby korektor nie podkreślał suchych skórek, nie przesuszał i nie zbierał się w zmarszczkach pod oczami

Chciałabym stosować korektor nie tylko pod oczami, ale także na nosie, który mam bardzo wrażliwy i skłonny do przesuszania- praktycznie żaden kosmetyk który stosowałam do tej pory się do niego nie nadawał, niezależnie, czy był to podkład czy też korektor- najczęściej makijaż w tym miejscu ścierał się po jakiejś godzinie albo ,,ważył", co zmieniało jego strukturę (w niektórych miejscach tworzyły się grudki, a w pozostałych produktu wcale nie było).

Wybrałam akurat te kosmetyki, ponieważ spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat, poza tym po przetestowaniu wielu tańszych korektorów które nie dawały mi zadowalającego efektu stwierdziłam, że wolę kupić droższy, a skuteczniejszy kosmetyk.
Oczywiście jeżeli macie jakieś inne dobre korektory nadające się do skóry skłonnej do przesuszania i suchych skórek, to proszę o polecenie




ja_juz_nie_wiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:14   #2
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: MAC czy Gosh?-korektor

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat tego z MAC. Aktualnie mam drugie opakowanie. Korektor jest bardzo dobrze kryjący, na mojej cerze długo się utrzymuje (mam przetłuszczającą się i trądzikową) jest też wydajny. Z minusów to na pewno niezbyt poręczna pompka. Trzeba się nauczyć jej używać, bo na początku notorycznie wypompywała mi za dużo. Jak dla mnie ten korektor stanowczo nie nadaje się pod oczy - jest za ciężki więc jeśli szukasz korektora nie tylko na cerę, ale też pod oczy to powinnaś zrezygnować z jego zakupu.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 08:53   #3
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: MAC czy Gosh?-korektor

wydaje mi sie, ze Mac lepszy bedzie, ja mialam kilka kosmetykow maca i nigdy nie zawiodly
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-10 09:53:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.