Uczelnie prywatne.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 08:41   #31
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Uczelnie prywatne..

Zgadzam się z resztą wizażanek .Prywatne uczelnie są dzisiaj nic nie warte to już lepiej wcale nie iść na studia niż świecić innym przed oczami dyplomem z (Wyższej Szkoły Robienia Hałasu)i się tym jeszcze szczycić Kiedyś też zastanawiałam się czy iść na takie studia jednak szybko zmieniłam swoje plany ,szkoda czasu ,energii i pieniędzy na coś co w przyszłość i tak nie będzie miało żadnej wartość dla potencjalnego pracodawcy.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 08:51   #32
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Uczelnie prywatne..

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;49873024]Zgadzam się z resztą wizażanek .Prywatne uczelnie są dzisiaj nic nie warte to już lepiej wcale nie iść na studia niż świecić innym przed oczami dyplomem z (Wyższej Szkoły Robienia Hałasu)i się tym jeszcze szczycić Kiedyś też zastanawiałam się czy iść na takie studia jednak szybko zmieniłam swoje plany ,szkoda czasu ,energii i pieniędzy na coś co w przyszłość i tak nie będzie miało żadnej wartość dla potencjalnego pracodawcy.[/QUOTE]

Ja i moje dwie koleżanki jesteśmy na trzech różnych uczelniach prywatnych. Ja i koleżanka jesteśmy na tych prywatnych gdzie płacisz, nie płacisz - nie zaliczyłeś to wypad. Nauki jest dużo i płaci się za wygodę pod tytułem układanie planu zajęć pod siebie i tyle. A ja płacę dodatkowo za 6 godzin drugiego języka obcego w tygodniu. Uniwerek by mi tego nie zapewnił.

Natomiast trzecia koleżanka jest na typowej Wyższej Szkole Robienia Hałasu i tam jest właśnie tak jak piszecie. Jednak ja bym nie generalizowała, bo wśród takich szkół jest kilka prywatnych które trzymają poziom.

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 08:52   #33
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uczelnie prywatne..

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;49873024]Zgadzam się z resztą wizażanek .Prywatne uczelnie są dzisiaj nic nie warte to już lepiej wcale nie iść na studia niż świecić innym przed oczami dyplomem z (Wyższej Szkoły Robienia Hałasu)i się tym jeszcze szczycić Kiedyś też zastanawiałam się czy iść na takie studia jednak szybko zmieniłam swoje plany ,szkoda czasu ,energii i pieniędzy na coś co w przyszłość i tak nie będzie miało żadnej wartość dla potencjalnego pracodawcy.[/QUOTE]
Dokładnie. Zwłaszcza, że teraz większość ludzi studiuje. Mamy ogromną konkurencję i ja jakoś nie czuję żeby osoby po szkołach prywatnych nią były (jak z resztą pewnie większość z publicznych uczelni). Zapłacić to każdy głupi może za dyplom.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Ja i moje dwie koleżanki jesteśmy na trzech różnych uczelniach prywatnych. Ja i koleżanka jesteśmy na tych prywatnych gdzie płacisz, nie płacisz - nie zaliczyłeś to wypad. Nauki jest dużo i płaci się za wygodę pod tytułem układanie planu zajęć pod siebie i tyle. A ja płacę dodatkowo za 6 godzin drugiego języka obcego w tygodniu. Uniwerek by mi tego nie zapewnił.

Natomiast trzecia koleżanka jest na typowej Wyższej Szkole Robienia Hałasu i tam jest właśnie tak jak piszecie. Jednak ja bym nie generalizowała, bo wśród takich szkół jest kilka prywatnych które trzymają poziom.

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Chociażby Polibuda Wrocławska pozwala Ci ułożyć plan pod siebie. Jasne, że musi się zgadzać z planem wykładowców ale w 90% układasz go sobie sama.
Także najpierw trzeba było się zorientować
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:10   #34
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Uczelnie prywatne..

Jakbym chciała iść na polibude to bym się zainteresowała Ale jestem na totalnie nietechnicznym kierunku, który na uniwerku nie ma takich udogodnień. Dodatkowo moja szkoła zaczyna mieć opinię jak swps - jeśli kogoś interesują praktyczne umiejętności to to jest lepszy wybór niż uniwerek. Dlatego się wkurzam jak ktoś mówi że każda prywatna jest do niczego hurr durr studia nie dla każdego.

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:17   #35
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Uczelnie prywatne..

Nigdy nie miałam zadnego problemu z ulozeniem planu na uniwersytecie. Poza tym sa iosy, srosy, takze hurrr prywatne tak bardzo prostudenckie. Nom.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:48   #36
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uczelnie prywatne..

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Jakbym chciała iść na polibude to bym się zainteresowała Ale jestem na totalnie nietechnicznym kierunku, który na uniwerku nie ma takich udogodnień. Dodatkowo moja szkoła zaczyna mieć opinię jak swps - jeśli kogoś interesują praktyczne umiejętności to to jest lepszy wybór niż uniwerek. Dlatego się wkurzam jak ktoś mówi że każda prywatna jest do niczego hurr durr studia nie dla każdego.

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Uniwerki, jak zauważyłaś po poście już wyżej, też zapewniają układanie sobie planu. Ja u siebie też nie miałam problemu przenieść się z grupy do grupy, tak żeby to mi pasowało.
Wymyślasz sobie powód żeby usprawiedliwić wybór, tyle.

A po umiejętności praktyczne to się idzie na staże, praktyki a nie do szkoły prywatnej
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 17:48:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.