Alternatywa operacji biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 12:17   #1
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Exclamation

Alternatywa operacji biustu


Zastanawia mnie, czy składniki produktu Revit age naprawdę mogą choć trochę powiększyć biust 19-latki (miseczka A) w ciągu 6 dni. Są to wkładki, które należy nosić w staniku.

Produkt zawiera:
kwas hialuronowy
białka keratynowe
wyciąg z chmielu
squalene - olej z wątroby rekina
witamina B5 (kwas pantotenowego)

Proszę o pomoc.
donia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:04   #2
dagaa81
Raczkowanie
 
Avatar dagaa81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Cytat:
Napisane przez donia876 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, czy składniki produktu Revit age naprawdę mogą choć trochę powiększyć biust 19-latki (miseczka A) w ciągu 6 dni. Są to wkładki, które należy nosić w staniku.

Produkt zawiera:
kwas hialuronowy
białka keratynowe
wyciąg z chmielu
squalene - olej z wątroby rekina
witamina B5 (kwas pantotenowego)

Proszę o pomoc.
Szczerze-nie pomoże. Jedyna alternatywa to staniki z "puszapami". Nie oszukujmy się ale jedyna forma powiększenia biustu to operacja. Mówię Ci to z własnego doswiadczenia i wielu lat próbowania wszystkiego na choć trochę większy biust...
__________________
19 luty 2011-dr Jarliński
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA DOKONANIE CUDU
400cc okrągłe HP
dagaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:10   #3
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Staniki spełniają swoją rolę, dopóki się ich nie zdejmie A próbowałaś ziół? Naczytałam się dziś trochę na ich temat http://www.powiekszaniepiersi.edu.pl...szanie-piersi/ a także na forach i dziewczyny się wypowiadały, że Pueraria Mirifica przynosi spore efekty. Jednak czytałam też, że gdzies w Japonii podaje się te zioło na poronienie, więc wolę nie próbować. Podobno kozieradka zdaje egzamin. Mam zamiar zakupić ją sobie w tabletkach, cena ok 20zł a na pewno nie zaszkodzi..
donia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:46   #4
dagaa81
Raczkowanie
 
Avatar dagaa81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Cytat:
Napisane przez donia876 Pokaż wiadomość
Staniki spełniają swoją rolę, dopóki się ich nie zdejmie A próbowałaś ziół? Naczytałam się dziś trochę na ich temat http://www.powiekszaniepiersi.edu.pl...szanie-piersi/ a także na forach i dziewczyny się wypowiadały, że Pueraria Mirifica przynosi spore efekty. Jednak czytałam też, że gdzies w Japonii podaje się te zioło na poronienie, więc wolę nie próbować. Podobno kozieradka zdaje egzamin. Mam zamiar zakupić ją sobie w tabletkach, cena ok 20zł a na pewno nie zaszkodzi..
Kochana uwierz mi-próbowałam juz wszystkiego łacznie z bardzo reklamowanymi tabletkami po których byłam o krok od wstrzasu anafilaktycznego....nie wierz w bajki i reklamy producentów co naciagaja na kasę...
__________________
19 luty 2011-dr Jarliński
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA DOKONANIE CUDU
400cc okrągłe HP
dagaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:34   #5
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Alternatywa operacji biustu

nie wierzę w takie cuda
ale tez nie zgadzam się z tym, że operacja to jedyne wyjście, jak się wykonuje odpowiednie ćwiczenia, używa kosmetyków ujędrniających, w tym tez nutrikosmetyków, to efekty będą, może nie tak spektakularne jak po operacji, ale przede wszystkim naturalne, u mnie różnica była widoczna już po miesiącu
yacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:46   #6
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Cytat:
Napisane przez donia876 Pokaż wiadomość
Staniki spełniają swoją rolę, dopóki się ich nie zdejmie A próbowałaś ziół? Naczytałam się dziś trochę na ich temat http://www.powiekszaniepiersi.edu.pl...szanie-piersi/ a także na forach i dziewczyny się wypowiadały, że Pueraria Mirifica przynosi spore efekty. Jednak czytałam też, że gdzies w Japonii podaje się te zioło na poronienie, więc wolę nie próbować. Podobno kozieradka zdaje egzamin. Mam zamiar zakupić ją sobie w tabletkach, cena ok 20zł a na pewno nie zaszkodzi..
O rany- masakra jakaś!!!
Ale chyba każdy sam musi zrozumieć i przekonać się na własnej skórzy- niestety. A szkoda- bo można by było nie tracić czasu , zdrowia i pieniędzy na mżonki tylko skorzystać z doświadczeń innych.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez donia876 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, czy składniki produktu Revit age naprawdę mogą choć trochę powiększyć biust 19-latki (miseczka A) w ciągu 6 dni. Są to wkładki, które należy nosić w staniku.

Produkt zawiera:
kwas hialuronowy
białka keratynowe
wyciąg z chmielu
squalene - olej z wątroby rekina
witamina B5 (kwas pantotenowego)

Proszę o pomoc.
To coś w ciągu 6 dni powiększa biust? Poproszę o zdjecia jak zadziała
W składzie żadna rewelacja - godny zainteresowania może tylko wyciąg z chmielu który i tak lepiej by zadziałał z białą pianką w kuflu podany wewnętrznie. Reszta składników może poprawić co najwyżej kondycje skóry- co jest oczywiście dużym plusem.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez yacha Pokaż wiadomość
nie wierzę w takie cuda
ale tez nie zgadzam się z tym, że operacja to jedyne wyjście, jak się wykonuje odpowiednie ćwiczenia, używa kosmetyków ujędrniających, w tym tez nutrikosmetyków, to efekty będą, może nie tak spektakularne jak po operacji, ale przede wszystkim naturalne, u mnie różnica była widoczna już po miesiącu
Niestety zgodzę się z Dagą- jeśli ktoś chce powiekszyć piersi jest tylko jedno rozwiązanie. Sama napisałaś powyżej- kosmetyki ujędrniające. I właśnie ujędrnienie skóry, tkanki, mięśnia można uzyskać przy pomocy metod o których wspomniałaś. Do tego odpowiednio dobrany staniczek i jeśli nam to wystarczy możemy cieszyć się z efektów i własnej kobiecości po kilku tygodniach. Niestety nie wszystkim to wystarczy, i nie na wszystkie problemy takie zabiegi pomogą .
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:56   #7
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
O rany- masakra jakaś!!!
Ale chyba każdy sam musi zrozumieć i przekonać się na własnej skórzy- niestety. A szkoda- bo można by było nie tracić czasu , zdrowia i pieniędzy na mżonki tylko skorzystać z doświadczeń innych.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------


To coś w ciągu 6 dni powiększa biust? Poproszę o zdjecia jak zadziała
W składzie żadna rewelacja - godny zainteresowania może tylko wyciąg z chmielu który i tak lepiej by zadziałał z białą pianką w kuflu podany wewnętrznie. Reszta składników może poprawić co najwyżej kondycje skóry- co jest oczywiście dużym plusem.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


Niestety zgodzę się z Dagą- jeśli ktoś chce powiekszyć piersi jest tylko jedno rozwiązanie. Sama napisałaś powyżej- kosmetyki ujędrniające. I właśnie ujędrnienie skóry, tkanki, mięśnia można uzyskać przy pomocy metod o których wspomniałaś. Do tego odpowiednio dobrany staniczek i jeśli nam to wystarczy możemy cieszyć się z efektów i własnej kobiecości po kilku tygodniach. Niestety nie wszystkim to wystarczy, i nie na wszystkie problemy takie zabiegi pomogą .
Ale to nie powiększa biustu tylko ujędrnia. No i jak ktoś ma np. rozciągniętą skórę po schudnięciu lub po karmieniu piersią to ujędrnianie nic nie pomoże.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 18:10   #8
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Dot.: Alternatywa operacji biustu

Cytat:
Napisane przez yacha Pokaż wiadomość
nie wierzę w takie cuda
ale tez nie zgadzam się z tym, że operacja to jedyne wyjście, jak się wykonuje odpowiednie ćwiczenia, używa kosmetyków ujędrniających, w tym tez nutrikosmetyków, to efekty będą, może nie tak spektakularne jak po operacji, ale przede wszystkim naturalne, u mnie różnica była widoczna już po miesiącu
Może powiesz coś więcej? Jakie ćwiczenia wykonywałaś i jakie kosmetyki dały Ci efekty? Ja nigdy nie zdecydowałabym się na operację, bo jednak zależy mi na naturalności i nie chodzi mi o dużo większe piersi.
donia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.