Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 14:29   #1
Kevinmiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!


Witam serdecznie wszystkich użytkowników Wizażu!
Wiem, że jest to raczej forum kobiece ale znalazłem kilka wątków w tym dziale, w których mężczyźni również uczestniczyli w metamorfozie więc pozwoliłem sobie napisać ten wątek.
Mam 18 lat, jestem osobą raczej towarszyską, kocham przygody. Od wielu lat marzyły mi się długie włosy ale nie jestem do końca pewien czy by mi pasowały Zapuszczanie długo trwa i ma się tzw. fazy przejściowe kiedy to się wygląda 'niekorzystnie'. I nie wiem czy brnąć w zapuszczanie czy sobie darować. Mam twarz raczej owalną. Długie włosy przynajmniej częściowo pozwalałyby mi zakryć (chyba za duże?) uszy.
poniżej zamieściłem załączniki zdjęć fryzur które mi się podobają oraz moje własne zdjęcia (w słuchawkach lotniczych i dwa przy czerwonej ścianie)
I kluczowe pytanie, pasowałyby mi takie dłuższe włosy? Z góry dziękuję za odpowiedź!
Ps. proszę nie komentować mojego wyglądu na zdjęciach, modelem nie jestem i nie będę. Chcę tylko wyglądać korzystniej. Dziękuję

Pozdrawiam ;D

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:55 Powód: Nie usuwamy zdjeć.- Regulamin.
Kevinmiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:51   #2
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Fajnie Ci w takich lekko dłuższych (2,3 fotka) włosach wyglądasz chłopięco i *niesfornie*. Całkiem długich włosów chyba bym jednak nie polecała. Masz okrągłą twarz ale nie pulchną więc nie ma czego zakrywać. Odstających uszu także nie stwierdziłam
Przedostatnia fryzura jest świetna i wydaje mi się że bardzo korzystna. Ostatnia już chyba odrobinę *za długa*.
Pozdrawiam
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:15   #3
Kevinmiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

bardzo dziękuję za odpowiedź, czyli sugerujesz, żeby zrobić sobie fryzure tak jak na przedostatnim zdjęciu? Właśnie też bardziej podoba mi się ta fryzura przedostatnia ^^
Kevinmiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:29   #4
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Tak zdecydowanie polecam przedostatnią - wydaje mi się że będziesz wyglądać bardzo korzystnie
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:30   #5
Pirjo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 479
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Uwielbiam długie włosy u facetów (fetysz taki :P), ale Tobie nie polecam. Nie wiem czemu, nie widzisz mi się w takich, za to takie pół długie przy ciemnych włosach i niebieskich oczach będą wyglądały fajnie. Aczkolwiek dla mnie ta ostatnia fryzura nie oznacza półdługich włosów. To są półdługie
__________________
Be the kind of woman
that when your feet hit the floor each morning,
the devil says: "Oh crap, she's awake!"


FINLANDIA !
On lottovoitto syntyä Suomeen !
Pirjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:46   #6
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Tak zdecydowanie polecam przedostatnią - wydaje mi się że będziesz wyglądać bardzo korzystnie
Zdecydowanie zgadzam się na tej przedostatniej fotce wyglądasz bardzo dobrze
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:07   #7
Kevinmiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

też zawsze uwielbiałem długie włosy ale niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt długą grzywę jak na dołączonym zdjęciu Pirjo. Muszę dbać o wzrok bo moim hobby jest latanie a ponoć wzrok się niszczy przy grzywkach zakrywających oczy. Dlatego też wybrałem taką fryzurę jaka jest na przedostatnim zdjęciu, włosy lekko nachodzą na oczy a zawsze można je leciutko podwinąć na bok
Naprawdę straaasznie Wam dziękuję za udział w dyskusji i opiniowaniu, miałem odwieczny dylemat i nigdy nie wiedziałem czy brać się za zapuszczanie czy krótsze włosy do góry. Obiecuję, że za trzy miesiące po wizycie u fryzjera wkleję tu zdjęcie dłuższych włosów i zobaczymy czy rzeczywiście lepiej ^^
Tak więc jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wzięcie sprawy na poważnie bo tak szczerze to sceptycznie podchodziłem do zapytania na forum o taką rzecz, bałem się obrazy, żartów i kpin a widzę, że bynajmniej na tym forum można podyskutować z naprawdę wspaniałymi i dojrzałymi kobietami ^.^
Pozdrawiam!
Kevinmiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 16:53   #8
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Ooo i bardzo dobrze Ci dziewczyny poradziły. Przedostatnia fryzura jest genialna, do tego taka dłuższa, niesforna grzywa, super.
Czekamy w takim razie na efekty.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 06:46   #9
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Metamorfoza dla faceta, pomoocy ;D!

Cytat:
Napisane przez Kevinmiko Pokaż wiadomość
też zawsze uwielbiałem długie włosy ale niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt długą grzywę jak na dołączonym zdjęciu Pirjo. Muszę dbać o wzrok bo moim hobby jest latanie a ponoć wzrok się niszczy przy grzywkach zakrywających oczy. Dlatego też wybrałem taką fryzurę jaka jest na przedostatnim zdjęciu, włosy lekko nachodzą na oczy a zawsze można je leciutko podwinąć na bok
Naprawdę straaasznie Wam dziękuję za udział w dyskusji i opiniowaniu, miałem odwieczny dylemat i nigdy nie wiedziałem czy brać się za zapuszczanie czy krótsze włosy do góry. Obiecuję, że za trzy miesiące po wizycie u fryzjera wkleję tu zdjęcie dłuższych włosów i zobaczymy czy rzeczywiście lepiej ^^
Tak więc jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wzięcie sprawy na poważnie bo tak szczerze to sceptycznie podchodziłem do zapytania na forum o taką rzecz, bałem się obrazy, żartów i kpin a widzę, że bynajmniej na tym forum można podyskutować z naprawdę wspaniałymi i dojrzałymi kobietami ^.^
Pozdrawiam!
3mamy za słowo Czekamy na efekty
Pozdrawiam.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.