Fryzjer w Rzeszowie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 14:47   #241
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Łucja24 Pokaż wiadomość
Byłam u w tym salonie na Okrzei. Co do ceny, to ja zapłaciłam bardzo mało bo 35 , a mam włosy do ramion. Kosmetyki z tego co widziałam to "kadus" ładnie pachną ,rewelacja!!! pozdrawiam!
Ooo, bardzo mila cena, tylko ja wczoraj szlam tamtedy przed 18 i jakos dziwnie ciemno i pusto sie wydawalo,ale to moze wina dosc szczelnie pozakrywanych okien
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:29   #242
momi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczynki a wiecie moze cos o salonie Matrix na Krosnieńskiej ??
pracuje tam p Anetka i podobno jest bardzo fajna
dzis sie do nie wybieram i jestem ciekawa czy faktycznie zrobi cos fajnego z moimi wloskami
momi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 10:23   #243
agrafka1
Przyczajenie
 
Avatar agrafka1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Zachęcona Waszymi opiniami zapisałam się do p. Damiana na Okrzei (w Vogue już nie ma żadnego wolnego terminu w najbliższym czasie). I tu ogromna prośba do wszystkich dziewczyn, które kiedykolwiek były klientkami pana Damiana!
Czy na pewno mogę bez obaw oddać swoją fryzurę w jego ręce?? Czy jest profesjonalistą?? Czy słucha sugestii klientek, czy może narzuca swoje zdanie? Nigdy nie byłam u fryzjera poleconego mi jedynie na formym, stąd moje wahania...
Nie planuję wprawdzie drastycznych zmian, ale nawet zwykłe podcięcie u kogoś, może mieć rózne skutki, jeśli nie jest po naszej myśli.
Proszę o rzetelne i jak najbardziej obiektywne opinie.
I z góry bardzo dziękuję
agrafka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:20   #244
tekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 74
GG do tekla
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam
Jeszcze kiedy p.Damian pracowal w Vogue bylam u niego dw razy na strzyzeniu, pozniej wyjechal do Anglii no a teraz ma juz wlasny salon.A wiec co do strzyzenia to ja bylam bardzo zadowolona, wlosy leciutko mi sie kreca i gdy poprosilam o strzyzenie, ktoreby spotegowalo ten efekt to tez tak zrobil. Mam szope na glowie wiec tez je fajnie przerzedzil.Ogolnie wyszlam bardzo zadowolona
Mimo tego ze zrobil co chcialam, to lubi tez cos swojego zasugerowac
Mam nadzieje ze moja wypowiedz choc troche ci pomoze, zdaj relacje jesli oddasz wloski w jego rece
__________________
Smak słodkich Jagód........
tekla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 22:57   #245
kiziamiziaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hey.Zachęcona waszymi opiniami tez chciałam do vogua ale terminy zajęte.Poszłam więc do tego Waszego cudotwórcy jakim jest Pan Damian.Na początku poszłam poszukać tego salonu.Bardzo malutki ale przytulny.Pan Damian przesympatyczny człowiek.Umówiłam się więc na pasemka.Jak przyszłam zajmował się mną chyba przez 2.5h przez ten czas zartował, prowadził ze mną cały czas miłą rozmowe.NAjważniejsze, że przed każdą metamorfozą rozmawia z klientką czego oczekuje itd.)) Sama mu opowiadałam o moich niefortunnych przygodach z frzyjerami.Pasemka dostałam takie jak chciałam są sliczne) napewno wróce do tego Pana tym razem na cięcie.Ma podejście do klienta, nie olewa ludzi, jest bardzo dokładny,nie żaluje kosmetyków od balsamów po odżywki itd.Masaż głowy przy okazji mycia hahaha prawdziwy fryzjer z powołania)) pozdrawiam i poleecaam!
kiziamiziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 20:57   #246
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczyny taka mała rada dla tych które chcą wyglądać super. Wybierajcie zawsze ten salon fryzjerski który na tym naszym super forum jest polecany kilka krotnie a nie raz czy dwa razy. Miejcie oczka szeroko otwarte na salony które sie dopiero otwierają i nie maja jeszcze dobrze wyrobionej opinii. Czasami niektóre opinie o nowo powstałych salonach sa wystawiane przez osoby które je prowadza. To jest taka mała psychologia, oddziaływania na klienta. A to ze nie ma wolnych miejsc w danym salonie świadczy o tym ze musi być dobry, to ze ktoś poświęca prawie 3 godz danej klientce nie świadczy o tym ze tak zawsze będzie tylko nie ma innej klientki umówionej i jestem tego pewna iz gdyby weszła klientka z ulicy i chciała by skorzystać z usługi salonu czas zajmowania daną klientka by sie radykalnie zmienił. Trzeba mieć "Oczka szeroko otwarte" aby ładnie wyglądać.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:27   #247
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Dziewczyny taka mała rada dla tych które chcą wyglądać super. Wybierajcie zawsze ten salon fryzjerski który na tym naszym super forum jest polecany kilka krotnie a nie raz czy dwa razy. Miejcie oczka szeroko otwarte na salony które sie dopiero otwierają i nie maja jeszcze dobrze wyrobionej opinii. Czasami niektóre opinie o nowo powstałych salonach sa wystawiane przez osoby które je prowadza. To jest taka mała psychologia, oddziaływania na klienta. A to ze nie ma wolnych miejsc w danym salonie świadczy o tym ze musi być dobry, to ze ktoś poświęca prawie 3 godz danej klientce nie świadczy o tym ze tak zawsze będzie tylko nie ma innej klientki umówionej i jestem tego pewna iz gdyby weszła klientka z ulicy i chciała by skorzystać z usługi salonu czas zajmowania daną klientka by sie radykalnie zmienił. Trzeba mieć "Oczka szeroko otwarte" aby ładnie wyglądać.
W wielu przypadkach rzeczywiście tak jest, że salony które dopiero co powstały same sobie robią darmową reklamę na wizażu. Jednak na pewno nie w przypadku Pana Damiana, bo z treści postu wnioskuję iż właśnie o niego chodzi.
Byłam u Pana Damiana jak jeszcze pracował w Vogue. Przyszłam wtedy wcześniej, przede mną była klientka. Później jak już siedziałam na fotelu przyszła kolejna osoba. Mimo to żadna z nas nie była w żaden sposób zaniedbywana. Tak jak ktoś napisał to we wcześniejszym poście przez całe 2,5 - 3 godziny Pan Damian zajmuje się tylko i wyłącznie jedną osobą. Nie ważne, że ktoś czeka bo przyszedł wcześniej albo że przyszła klientka prostu z ulicy. Ja sobie to bardzo cenię u fryzjerów. Nigdy nie wracam tam gdzie zajmuje się mną pięć różnych osób, bo kto inny myje mi głowę, kto inny nakłada farbę, kto inny modeluje itp albo gdy w czasie gdy ja siedzę na fotelu fryzjer do którego byłam umówiona zdąży obsłużyć 3 inne osoby i wymienić wszystkie plotki ze znajomymi okupującymi salon. U Pana Damiana bardzo sobie to ceniłam, że szanuje swoje klientki i ich pieniądze. I to, że w pełni poświęca każdej z klientek czas przeznaczony na daną usługę nie oznacza, że narzeka na brak pracy i że robi to z nudów. A jak można zauważyć choćby na tym forum jest to jeden z najlepszych fryzjerów w Rzeszowie. Przetestowałam na własnej skórze (a właściwie włosach). Obecnie na stałe mieszkam w Krakowie ale jak się dowiedziałam, że Pan Damian wrócił do Polski to zaczełam planować wyprawę do Rzeszowa, na ścięcie. Ogólnie polecam Pana Damiana, jest świetnym fryzjerem i przesympatycznym człowiekiem.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 16:00   #248
tekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 74
GG do tekla
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Jeszcze raz ja
z racji tego ze zawsze chodze do Vogue do Pani Gosi, poszlam wiec tam kilka dni temu umowic sie na pasemka, wyszlam z niczym poniewaz nie ma juz miejsc przed swietami:/ no ale skoro dowiedzialam sie od was dziewczynki ze p.Damian ma teraz salon na okrzei, poszlam tam Ucieszylam sie bardzo poniewaz mnie przyjal i zrobil super wloski Jestem na prawde bardzo zadowolona Porzadnie sie zrelaksowalam, gdyz siedzialam ponad 3 godziny Super fryzjer, na prawde goraco polecam!!
__________________
Smak słodkich Jagód........
tekla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:58   #249
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Prosze o kontakt telefoniczny do tego pana na Okrzei jesli ktoras z was ma. Z gory dziekuje.
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:04   #250
tekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 74
GG do tekla
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Bardzo prosze 790 509 045 , mam nadzieje ze sie nie pogniewa
__________________
Smak słodkich Jagód........
tekla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 14:54   #251
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a ja zachęcona zaletami vogue zapisałam się do p. Gosi na scięcie i pasemka, ale po sylwestrze już, bo chcę dobrze wyglądać ale na studniówce wiec mi się nie spieszy, co i jak będzie, napiszę jak już będę mieć nową fryzurkę, jak nie wyjdzie to się przejdę do tego pana na Okrzei, a na razie jestem dobrych myśli :P
osobiście mam nadzieję, że ta Gosia sama mi cos doradzi, bo ja nie wiem w jakich włosach będzie mi dobrze, wiem, że nadal chcę mieć taką długość jak mam, tzn lekko je skrócić, może coś pocieniować i pasemka rozjaśniające... ale to tyle z moich wizji :P
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 10:25   #252
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mi pani gosia proponowala rozswietlajace refleksy, mysle ze to moze byc cos naprawde ok pasemka chyba juz poszly do lamusa
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 10:38   #253
cowergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

witam!! co powiece o atelier la provocation na fircowskiego?? jesli codzi o mariussa to niestety jego wysokiemniemanieo sobie sprawia ze nawet to ze jest dobrym fryzjerem dziala zneichecajaco!!
bylam tam 3 razy i za kazdym razem wyszlam dokladnie tak samo obcieta...hmmm
fakt faktem wlosy po jakims czasie zaczynaly sie na prawde fajnie ukladac ale efekt tuz po opuzszczeniu salonu.....:/

w vouge na jablonskiego jest bardzo fajna pani taka sympatyczna i mila...scianalam u niej wlosy dwa razy ale bez rewelacji ..poo prostu zrobi tak jak powiesz : ))

zzapisaalam sie do la provocation i nie wiem czy mam sie bac czy zniecierpliwiona czedkac )
cowergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:33   #254
ziawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam, któraś z Was wcześniej pytała o fryzjera Rafała z byłego studio 04.Nigdzie nie wyjechał,faktycznie przyjmuje koło odkrytego basenu. Jutro się do niego wybieram i zobaczę co zrobi z moimi włosami, a będzie miał nie lada wyzwanie Jeśli nadal chcesz sie do niego wybrać to daj znać i podam Ci jego numer,tak będzie chyba najłatwiej.pozdrawiam
ziawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:42   #255
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez cowergirl Pokaż wiadomość

w vouge na jablonskiego jest bardzo fajna pani taka sympatyczna i mila...scianalam u niej wlosy dwa razy ale bez rewelacji ..poo prostu zrobi tak jak powiesz : )))
Ja wlasnie mialam odwrotnie, sciela mnie calkiem inaczej niz chcialam a pokazalam jej zdjecie, hehe. Tez fajnie zreszta. Tak czy siak wyszlam zadowolona, potem bylo troche gorzej bo wlosy nie chcialy sie za bardzo ukladac i musialam uzywac prostownicy, brr
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:02   #256
agrafka1
Przyczajenie
 
Avatar agrafka1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziękuję za opinie nt. pana Damiana, który ma salon przy Okrzei. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw , udałam się do niego i oto dołączam do grona jego zadowolonych klientek!
To naprawdę dobry fryzjer. Miło patrzeć, jak kolejne osoby opuszczające ten salon wychodzą ze szczerym zadowoleniem na twarzy. Szczerze polecam!
agrafka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:22   #257
elvfik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez ziawka Pokaż wiadomość
Witam, któraś z Was wcześniej pytała o fryzjera Rafała z byłego studio 04.Nigdzie nie wyjechał,faktycznie przyjmuje koło odkrytego basenu. Jutro się do niego wybieram i zobaczę co zrobi z moimi włosami, a będzie miał nie lada wyzwanie Jeśli nadal chcesz sie do niego wybrać to daj znać i podam Ci jego numer,tak będzie chyba najłatwiej.pozdrawiam
Witaj, bardzo prosze, o ten numer do Rafała? i jeszcze o relacje z wizyty fryzjerskiej u niego bym niesmiało prosiła, no..... jakie wrażenie....
elvfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:26   #258
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez agrafka1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie nt. pana Damiana, który ma salon przy Okrzei. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw , udałam się do niego i oto dołączam do grona jego zadowolonych klientek!
To naprawdę dobry fryzjer. Miło patrzeć, jak kolejne osoby opuszczające ten salon wychodzą ze szczerym zadowoleniem na twarzy. Szczerze polecam!
Bardzo proszę napisz jaka jest cena za ścięcie u pana Damiana??
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:14   #259
ziawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witaj,kurcze napisałam długaśny post na temat mojej wizyty, ale się skasował cały...i nie chce mi się pisać wszystkiego od nowa, zatem napiszę w skrócie:numer do Rafała- (0-17)8523516.Co do obcięcia jestem bardzo zadwolona-mam włosy ani proste ani kręcone, takie jakby falowane, do tego puszące się i dość zniszczone, więc niełatwo coś z nimi zrobić.Kiedy usiadłam na fotelu Rafał w ogóle o nic nie pytał, od razu zabrał się do obcinaniaTrochę przerzedził moje włosy podciął je i ładnie wycieniował, ale nie walczył ze wszelką cenę ze zmianą charakteru moich włosów, próbując maksymalnie je wygładzić, co czyniło do tej pory wielu fryzjerów,a skutkowało to tym, żę włosy były ułożone i wygładzone do pierwszego mycia,natomiast potem efekt było opłakany i bez długotrwałego układania nie mogłam wyjść z domu.W tym wypadku było zupełnie inaczej, bo już po obcięciu włosów Rafał nałożył jedynie troszkę pianki na końcówki z tyłu i wcale moich włosów nie modelował,a one po obcięciu same świetnie się ułożyły i nawet zaczęły bardziej kręcić Wreszcie mam fryzurę, która do mnie pasuje a jej ułożenie nie wymaga wielkiego wysiłku,co jest dla mnie bardzo ważnezresztą o tym, że ten fryzjer obcina włosy tak, że później ładnie rosną i same dobrze sie układają, słyszałam od kilku jego klientek.Aha, minusem jest niestety cena za obcięcie bierze jakoś około 100 zł(ja zapłaciłam 90) Ale stwierdziłam, że wolę czasem zapłacić więcej, ale być zadowolona w 100%. aha,jeśli nie odstraszy Cię cena i zdecydujesz się do niego póść to daj znać czy jesteś zadowolona.Pozdrawiam
ziawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 14:27   #260
agrafka1
Przyczajenie
 
Avatar agrafka1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę napisz jaka jest cena za ścięcie u pana Damiana??
Ceny za strzyżenie wahają się bodajże od 35 do 60 zł. Ja zapłaciłam 45 zł za strzyżenie z myciem (długie włosy).
agrafka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:43   #261
elvfik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ziawka ogromne dzieki za relacje i namiary. jak tylko się zdecyduje i wybore, to zdam dokładną - babską opinie .
jeszcze raz dzieki
elvfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:54   #262
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A jakie ceny za strzyżenie, podcięcie końcówek jest w vogue ? i ile kosztują np. pasemka ?
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 10:49   #263
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja za ścięcie placilam w vouge 45 złotych (wlosy dlugie na takie do ramion)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:22   #264
aanyaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Moja mama byla u Mariussa w Reducie, byla w sumie zadowolona ale mariusss ma straszne miemanie o sobie, mowila ze bym bardzo arogancki, ze krytykowal wszytskie fryzjeerki w rzeszowie ze sa wiesniarami nic nie umieja robic wszytsko na jednko kopyto i na jedna mode.
aanyaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:08   #265
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja byłam w Vogue i dołączam do grona wielbicielek tego saloniku :P Byłam u pani Gosi i jestem baaaaaaaardzo zadowolona ;- )
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:09   #266
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Pani Gosia jest przemila, i tez wyszlam super zadowolona, ale teraz stwierdzam ze nie za bardzo dobrala mi fryzure do moich wlosow sama w sobie jest ok ale chyba nie dla mnie. Sama nie wiem, pewnie i tak dam Vouge jeszcze jedna szanse
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:17   #267
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a mi właśnie dobrała idealnie
i już poleciłam ten salon koleżankom :P
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:12   #268
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam!!Ja byłam w salonie DM Studio/Jest tam taki super fryzjer,to on prowadzi zakład i naprawde zna się na rzeczy/nie miałam pomysłu na fryzurkę!dałam mu wolną rękę i naprawde super ścięcie i jeszcze dostałam rabacik świąteczny bo tuż przed świętami ścinałam/polecam Wam gorąco/to jest na ul Okrzeja na przeciwko kina WDK/
ścina bardzo dokładnie i na jedno ścięcie przeznacza godzinę czasu+masaż głowy!!!!!!
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:17   #269
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Polecam salon Vogue na Kr Augusta Osobiście jestem strasznie zadowolona z usług jakie sa świadczone w tym salonie, bardzo mila obsługa, bardzo mi sie to podoba ze sie nie ścina na czas klientek bardzo dużo czasu sie poświęca klientce od dobrania odpowiedniej fryzurki bądź koloru az po końcowy efekt jaki sie uzyskuje, co jest bardzo ważne przynajmniej dla mnie nie żałują kosmetyków od mycia 2-krotnego głowy (oczywiście z masazem głowy) po efekt końcowy, lakiery nabłyszczasz bądź żel - oczywiście wzaleznosci od fryzurki. Tak na marginesie strasznie lubie szampony Kadusa tak ślicznie pachną a włoski sa super po umyciu.
Polecam ten salon wszystkim koleżankom i one sa bardzo zadowolone wiec zachęcam was dziewczyny również, gwarantuje ze będziecie zadowolone. Podaje nr tel do salonu dla tych którzy go jeszcze nie maja mimo ze był on juz na tym forum podawany tak dla odświeżenia 8620182

Edytowane przez hasska
Czas edycji: 2008-06-25 o 08:56
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:33   #270
SalonDiuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobru fryzjer-rzeszów

Witam! Zapraszam na stronę http://salonfryzjerskidiuna.pl naprawdę świetne usługi na najwyższym poziomie!!
SalonDiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.