Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 10:05   #2671
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy jesteście w stanie polecić jakieś mydełko, które znacząco wpłynęło na kondycję waszej cery? Oczywiście poza Aleppo, jest bardzo dobre i już przeze mnie przetestowane
Ja też polecam marokańskie savon noir. Mam aktualnie z Avebio:
http://avebio.pl/produkt/czarne-mydlo-savon-noir
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 17:28   #2672
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też polecam marokańskie savon noir. Mam aktualnie z Avebio:
http://avebio.pl/produkt/czarne-mydlo-savon-noir
mnie ono do siebie nie przekonało za to kocham Alaffia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:05   #2673
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też polecam marokańskie savon noir. Mam aktualnie z Avebio:
http://avebio.pl/produkt/czarne-mydlo-savon-noir
A jakie miałaś inne?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 22:06   #2674
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A jakie miałaś inne?
Miałam innej firmy kilka lat temu, ale już nie pamiętam, co to było. Wolę avebio. Tamto mi się jakoś źle kleiło. To się łatwiej nakłada. Zapach w obu był podobny.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 21:42   #2675
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Od kilku dni używam Aleppo 40%. Jest genialne
Tyle dobrego o nim słyszałam i czytałam, ale nie wiedziałam czy u mnie też się sprawdzi. Sprawdziło się.
A skóra tak fajnie po nim skrzypi
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:50   #2676
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam Aleppo 40%. Jest genialne
Tyle dobrego o nim słyszałam i czytałam, ale nie wiedziałam czy u mnie też się sprawdzi. Sprawdziło się.
A skóra tak fajnie po nim skrzypi
Tez je bardzo lubię
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 17:25   #2677
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też polecam marokańskie savon noir. Mam aktualnie z Avebio:
http://avebio.pl/produkt/czarne-mydlo-savon-noir
Ja sobie z kolei chwalę tradycyjne AFRYKAŃSKIE CZARNE MYDŁO zakupione na Biochemia Urody. Cena zdecydowała, że je zakupiłam, aż nie jestem w stanie uwierzyć, że to Savon Noir może być jeszcze lepsze

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam Aleppo 40%. Jest genialne
Tyle dobrego o nim słyszałam i czytałam, ale nie wiedziałam czy u mnie też się sprawdzi. Sprawdziło się.
A skóra tak fajnie po nim skrzypi
Dziewczęta kochane, nigdy nie miałam mydełka Aleppo z olejkiem laurowym. Czy na początek 20% to dobry wybór? Mam twarz w miarę normalną bezproblemową Gdzie najtaniej je dostanę?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 21:54   #2678
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja sobie z kolei chwalę tradycyjne AFRYKAŃSKIE CZARNE MYDŁO zakupione na Biochemia Urody. Cena zdecydowała, że je zakupiłam, aż nie jestem w stanie uwierzyć, że to Savon Noir może być jeszcze lepsze



Dziewczęta kochane, nigdy nie miałam mydełka Aleppo z olejkiem laurowym. Czy na początek 20% to dobry wybór? Mam twarz w miarę normalną bezproblemową Gdzie najtaniej je dostanę?
Nie próbowałam z BU. Ale chętnie kupię, jak mi się skończy moje savon noir z Avebio.
Co do mydła aleppo to 20% jest dobrym stężeniem na początek. W ogóle mocne stężenie typu 40-50% to jest lecznicze, a jak nie ma jakiś dużych problemów skórnych , to nie ma co przesadzać z tymi procentami. Natomiast polecam kupować w sprawdzonych sklepach typu mydlarnia u Franciszka, bo zdarzają sie pordróbki, czyli mniejsze stężenia niż powinno być i domieszki niepotrzebnych rzeczy w składzie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 14:16   #2679
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Sicilia, byłam zachwycone z tego mydełka. Czy sprawdziło się u Ciebie?

Teraz myślę gdzie zrobić małe mydełkowo zapasy, chciałabym w końcu nabyć to Aleppo (stężenie olejku laurowego tak pomiędzy 5% a 20%) i z dodatkiem czerwonej glinki (którą na surowo sobie też chwaliłam).

Kochane, polećcie e-sklep z tanimi myjadłami... Promocje i zniżki mile widziane. Jest taki wybór, ze ja głupieje
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:20   #2680
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja jestem zachwycona Mydłem Hagi z glinką Ghassoul, chyba najdelikatniejsze mydło do twarzy jakie miałam.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 13:27   #2681
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Używam naturalnych mydeł do mycia twarzy (obecnie czarnego, wcześniej aleppo), ale zauważyłam, że dosyć mocno wysusza mi skórę (mam cerę mieszaną) i pojawia się takie niefajne uczucie ściągnięcia. Polećcie jakiś dobry krem nawilżający, który nada się również pod makijaż
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 15:05   #2682
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

To chyba mydło jest za mocne, może lepiej używaj go co drugi dzień?

Ja obecnie stosuje krem Weleda nawilżający lekki migdałowy , do skóry mieszanej. Nawilża długi czas i jest faktycznie lekki, nie pozostawia tłustej warstwy.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 21:26   #2683
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

... A mnie naszły wątpliwości. Mimo zachwytów nad mydłami Aleppo, sporo osób wspominało o pogorszeniu stanu cery. Moja buźka w ogóle nie jest problematyczna, od święta pojawiają się jakieś wypryski, nie wiem czy ryzykować i kupować czy sobie odpuścić pozostając przy czarnym afrykańskim

Jeszcze mam jedno pytanie Mógłby ktoś porównać mydło afrykańskie czarne z Biochemii Urody do czarnego Dudu Osun od Tropical Naturals? Oprócz konsystencji różnią się działaniem?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 08:33   #2684
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mnie tak po dudu osun w płynie cera się pogarszała tylko, przesuszała i miałam dużo zaskórników, cera szorstka , zmarszczki. Uważam, że nic na siłę, co z tego że służy innym , nie każdy ma taką samą cerę.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 12:44   #2685
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

A to czarne myjadlo bylo Twoim jedynym? Czy masz porownanie z innymi, np. Aleppo?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 11:23   #2686
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
... A mnie naszły wątpliwości. Mimo zachwytów nad mydłami Aleppo, sporo osób wspominało o pogorszeniu stanu cery. Moja buźka w ogóle nie jest problematyczna, od święta pojawiają się jakieś wypryski, nie wiem czy ryzykować i kupować czy sobie odpuścić pozostając przy czarnym afrykańskim

Jeszcze mam jedno pytanie Mógłby ktoś porównać mydło afrykańskie czarne z Biochemii Urody do czarnego Dudu Osun od Tropical Naturals? Oprócz konsystencji różnią się działaniem?
Moze w takim razie sprobuj Aleppo z jakimś dodatkiem, nie to klasyczne. Ja mialam 20 i 5% kiedy mialam problemy z cera i teraz przerzucilam sie na wersje z olejem arganowym i glinka i polecam w ogole nie wysusza w przeciwieństwie do tamtych. Co do czarnego mydła mialam tylko to z BU i ono mnie bardzo wysuszalo bardziej niz Aleppo 5%, dawało bardzo fajna gęstą piane, ale konsystencja fatalna, rozplywalo sie strasznie mimo używania tylko 2 razy dziennie do twarzy i suszenia w międzyczasie.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 09:59   #2687
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Moze w takim razie sprobuj Aleppo z jakimś dodatkiem, nie to klasyczne. Ja mialam 20 i 5% kiedy mialam problemy z cera i teraz przerzucilam sie na wersje z olejem arganowym i glinka i polecam w ogole nie wysusza w przeciwieństwie do tamtych. Co do czarnego mydła mialam tylko to z BU i ono mnie bardzo wysuszalo bardziej niz Aleppo 5%, dawało bardzo fajna gęstą piane, ale konsystencja fatalna, rozplywalo sie strasznie mimo używania tylko 2 razy dziennie do twarzy i suszenia w międzyczasie.
W takim razie wezmę Aleppo z max 10% lub z dodatkiem glinki czerwonej Dziękuję ślicznie...

Co do mydełka z Biochemii Urody to ja jestem nim z kolei zachwycona (nawet konsystencja zupełnie mi nie przeszkadzała). Dlatego zastanawiam się czy jest sens próbować tego Dudu Osun (ma fajne dodatki, ale słyszałam, że brudzi)....

Jeszcze raz zapytam - Ma ktoś porównanie między czarnym afrykańskim z BU a czarnym Dudu Osun z Tropical Naturals?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:03   #2688
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
W takim razie wezmę Aleppo z max 10% lub z dodatkiem glinki czerwonej Dziękuję ślicznie...
Niezależnie od czarnego mydła, to Aleppo zdecydowanie polecam. Będziesz zadowolona
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:33   #2689
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Smile Savon Noir

Dziewczyny zastanawiają mnie następujace rzeczy- do tej pory miałam tylko Savon Noir z Mydlarni u Franciszka, jednak ze wzgledu na to, ze moje drugie opakowanie ma az 500g i mam je juz kilka miesiecy a dostalo sie tam trochę wody i jest jakiś czas otwarte (ale nie jest absolutnie zepsute, ma konserwant w skladzie!) zużyje je ze wzgledgow higienicznych do ciała. Decyzję taką podjęłam takze dlatego, ze znalazłam w lokalnej drogerii mydło Savon Noir Nacomi, które ma pojemność 100 ml i wychodzi w przeliczeniu nawet taniej niż to Franciszkowe, krore najwieksze i najbardziej ekonomiczne 500 ml kosztuje 76 zl, a Nacomi 100 ml 14,50 No i ma w skladzie tylko Aqua i Potassium Olivate. Czyli idealne do twarzy. To od Franciszka ma Aqua, Potassium Olivate, Glycerin i benzyl alkohol. Myślę, ze konserwant nie zrobi dużej szkody, przy dużej pojemności jest pomocny, ale czemu jest tam ta gliceryna? Czemu jest we wszystkich czarnych mydlach, które widziałam, a w tym Nacomi nie? Cieszę się, ze jej nie ma, ale zastanawiam się czy w tradycyjnym Savon Noir ona powinna być czy nie? Czytałam, ze powinno mieć jak najkrótszy skład, Nacomi ma tylko 2 składniki, krótszego się nie da miec, ale nie wiem jak z ta gliceryna xD I drugie pytanie- wiecie z czego może wynikać fakt, ze mydło Nacomi ( jeszcze nie używałam, ale już obwachalam ) pachnie oliwkami a to od Franciszka od początku pachniało no...mnie się ten zapach kojarzy- wybaczcie, ale serio nie mam do czego innego porownac z ci...ą Poprzednie od Franciszka tak samo pachniało od początku, mydła mają dobrą datę itd. Z czego może wynikać ta różnica w zapachach? Innych niż Nacomi i tego od Franciszka nie wachalam, wiec nie wiem jak pachną I ostatnia kwestia- wiem, ze nie może się dostać woda do tego mydła Nacomi, bo nie jest konserwowane, zamierzam nabierać je plastikową łyżką, datę ma do sierpnia 2018, ale nie ma słoiczka z informacja w jakim czasie należy je zużyć po otwarciu...W jakim czasie Waszym zdaniem powinnam je zużyć po otwarciu jeśli będę uważała żeby nie dostała się do mydla woda i trzymając je w temp pokojowej?
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2016-05-31 o 20:57
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 12:37   #2690
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Savon Noir

Polecam mydło naturalne HB, widzę po sobie jak dużą daje różnicę. Powiedzmy, że mocno dało mi to zmianę w wyglądzie cery, jest ona ładniejsza, w lepszej kondycji, ale trochę trzeba się było nad nią napracować. Na efekt u siebie długo czekałam, ale teraz jest w porządku.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 13:57   #2691
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Od dawna kupuję czarne mydlo i uzywam z rękawicą Kessa jako peeling
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 11:52   #2692
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

W moim Rossmannie ostatnio pojawiło się Dudu-Osun, czarne mydło afrykańskie, 150 g za 18,99 w cenie regularnej. Zastanawiam się czy też jest dobrej jakości, tak jak mydła, które wcześniej zamawiałam w internecie.
Tak na co dzień używam Aleppo 30% i afrykańskie z Biochemii Urody.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:09   #2693
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
W moim Rossmannie ostatnio pojawiło się Dudu-Osun, czarne mydło afrykańskie, 150 g za 18,99 w cenie regularnej. Zastanawiam się czy też jest dobrej jakości, tak jak mydła, które wcześniej zamawiałam w internecie.
Tak na co dzień używam Aleppo 30% i afrykańskie z Biochemii Urody.
Mam to Dudu-Osun co jest w Rossie, zamawiałam w jakimś sklepie internetowym i jestem z niego zadowolona. Dla mojej suchej skóry nie nadaje się do częstego użycia (podobnie jak savon noir) ale raz w tygodniu lubię dokładnie umyć nim twarz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 13:03   #2694
Marek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dudu jest fajne, żona nim zmywa makijaż ma ładny zapach ale strasznie brudzi umywalkę.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2016-09-22 o 11:16 Powód: reklama
Marek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 16:29   #2695
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Marek82 Pokaż wiadomość
Dudu jest fajne, żona nim zmywa makijaż ma ładny zapach ale strasznie brudzi umywalkę. Na iwos jest na nie teraz 20% off także można zrobić zapasy
Ja to nie wiem dlaczego niektórzy narzekają na brudzenie Dudu-Osun... Używam od 3 miesięcy i nigdy nie miałam z tym do czynienia...

Dziewczyny, mam cerę nieproblematyczną, mieszaną (prawie, że normalną) - jedynie przed okresem zdarzy się wyskoczyć jakiejś "komecie". Powinnam wybrać Alep ~16% czy spróbować 25% oleju laurowego... ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:19   #2696
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mydełko HB - wiadomo, że naturalne. U mnie widać było fajny wpływ na wygląd skóry, w dotyku zrobiła się inna, ale to przecież można oczekiwać pewnych efektów dopiero po jakimś czasie...
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 07:52   #2697
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Mydełko HB - wiadomo, że naturalne. U mnie widać było fajny wpływ na wygląd skóry, w dotyku zrobiła się inna, ale to przecież można oczekiwać pewnych efektów dopiero po jakimś czasie...
nie jest naturalne
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 10:45   #2698
consalidas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja z kolei jestem już chyba uzależniona od tego mydełka: http://ekomydlarnia.pl/mydla-natural...agietkiem.html I ogólnie, choć wiem, że to niezdrowe od maślanych zapachów i aromatów. Zaczęło się od tego, że skusiłam się na lody o smaku... palonego masła - jezu co to był za smaaaaaaaaaaak i potem poszło. Maślane świeczki, maślane balsamy no i teraz to mydło Z tej ekomydlarni próbowałam jeszcze mydełko z węglem aktywnym, ale zdecydowanie masło z nagietkiem skradły moje serce <3
consalidas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 11:43   #2699
Lavendergirl111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Z naturalnych mydeł do tej pory używałam mydełek firmy Sołpi, na którą trafiłam, bo koleżanka mi poleciła ich stronę na fb. To chyba jakaś świeżynka na rynku ale postanowiłam zaryzykować i kupiłam od razu 3 różne zapachy: malinowe, różane i czekoladowe z miętą. Jak dla mnie są ekstra; nie przesuszają skóry i całkiem nieźle się pienią. Do każdego z mydełek dostałam osobny opis z właściwościami i składem. Ze składu wynika, że ich mydła faktycznie nie mają zadnego syfu w składzie i co dla mnie ważne są wegańskie (bez tłuszczu zwierzęcego) no i cena nie jest jakaś zaporowa
Lavendergirl111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 11:56   #2700
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

i kolejny spam i ukryta reklama
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-11-05 o 11:42
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.