Co jest z moimi włosami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 17:16   #1
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Unhappy

Co jest z moimi włosami?


Cześć wszystkim.Mam dośc duży problem z włosami.Otóż mam je kręcone z natury.I nigdy nie moge ich ułozyć.Nawet jeśli chce je bardziej podkręcic żelem albo pianką robi się ogromna szopa.Włosy nie mają koloru ani blasku.Są wypłowiałe.Czasami je prostuje ale nie tak, że są proste jak kołki.Zawsze takie lekko podkręcone zostawiam a niesforne loki prostuje.Używam szamponu na to, żeby włosy odzyskały blask.Odzyskują go ale tylko po myciu i wysuszeniu suszarka.Suszarka musze suszyc bo gdy schną naturalnie strasznie wyglądaja.Wtedy juz w ogole się nie układają.Co mam z nimi zrobic? Chce wyglądać ładnie aby się one podobały szczegolnie mnie.Prosze o szybką odpowiedź abym mogła od razu wprowadzić jakieś zmiany w ich pielęgnacje.
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 09:32   #2
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Co jest z moimi włosami?

Hej
Tez mam krecone wlosy - kiedys ich nienawidzilam teraz kocham choc to miłość wymagająca.
Nie piszesz nic o pielegnacji - jakie szampony odzywki ,pordukty do stylingu stosujesz, jak czesto prostownica?

Propnuje przede wszystkim przyjrzeć sie diecie , to naprawde ma duży wplyw na kondycje włosów,
dobrze zaopatrzyc w dobre suplemety - ja stosuje Revalid plus Kwasy Omega, ale dobra dieta to podstawa

Co do ukladania : najważniejsze przy takich włosach jest NAWILŻANIE: kup jakiś dobry szampon i odżywke; od siebie moge polecic z tańszych rzeczy maske Kallos Latte, serum Zero Frizz (jako produkt do stylingu) ewentualnie odżywka bez splukiwania Ziaji tez daje rade - ułatwia rozczesywanie i dyscyplinuje włosy. Radze poszperac w recenzjach kosmetyków.

Acha zeby nie miec "szopy" wazna jest technika suszenia - ja po myciu zaplatam kilka warkoczy tudziez podpinam klamerkami - włosy ukladaja sie w piekne , zdzyscyplinowane loki.
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 16:59   #3
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Co jest z moimi włosami?

po umyciu używaj pianki (najlepiej wellaflex). Naprawdę loczki są po niej bardziej sprężyste. Po nałożeniu pianki radziłabym nie suszyć, ale jak już musisz to uważaj, by nie wysuszyć ich za mocno! Po wysuszeniu lub przed wyjściem z domy znów pianka. Dobrze jest też trochę zwilżyć wodą. Mi fryzjerka tak poleciła i miała rację
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:23   #4
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Co jest z moimi włosami?

prostownicy uzywam prawie ze codziennie...ale teraz juz jej nie uzywam na calych wlosach tylko codziennie prostuje wlosy.nie uzywam odzywek od nich czesto mi sie wlosy przetluszczaja...hmm...gd y susze włosy np. czeszac grzebieniem to koncowki robia sie push up
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:33   #5
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Co jest z moimi włosami?

no coz codziennie prostownica , brak odzywek i kosmetykow termoochronnych.. nie dziwie sie ze do takiegp stanu doprowadziły sie wlosy. sposb na suszenie bez efektu szopy juz podałam
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 19:35   #6
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Co jest z moimi włosami?

Trzeba je koniecznie nawilzyc, stosowac odzywki i maski, te do splukiwania i bez tez, jesli sie przetluszczaja to sprobuj nakladac tylko od polowy wlosow, i nie suszyc suszarka, lub to ograniczyc, a jesli suszysz to nie rozczesuj ich, grzebieniem bo Ci sie szopa zrobi, najlepiej nalozyc jakas pianke np ta z welli, o ktorej ktos wczesniej wspomnial i podczas suszenie ugniataj wlosy reka, NIE ROZCZESUJ!!! bo sie szopa zrobie
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 11:09   #7
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Co jest z moimi włosami?

Girl151, miałam keidys podobny problem. Nienawidzilam moich loków dlatego zaczelam je prostowac, praktycznie codziennie, ochrona byla mala albo w ogole jej nie bylo.swego czasu rozjasnialam tez wlosy.po tym wszystkim moje wlosy to bylo jedno wielkie siano, tak wiec przefarbowalam sie na brązik i zaczelam pielegnacje, po 1 zaczelam od odlozenia prostownicy, nie suszylam tez wlosow suszarka, no ale wtedy byly wakacje wiec moglam sobie na to pozwolic, teraz je suze ale nic zlego sie z nimi nie dzieje rpzez to. najwqzniejsze jak juz ktoras wizazanka tu wspomniala to nawilzanie wlosow, maski masdeczki odzywki, sprobuj moze WAXA jesli niemasz duzo kasy, ja po waxie mam takie wlosy tak jakby sliskie, na prawde mi pomogl a jest bardzoo wydajny. no i naumyte mokre wlosy nakladam pianke[nie za duzo] z nivei bo ejst bez alkoholu i loki sa naprawde fajne, mam andzieje ze Tobie tez sie uda tylko musisz odlozyc to wszystko co im szkodzi wiec prostownica i srodki do stylizacji jakies jesli uzywasz.pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 12:46   #8
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Co jest z moimi włosami?

Zdecydowanie NAWILŻANIE !! Włoski suche zazwyczaj sie pusza i są bez połysku.Mozesz zainwestowac tez w jakis nablyszczacz one naprawde działaja
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 12:48   #9
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Co jest z moimi włosami?

Nie wiem jakie kwoty przeznaczach na kosmetyki...ale jesli moge ci cos polecici...to wydaje mi sie ze odzywki z siliconem bylyby w twoim przypadku dobre oraz ampułki.Nie wspominajac o piankach typowo dla kreconych wlosków.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 18:08   #10
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Co jest z moimi włosami?

no ja nie używam nic...jak będę nawilzala to będą sie bardzo przetłuszczały a tego nie chce...i tak myje co dwa dni...męczace to jest.... teraz chodze w kitce żeby ta szopa nie wyglądała jak 100 nieszczesc
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 12:57   #11
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Co jest z moimi włosami?

a czy próbowałas sposobu suszenia a ktorym pisałam?
dobrze nalozyc cos na wlosy np serum , odzywke bez spukiwania czy jakis kosmetyk do lokow - wlosy powinny sie ukladac juz ladnie

jesli nie chcesz nawilzac bedziesz miala suche wlosy ;/
ale moze sprubuj tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15982
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.