nie chudnę!!!!!!!1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 16:51   #1
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7

nie chudnę!!!!!!!1


Witam mam 29lat jestem po ciąży bliźniaczej przytyłam w niej 30kg po ciązy troche udało się mi schudnąć w tamtym roku kupowałam thherm line schudłam 4 kg ale przytyłam kolejne 4kg ważę obecnie 68k masakra od stycznia cw na steperze najpierw po 30min teraz 40min codziennie trochę cm ubyło ale waga stoi w miejscu nie jem słodyczy pije wodę mineralna jem na śniadanie płatki fitness a mimo tego marne efekty proszę o pomoc bo już nie mam ochoty na cw widząc że waga stoi w miejscu mąż mi dokucza ogólnie przed ciążą ważyłam54kg przy 168cm i wagę miałam stałą
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:11   #2
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez ewelina 29 Pokaż wiadomość
Witam mam 29lat jestem po ciąży bliźniaczej przytyłam w niej 30kg po ciązy troche udało się mi schudnąć w tamtym roku kupowałam thherm line schudłam 4 kg ale przytyłam kolejne 4kg ważę obecnie 68k masakra od stycznia cw na steperze najpierw po 30min teraz 40min codziennie trochę cm ubyło ale waga stoi w miejscu nie jem słodyczy pije wodę mineralna jem na śniadanie płatki fitness a mimo tego marne efekty proszę o pomoc bo już nie mam ochoty na cw widząc że waga stoi w miejscu mąż mi dokucza ogólnie przed ciążą ważyłam54kg przy 168cm i wagę miałam stałą

Następna co myśli, że od płatków fitness się chudnie Włóż w to niewielki wysiłek i poczytaj na forum a nie zakładasz kolejny bezsensowny wątek. Nikt nie będzie pisał tego samego po raz setny
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:35   #3
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

napisz swój przykładowy jadłospis i godziny w jakich jesz
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:52   #4
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

też przytyłam w ciąży 30kg, potem troche schudłam, za jakiś czas zaszłam w drugą ciążę i znowu dobiłam do tej samej wagi, po II ciąży ważyłam 61, a po jednych świętach 65kg, przy moim niskim wzroście to dość sporo, mam tylko 161-162cm, dodam że przed ciązami byłam bardzo szczupła, wazyłam 48kg, jadłam co chciałam i waga ani drgnęła, a teraz muszę na wszystko uważać.
Może zapraszam na wątek, chętnie ci pomożemy, miłe towarzystwo itp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=700206&page=130
Co do jedzenia płatków fitness to tylko ściema, to jest dziadostwo i od tego się nie chudnie, druga sprawa, nie są ważne aż tak śniadania co jesz, a najbardziej kolacje, najlepiej jak jest to coś lekko strawnego typu jakaś sałatka z jogurtem czy coś albo bialkowego jak mięsko z kurczaka upieczone na niewielkiej ilości tłuszczu lub bez, albo twarożek czy jajka.
Term Line też kiedyś stosowałam i potem tego żałowałam, on jest dobry wtedy kiedy się bardzo dużo ćwiczy, ale dieta, zdrowe jedzenie to podstawa. Sukcesem do schudnięcia jest 70%diety i tylko 30% ćwiczeń. Co do ćwiczeń na stepperze, to ja też uwielbiam i od czasu do czasu ćwiczę, ale monotonia nie pomoże ci schudnąc, ja kiedyś jeździłam po 3godziny dziennie na rowerku stacjonarnym, jadłam przy tym normalniem, a efekty były marne. Na stepperze się też tak nie napocisz, spróbuj innych ćwiczeń, jak Mel B (są to 10minutowe ćwiczenia na konkretną partię ciala), Tiffany, może ci Chodakowska podejdzie, bo ja jej nie lubię
Chętnie ci napiszę coś więcej, ale na naszym wątku, zapraszam
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:57   #5
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

ok9 rano śniadanko płatki to są zazwyczaj lub jajko gotowane skibka chleba pszennego z twaram dużoożkiem po 14 obiad zupa ponieważ gotuję dziecią np pomidorówka i do 19 jabłko wafle ryżowe tak to wygląda.Mam duże podwórko dużo biegam na nim za dziećmi ruchu mi raczej nie brakuję Wydaje sie mi że problem tkwi w odżywianiu u mnie
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:37   #6
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez ewelina 29 Pokaż wiadomość
ok9 rano śniadanko płatki to są zazwyczaj lub jajko gotowane skibka chleba pszennego z twaram dużoożkiem po 14 obiad zupa ponieważ gotuję dziecią np pomidorówka i do 19 jabłko wafle ryżowe tak to wygląda.Mam duże podwórko dużo biegam na nim za dziećmi ruchu mi raczej nie brakuję Wydaje sie mi że problem tkwi w odżywianiu u mnie
Twoje odżywianie jest beznadziejne szczerze mowiąc.

Poczytaj wątki z jadłospisami.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:57   #7
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

jedz dużo warzyw i owoców, ogranicz białe pieczywo, mąki, makarony, i oczywiście słodycze. dużo pij wody niegazowanej. jedz chude mięso. i ruszaj się. minimum godzina intensywnego treningu.
ja tak w kilka miesięcy zrzuciłam 27kg i nie przybrałam na wadze już rok.
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 20:13   #8
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez ewelina 29 Pokaż wiadomość
ok9 rano śniadanko płatki to są zazwyczaj lub jajko gotowane skibka chleba pszennego z twaram dużoożkiem po 14 obiad zupa ponieważ gotuję dziecią np pomidorówka i do 19 jabłko wafle ryżowe tak to wygląda.Mam duże podwórko dużo biegam na nim za dziećmi ruchu mi raczej nie brakuję Wydaje sie mi że problem tkwi w odżywianiu u mnie
Nic nie jesz. Nie dość, że mało, to jeszcze bezwartościowe - czyli jedno wielkie nic.
Śniadanie - płatki, jak sądzę po pierwszym wpisie Fitness, to nie jest zdrowe, pełnowartościowe śniadanie. Zamień to na jaglankę, owsiankę lub inną "ankę" (można zrobić "owsiankę" z płatków amarantusa, gryczanych, żytnich, jest dużo możliwości, zależy od pomysłowości i ograniczeń żywieniowych). Dodaj do niej owoce, orzechy, pestki. Jeśli jesz jajko, to zjedz je z pełnoziarnistym lub żytnim chlebem o dobrym składzie. Od siebie polecam chleb gryczany, szybko się piecze (naprawdę, zwykle nie robię tego typu rzeczy, bo długo to trwa, a tutaj chwila i chleb jest gotowy do jedzenia), jest bardzo prosty (mój pierwszy własny chleb i się udał), smaczny i zdrowy. Oczywiście dodaj warzywa! Dużo zieleniny, możesz robić zielone koktajle, lepiej wchodzi, lepiej się trawi i jest pyszne.
Obiad - zupa to taki średni obiad. Jeśli pomidorowa to z dużą ilością pomidorów, najlepiej w kawałkach, do tego jakieś źródło białka, brązowy ryż lub pełnoziarnisty makaron (jeśli już).
Kolacja - wafle ryżowe nie są pełnowartościowe. Można je traktować jako szybką przekąskę z czymś wartościowym lub dodatek do deseru, ale nie posiłek. Na kolację warto zjeść coś lekkiego, nie obciążającego żołądka, ale wartościowego, np. sałatki, gotowane warzywa z pełnoziarnistą skrobią.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 15:20   #9
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

macie rację muszę zmienić nawyki żywnościowe ,co do ruchu to ja dużo się ruszam ja jestem osobą która nie usiedzi długo w jednym miejscu dorzucę jeszcze trochę
owoców i warzyw .może wtedy osiągnę efekty dziękuję za rady wziełam je sobie do serca i zaczynam dbać o siebie
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 15:46   #10
stylovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez ewelina 29 Pokaż wiadomość
ok9 rano śniadanko płatki to są zazwyczaj lub jajko gotowane skibka chleba pszennego z twaram dużoożkiem po 14 obiad zupa ponieważ gotuję dziecią np pomidorówka i do 19 jabłko wafle ryżowe tak to wygląda.Mam duże podwórko dużo biegam na nim za dziećmi ruchu mi raczej nie brakuję Wydaje sie mi że problem tkwi w odżywianiu u mnie
No ta pewno problem tkwi w odżywianiu, dieta jest straszna, kompletnie nieudana, totalnie do poprawki...
stylovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:32   #11
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez ewelina 29 Pokaż wiadomość
ok9 rano śniadanko płatki to są zazwyczaj lub jajko gotowane skibka chleba pszennego z twaram dużoożkiem po 14 obiad zupa ponieważ gotuję dziecią np pomidorówka i do 19 jabłko wafle ryżowe tak to wygląda.Mam duże podwórko dużo biegam na nim za dziećmi ruchu mi raczej nie brakuję Wydaje sie mi że problem tkwi w odżywianiu u mnie
Polska język - trudna język

O diecie dziewczyny już napisaly, ale ja dodałabym jednak jakiś konkretny ruch: rower, trening obwodowy, basen, co lubisz
__________________

odchudzanie:

wzrost: 168cm
73,3 -> 72,4 -> 71 -> 70,0-> 68,8
(tyle było i znów wrociło) ......... 60kg ..............53kg
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 16:35   #12
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

też tak myślę muszę zmienić odżywianie i poczytałam o steperze też to jest przyczyna ćw ale steper ogólnie ma sprzeczne opinie co do odchudzania mam parę cm mniej ale dokładnie nie wiem czy to jest zasługa steppera mam możliwość jeździć na fitness 3 razy w tyg po 45min za darmo może to będzie lepsze niż steper tylko zbytnio nie mam z kim moich pociech zostawić muszę wprowadzić dietę i zobaczę wtedy efekty jakie będą dziękuję za rady
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:12   #13
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

skończ proszę z tą reklamą już pomijam, że niezgodna z regulaminem, to jeszcze momentami wątpliwa moralnie... niektóre z dziewczyn pewnie wiedzą o co kaman. Sorry, ale zgłoszone, może nowa jestem ale mnie takie rzeczy irytują
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 13:47   #14
Anna Wiktoria
Rozeznanie
 
Avatar Anna Wiktoria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 765
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Polecam Dietę 3D Chili
http://www.corba-style.blogspot.com/...bel/3D%20Chili
Co do ćwiczeń to najbardziej mi się podobało wyzwanie z Mel B ale to ćwiczenia CODZIENNIE !!
Płatki fitness nie odchudzają =.='
Polecam lepsze śniadania i przekąski. Warto zajrzeć na bloga www.qchenne-inspiracje.blogspot.com - nie używam całych jadłospisów ale niektóre przepisy spisuję i wykorzystuję
I schudłam już 15kg
__________________
Odchudzam się z Vitalią -> 25 kg do zrzucenia!
Początek 1 lipca 2016 r.
Pozostało do zrzucenia -> 9 kg
Anna Wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:29   #15
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

na steperku ćw codziennie no chyba że mam sprawy kobiece to pierwsze dwa dni sobie odpuszczam gratuluję schudnięcia zajrzę i poczytam przepisy dziękuje
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:56   #16
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

ewelinka-stepper jest dobry ale jako dodatek...ćwiczysz mięśnie nóg a konkretnie łydek...musisz coś dołożyć na inne partie...ja mam stepper, ale na nim max pół godziny ćwiczyłam...twister,rower ,mel b,skakanka,bieganie...trz eba mixować
pamiętaj że im bardziej się głodzisz tym więcej twój organizm zatrzymuje dla siebie-odkłada na ciężkie czasy...jedz zdrowo(dziewczyny już podpowiedziały jak) mało a często...powodzenia słonko
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:50   #17
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

ja jestem w ciąż w biegu mam 2 dzieci biegam z nimi po podwórku chodzę na spacerki wogóle mam taki charakter że nie usiedzę w jednym miejscu długo muszę stale być w ruchu jak zrobi się trochę cieplej to będę na podwórku ćw na skakance steperku i mam też kijki do spacerowania myślę że na początek starczy a ty?
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 00:04   #18
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Twoje odżywianie jest beznadziejne szczerze mowiąc.

Poczytaj wątki z jadłospisami.

dziewczyna mowi o swoich problemach a ty masz jakies ale - nie podoba sie, nie udzielaj sie.
moze sama sie wysilisz i jej cos poradzisz zamiast mądrkowac?
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 11:29   #19
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
dziewczyna mowi o swoich problemach a ty masz jakies ale - nie podoba sie, nie udzielaj sie.
moze sama sie wysilisz i jej cos poradzisz zamiast mądrkowac?
A ty po co się udzielasz? Zamiast robić to co robisz sama jej poradź
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 15:18   #20
ewelina 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: nie chudnę!!!!!!!1

muszę się pochwalić ja w domu wagi nie posiadam ale byłam u teściowej i mam 1,5 kg mniej nie jest to rewelacja ale są efekty jestem zadowolona i szczęśliwa
ewelina 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-29 16:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.