Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-13, 16:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Lista Kosmetyczek I Dermatologów


Pani Beato, ja tak jak i inne dziewczyny na forum poszukuję dobrej kosmetyczki. Wiem, że po zabiegu oczyszczającym trudno wyglądać "świeżo i wspaniale", ale czasami to jak mnie "wypuszczano" z salonu powodowało, że szłam całą drogę ze spuszczoną głową.
Podobno po zabiegu nie można używać kosmetyków typu puder, żeby choć trochę "przysłonić" ślady. Czy tak jest rzeczywiście? Czy zawsze trzeba wyglądac tak strasznie??? [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam,
Iga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-15, 00:20   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dobra kosmetyczka po raz kolejny

Przeczytaj moją odpowiedź dla Yagi .To co napisałam dotyczy Twojego pytania.
Dodam tylko, że nie powinnaś chodzić do gabinetu , w którym zabiegi są tak intensywnie przeprowadzane. Po zabiegu oczysczania rzeczywiście cera może być troszkę (TROSZKĘ!!!) zaróżowiona, ale zadaniem kosmetyczki jest jak najbardziej złagodzić podrażnienia. Na pewno możesz poprosić o makijaż ( nawet pełny) , a już z całą pewnością po zabiegu powinien zostać użyty korektor. Mam nadzieję, że znajdziesz kosmetyczkę, która będzie wyznawała zasady podobne do moich i nie dopuści abyś wyszła z gabinetu ze spuszczoną głową.
Te zalecenia nie dotyczą niestety cery trądzikowej – w przypadku takiej cery oczyszczanie również musi być delikatne, ale tuszowanie zaczerwienienia jest bardzo trudne. Taka skóra musi mieć czas aby po zabiegu odpocząć.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-13, 23:39   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Jestem mieszkanką Krakowa ( duże porządne miasto) i chciałabym zafundować sobie ogólna poprawę wyglądu u kosmetyczki, niestety jak na złość nie mam pojęcia które gabinety ( a jest ich ostatnio mnóstwo) oferują usługi na porządnym poziomie. Wszystkich , którzy mają na tym polu jakieś doświadczenia , zarówno pozytywne jak i negatywne prosze o wypowiedż.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-15, 17:51   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka, ale jaka ?????

Też mieszkam w Krakowie i po wielu nieudanych wizytach w gabinetach kosmetycznych udało mi się na reszcie znaleźć ten jedyny. Nazywa się Mimoza i mieści się nad salonem fryzjerskim "Roman" przy ulicy Gołębiej. Oferują szeroką gamę zabiegów, pokoiki są przytulne i zapewnieją dyskrecję[img]icons/icon7.gif[/img]. Stosują sie do wszelkich zasad higieny i panie kosmetyczni nie sprawiają wrażenia że sie spieszą. Używają do zabiegów kosmetyków firmy Galenic chyba... Jedno ale.. po zabiego nie wykonują makijażu:-( Ale zawsze można skorzystać z ich kosmetyków. Zresztą zaraz po zabiego czyszczenia cery popudrują Cię jakimś specjalnym pudrem . Polecam. I jakbyś mogła.. Napisz gdzie bylaś i jakie wrażenie stamtąd wyniosłaś - też jestem zainteresowana opiniami innych klijentek
DominikaS
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-18, 09:54   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka, ale jaka ?????

A ja jestem ciekawa, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z gabinetem kosmetycznym Babor na Karmelickiej (w Krakowie oczywiście). Dużo dobrego udało mi się przeczytać na temat ich kosmetyków, ale o samym gabinecie nie mam żadnych zachęcających lub odstręczających informacji. Z góry dziękuję za jakieś opinie. Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-26, 20:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

Chcialabym bardzo prosic Pania Beate o polecenie mi dobrego salonu kosmetycznego w Szczecinie (najlepiej w centrum). Przyjezdzam z zagranicy na krotki pobyt do Szczecina, wiec nie bede miala zbyt wiele czasu na poszukiwania przyzwoitego salonu. Z gory dziekuje!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-26, 22:30   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

Będę może troszkę zarozumiała, ale polecam wizytę w moim gabinecie kosmetycznym , na pewno będzie Pani zadowolona. Proszę przeczytać mój artykuł dot. idealnego gabinetu kosmetycznego tam opisałam własnie mój gabinet. Tak się składa ,że mieszkam i pracuję w Szczecinie. Moje studio nie znajduje się niestety w centrum Szczecina, ale na os. Bukowym (jest jednak bardzo dobry dojazd ok. 20 min autobusem). Zapraszam serdecznie.
Podaję adres :
Profesjonalne Studio Urody
Beata Krajnik
ul. Fioletowa 69 a
70-781 Szczecin

tel. 091 463 - 30 -21 lub 463-10-19
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-29, 15:36   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Dobra kosmetyczka w Krakowie

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś dobry gabinet w Krakowie? Z góry dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-19, 10:58   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobra kosmetyczka w Krakowie

najlepsza jest "Metamorfoza"
Anja napisał(a):
> Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś dobry gabinet w Krakowie? Z góry dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 13:16   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dobra kosmetyczka w Krakowie

zglaszac mi do Zlotego Salonu, ale juz!
(menu po lewej, potem w oknie katalogu znajdziesz link do formularza w szybkich linkach)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-01, 20:27   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

Chciałabym dowiedzieć się czy można u Pani w gabinecie usunąć laserem zbędne owłosienie. Mieszkam wprawdzie w Szczecinie, ale ciężko mi wybrać odpowiedni gabinet (jest ich wiele, a o żadnym nic nie słyszałam). czy mogłabym się dowiedzieć jaki jest koszt takiego zabiegu?
Z góry dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-03, 23:17   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

W moim gabinecie nie wykonuję tego typu zabiegów. W Szczecinie jak na razie jest tylko jeden gabinet gdzie laserowo usuwane jest owłosienie. To Studio Laser ul. Wojska Polskiego 2. Nie znam dokładnych cen , ale wiem,że zabiegi są dość drogie np. jeden zabieg usunięcia wąsika kosztuje ok. 350 zł (zabiegów trzeba zrobić kilka , czasem nawet kilkanaście - zależnie od problemu, zwykle nie wystarczą reklamowane "TYLKO TRZY ZABIEGI".
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 02:40   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

bardzo dziękuję za odpowiedź, żałuję, iż nie mogę wykonać takiego zabiegu w Pani gabinecie. Czy może istnieje jakiś zabieg, który dawałby podobne efekty, a możliwe byłoby jego wykonanie u Pani (np. elektroliza)?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 17:18   #14
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wizyta u kosmetyczki w Szczecinie

Do zabiegów elektrolizy nie mam wielkiego przekonania - duży ból, bardzo pracochłonne i czasochłonne zabiegi. Ciągle szukam naprawdę skutecznej ale nie tak bardzo drogiej metody . Na razie zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Microlisys a depilacją za pomocą ultradźwięków i enzymów.To bardzo nowe metody - nie wprowadzę żadnej z nich dopóki nie przekonam się o ich skuteczności. Zapraszam jednak do gabinetu na wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne i upiększające - a tych mam w ofercie baaardzo dużo.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 16:58   #15
Demon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 17
Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach

Szukam naprawdę dobrej kosmetyczki aczkolwiek niezbyt drogiej, czy ktoś może mi pomóc???
bardzo proszę i z góry dziękuję!
Demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 12:31   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Czy możecie podać namiary na dobrą kosmetyczkę we Wrocławiu???? Po wielu nieudanych próbach znalazłam dobrą kosmetyczkę ale niestety jest na urlopie wychowawczym. Podajcie proszę namiary bo niedługo zacznę sama wyciskać i wtedy to już będie tragedia [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 18:41   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka we Wrocławiu???? Help

na PIastowskiej caly zespol - szefowa trzyma panienki krotko. Sa stosunkowo nie drogie, a czyste i delikatne.
Jesli nie znajdziesz to jutro sprawdze jaki to numer
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 19:13   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka we Wrocławiu???? Help

Czy mogłabyś sprecyzować gdzie jest ten gabinet i jakie są mniej wiecej ceny?dzieki bardzo
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 19:48   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka we Wrocławiu???? Help

Martyna a polecasz jakąś konkretną osobę czy ogólnie cały zespół? Na jakich kosmetykach pracują?? W książce tel. na Piastowskiej znalazlam: Viola Gabinet Kosmetyczny
ul. Piastowska 28, tel. 328-54-06 czy to to???
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-19, 16:13   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
tak to Viola

od Grunwaldzkiego, za kwiaciarnia. Po drugiej stronie sa nalesniki.
Nie ma ulubionej pani, jakos nie zastanawialm sie na tym, wszystkie sa ok.
pozdrawiam
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 15:53   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
szukam dobrej kosmetyczki w Warszawie

Mam wielką prośbę o pomoc w znalezieniu dobrej kosmetyczki w Warszawie. Jakoś do tej pory mi się udawało to tu to tam, ale teraz jestem w 18 tyg ciąży i nie mam odwagi eksperymentować na twarzy. Bardzo bym chciała iść do dobrej kosmetyczki i zadabać o siebie (tym bardziej, że kg ciągle więcej
Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc,
Jola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 18:07   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: szukam dobrej kosmetyczki w Warszawie

Droga Jolu polecam Ci salon SPA na ul. Ikara 5. ( to jest boczna Pulawskiej ); Niestety zgubilam dokladne namiary, ale moja ocene znajdziesz w Zlotym Salonie. Jak bylam jeszcze w Polsce to byl to moj ulubiony salon kosmetyczny [img]icons/icon7.gif[/img] Polecam szczegolnie Pania Joanne ( szefowa) jest super.
Maja oni rowniez specjalne zabiegi przeznaczone dla kobiet w ciazy [img]icons/icon7.gif[/img]
Jestem przekonana, ze bedziesz czula sie sie tam jak w niebie.
Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-05, 23:45   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Dermatolog w Warszawie

czy znacie moze jakiegos godnego polecenia dermatologa w Warszawie lub okolicach? takiego ktory mialby doswiadczenie w tradziku, szczegolnie podskornym, bardzo mi na tym zalezy, dzieki!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:13   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog

Polecam dr Brajczewska z przychodni Dermedica na Kazimierzowskiej (wizyta 60 zl). Kompetentna, sympatyczna i rzeczywiscie zaangazowana w problemy pacjenta. Mam nieciekawe doswiadczenia z roznymi dermatologami, ale do niej nabralam zaufania i widze efekty leczenia! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:44   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog

Ja chętnie się dowiem czy w Rzeszowie jest godzien polecenia Dermatolog. Pozdrawiam
Alicja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 22:18   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog

dzieki za odpowiedz thea!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 20:36   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kosmetyczka śląsk

hej hej! szukam dobrej kosmetyczki z zabrza, gliwic, katowic lub sosnowca. czy któraś z was może mi pomóc? z gory dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 21:01   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyczka śląsk

Od ponad 5 lat korzystam z uslug p. Ani Janiak, ktora obecnie pracuje w Centrum Urody na ul. Warszawskiej w Katowicach. Jestem z niej bardzo zadowolona - fachowo obchodzi sie ze mna podczas kazdego zabiegu, wyjezdza na roznorakie szkolenia, jest sympatyczna. Czegoz chciec wiecej?)
pozdrawiam
Jesli bedziesz sie umawiala na wizyte u niej to popros o zapisanie do Ani-blondynki. Druga kosmetyczka tez ma na imie Ania
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 18:49   #29
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Kosmetyczka w Olsztynie

Witajcie!!!
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry,sprawdzony gabinecik kosmetyczny w Olsztynie? Mieszkam tu od niedawna a czas byłoby już się zaprzyjaznić z jakąś sympatyczną panią "od czynienia cudów".
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 13:14   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: gabinecik w Olsztynie

Mogę Ci polecić świetną kosmetyczkę p. Bożenkę - salon mieści się w nowej "Ince" - to jest przed wejściem na Stare Miasto, po prawej stronie od Wysokiej Bramy (najlepiej zapytaj któregoś z Olsztyniaków). Cudownie wyprowadziła moją przyjaciółkę z niesamowitego trądziku - jej skóra jest teraz taka śliczna, że aż ja jej zazdroszczę [img]icons/icon7.gif[/img]
Jej numer telefonu 604 298 240.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.