Szybki sposób na wybladzenie blizn po krostach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 11:54   #1
pasekbg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4

Szybki sposób na wybladzenie blizn po krostach


Witam serdecznie. Dzisiaj wieczorem szykuje mi się licealny półmetek, toteż przydałoby się żeby cera była choć w połowie bliska ideałowi.

Niestety na jednym z policzków mam trzy dość duże blizny po wyciśniętych krostach, i tutaj pojawia się moje pytanie, co mogę zrobić by je zamaskować?

Niektórzy mają większe problemy niż ja z trądzikiem, ale co poradzą na to że jestem pedantem i purystą :| Posmarowałem to wczoraj triobioticiem ale wielkich skutków nie widzę. Chyba za często tej maści używałem, i już swojego działania w pełnej krasie pokazać nie potrafi.

spiritem to potraktować, czy może pudrem?

pozdrawiam!
pasekbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:20   #2
melinsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Szybki sposób na wybladzenie blizn po krostach

Cytat:
Napisane przez pasekbg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Dzisiaj wieczorem szykuje mi się licealny półmetek, toteż przydałoby się żeby cera była choć w połowie bliska ideałowi.

Niestety na jednym z policzków mam trzy dość duże blizny po wyciśniętych krostach, i tutaj pojawia się moje pytanie, co mogę zrobić by je zamaskować?

Niektórzy mają większe problemy niż ja z trądzikiem, ale co poradzą na to że jestem pedantem i purystą :| Posmarowałem to wczoraj triobioticiem ale wielkich skutków nie widzę. Chyba za często tej maści używałem, i już swojego działania w pełnej krasie pokazać nie potrafi.

spiritem to potraktować, czy może pudrem?

pozdrawiam!
spirytusu przy trądziku nie powinno się używać w dodatku po wyciskaniu! poczytaj o tym w googlach. Zresztą i tak czy siak zostanie ci się ślad i pojawią się nowe świeże krosty. Ja też kiedyś wspomagałam się spirytusem ale to był mega wielki błąd bo jak przypaliłam wyciśniętą krostę alkoholem to zostawał mi się na długoo długo wielki ślad zaczerwieniony i przypalony jak cholera. Wyglądało to strasznie brzydko. odradzam zupełnie.
melinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.