Brzuszek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 09:12   #1
angela121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Talking

Brzuszek :)


Hej Chciałam was prosic o pomoc w sprawie oponki na brzuszku i boczkach ;p Ogolnie chcialabym zrzucic troche tluszczyku z brzuszka a potem wyrzezbic lekko mieśnie Nie chce chudnac cała łacznie z pupa bo reszta mi sie podoba tylko ten brzuszek jakis taki heh ;p Bylam juz na siłowni i biegalam na bierzni lecz ona jedna mi nic nie ma i pytam czy bierznia, orbitka no i jakis rowerek a i jeszcze 0 jedzenia od 19 mi wystarczy ?;p glownie mi narazie chodzi o ten tluszczyk i boczki a nad miesniami potem pomysle jak juz sie pozbede tego na silownie mam zamiar chodzic 3 razy w tyg :P mam okolo 170 wzr i waze tak 58, 59 kg ;p wszystko jest ok tylko tak jak powiedzialam ..... ten brzuuuuch
angela121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:21   #2
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Brzuszek :)

taki problem jak Ty ma sporo osób i są już w związku z tym podobne watki wystarczy poszukać na wizażu...
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:19   #3
angela121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez madziasNS Pokaż wiadomość
taki problem jak Ty ma sporo osób i są już w związku z tym podobne watki wystarczy poszukać na wizażu...
Szukałam i to nie tylko na wizazu ;p Owszem byly podobne watki ale ja pytam konkretnie o swoj problem i chciałabym zeby mi ktos napisal jasno i wyraznie co powinnam robic nie kazdy chodzi 3 razy w tyg na silownie i nie kazdemu odpowiada ten sam system cwiczen ;p bo jesli ktos cwiczy sobie codziennie to ma inny plan cwiczen ;p wiec gdybym znalazla odpowiedzi na swoje pytania dotyczace mnie to nie pisalabym tu :pp
angela121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:28   #4
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Brzuszek :)

Cytat:
Napisane przez angela121 Pokaż wiadomość
Hej Chciałam was prosic o pomoc w sprawie oponki na brzuszku i boczkach ;p Ogolnie chcialabym zrzucic troche tluszczyku z brzuszka a potem wyrzezbic lekko mieśnie
Nie chce chudnac cała łacznie z pupa bo reszta mi sie podoba tylko ten brzuszek jakis taki heh --> nierealne, chudniesz z calego ciała. nie ma partii ciala ktore mozna ,,zrzucic" nie tykajac innych.

;p Bylam juz na siłowni i biegalam na bierzni lecz ona jedna mi nic nie ma i pytam czy bierznia, orbitka no i jakis rowerek a i

jeszcze 0 jedzenia od 19
--> najwieksza glupota. czytaj tematy podwieszone na dietetyce

mi wystarczy ?;p glownie mi narazie chodzi o ten tluszczyk i boczki a nad miesniami potem pomysle jak juz sie pozbede tego
na silownie mam zamiar chodzic 3 razy w tyg :P mam okolo 170 wzr i waze tak 58, 59 kg ;p wszystko jest ok tylko tak jak powiedzialam ..... ten brzuuuuch
na tluszcz silowe + aeroby/interwaly + dieta
nic innego Ci nikt nie powie
nie jestes odosobniona, Twoj przypadek nie jest jeden jedyny

ale poczytaj z łaski swojej tematy podwieszone i na dietetyce i na fitnessie
bo tam znalazlabys wszystko bez zakladania po raz osiemsetdwudziesty takiego samego watku
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!

Edytowane przez Mini82
Czas edycji: 2010-10-08 o 10:29
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.