Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-07, 17:48   #1
bullbert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3

Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią


Tak jak w temacie jest jakaś wygodna pozycja która pomimo penetracji pozwala dodatkowo stymulować łechtaczke partnerki dłonią?

Edytowane przez bullbert
Czas edycji: 2017-01-07 o 18:29
bullbert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 21:46   #2
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Spróbuj na jeźdźca (w tym odwróconą) i na pieska.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 22:19   #3
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Najbardziej lubię takie działania na łyżeczkę
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 23:10   #4
bullbert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Niebawem przetestuje

Jeszcze jedno pytanie od miesiąca spotykam się z koleżanką ,oboje mamy za niedługo 18 lat i mam wrażenie że bardzo szybko sie uczymy (coś ala friends with benefits)

Nie raz już doprowadzałem ją bez większego problemu
Chodzi o to że od niedawna jest jej na tyle dobrze ,że przy masowaniu łechtaczki wije sie cała po łózku i musi robić sobie przerwy bo już nie może (cała zdyszana i bardzo napalona) ,ale nie może dojść...(zgaduje ,że w dużym stopniu dlatego że ciężko utrzymać palec w dobrym miejscu kiedy sie wyrywa ).Mówi ,że to uczucie jakby ciągle była na granicy orgazmu.I ,że to dużo większa przyjemność niż poprzednie orgazmy.Jakieś sugestie jak doprowadzić ją do końca? Próbowaliśmy podduszania wiązania ,czy ciągniecia za włosy (ona lubi być dominowana ,a ja lubie dominować)
Co śmieszne kiedy próbuje jednocześnie lizać jej piersi (co lubi) i masować łechtaczke twierdzi ,że jej za dobrze i nie wytrzyma , błaga żebym robił to tylko palcami (za dużo bodźców?) ??

I druga sprawa.

Chcieliśmy zabrać sie do seksu analnego ,wymasowałem ją wczęśniej powoli podkręcałem ,ale mimo wszystko czuje wielki ból nawet przy penetracji małym palcem.
Jakieś sugestie jak sie do tego zabrać?

I trzecia Czy umiejętna minetka jest z reguły lepsza od masowania łechtaczki palcami (penetracja palcami nie daje jej dużej przyjemności).Bo mam wrażenie że nie za bardzo mi wychodzi ,napewno jest jej dobrze ale z palcami nie może sie równać.

Niektórzy pewnie mogą pomyśleć ,że dzieciom sie nudzi ale po prostu bardzo dobrze sie dobraliśmy pod tym względem i sprawia nam to ogromną przyjmność.

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez bullbert
Czas edycji: 2017-01-07 o 23:19
bullbert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:57   #5
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Cytat:
Napisane przez bullbert Pokaż wiadomość
I trzecia Czy umiejętna minetka jest z reguły lepsza od masowania łechtaczki palcami (penetracja palcami nie daje jej dużej przyjemności).Bo mam wrażenie że nie za bardzo mi wychodzi ,napewno jest jej dobrze ale z palcami nie może sie równać.
Generalnie dla mnie TAK, ale bardzo mało facetów na tyle umiejętnie robi minetkę. Jeśli nie czujesz się w tym pewnie to zapewne tak jest.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez bullbert Pokaż wiadomość
Chcieliśmy zabrać sie do seksu analnego ,wymasowałem ją wczęśniej powoli podkręcałem ,ale mimo wszystko czuje wielki ból nawet przy penetracji małym palcem.
Jakieś sugestie jak sie do tego zabrać?
Używacie lubrykanta? To podstawa. Druga rzecz - relaks. Jakiś masaż najpierw, ciepła kąpiel, dziewczyna musi się całkowicie rozluźnić, jeśli jest choć cień blokady, będzie boleć. Przy wkładaniu czegokolwiek może też próbować lekko "przeć", wtedy mięśnie się bardziej otwierają.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:19   #6
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Co do tego, że się wije ale nie dochodzi to mam jedną radę. Jak już jest długo na granicy to dopiero wtedy to zabawy dołącz ssanie jej sutków. Dojdzie w kilka sekund. Potwierdzone, sprawdzone, udane, polecam
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 21:27   #7
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Co do tego, że się wije ale nie dochodzi to mam jedną radę. Jak już jest długo na granicy to dopiero wtedy to zabawy dołącz ssanie jej sutków. Dojdzie w kilka sekund. Potwierdzone, sprawdzone, udane, polecam
Warto najpierw wiedzieć czy w ogóle lubi takie pieszczoty. Ja nie znoszę jak się dotyka moich sutków i po czymś takim przeszła by mi ochota na wszystko.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 12:07   #8
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Warto najpierw wiedzieć czy w ogóle lubi takie pieszczoty. Ja nie znoszę jak się dotyka moich sutków i po czymś takim przeszła by mi ochota na wszystko.
Każda kobieta lubi co innego Ja np. uwielbiam masowanie odbytu w trakcie stymulacji łechtaczki, inne mogą tego nie znosić.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:50   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

Fakt, każda lubi co innego. Nie wyobrażam sobie aby moje sutki nie brały w tym udziału. Hehe
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 17:03   #10
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Jaka pozycja do dodatkowej stymulacji łechtaczką dłonią

No, na mnie np. tak działa ssanie płatków uszu i przygryzanie w trakcie stymulacji łechtaczki . Myślę, że warto popróbować różnych opcji i obserwować reakcję partnerki. Oczywiście jeśli sama do końca nie wie, jeśli jest inaczej to po prostu spytaj.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 18:03:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.