Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 21:32   #181
Loli697
Przyczajenie
 
Avatar Loli697
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Ja preferuję mycie i układanie moich loków rano, dzięki temu unikam bad hair day. Natomiast jeżeli nie chcę myć włosów następnego dnia to: biorę wszystkie włosy w dół, zbieram je na czubku głowy i przygniatam jak harmonijkę tworząc koczek i delikatnie związuję miękką, dużą gumką frotte tak żeby się trzymał i gotowe, rano mam jeszcze mocniej kręcone
Loli697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:16   #182
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Też swojego czasu myłam włosy rano, ale nie zawsze jest czas, zwłaszcza jak musiałam wstawać przed 5, to z umyciem włosów musiałabym przed 4

U mnie najlepiej sprawdza się przerzucenie włosów za łóżko, a że śpię zawsze na plecach i w miarę spokojnie, to jest bardzo ładnie

A jak nie, to jak nie zależy mi na dobrym wyglądzie w nocy () to zawijam włosy nażelowane w sucharkach w pieluchę tetrową czy bawełniany podkoszulek, tak jak do plunkingu, rano to ściągam, odniatam i przeważnie jest ok, ale czasem coś tam się dziwnie odgniecie.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:49   #183
lysy_anek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 30
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Ja od miesiąca wzięłam się za przywracanie skrętu moim włosom i jak pierwszego dnia moje fale prezentują się ładnie to z drugim dniem mam problem. Najlepiej sprawdza się całkowite zwilżenie włosów i ugniatanie na nowo ale niestety zwykle nie mam na to czasu. Dlatego albo spryskuję włosy wodą+odżywką b/s albo spinam je. Najczęściej kończy się to spinaniem.
lysy_anek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 20:45   #184
Myrtillex
Przyczajenie
 
Avatar Myrtillex
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Sen kontra loki

Dobry wieczór ; )
Mam z natury włosy kręcone, a dziś doczytałam się wielu ciekawostek na temat ładniejszego skrętu.
Teraz, gdy wyschły, wyglądają jak trwała
Bardzo mi się to podoba, jednak boję się położyć, aby ich nie zniszczyć .
Stąd moje pytanie- macie jakiś patent, aby rano nie obudzić się od tyłu z sianem?
__________________
~"Czy możemy śnić o własnych snach?"
Myrtillex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:07   #185
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Sen kontra loki

Możesz położyć się na krawędzi łóżka i przerzucić wszystkie włosy tak by opadały za łóżko, będą rano wyglądały bardzo dobrze. Oczywiście jeżeli nie będziesz w nocy bardzo się wiercić praktykowałam ten sposób przez kilka lat. Teraz jednak wolę się porządnie wyspać i mieć gorsze włosy Niestety moje są bardzo podatne na odkształcenia...
curlier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:11   #186
Myrtillex
Przyczajenie
 
Avatar Myrtillex
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Sen kontra loki

Łóżko mam niewysokie, śpię praktycznie na podłodze :P
A mój sen nie należy do najspokojniejszych...
__________________
~"Czy możemy śnić o własnych snach?"
Myrtillex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:30   #187
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Sen kontra loki

Cytat:
Napisane przez Myrtillex Pokaż wiadomość
Łóżko mam niewysokie, śpię praktycznie na podłodze :P
A mój sen nie należy do najspokojniejszych...

A próbowałaś je bardzo delikatnie związać na czubku rozciągniętą gumką do włosów? Albo jakąś szmatką, tak, żeby je zebrać z poduszki i żeby na nich nie leżeć?
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 01:03   #188
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Sen kontra loki

W sumie nie polecam tego, bo zazwyczaj byłam niewyspana... Teraz po prostu kładę się na boku na miękkiej i wygodnej poduszce zarzucając włosy na bok
curlier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 20:56   #189
biala_czekoladka
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Wieczorem, gdy myję włosy mam loczki takie jakbym zrobiłabym je prostownicą, jednym słowem ujdą (pracuję na tyłem, który stawia opory i nie chce się za bardzo kręcić, ale jest coraz to lepiej). Spotkałam się ze sposobem wiązania włosów na noc chustką (koczki, kucyki, warkocze u mnie się nie sprawdzają, moje włoski są za krótkie - do ramion i część kosmyków z nich wypada), a konkretnie arafatką Robię zmodyfikowaną/luźniejszą wersję wszystkim zakręconym dziewczyną ręcznikowania Rano włosy są trochę roztrzepane, ale za to układają się w loki, czyli trochę wody, odrobinę żelu lnianego i gotowe
biala_czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 20:31   #190
pani_slowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

witam dziewczęta, mam dla Was wyzwanie. ;>
moje włosy są falowane i na noc pomaga im upinanie w ananasa, a rano podrasowanie efektu wgniataną rozcieńczoną odżywką b/s. czasem wygląda to lepiej, czasem gorzej, ale nie to jest moim problemem. "najtrudniejszym" miejscem na mojej głowie jest [hmmm, jakby to dobrze ująć..] środkowa część kości ciemieniowej. albo precyzyjniej: obszar, w którym kończy się przedziałek. w tym właśnie miejscu, niezależnie od tego jak śpię lub jakie upięcie stosuję na noc, moje włosy są totalnie oklapnięte i wygląda to dość kuriozalnie. czasem udaje mi się to uratować porannym ugniataniem, niemniej najczęściej po prostu się poddaję i spinam włosy w cebulę.
macie może jakieś pomysły, jak temu zaradzić?
pani_slowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:20   #191
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Cytat:
Napisane przez pani_slowa Pokaż wiadomość
witam dziewczęta, mam dla Was wyzwanie. ;>
moje włosy są falowane i na noc pomaga im upinanie w ananasa, a rano podrasowanie efektu wgniataną rozcieńczoną odżywką b/s. czasem wygląda to lepiej, czasem gorzej, ale nie to jest moim problemem. "najtrudniejszym" miejscem na mojej głowie jest [hmmm, jakby to dobrze ująć..] środkowa część kości ciemieniowej. albo precyzyjniej: obszar, w którym kończy się przedziałek. w tym właśnie miejscu, niezależnie od tego jak śpię lub jakie upięcie stosuję na noc, moje włosy są totalnie oklapnięte i wygląda to dość kuriozalnie. czasem udaje mi się to uratować porannym ugniataniem, niemniej najczęściej po prostu się poddaję i spinam włosy w cebulę.
macie może jakieś pomysły, jak temu zaradzić?
Po ugniataniu, nim wyschną, upinam je w tym miejscu uniesione. Zwykle nie są po zdjęciu żabek oklapnięte.
O na taki kształt podpinam:
http://www.fryzjer-lodz.pl/file_upl/slubne/14.jpg
Zwykle spryskuję też lakierem, ale i bez tego powinno dać radę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 19:51   #192
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Rozkręcające się loki drugiego dnia po myciu

Hej dziewczyny! Macie może jakiś pomysł, jak stylizować loki, by na drugi dzień dalej choć trochę je przypominały? Na drugi dzień po wstaniu z łóżka moje włosy wyglądają jak stóg siana, mimo, że upinam je wysoko i luźno miękką frotką. Ten sam problem często po tym, gdy myję włosy wieczorem, ale mimo wszystko wtedy łatwiej jest mi je ogarnąć- spryskiwanie wodą często wystarcza. Nie zawsze mam czas, żeby umyć włosy rano i pozwolić im choć częściowo wyschnąć...
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 21:19   #193
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Rozkręcające się loki drugiego dnia po myciu

zależy od dnia. Było tak, że myłam je codziennie rano (całość z suszeniem to 30 minut).
Teraz gdy już nie muszę, na drugi dzień zraszam włosy wodą, czasem tylko na chwilę upnę, tam zakręcę palcę, gdzie indziej przyklepię
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 17:53   #194
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Rozkręcające się loki drugiego dnia po myciu

Cytat:
Napisane przez Antarees Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Macie może jakiś pomysł, jak stylizować loki, by na drugi dzień dalej choć trochę je przypominały? Na drugi dzień po wstaniu z łóżka moje włosy wyglądają jak stóg siana, mimo, że upinam je wysoko i luźno miękką frotką. Ten sam problem często po tym, gdy myję włosy wieczorem, ale mimo wszystko wtedy łatwiej jest mi je ogarnąć- spryskiwanie wodą często wystarcza. Nie zawsze mam czas, żeby umyć włosy rano i pozwolić im choć częściowo wyschnąć...
Odgniatają Ci się włosy po spięciu ich na noc? Moje włosy bardzo się odgniatają, zazwyczaj na noc po prostu nakładam na nie jakiś żel żeby je bardziej utrwalić, a rano moczę rękoma, nakładam jakiś stylizator i zawijam włosy na palec albo ugniatam i skręt wraca do siebie.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 23:54   #195
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Rozkręcające się loki drugiego dnia po myciu

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Odgniatają Ci się włosy po spięciu ich na noc? Moje włosy bardzo się odgniatają, zazwyczaj na noc po prostu nakładam na nie jakiś żel żeby je bardziej utrwalić, a rano moczę rękoma, nakładam jakiś stylizator i zawijam włosy na palec albo ugniatam i skręt wraca do siebie.
Odgniatają się i to bardzo -.- spróbuję twojego sposobu na reanimację, może to coś da Chciałabym móc na drugi dzień wyjść w rozpuszczonych włosach bez mycia, a nie tylko wiecznie kucyk albo kok...
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 22:10   #196
HeduWig
Przyczajenie
 
Avatar HeduWig
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozkręcające się loki drugiego dnia po myciu

Cytat:
Napisane przez Antarees Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Macie może jakiś pomysł, jak stylizować loki, by na drugi dzień dalej choć trochę je przypominały? Na drugi dzień po wstaniu z łóżka moje włosy wyglądają jak stóg siana, mimo, że upinam je wysoko i luźno miękką frotką. Ten sam problem często po tym, gdy myję włosy wieczorem, ale mimo wszystko wtedy łatwiej jest mi je ogarnąć- spryskiwanie wodą często wystarcza. Nie zawsze mam czas, żeby umyć włosy rano i pozwolić im choć częściowo wyschnąć...
Moim sposobem jest trochę żelu na noc a rano odżywka bez spłukiwania i też wgnieciony żel. Joanna naturia odżywka świetnie podkreśla skręt!! Powodzenia
HeduWig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:44   #197
Nathalie_Ghost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 30
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Wątek już trochę martwy, ale moim sposobem jest warkoczyk na noc. Włoski rano po rozplątaniu są ładnie pokręcone i nie są spuszone jak po wszelakich kitkach czy kokach. Polecam
Nathalie_Ghost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 16:15   #198
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

To jest problem wielu z nas. U mnie czasem na drugi dzień bardzo ok, a czasem mogiła!
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 18:50   #199
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Szkoda, że w wątku tak cicho, bo bardzo fajne rady tutaj padały

U mnie kiedyś świetnie działała metoda z nieodgniecionymi strączkami z żelu w nocy - po wieczornym myciu nakładałam łyżeczkę mocnego żelu, w nocy się troszkę odgniotły, poodgniatałam do końca rano i było super. Teraz nie mogę już tyle żelu dawać, bo mi włosy obciąża i mam większy problem

Najlepiej spisuje się jednak poranne zmoczenie włosów, nie aż tak, żeby lało się ciurkiem, ale też nie za mało - i dorzucenie kapki kremu do loków, najlepiej boots, albo jakiegoś słabiutkiego żelu do włosów. No i potem muszę podsuszyć z 5 minut, bo schną mi teraz coraz dłużej. Troszkę czasochłonne, ale cóż zrobić, poranne mycie zajmuje mi trochę czasu, najgorzej stylizacja i suszenie - samo suszenie jakieś 20 minut.

Kombinuję teraz z domowej roboty psikadełkami - ostatnio przesadziłam i dałam do wody aż 5% panthenolu, przesuszyło mnie, spuszyło i przenawilżyło jednocześnie
Lepiej działa woda z łyżeczką czegoś mocno emolientowego i troszkę żelu lnianego do tego. Konserwuję kilkoma kroplami jakiegoś płynnego konserwantu i może sobie stać w lodówce. Rano na suche włosy kilkanaście psików, dougniatam i jest nawet dobrze
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 19:59   #200
mikeonex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

moje spią w swobodnym zwisie
__________________
toppillen.eu
mikeonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 14:55   #201
Margarityx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Ja sypiam niespokojnie i przez to rano moje włosy są w kompletnym nieładzie. Dlatego też rano mocze je w trakcie prysznica, potem jedwab w sprayu, odżywki i ugniatam palcami (jak ciasto). Jak trochę podeschną to z głową spuszczoną je suszę z suszarką z dyfuzorem (koniecznie) i gotowe
Teraz się tylko zastanawiam jak w domowy sposób pozbyć się odrostów, bo nie chce zbyt często farbować włosów. Macie jakieś propozycje? Słyszałam o sprayach które mogą pomóc
Margarityx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:32   #202
pannazuza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 52
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Cytat:
Napisane przez littleangel Pokaż wiadomość
mam problem z moimi kręconymi włoskami. otóż po umyciu są ładne ale zazwyczaj myję włosy wieczorem bo rano niesttey nie mam czasu i mycie ano odpada i gdy rano wstaję to moje włosy wygladaja strasznie...co mogę z nimi zrobić aby rano mieć ładne loki? lokówka i niewygodne papiloty bądź wałki w których trzeba spać odpadają...pomocy ...

ja nie ma tego problemu a mam loki chyba że spędzam gorącą noc z chłopakiem to rano byudze się totalnie rozczochrana...hehe natomiast gdy spie w miare normalnie i kłade sie w mokrych włosach to budze się z pieknymi lokami nie wiem dlaczego Ty masz inaczej...może idziesz spac z lekko wilgotnymi??? bo tak to tez mam na głowie nieogar;-)
pannazuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 12:43   #203
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Ja ostatnio zmontowałam sobie taki stylizator w sprayu:
- trochę żelu do włosów (jakiś najtańszy z najprostszym składem)
- mniej więcej tyle samo różowego kremu z Bootsa
- ciepła woda

Rano rozczesałam włosy - zrobiły się całkiem proste - popsikałam tym i trochę pomiętoliłam - zrobiły się delikatne fale.
Pewnie jeszcze lepiej by wyszło, jakbym tym popsikała po umyciu i wrzuciła włosy na suszarę, ale nawet tak na szybko coś tam działa
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 13:12   #204
dwuudyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Ja sobie robię żel z siemienia lnianego też się super sprawdza na lekkie zafalowanie, a włosy się ładnie błyszczą.
dwuudyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 10:13   #205
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Jestem śpiochem i rano koszmar po nocy włosy w nieładzie i szybko pryskam żelem hegron w sprayu i lokówka i w 10 minut loki wracają na swoje miejsce.
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 10:48   #206
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

Hej dziewczyny ☺ postanowiłam zabrać się za moje loki, bo ostatnio w ogóle nie chcą się układać.. wczoraj wieczorem po raz pierwszy zrobiłam tzw. plopping. Po zdjęciu ręcznika włosy były ładnie zakręcone, podsuszyłam je trochę i związałam w ślimaka. Rano, po lokach praktycznie nie było śladu po chwili było jeszcze gorzej. Możecie mi doradzić jak związywać włosy na noc, po wieczornym myciu?
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 12:10   #207
maniaczka1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: Loki !

zgadzam się z tobą,
możesz jeszcze wiązać je delikatnie w gumkę na noc w kitkę albo bardzo wysokiego koka
maniaczka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 13:59   #208
Katarzyna_123
Przyczajenie
 
Avatar Katarzyna_123
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

U mnie metoda CG się nieźle sprawdziła, do czasu aż maska która myłam włosy nie zaczęła mnie podrażniać - efekt swędzoca głowa i wypadające garściami włosy. No i przede wszystkim w tej metodzie pielęgnacja włosów zajmuje mi bardzo dużo czasu. Jak byłam na kuracji izotretyniuną i mogłam myć włosy raz na 4 dni to nie problem ale teraz musze codziennie więc myję normalnie, susze i zwijam w kok. Mam to już gdzieś.
Katarzyna_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 09:21   #209
Finka2L
Raczkowanie
 
Avatar Finka2L
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 238
Dot.: Syndrom dnia następnego - loki i fale w nocy i rano

U mnie niestety występuje syndrom dnia następnego i jak narazie nic z tym nie umiem zrobić. Śpię w luźnym warkoczu i wychodząc nie mogę rozpuścić włosów, bo wtedy mam na głowie lwa i fale są nieciekawe. O tej porze roku to też występuje, a nie zawsze mogę w warkoczu gdzieś iść. Jestem w fazie testów, pewnie coś robię nie tak, że pokazuje się lew, ale jeszcze nie doszłam co konkretnie.
Finka2L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 10:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.