piling polski ziołowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 16:38   #1
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10

piling polski ziołowy


czy może ktoś robił sobie piling polski ziołowy.ile trzeba zabiegów aby pozbyć się blizn po trądziku
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:11   #2
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: piling polski ziołowy

Wczoraj robiłam sobie mikrodermabrazje . Zabieg dot. plecy, twarz, szyja, dekolt. Ale było to na moje wyrazne zyczenie poiniewaz chciałam sprobowac i osobiscie przekonac sie o efektach. Jendak kosmetyczka namawiała mnie na polski peeling ziołowy wg patentu jadwigi uzżyczyn, Ktory ostatnio cieszy coraz wiekszym zainteresowaniem. Zaznaczyła jednak ze skora po tym zabiegu jest troche poparzona poniewaz jest to sielnie złuszczajace i tak jak po mikrodermabrazji mozna smiało nastepnego dnia isc do pracy tak po peelingu ziołowym lepiej przez kilka dni sie swiatu nei pokazywac albo przynajmniej unikac wystawiania sie na swiatło itp. Nie ma tez kontaltu z woda skory sie nei myje przez kilka dni zeby nei podrazniac jeszcze bardziej a tylko spryskuje specjalnym przeznaczonym do tego liotonem. Zabieg ten zaserwuje sobie podczas weekendu ,ajowego i tak planow wyjazdowych brak wiec bede sie w domu kurowac na efekty czeka sie podobno znacznie krocej niz przy mikrodermabrazji
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:06   #3
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: piling polski ziołowy

dziękuję za odp.a co do mikrodermabrazji to miałam robionych ok 15 zabiegów i efekty są mało widoczne.Miałam zrobione 2 zabiegi pillingu polskiego i powiem że efekty jak na 2 zabiegi są bardzo widoczne.Stąd moje pytanie co do ilości jaką trzeba wykonać aby pozbyć się blizn.POLECAM
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:42   #4
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: piling polski ziołowy

chciałam dowiedziec sie czegos w jaki sposob pielegnowałas skore juz po tym zabiegu (peelingu ziolowym) Ja wybieram sie na niego juz za 2 dni - (w niedziele) wstepnie wiem ze skory przez pierwsze dni sie nie moczy i nie myje woda ani zadnymi srodkami (mydłami, zelami) tylko spryskujeodpowiednio przygotowanym lotionem no i jak najmniej kontaktu ze słoncem ( albo kremy z wysokim SFP nie wiem jak to zrobie bo weekend majowy zapowiada sie dosc słonecznie ) Powiedz mi czy rzeczywiscie skóra schodzi w widoczny sposob płatami po tym zaniegu czy to ostrzezenie troche na wyrost? Wiem ze kazdy reaguje inaczej i byc moze nei bedzie to az takie dokuczliwe. Kosmetyczka do ktorej sie udaje takze powiedziałą ze juz po 1 zabiegu widac efekty a druga faza czyli to dokonczenie złuszczania w jakim odstepie czasu sie robi? W czerwcu (19) wybieram sie na wesele i mam nadzieje ze zdaze wypiekniec do tego czasu
Prosze o odpowiedz byc moze to pytanie nie na miejscu. <wstydniś> ale jak bardzo widoczne i głebokie były twoje blizny potradzikowe ? Moje nei sa w miare płytkie i kilka przebaarwien mam nadziee ze 2 zabbiegi wystarcza.
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:25   #5
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: piling polski ziołowy

Pierwszy zabieg był zrobiony dość delikatnie,aby sprawdzić jaka będzie reakcja skóry.Moja skóra zareagowała bardzo dobrze.Pierwszy i drógi dzień byłam dość mocno czerwona,ale mogłam normalnie funkcjonować.Wyglądałam jak bym miała rumieńce.Trzeciego dnia zaczęło się łuszczenie i było dość mocne.Nie wyglądałam tak tragicznie ale wiadomo każda skóra reaguje inaczej.Co do pielęgnacji to przez conajmniej 5 do 6 dni niemyłam twarzy i nie używałam żadnych kosmetyków tylko spryskuje się twarz liotonom który kupiłam u kosmeyczki,ewentualnie można użyć talku.Moje blizny są a raczej były bardzo głębokie.Ile różnych zabiegów już wykonałam i nie bardzo widziałam efekty tak więc polecam piling polskijak dla mnie to najlepsza metoda na poprawienie stanu mojej skóry.Załuje że wcześniej nie trafiłam na tą metodę.Szkoda kasy na mikrodermabrazję,to jest dobre do odświeżenia skóry a nie do pozbycia się blizn.POWODZENIA daj znać jak tam buzka.
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:24   #6
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: piling polski ziołowy

czy ktoś robił sobie to we Wrocławiu, w salonie Jadwigi? ja byłam dziś po papkę i zostało mi to zaproponowane, oczywiście dopiero na jesień, i właśnie przeglądam opinie
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:19   #7
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: piling polski ziołowy

1 zabieg peelingu ziolowego robiąłm dokłandnie miesiac temu- wytrzymałam wtedu 15 min masażu twarzy ta papką. troche przypomina to nacierannie sie wata szklaną ale nie z takim bólem my kobiety mamy doczynienei. Wiec ten mogłam potraktować jako "pikuś" po uprzednim zabiegu na twarzy nei miałam anie jednego wyprysku (co chyba najbardziej mnei ucieszyło) kolor skóry sie wyrównał a przebarwienia i plamki potradzikowe znikneły prawie całkowice. Kilka dni temu powtorzyłam to przedsiewziecie własnie konczy mi sie I faza złuszczania skóry. Juz widze efekt plamek nie ma wogole skóra jest jeszcze czerwona ale to zniknie po "dołuszczeniu" rewelacja to jest. Jesli moge komuś polecic coś napinajacego skórke i likwidujacego przebarwienia to tylko ten zabieg.

podobno to działajak lifting bez skalpela i mozna sobei wszystko tym "podciagnąc" bo skórka sie napina... mmmmm
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 21:57   #8
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: piling polski ziołowy

potwierdzam zabieg super już nie mogę doczekać się jesieni kiedy będę mogła zacząć kolejną serię zabiegów.Do tej pory zrobiłam 4 a potrzeba podobno do 12/Tylko mam problem bo kosmetyczka która mi to robiła wyprowadza się z mojego miasta ale mam nadzieję że znajdę inny gabinet.Dziewczy ny róbcie piling polski jak macie problemy ze skórą
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:49   #9
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: piling polski ziołowy

a mnie kosmetyczka powiedziaa ze zabieg taki mozna wykonywac 2x do roku na jesien i na wiosne w celu odsiwezenia albo jeden po drugim w celu leczenia (np. tych plamek na skórze) ja zrobiłam sobie 2x i ale mysle ze tak jak mowisz na pod kiniec jesieni zeby dobrze sie przygotowac do zimy mozna by znow sobie tak zrobic...
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:00   #10
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: piling polski ziołowy

A moze ktos robił sobie sam taki zabieg bo z tego co widziwłam to nie jest to jakoś bardzo skomplokowane i mam ochotę spróbować zrobić go sobie sama.Podobno można kupić tą papkę w necie.Napiszcie co o tym sądzicie i gdzie ewentualnie można kupić.
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:20   #11
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: piling polski ziołowy

ja tez widzialam ze sa w internecie dostepne w formie proszku ktory sie dalej rozrabia z tym specjalnym ich lotionemi z odrobina wody utlenionej zeby sie napowietrzylo ( spulchnilo) prawde mowiac nie jest to filozofia zadna ale sa jednak co fachowa kosmetyczka to fachowa. bo trzeba rownomiernie to asowac i czasu przestrzegac ale .... mysle ze jakby tak przetestowac w jakims mniej uzeszczanym czasie to chyba krzywda by sie nie stala. ja dopiero pozna jesienia sobie to zrobie bo w przeciwnym razie opalenizna mi sie zetrze i opalac tez ra`zej sie w najblizszym czasie nie mozna
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 16:06   #12
buba2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: piling polski ziołowy

Ja mam chęć zrobić sobie sama taki piling tylko nie bardzo wiem gdzie szukać tej papki.Może znacie gdzieś jest jakiś sklepik na necie a może alllegro?Dajcie link do stronki jak coś widziełyście bo nie bardzo wiem gdzie szukać.Mam problem bo moja kosmetyczke u której robiłam sobie te zabiegi wyprowadziła sie z mojego miasta a nie robią tego pilingu w innym gabinecie w moim mieście.Będę wdzięczna za pomoc.
buba2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 17:54   #13
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: piling polski ziołowy

Wątek sprzed kilku miesięcy, ale odp. ponieważ zrobiłam sobie zabieg sama....jednak zanim się na to zdecydowałam, kilka razy peelingowałam się Jadwigą w gabinecie kosmetycznym. Zestaw kupiłam na allegro. Instrukcje mieszania składników i czasu wykonywania poszczególnych czynności ściągnęłam z jakiejś strony internetowej. Efekty były takie jak po za zabiegu robionym przez kosmetyczkę (złuszczam sobie tylko poliki).Zrobienie tego zabiegu nie jest wybitnie trudne, ale trzeba dobrze znać swoją skórę, żeby nie przesadzić i nie zrobić sobie krzywdy.

U kosmetyczki miałam ok. 5 zabiegów, w domu zrobiłam może 2. Efekty są, ale nie pozbyłam się dziurek po trądziku. Myślę, że musiałabym złuszczać skórę systematycznie..a ja robiłam to na przestrzeni kilku lat.
__________________
http://www.pmiska.pl/

Edytowane przez lotta_983
Czas edycji: 2010-11-10 o 17:59
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:34   #14
DINA010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: piling polski ziołowy

Dopisze się do pochlebnych opinii o zabiegu, właśnie wróciłam z dołuszczania i jestem zachwycona.

Mam problemy z cerą od 12 lat, pierwsze kwasy robiłam jeszcze w podstawówce. Potem były antybiotyki zewnętrzne i wewnętrzne. Złuszczanie kremami, peelingi migdałowe, mikrodermobrazja po prostu koszmar. Zawsze jakieś grudki i krostki wracały co gorsze mam na buzi bruzdy i przebarwienia i rozszerzone pory, widać to nawet pod makijażem. Mój problem polega na tym że mam bardzo delikatną i bladziutką skórę przy tym tłustą, która się uporczywie świeci.

Zabieg jest rewelacyjny!!!!!! A uwierzcie mi przez ostatnie 10 lat próbowałam wielu rzeczy. Po 1 zabiegu pozbyłam się 3/4 przebarwień, zostały tylko te głębokie. Pory są wyraźnie zwężone. Makijaż wygląda gładziutko, a cera się nie błyszczy. Moja buzia pierwszy raz od kilku lat jest naprawdę gładka. Za 3 tygodnie idę na drugi zabieg już chyba ostatni w tym roku przed mrozami. Ale dzięki peelingowi odzyskałam wiarę w to że moja buzia może wyglądać naprawdę ładnie. Buzia po zabiegu jest gładka i aksamitna, nabiera kolorów.
Więcej relacji napiszę po 2 zabiegu, jednak by osiągnąć taki efekt trzeba seryjnie robić mikrodermobrazję. Przy tym zabiegu w 7 dni można osiągnąć efekt jak po miesiącu mikro (co najmniej 4 zabiegi). Więc koszty i czas mówią same za siebie!!! Naprawdę warto poświecić te 5 dni.

Co do wykonywania samemu, osobom z cienką wrażliwą cerą nie polecam. U mnie bowiem w bardziej delikatnych miejscach pojawiły się poważne strupy. Np na policzkach. Tam tarłyśmy dłużnej bo mam tam najgłębsze bruzdy więc definitywnie można sobie tym zrobić krzywdę. Kosmetyczka wspominała mi również że jedna z klientek ściągała skórę podczas łuszczenia i została jej duża plama na skroni, zeszła dopiero po 2 kolejnych dołuszczaniach.

Pozdrawiam
Dina
DINA010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:48   #15
IZUNIA73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: piling polski ziołowy

Witam ja też robie sama ale kosmetyczka doradziła mi żebym zrobiła 4 w odstępie 10 dni , jestem po dwóch i fajny efekt.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez buba2 Pokaż wiadomość
Ja mam chęć zrobić sobie sama taki piling tylko nie bardzo wiem gdzie szukać tej papki.Może znacie gdzieś jest jakiś sklepik na necie a może alllegro?Dajcie link do stronki jak coś widziełyście bo nie bardzo wiem gdzie szukać.Mam problem bo moja kosmetyczke u której robiłam sobie te zabiegi wyprowadziła sie z mojego miasta a nie robią tego pilingu w innym gabinecie w moim mieście.Będę wdzięczna za pomoc.
allegro
IZUNIA73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:49   #16
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: piling polski ziołowy

Hej,
mam zaskorniki i czasem wyskakują podskórne gule lub drobne wypryski. Oczywiście duzo przebarwien, czy mogę wykonać ten peeling, pomimo ze wyskakują mi czasem niespodzianki? czy mozecie polecic kosmetyczke w Warszawie lub Lublinie, która wykonuje ten zabieg?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.