Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 16:49   #31
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Ja brałam ślub w 2014 r. wesele mieliśmy w Dajaku http://www.dajak.pl/oferta/wesela/ i baaaardzo polecam, świetna obsługa, sala gustownie urządzona, w zasadzie nie potrzebująca jakiegoś dużego "strojenia", jedzenie - na poziomie DOBREJ restauracji, a nie imienin cioci Jadzi, my za talerzyk płaciliśmy jakoś ok 170-180 zł , więc widzę że chyba trochę podnieśli ceny mieliśmy też stół wiejski - bardzo polecam, okazał się hitem teren wokół sali również świetnie się prezentuje
Suknie wypożyczałam z salonu Elizabeth Passion - http://www.elizabethpassion.com/ i również bardzo polecam, profesjonalna obsługa, suknie piękne (na żywo ładniejsze niż w katalogu) , szyte w Polsce
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:35   #32
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Hey! Nasz slub juz w kwietniu ) tik, tak wiele spraw teraz załatwiam, myśle juz o sukience, ale w planie numer jeden zaproszenia chcemy wykorzystać czas świąt na rozdanie i wysłanie jakby któraś potrzebowała fotografa zapraszam info na prywatna wiadomość
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:16   #33
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Hey! Nasz slub juz w kwietniu ) tik, tak wiele spraw teraz załatwiam, myśle juz o sukience, ale w planie numer jeden zaproszenia chcemy wykorzystać czas świąt na rozdanie i wysłanie jakby któraś potrzebowała fotografa zapraszam info na prywatna wiadomość
Pochwalisz się salą i usługodawcami?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 19:02   #34
parasololka
Raczkowanie
 
Avatar parasololka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

@pretty_girl19892 szukasz fotografa?
__________________
i właśnie patrzy na mnie moja twarz odbita w chmurze mgły, co wyszła mi z ciała przez szpary w powiekach. a to jest mgła krwi i już za horyzont ściekła..
parasololka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 21:26   #35
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cześć Też organizujemy ślub w Gdańsku. Po ślubie mamy przyjęcie w restauracji.
Na razie mamy zrobione nauki, zamówionego fotografa, wstępnie restaurację, mam zaklepaną fryzjerkę i makijażystkę (u obu tylko muszę godziny ustalić), suknia wybrana - będzie zamówiona na dniach, buty chyba też już wiem jakie.
W sumie dużo mamy rzeczy, które są wybrane ale nie zaklepane Zaproszenia, obrączki (idziemy teraz na targi przymierzyć a potem zamówić u lokalnego jubilera), kwiaty...

Największy sen z powiek spędzają nam noclegi. Mamy koło 50 osób do przenocowania. Wysłałam zapytania do Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn aby tam zrobić i przyjęcie i aby tam były noclegi. Na razie nie odpisali ale dzwoniłam - mam czekać. Dzwoniłam do jednego miejsca to pani powiedziała, że wynajmują co najmniej na 4 noce żeby im się opłacało w wakacje:/ Ale doradziła mi właśnie różne ośrodki. Myśli w ostateczności o akademiku. Hotele to wiecie -400zł za noc:/
Może możecie mnie odesłać gdzieś do miejsca gdzie mają najlepiej właśnie restaurację i pokoje w normalnych cenach? Albo chociaż takie ośrodki? Wiecie, szperam w tym necie ale już oczopląsu dostaje i nic już nie znajduję

W sumie nie możemy z tym wszystkim ruszyć tak konkretnie Wybieramy się do księdza od dłuższego czasu ale nie możemy tam dotrzeć:P
Chyba aż tak się tym nie stresujemy - ślub w piątek i myślę, że nie będzie nawału par

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2016-01-15 o 21:31
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 21:42   #36
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Cześć Też organizujemy ślub w Gdańsku. Po ślubie mamy przyjęcie w restauracji.
Na razie mamy zrobione nauki, zamówionego fotografa, wstępnie restaurację, mam zaklepaną fryzjerkę i makijażystkę (u obu tylko muszę godziny ustalić), suknia wybrana - będzie zamówiona na dniach, buty chyba też już wiem jakie.
W sumie dużo mamy rzeczy, które są wybrane ale nie zaklepane Zaproszenia, obrączki (idziemy teraz na targi przymierzyć a potem zamówić u lokalnego jubilera), kwiaty...

Największy sen z powiek spędzają nam noclegi. Mamy koło 50 osób do przenocowania. Wysłałam zapytania do Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn aby tam zrobić i przyjęcie i aby tam były noclegi. Na razie nie odpisali ale dzwoniłam - mam czekać. Dzwoniłam do jednego miejsca to pani powiedziała, że wynajmują co najmniej na 4 noce żeby im się opłacało w wakacje:/ Ale doradziła mi właśnie różne ośrodki. Myśli w ostateczności o akademiku. Hotele to wiecie -400zł za noc:/
Może możecie mnie odesłać gdzieś do miejsca gdzie mają najlepiej właśnie restaurację i pokoje w normalnych cenach? Albo chociaż takie ośrodki? Wiecie, szperam w tym necie ale już oczopląsu dostaje i nic już nie znajduję

W sumie nie możemy z tym wszystkim ruszyć tak konkretnie Wybieramy się do księdza od dłuższego czasu ale nie możemy tam dotrzeć:P
Chyba aż tak się tym nie stresujemy - ślub w piątek i myślę, że nie będzie nawału par
To jeszcze jednak nie macie zarezerwowanej żadnej sali konkretnie?
Czy macie sale ale szukacie jeszcze tylko noclegów?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 15:45   #37
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Witam pomorzanki Melduje sie gdanszczanka slubujaca w 2016 Dzis podpisalismy umowe z sala, termin w kosciele zaklepany, teraz szybko wybieramy fotografa i szukamy dj-a.. Z tym ostatnim mega problem, moze ktoras moze kogos polecic?
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 17:31   #38
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Witam pomorzanki Melduje sie gdanszczanka slubujaca w 2016 Dzis podpisalismy umowe z sala, termin w kosciele zaklepany, teraz szybko wybieramy fotografa i szukamy dj-a.. Z tym ostatnim mega problem, moze ktoras moze kogos polecic?
Za DJ się jeszcze nie rozgladamy, wiec nie pomogę
A jaka sale wybraliście? I tak cud ze udało się Wam na 2016 rok zaklepac sale, chyba że jakiś mało chodliwy miesiąc lub wesele w piątek
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:22   #39
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

A nawet udalo sie w sobote i to w sierpniu Byly pojedyncze terminy dostepne. Sala to "Karczma 3 deby" w Gdansku Osowie przy obwodnicy. No ale fakt, ze niektorzy jak dzwonilam to wrecz przesmiewczo komentowali "na ktory rok? 2016??".
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:35   #40
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
To jeszcze jednak nie macie zarezerwowanej żadnej sali konkretnie?
Czy macie sale ale szukacie jeszcze tylko noclegów?
Nie potrzebujemy sali a restauracji. W salach jest ciężej. Szukamy miejsca, które raczej specjalizują się w robieniu przyjęć rodzinnych (typu komunie itd.). Sale weselne myślę, że byłyby droższe
Zresztą na takie przyjęcia nie musimy dużo na przód czegokolwiek rezerwować Jeszcze w piątek:P
Ale mamy dwie restauracje na oku. Jedna to tylko restauracja bez noclegów, druga to ośrodek z noclegami. Druga opcja lepsza bo wszystko na miejscu ale znowu cena jest większa. Znowu z noclegami właśnie problem jest... Nie wiem, wkurza mnie to już strasznie:P Z te wszystkie propozycje i cała reszta:P

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
A nawet udalo sie w sobote i to w sierpniu Byly pojedyncze terminy dostepne. Sala to "Karczma 3 deby" w Gdansku Osowie przy obwodnicy. No ale fakt, ze niektorzy jak dzwonilam to wrecz przesmiewczo komentowali "na ktory rok? 2016??".
Kojarzę salę Fajnie położona jest


My mamy Michała Iwaszko - fotograf. Kamerzysty nie mamy bo nie chcieliśmy i się nie rozglądaliśmy więc nie pomogę.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:24   #41
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

My mamy Michała Iwaszko - fotograf. Kamerzysty nie mamy bo nie chcieliśmy i się nie rozglądaliśmy więc nie pomogę.
No popatrz, to kolega mojego TZ Tez chcielismy go na nasz slub ale juz mial klepniety nasz termin. Ma bardzo przystepna cene jak na jakosc wykonywanych zdjec.

My kamerzysty nie bierzemy, chcialam jedynie zrobic taki krotki "teledysk slubny" ale to zatrudnie mojego mlodszego brata, on ciagle lata ze swoja kamerka GoPro i np z wakacji zrobil fajnie zmontowane kilkuminutowe filmy z podkladem muzycznym, to nam w zupelnosci wystarczy I przynajmniej bedzie mial czym sie zajac na weselu (ma 16lat takze zupelnie nie jego towarzystwo bedzie).

I Dj juz zaklepany. Najpierw bylam zdecydowanego na super kolesia, ale dokladnie wczoraj juz ktos go zaklepal, zaluje, ze nie zadzwonilam wczesniej.. Ale ten, ktorego w koncu zarezerwowalam tez ma bardzo opinie i mam nadzieje ze spisze sie jak trzeba

Ogolnie idziemy jak burza, zwazywszy na to, ze zaczelismy ogarniac temat nieco ponad tydzien temu
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 22:34   #42
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
No popatrz, to kolega mojego TZ Tez chcielismy go na nasz slub ale juz mial klepniety nasz termin. Ma bardzo przystepna cene jak na jakosc wykonywanych zdjec.

My kamerzysty nie bierzemy, chcialam jedynie zrobic taki krotki "teledysk slubny" ale to zatrudnie mojego mlodszego brata, on ciagle lata ze swoja kamerka GoPro i np z wakacji zrobil fajnie zmontowane kilkuminutowe filmy z podkladem muzycznym, to nam w zupelnosci wystarczy I przynajmniej bedzie mial czym sie zajac na weselu (ma 16lat takze zupelnie nie jego towarzystwo bedzie).

I Dj juz zaklepany. Najpierw bylam zdecydowanego na super kolesia, ale dokladnie wczoraj juz ktos go zaklepal, zaluje, ze nie zadzwonilam wczesniej.. Ale ten, ktorego w koncu zarezerwowalam tez ma bardzo opinie i mam nadzieje ze spisze sie jak trzeba

Ogolnie idziemy jak burza, zwazywszy na to, ze zaczelismy ogarniac temat nieco ponad tydzien temu
Zgadzam się, że cena jest przystępna W ogóle to właśnie nasz styl


Myślę, że macie fajnie - załatwiać trzeba i nie ma tego całego ciągnięcia się czasu. Ja już nie zliczę ile to miałam pomysłów, wizji, skakania z tego na tamto itd. Po prostu taki rozwlekany czas w przygotowaniach jest straszny:P A tak to się wybiera i już nie marudzi, nie rozkminia nad wyborami bo nie ma czasu Żałuję, że sobie to wszystko tak rozwlekliśmy niepotrzebnie.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:43   #43
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Czyli mamy podobny gust jesli chodzi o zdjecia Bardzo chcialam uniknac takich zwyklych zdjec, ktore wygladaja jakby przypadkowa osoba pstryknela foty swoja cyfrowka. Teraz mamy sie spotkac z dwoma fotografami i na podstawie obejrzanych zdjec (obaj w portfolio na str. maja ich niewiele), wybierzemy juz ostatecznego.

Spieszymy sie i za wiele nie zastanawiamy z tym, co wiadomo, ze trzeba juz, zaraz, bo inaczej ktos sprzatnie sprzed nosa termin Czyli np foto i dj. A reszta? Rany, jak pomysle o dekoracjach to az mnie trzesie. Zupelnie nie mam wizji, pomyslow, zadnego planu. Tutaj juz brak konkretow. Poza tym jest mnostwo rzeczy do ogarniecia, jak np noclegi, transport, ciasta i tort, makijaz i fryzura, jakies ☠☠☠☠☠☠☠y typu winietki, nie mowic o sukni! No, wiec jest co robic:p

Oby lato w tym roku nam dopisalo!
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:21   #44
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Tez myślałam nad Michałem Iwaszko ma nasz termin wolny, musze tylko sale w tym tygodniu potwierdzić i wtedy rezerwuje tez fotografa
A zastanawiałam się jeszcze nad Monika Głowczewska, cena trochę niższa a zdjęcia równie dobre, co myślicie?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 15:40   #45
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Czyli mamy podobny gust jesli chodzi o zdjecia Bardzo chcialam uniknac takich zwyklych zdjec, ktore wygladaja jakby przypadkowa osoba pstryknela foty swoja cyfrowka. Teraz mamy sie spotkac z dwoma fotografami i na podstawie obejrzanych zdjec (obaj w portfolio na str. maja ich niewiele), wybierzemy juz ostatecznego.

Spieszymy sie i za wiele nie zastanawiamy z tym, co wiadomo, ze trzeba juz, zaraz, bo inaczej ktos sprzatnie sprzed nosa termin Czyli np foto i dj. A reszta? Rany, jak pomysle o dekoracjach to az mnie trzesie. Zupelnie nie mam wizji, pomyslow, zadnego planu. Tutaj juz brak konkretow. Poza tym jest mnostwo rzeczy do ogarniecia, jak np noclegi, transport, ciasta i tort, makijaz i fryzura, jakies ☠☠☠☠☠☠☠y typu winietki, nie mowic o sukni! No, wiec jest co robic:p

Oby lato w tym roku nam dopisalo!
Zróbcie harmonogram sobie - co kiedy możecie i chcecie załatwić, dopasujcie pod siebie i jakoś pójdzie No i ciągle zapisuj jakieś inspiracje sukni, bukietów, wystrojów itd.


A lato na pewno nam dopiszę - teraz był deszczowy lipiec więc w 2016 musi być piękny


Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Tez myślałam nad Michałem Iwaszko ma nasz termin wolny, musze tylko sale w tym tygodniu potwierdzić i wtedy rezerwuje tez fotografa
A zastanawiałam się jeszcze nad Monika Głowczewska, cena trochę niższa a zdjęcia równie dobre, co myślicie?
Ta Monika też robi bardzo ładne zdjęcia
Możecie obie oferty sobie porównać i wybrać w ten sposób Wiadomo, że może wam zależeć na jakiś rzeczach i tylko jeden z fotografów będzie akurat to miał (np. ilość zdjęć, albumy czy inne dodatkowe rzeczy).




Ufff, doszliśmy dziś do ładu z restauracją i noclegami - bierzemy Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn. Wszystko będzie na miejscu, cena jest znośna. Dałoby się gdzieś taniej ale byłoby więcej kombinacji z transportem gości itd. Nie mamy niestety w cenie ciast ani owoców. Owoce to nawet dobrze ale nie wiem co z ciastami, nie wiem gdzie załatwić. Jednak mamy deser a więc ciasta zawsze mniej można zamówić (a jeszcze też tort jednak).
W cenie mamy dekoracje - trochę ich tylko naprowadzę na nasze kolory
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:22   #46
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Ta Monika też robi bardzo ładne zdjęcia
Możecie obie oferty sobie porównać i wybrać w ten sposób Wiadomo, że może wam zależeć na jakiś rzeczach i tylko jeden z fotografów będzie akurat to miał (np. ilość zdjęć, albumy czy inne dodatkowe rzeczy).

Ufff, doszliśmy dziś do ładu z restauracją i noclegami - bierzemy Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn. Wszystko będzie na miejscu, cena jest znośna. Dałoby się gdzieś taniej ale byłoby więcej kombinacji z transportem gości itd. Nie mamy niestety w cenie ciast ani owoców. Owoce to nawet dobrze ale nie wiem co z ciastami, nie wiem gdzie załatwić. Jednak mamy deser a więc ciasta zawsze mniej można zamówić (a jeszcze też tort jednak).
W cenie mamy dekoracje - trochę ich tylko naprowadzę na nasze kolory
Właśnie Monika i Michał mają baaardzo podobne oferty, wesele do 0:30, sesja innego dnia, około 400-500 zdjęć, Monika ma dodatkowo 50 zdjęć wydrukowanych.
A jaka masz cenę u Michała jak macie takie krótsze przyjęcie/obiad?

Super ze udało się z ośrodkiem dogadać myślę że na forum trójmiasto.pl napewno są jakieś polecane cukiernie z ciastem i tortem, ja też nie mam ich w cenie wiec musze się rozejrzeć za tym, ale to jeszcze sporo czasu
A ile za nocleg i talerzyk sobie liczy ten ośrodek? Oczywiście o ile mogę spytać
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:10   #47
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Właśnie Monika i Michał mają baaardzo podobne oferty, wesele do 0:30, sesja innego dnia, około 400-500 zdjęć, Monika ma dodatkowo 50 zdjęć wydrukowanych.
A jaka masz cenę u Michała jak macie takie krótsze przyjęcie/obiad?

Super ze udało się z ośrodkiem dogadać myślę że na forum trójmiasto.pl napewno są jakieś polecane cukiernie z ciastem i tortem, ja też nie mam ich w cenie wiec musze się rozejrzeć za tym, ale to jeszcze sporo czasu
A ile za nocleg i talerzyk sobie liczy ten ośrodek? Oczywiście o ile mogę spytać
My płacimy 1500zł u Michała. Mamy min. 200 zdjęć i sesję po przyjęciu czyli w sumie nocną. Ale część zdjęć wykonamy chyba w trakcje przyjęcia. Ośrodek jest w Sobieszewie więc miejsce fajne


Tort bierzemy z Pracowni na Rogu Wojskiego (chyba dobrze napisałam) a ciasta właśnie nie wiem skąd ale to się zobaczy
Za nocleg jest 275zł - 2 osoby, pokój ekonomiczny - śniadanie i obiadokolacja w cenie (spróbujemy się pozbyć obiadokolacji bo nie widzimy w ten sensu).
A za menu to zależy jaka opcja - my bierzemy za 135zł (droższą). Jest niestety 10zł korkowego od osoby więc wychodzi 145zł.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:29   #48
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Tez sie zastanawiam nad tortem z Rogu Wojskiego, piekne sa A jesli chodzi o ciasta to najchetniej wzielabym u Sowy, tort w sumie tez. Jak dla mnie, sa najlepsze w smaku.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:22   #49
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Tez sie zastanawiam nad tortem z Rogu Wojskiego, piekne sa A jesli chodzi o ciasta to najchetniej wzielabym u Sowy, tort w sumie tez. Jak dla mnie, sa najlepsze w smaku.
U M. na wszelkie rodzinne imprezy brane były ciasta i torty z Sowy ale przestali. Zepsuli się strasznie, wiele ciast i tortów już nie jest tak dobrych i my na pewno stamtąd nie bierzemy Poza tym ceny są zabójcze no a jak mówię - wg nas jakość mocno spadła.
Torty z Rogu są podobno bardzo pyszne. No i tańsze niż u Sowy
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 18:51   #50
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Oj to mnie zmartwilas. A jaka cukiernie polecasz jesli chodzi o same ciasta?
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:04   #51
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Oj to mnie zmartwilas. A jaka cukiernie polecasz jesli chodzi o same ciasta?
Jeszcze nie wiemy, nie szukaliśmy. Wiesz, w Sowie to rzecz gustu oczywiście - może dla Was będą ok, znaczy nie dostrzeżecie różnicy. Nie wszystkie ciasta są zmienione ale jednak niektóre tak a cena wcale się nie zmieniła tylko dalej wysoka.








Ehhh, nie wiemy co robić. Ten ośrodek ma dziwną zasadę, że nocleg ma w cenie obiadokolację (IIIdaniową). A po co nam takie coś? Goście się zwiną i pojadą. Pani napisała, że nie można zrezygnować:/ A w innych terminie to opcja dodatkowa za którą się płaci 35zł a więc to dużo. Zniechęciłam się już takim czymś.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:40   #52
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Widzialam jak sie denerwowalas w watku PM'16.. Faktycznie bardzo niefajne z ich strony, ze nie moga sie w zaden sposob dostosowac do Was tylko sztywno trzymaja swoich ustalen. A raczej naciagaja.. Idiotyzm.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:37   #53
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Widzialam jak sie denerwowalas w watku PM'16.. Faktycznie bardzo niefajne z ich strony, ze nie moga sie w zaden sposob dostosowac do Was tylko sztywno trzymaja swoich ustalen. A raczej naciagaja.. Idiotyzm.
Właśnie mam wrażenie, że próbują nas naciągnąć. Pytając czy obiadokolacja jest koniecznym kosztem, dopisałam, że nasi goście z tego nie skorzystają. Trochę głupio komuś wciskać coś, co mu się nie przyda. Pracowałam w hotelu i wiem, że do klienta dopasowywaliśmy się zawsze, choćby nie wiem co. Trudno. Musimy pomyśleć co dalej zrobić.
Chcę dopytać o powód czegoś takiego - może mają jakiś dobry powód na to, że obiadokolacja jest konieczna.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:01   #54
sloneczna457
Raczkowanie
 
Avatar sloneczna457
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 425
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Oj to mnie zmartwilas. A jaka cukiernie polecasz jesli chodzi o same ciasta?
Dziewczyny, ja mogę polecić ciasta z cukierni Jarzębińscy z Kościerzyny. Z tego co wiem, mają w Gdańsku kilka punktów, także proponuję spróbować można też u nich zamówić torciki do degustacji. Niestety nie pamiętam, ile to kosztuje, ale na pewno wszystko jest albo na stronie, albo można spytać w cukierni.

Wybaczcie, że tak wbiłam ni z tego, ni z owego, ale pomyślałam że może się Wam przyda
__________________
26.09.2015
sloneczna457 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 16:38   #55
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Ehhh, nie wiemy co robić. Ten ośrodek ma dziwną zasadę, że nocleg ma w cenie obiadokolację (IIIdaniową). A po co nam takie coś? Goście się zwiną i pojadą. Pani napisała, że nie można zrezygnować:/ A w innych terminie to opcja dodatkowa za którą się płaci 35zł a więc to dużo. Zniechęciłam się już takim czymś.
Eh bardzo niefajnie :/ tym bardziej że pamiętam że z Kalinówką też miałaś niezle przeboje z właścicielką i też niezbyt ugodowa była
A jakieś inne hotele jeszcze bierzecie pod uwagę? Z takich miejsc które robią przyjęcia weselne a nie wesela to kojarze jeszcze Hotel Otomin, może akurat Ci się spodoba i nie będą robić problemów?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:04   #56
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Eh bardzo niefajnie :/ tym bardziej że pamiętam że z Kalinówką też miałaś niezle przeboje z właścicielką i też niezbyt ugodowa była
A jakieś inne hotele jeszcze bierzecie pod uwagę? Z takich miejsc które robią przyjęcia weselne a nie wesela to kojarze jeszcze Hotel Otomin, może akurat Ci się spodoba i nie będą robić problemów?
Jeszcze wyszło, że obiadokolacja byłaby w dzień przyjazdu czyli w piątek, czyli w dzień ślubu Normalnie powaliło mnie to. Tym bardziej wiem, że goście nie mieliby jak z tego skorzystać.
Hoteli staramy się w ogóle nie brać pod uwagę - pisałam do dwóch czy trzech i choć cena przyjęcia bywała w miarę ok (np. 150-170zł ale bywały też 240zł za osobę - tak, za przyjęcie na 5-6h) to ceny noclegów nie schodziły raczej poniżej 400zł. A to dla nas stanowczo za dużo.
Braliśmy pod uwagę Kozi Gród ale tam znowu pojawiają się koszty noclegu.
Załamaliśmy się bo przez takie ceny noclegów budżet rośnie nam do takich kwot, że wesele ludzie za to robią na setkę osób.
Chcieliśmy jakieś kwatery prywatne ale w wakacje, na jedną noc, to nie ma w ogóle opcji bo to się im nie opłaca (dzwoniłam i słyszałam to samo).
M. już mówił aby nie zapewniać noclegów. Ale mi po prostu byłoby głupio. Ściągamy ludzi 200km w jedną stronę na kilka godzin i jeszcze mają sobie nocleg załatwiać (musieliby brać hotel za 400zł bo inaczej nie dostaną noclegu bo jak pisałam wyżej - nie ma gdzie)? Koszty samego dojazdu już są duże, do tego przygotowanie się jakieś, wiadomo też, że prezent no i teraz jeszcze nocleg? Sama bym nie pojechała na taką imprezę bo nie miałabym na wydanie tysiaka od tak sobie albo i więcej. A znam moją rodzinę - nie śpi na pieniądzach. Mam 20 osób - przez takie coś nie wiem czy wszyscy by dojechali.




Nie wiem, na razie sobie to olaliśmy. Załatwiamy inne rzeczy, związane typowo ze ślubem
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:42   #57
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Jeszcze wyszło, że obiadokolacja byłaby w dzień przyjazdu czyli w piątek, czyli w dzień ślubu Normalnie powaliło mnie to. Tym bardziej wiem, że goście nie mieliby jak z tego skorzystać.
Hoteli staramy się w ogóle nie brać pod uwagę - pisałam do dwóch czy trzech i choć cena przyjęcia bywała w miarę ok (np. 150-170zł ale bywały też 240zł za osobę - tak, za przyjęcie na 5-6h) to ceny noclegów nie schodziły raczej poniżej 400zł. A to dla nas stanowczo za dużo.
Braliśmy pod uwagę Kozi Gród ale tam znowu pojawiają się koszty noclegu.
Załamaliśmy się bo przez takie ceny noclegów budżet rośnie nam do takich kwot, że wesele ludzie za to robią na setkę osób.
Chcieliśmy jakieś kwatery prywatne ale w wakacje, na jedną noc, to nie ma w ogóle opcji bo to się im nie opłaca (dzwoniłam i słyszałam to samo).
M. już mówił aby nie zapewniać noclegów. Ale mi po prostu byłoby głupio. Ściągamy ludzi 200km w jedną stronę na kilka godzin i jeszcze mają sobie nocleg załatwiać (musieliby brać hotel za 400zł bo inaczej nie dostaną noclegu bo jak pisałam wyżej - nie ma gdzie)? Koszty samego dojazdu już są duże, do tego przygotowanie się jakieś, wiadomo też, że prezent no i teraz jeszcze nocleg? Sama bym nie pojechała na taką imprezę bo nie miałabym na wydanie tysiaka od tak sobie albo i więcej. A znam moją rodzinę - nie śpi na pieniądzach. Mam 20 osób - przez takie coś nie wiem czy wszyscy by dojechali.




Nie wiem, na razie sobie to olaliśmy. Załatwiamy inne rzeczy, związane typowo ze ślubem
Ehh, z tą obiadokolacja to naprawdę ich powaliło :/
Co do Otomina to na stronie mają informacje ze nocleg dla gości weselnych chyba 60-70 zł za osobę, już nie pamiętam dokładnie, może warto zadzwonić i spytać o ile Wam się sala podoba a mają też ofertę przyjęć poweselnych a nie typowych wesel, wiec może tak drogo by nie wyszło

My też zastanawialiśmy się co tu robić z tymi noclegami ale myślę tak jak Ty - sprowadzam gości ze swojej strony około 300-400 km, a część z zagranicy, to nocleg im zapewnie. Na szczęście mamy takich gości około 30, a nasza sala ma noclegi wiec problemu z tym nie powinno być


Polecicie jakiegoś Dj-a bądź zespół? Może bawilyscie się na jakimś weselu i zespół/DJ Wam w pamięć zapadl?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:52   #58
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Sprawdzę Dziękuje Widzisz, tak się do tych Hoteli zniechęciłam cenami, że już nawet nie wchodziłam w żadne oferty
Napiszę do nich i zobaczymy O noclegach przy takich przyjęciach nie ma mowy ale widzę, że normalnie mają nawet trochę niższą cenę niż w tym ośrodku. Napisali, że cena pokój zależna jest od ilości osób. Można więc chyba liczyć na jakąś zniżkę
A sala bardzo ładna Menu też świetne i w naszym przedziale cenowym jest to co by nam odpowiadało Sprawdzę jeszcze tam
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:57   #59
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Sprawdzę Dziękuje Widzisz, tak się do tych Hoteli zniechęciłam cenami, że już nawet nie wchodziłam w żadne oferty
Napiszę do nich i zobaczymy O noclegach przy takich przyjęciach nie ma mowy ale widzę, że normalnie mają nawet trochę niższą cenę niż w tym ośrodku. Napisali, że cena pokój zależna jest od ilości osób. Można więc chyba liczyć na jakąś zniżkę
A sala bardzo ładna Menu też świetne i w naszym przedziale cenowym jest to co by nam odpowiadało Sprawdzę jeszcze tam
To super ze Ci się podoba
Daj znać czy się zdecydowaliśmy no i czy termin jeszcze był wolny
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:01   #60
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Odnosnie DJ-a: musialam posilkowac sie opiniami w Internecie, glownie sprawdzalam trojmiasto.pl, konta na fb, ewentualnie ksiegi gosci na stronach, ale z ich prawdziwoscia roznie bywa

Podpowiem, ktorzy wypadli dobrze w moim rankingu
dj Marcin M
dj Piotr
dj Crazy
dj Adam Zawicki (2os)
Prawdziwy Wodzirej (2os)
dj Music
dj Robert

tylko 3 z nich mialo wolny moj termin, i zdecydowalam sie na dj Musica.
Moze komus ulatwi to poszukiwania.

Jesli chodzi o kwestie noclegu, to mu tez musimy zalatwic dla czesci gosci (przyjezdni ok 400km). Nasze wesele bedzie w sali okolicznosciowej, nie maja zadnych pokojow nawet, ale okazalo sie restauracja obok bedzie dobudowywac czesc hotelowa i mozliwe, ze akurat do sierpnia juz te pokoje beda oddane do uzytku, oby sie udalo.
W Hotelu Otomin bylismy rowniez (rozwazalam robienie wesela tam), interesowala nasz mneijsza sala "bankietowa", ale cena tak czy siak wysoka (195zl za I opcje menu z jedzeniem na stole), sala raczej srednia (komuna). Owszem, ladny widok na jezioro ale ostatecznie wybralismy co innego.
W Otominie ogladalismy tez restauracje Tabun, tam tez sa noclegi, ale maja b.wysoka cene (210zl), do tego trzeba doliczyc korkowe 15zl od osoby pelnoletniej! i ta cena to i tak przy imprezie na MIN.70 os. Jesli jest mniej osob, to trzeba doplacic 2000zl.
Bylismy tez w Karczmie Swojak w Otominie, super miesjce, bardzo nam sie podobalo, cena w miare ok, ale na nasze wesele to po prostu za duzy obiekt.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 20:37:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.