Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 18:46   #1
Aggggggggggga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15

Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi


Witam Panie Doktorze! Chciałabym poddać się operacji powiększenia piersi i w związku z tym mam kilka pytań do Pana. Mam nadzieję, że Pan rozwieje moje wątpliwości.
Kiedyś czytałam jakiś artykuł z Panem i było tam napisane, że taka operacja kosztuje od 7tys do 12tys zł. z czego wynika ta różnica, czy z jakości sylikonu, czy te za 7 tys. są gorsze i niebezpieczne??? Czy długo się czeka na taką operację? I ile wizyt przed należy odbyć?? Jest to dla mnie ważne, bo do Poznania mam ok. 200 km, a w związku z tym, że pracuję muszę wziąć urlop, którego nie mam za wiele. I jeszcze jedno pytanie jak długo po operacji należy pozostać w domu i czy można dostać w Pana klinice dyskretne zwolnienie lekarskie na ten okres czasu? Bo jak już wcześniej napisałam nie mam tak dużo urlopu. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
Aggggggggggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 01:33   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Witam Panią,

Koszt zabiegu z zastosowaniem implantów firmy Mentor okrągłych teksturowanych z żelem silikonowym - 7500 złotych, przy zastosowaniu implantów anatomicznych tej samej firmy - 10500 złotych (w tekście artykułu są nieścisłości, nie tylko co do cen, nie przedstawiono mi go do autoryzacji).
Czas oczekiwania na zabieg od 2 do 5 tygodni.
Przed zabiegiem odbywamy 1 konsultację: poznanie pani oczekiwań, przedstawienie szczegółów zabiegu, badanie, przymierzanie i określenie rodzaju i wielkości implantów.
Po zabiegu warto zarezerwować sobuie minimum 2 tygodnie wolnego.
może pani otrzymać zwolnienie lekarskie, zawiera pieczątkę ze specjalizacją i rodzajem działalności, kod rozpoznania, nie zawiera rodzaju zabiegu.

Pozdrawiam

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 19:04   #3
Aggggggggggga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Bardzo dziękuję Panie Doktorze za odpowiedź Mam jeszcze jedno pytanie czym różnią się wkładki silikonowe okrągłe teksturowe z żelem silikonowym od implantów anatomicznych jeżeli obie mają dożywotnią gwarancję i obie są bezpieczne to dlaczego między nimi jest taka duża różnica cenowa????? Pozdrawiam
Aggggggggggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:15   #4
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Jak tak dalej pójdzie to Pan Doktor naprawdę podniesie cenę (

Laski poczytajcie sobie najpierw trochę na forum http://www.kamilo.net/forum/index.php i http://users.nethit.pl/forum/forum/cialo
o wysokiej jakości usułg Pana Doktora Skupina i o efektach jego pracy a nie pytajcie czy niska cena wynika z jakiejś "gorszej jakości sylikonu"!!! Lekarze którzy kasują po 12 tys też stosują implanty firmy Mentor! A poza tym 7,5 tys.to też nie jest mało (dla niektórych)...chociaż jest rozsądna jak na taką operację
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:50   #5
Viktori-a
Przyczajenie
 
Avatar Viktori-a
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

A ja rozumiem obawy nie ktorych dziewczyn odnosnie ceny bo zdrowia nie da sie kupic i np mnie jest obojetne czy zapłace 7.000 czy 15.000 licza sie efekty.My Polacy mamy taka "mentalnosc" ze jesli cos jest tanie robimy sie podejrzliwi prawa rynku jest popyt jest podaz logiczne.Więc jesli cos jest dobre cena rosnie nie mozna miec wszystkiego,Byłam na 5 konsultacjach i cena była ostatnia rzecza o ktora sie pytałam dla mnie liczyła sie tzw: konsultacja,podejscie lekarza,kompetencje,facho wosc,etc.Teraz wybieram sie na konsultacje do dr Skupina moze w koncu on mnie przekona bo chce miec fajne bimbałki zrobione fachowa reką

nie chce skonczyc jak Bakuła.
Viktori-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 10:15   #6
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Doskonale rozumiem takie podejście że zdrowie i zadowolenie z efektów jest ważniejsze niż kasa ale chodzi mi o konkretny przypadek Pana Doktora Skupina, gdyż na forach których linki podałam wyżej jest mnóstwo postów od dziewczyn które były operowane przez Pana Doktora i są baaaardzo zadowolone! nawet podwójnie albo potrójnie bo spodobało im się podjeście Pana Doktora do pacjętek, fachowość, efekt którego oczekiwały a przy tym wszystkim własnie przystępna cena! Wiem że nasz kraj jest taki porypany że musi coś być bardzo drogie żeby było dobre a just mnóstwo przykłądów że cena nie zawsze pokrywa się z jakością (np. w kosmetyce - wiele tańszych kremów jest lepszych niż te od droższych producentów), ale później dochodzi do tego że jakiś lekarz daje cene za op powiększania piersi 12 tys i dziewczyny lecą do niego bo cena jest nie budzi podejrzeń ale nie robią wcześniej rozeznania jak z jakością usług :/ a potem to skłania lekarza który jest dobrym specjalistą i oferuje te same usługi w rozsądnych cenach do ich podniesienia żeby być bardziej wiarygodnym... bez sensu.. to smutne...
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:06   #7
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Popieram .Na podanych stronach widać zadowolenie pacjentek z dzialalnosci dr.Skupina. Proponuje ucieszyć się ,ze taki fachowiec ma przystępną cenę ! Zajrzyjcie tez do archiwum , gdzie dr. juz wiele razy wyjaśniał cene , zabiegi oraz roznego rodzaju watpliwosci.
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 20:58   #8
bebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Dziewczyny! Zanim wrzucicie taką rewelację na forum to się zastanówcie! A przede wszystkim-najpierw trzeba zrobić rozeznanie, a potem sobie co nieco w główce poukładać i wyciągnąć wnioski.. A jak widzę te dyskusje o cenach (niby podejrzanie niskich) u dr Skupina-to mi słabo.. To cudownie, że dla niektórych nie ma różnicy, czy ubędzie im 7 czy 15 tys. pln! Naprawdę wspaniale! Ale... ech.. brak mi słów.. Niektórzy są naprawdę bezmyślni..
bebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 12:42   #9
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Przyłączam się do opinii dziewczyn. Polecam poczytać opinie klientek Pana Doktora. Praktycznie same pozytywne, czego niestety nie można powiedzieć o innych chirurgach, którzy kasują po 12.000,- i niestety czasami efekty operacji są tragiczne. Gdybym miała się zdecydować na operację plactyczną na 100% oddałabym się w ręce dr. Skupina (choć do Poznania mam kawałek drogi). Mam tylko nadzieję że ceny jednak pozostaną bez zmian bo tych 12.000,- mój budżet by nie wytrzymał
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:57   #10
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Orka obwaiam sie ze Pan Doktor juz podjął decyzję że podonis cene Ta kwestia jest opisana w moim wątku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53008

Mam jednak nadzieje że jak dużo dziewczyn będzie pisać że się wybiera do Pana Doktora na zabieg powiekszania, bez zastrzeżeń do ceny (która moim zdaniem wcale nie jest niska, tyko przystępna jak na tego typu operacje) to do podniesienia cen nie dojdzie

Pozdrawiam
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 18:14   #11
Aggggggggggga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Dziewczyny źle mnie zrozumiałyście! Mnie nie chodzi o to, że ceny proponowane przez Pana Doktora Skipina są za niskie po prostu chciałam zapytać, czym różnią się te w wspomniane przez niego implanty za 7500 od tych za 10500???bo zrozumiałam że stosuje on oba rodzaje tylko jedne są okrągłe teksturowane z żelem silikonowym - 7500 złotych, a drugie implanty anatomiczne tej samej firmy (Mentor)- 10500 złotych. Absolutnie nie podważam kompetencji Pana Doktora, wręcz przeciwnie sądzę, że jest doskonałym specjalistą i już składam kasę na zabieg u Niego!!

Mam jeszcze jedno pytanie, które bardzo mnie nurtuję czy te implany mogę nosić do końca życia bez potrzeby ich wymiany???jedni mówią że tak że jest na nie dożywotnia gwarancja, a drudzy że trzeba wymienieć je co ileś tam lat11Jak to w końcu jest??/bo nie stać mnie żeby wydawać np. co 5 lat po 7 tys ??? bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam
Aggggggggggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 22:15   #12
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Witam Panią,

Obecnie stosowane implanty o najwyższej jakości nie wymagają wymiany w określonym czasie po zabiegu. Im nowszy implat tym jego trwałość jest większa. Statystycznie mozna je mieć kilkanascie lat - obserwacje te dotycza implantów starszych.
Kilka informacji znajdzie Pani tutaj:
http://www.padtech.pl/index.php?opti...d=13&Itemid=37
http://www.padtech.pl/index.php?opti...d=20&Itemid=44
http://www.padtech.pl/index.php?opti...d=10&Itemid=34

Pozdrawiam

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:45   #13
Aggggggggggga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Witam Panie Doktorze. Mam jeszcze pytanie do Pana i bardzo proszę o odpowiedz. Chciałabym zrobić operację powiększenia piersi przez cięcie wokół brodawki czytałam, że musą one mieć średnicy 4 cm moje te warunki spełniają, ale słuszałam że to cięcie może spowodować problemy z karmieniem, czy to prawda??jeżeli jeszcze nie mam dzieci, ale w przyszłości chciałabym mieć to nie mogę zastosować tego ciecia??? i czy implant mogę umieścić pod mięśnie czy lepiej dla młodych dziewczyn pod gruczołem??? podrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź
Aggggggggggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 21:24   #14
Aggggggggggga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

i jeszcze pytanko czy stosuje Pan operacje przez umieszczenie implantu pod mięśniem większym?? boje się umieszczenia implantu pod mięśniem, a obawiam sie ze mam za małe piesi zeby umieścić implant pod gruczołem(słyszałam że mogą byc widoczne jego ścianki). Bardzo proszę o informację , bo zamierzam sie do Pana wybrać na konsultacj epod koniec sierpnia(oczywiście wczesniej to z Panem ustalę) i chciałąbym juz mieć sprecyzowane myśli. Pozdawiam
Aggggggggggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 00:54   #15
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aggggggggggga
Witam Panie Doktorze. Mam jeszcze pytanie do Pana i bardzo proszę o odpowiedz. Chciałabym zrobić operację powiększenia piersi przez cięcie wokół brodawki czytałam, że musą one mieć średnicy 4 cm moje te warunki spełniają, ale słuszałam że to cięcie może spowodować problemy z karmieniem, czy to prawda??jeżeli jeszcze nie mam dzieci, ale w przyszłości chciałabym mieć to nie mogę zastosować tego ciecia??? i czy implant mogę umieścić pod mięśnie czy lepiej dla młodych dziewczyn pod gruczołem??? podrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź
Umieszczenie implantu z tego cięcia może zwiększyc prawdopodobieństwo wystapienia w okresie karmienia torbieli mlecznych , które mogą przeobrazić się w ropnie. Nie jest to jednak jednoznaczne.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 00:56   #16
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aggggggggggga
i jeszcze pytanko czy stosuje Pan operacje przez umieszczenie implantu pod mięśniem większym?? boje się umieszczenia implantu pod mięśniem, a obawiam sie ze mam za małe piesi zeby umieścić implant pod gruczołem(słyszałam że mogą byc widoczne jego ścianki). Bardzo proszę o informację , bo zamierzam sie do Pana wybrać na konsultacj epod koniec sierpnia(oczywiście wczesniej to z Panem ustalę) i chciałąbym juz mieć sprecyzowane myśli. Pozdawiam
Przy małych piersiach aby zmniejszyc ryzyko wystąpienia widocznych zarysów implantów powinno sie umieszczać implanty pod mięśniem piersiowym wiekszym.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 00:15   #17
Karolinka_wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Czy moge prosic o kontakt na moj email ?

chcialabym umowic sie na konsultacje w sprawie powiekszenia biustu
Karolinka_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 00:16   #18
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Konsultacje odbywają się w:
- środy, od godz. 17 – Ars Medic - konsultacje, Poznań, ul. Podgórna 4, rejestracja tel.: (061) 852 81 08
- czwartki, od godz. 17 – Klinika Grunwaldzka – Poznań, ul. Grunwaldzka 324, rejestracja tel.: (061) 867 99 01
Ars Medica – Klinika, ul. Leszczyńska 73, Poznań – konsultacje umawiane indywidualnie tel. 0 600 229688 lub e-mail: info@skupin.pl
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 20:45   #19
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

konsultacje sa platne ?
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 18:42   #20
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Tak, 80 złotych.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:38   #21
aniabart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

czy moge prosic o podanie mi szczegolowych informacji na temat Pana zabiegu? -jesli takowa istnieje to poprosze o strone internetowa kliniki,pozdrawiam (aniabart@interia.eu)
aniabart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:49   #22
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Mam pytanie do Pana Doktora!!!
Niedługo czeka mnie operacja powiększenia piersi, ale ciagle "biję"sie z myslami jakie protezy wybrac???mam 24 lata bardzo mały prawie bark biustu i zero obwisłosci!!!Nie wiem czy protezy anatomiczne beda dobre???zawsze chciałam mieć pełne piersi a nie wiem czy uzyskam taki efekt po wszczepieniu anatomicznych?słyszałam równiez(jestem po konsultacji)ze moga sie przesuwac?jakie sa zalety a jakie wady protez okragłych i anatomicznych?mam 7dni na podjecie decyzji!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:17   #23
madzik001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
operacja powiększenia piersi - pieniądze

Witam wszystkich.

mam pytanie. marze o powiększeniu piersi - ja ich praktycznie nie mam... miseczka a nie jest nimi wypełnina - popadam w kompleksy. czasem mi sie wszystkiego odechciewa... mam 24 lata i od 2, 5 roku mezczyzne ktoremu nie pozwalam ich dotykac, czuje sie fatalnie ale co poradzic moge skoro nie stac mnie na operacje?
pomozcie...
madzik001@wp.pl
madzik001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:34   #24
Tunia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Pytanie do Pana Doktora - powiększenie piersi

Witam Panie Doktorze!! Z wypowiedzu dziewczyn wnioskuje,że jest pan jednym z najlepszych o ile nie najlepszym "pwiększaczem biuscików". Dlatego zwracm sie do pana z listą pytań.
Ile kosztuje taki zabieg u pana? Jaki jest czas oczekiwania od pierwszej konsultacji do zabiegu?
Jaki jest koszt 1 konsultacji i zabiegu oraz czy to jest całkowity koszt zabiegu czy może dochodzą jkieś dodatkowe koszty? Dziękuję z góry za odpowiedz
Tunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.