little black dress:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 18:25   #31
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie kochana figura ekstra
Albo w wersji bez paska, albo z czarno-szarym paskiem, i do tego np. peep-toes. i byłoby cud miód malinka Tutaj raczej żadne z tych butów co przedstawiłaś mi nie pasują, ostatecznie do brązowych t-barów

Co do legginsów -pasują mi tutaj i wcale nie jest za krótka! jesteś zgrabna, i wszytsko jest w jak najlepszym porządku!
Poza tym, przed przeróbką niekorzystna była, teraz wszystko ładnie pięknie
witam misshuffy bardzo Ci dziękuję kochana! już mnie tu wszyscy tak pojechali z tą sukienką, że się zaczęłam zastanawiac, czy w ogóle nadaje się do noszenia i czy dobrze zrobiłam ze ją przerabiałam itp. ale dzięki Twojemu komentarzowi od razu zrobiło mi się weselej i podniosłas mnie na duchuslicznie dziękuje! zatem sukienkę zamierzam nosic tylko muszę sobie kupić ładne czarne peep toe(przydadzą się napewno) Jesczze raz dzięki pozdr
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:00   #32
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: little black dress:)

Mnie się podobasz w takiej długości. Nie wiem jak Tobie, ale mnie się bardzo podoba czarna sukienka a do tego cieliste buty z odkrytymi palcami. W wersji jesienno -clubowo -pubowej widziałabym Ciebie w krytych czarnych rajtkach (pończochy pewnie byłyby widoczne spod sukienki) i do tego lakierowane czarne pantofelki na wyyyysoookim obcasie z lekko zaokrąglonymi czubkami lub oxfordy na szpilce* plus długi sznur białych pereł

Inna opcja to oryginalny kolor i fason buta, który będzie stanowił główny akcent kolorystyczny

* coś w tym stylu: http://theshoegoddess.com/wp-content...95-barneys.jpg
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:10   #33
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Mnie się podobasz w takiej długości. Nie wiem jak Tobie, ale mnie się bardzo podoba czarna sukienka a do tego cieliste buty z odkrytymi palcami. W wersji jesienno -clubowo -pubowej widziałabym Ciebie w krytych czarnych rajtkach (pończochy pewnie byłyby widoczne spod sukienki) i do tego lakierowane czarne pantofelki na wyyyysoookim obcasie z lekko zaokrąglonymi czubkami lub oxfordy na szpilce* plus długi sznur białych pereł

Inna opcja to oryginalny kolor i fason buta, który będzie stanowił główny akcent kolorystyczny

* coś w tym stylu: http://theshoegoddess.com/wp-content...95-barneys.jpg
sliczniee dziękuję!!!
co do cielistych butów do czarnej sukienki.. hmm srednio mi sie podoba ale wszsytko zalezy od tego jakie te buty mają fason Co do wersji jezienno clubowej to fajnie z tymi rajstopami ciemnymi wygląda ta sukienka(juz probowalam) i do tego buty czarne lakierki(takie w starym stylu), ktore są na jedym z tych zdjec. Dzięki za pomyslnapewno wyprobuje i pokaze
pozdrawiam serdecznie
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:18   #34
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
sliczniee dziękuję!!!
co do cielistych butów do czarnej sukienki.. hmm srednio mi sie podoba ale wszsytko zalezy od tego jakie te buty mają fason Co do wersji jezienno clubowej to fajnie z tymi rajstopami ciemnymi wygląda ta sukienka(juz probowalam) i do tego buty czarne lakierki(takie w starym stylu), ktore są na jedym z tych zdjec. Dzięki za pomyslnapewno wyprobuje i pokaze
pozdrawiam serdecznie
Otóż to. Pamiętam, że ten wariant widziałam w Fashion Tv przy okazji prezentowania kolekcji jakiegoś znanego projektanta, ale niestety nie pamiętam kto to był. Sądziłam, że to Elie Saab, ale nie mogę jakoś wygooglować. Pamiętam, że bardzo mnie urzekło to połączenie (czarna krótka sukienka, czarna mała torebeczka/kopertówka i jasno cieliste pantofelki na szpilce ).
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.

Edit: Aha, bo zapomniałam dodać. Sukienka traci z paskiem. Mnie się podoba bez żadnego przepasywania się w talii.

Edytowane przez danaida
Czas edycji: 2009-08-16 o 20:29
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:11   #35
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Otóż to. Pamiętam, że ten wariant widziałam w Fashion Tv przy okazji prezentowania kolekcji jakiegoś znanego projektanta, ale niestety nie pamiętam kto to był. Sądziłam, że to Elie Saab, ale nie mogę jakoś wygooglować. Pamiętam, że bardzo mnie urzekło to połączenie (czarna krótka sukienka, czarna mała torebeczka/kopertówka i jasno cieliste pantofelki na szpilce ).
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.

Edit: Aha, bo zapomniałam dodać. Sukienka traci z paskiem. Mnie się podoba bez żadnego przepasywania się w talii.
jeszcze raz dzięki a ,moglabys wkleic jakies linki do tych kremowych butow ktore Ci się tak podobaly ? albo podobnych bo nie moge sobie wyobrazic;/

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Dziewczyny, do Was też mam prośbę- bardzo proszę o wklejenie jakis linkow do bucikow, ktore by pasowały do tej sukienki.. wiem ze na obcasie i czarne chce, wie ze mają być peep toe ale jakos zadne mi się nie podobaja;/ Czarną kopertówkę już mam(zamszowa z lakierowaną lamówką), brakuje mi tylko butów. Z drugiej strony w butach z odkrytym palcem juz raczej długo nie pochodzę.. więc moze lepiej eleganckie botki? Jak juz znajdę buty to pokażę całą stylizację;]
p.s. wybieram się do deihmanna niedlugo, wiec moze cos z tego sklepu?
Liczę na Wasze rady, pozdrawaim
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-08-18 o 17:10
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:50   #36
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

up
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-08-19 o 08:29
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:28   #37
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

zlituje sie ktos?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 08:34   #38
lilyblack
Zadomowienie
 
Avatar lilyblack
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tam gdzie mieszka mój głos.
Wiadomości: 1 739
Dot.: little black dress:)

To może ja postaram się pomóc

Zacznijmy od tego, że sukieneczka nie za bardzo mi się podoba niestety. Widziałabym ją raczej w wersji na cienkie ramiączka i innym dekoltem, raczej w serek.

Jakie dodatki ? Wydaję mi się, ze długie korale perły w odcieniu ecri, do tego buciki również jasne.

Torebkę też proponowałabym jakąś w jasnym odcieniu, żeby przełamać tą czerń, ale to tylko moje skromne zdanie.
__________________
lilyblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:15   #39
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

dziękuję lilyblack
tylko ze ja jakos nie lubie pereł;/ chyba ze na rękę jako bransoleta. Na szyi kojarzą mi się z babciami itp a co do jasnych butów.. niestety nie posiadm, kopertówki albo innej jasnej torebki tez nie mam;/
kupilam wczoraj fajna kopertowke w SH ale czarną, mi sie podoba z tą sukienką ale jak zaloze jeszcze czarne buty to faktycznie sama czern.. hmm moze jakis wisior dlugi w intensywnym kolorze albo korale ? albo tylko kolczyki i bransoleta.. hmm sama nie wiem..;/
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:17   #40
lilyblack
Zadomowienie
 
Avatar lilyblack
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tam gdzie mieszka mój głos.
Wiadomości: 1 739
Dot.: little black dress:)

Mi się wydaje, że długie perły na szyi do tej sukienki wyglądałaby bardzo ładnie i elegancko
__________________
lilyblack jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.