Zmiana stylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 17:19   #1
MagGonagal
Raczkowanie
 
Avatar MagGonagal
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 261

Zmiana stylu


Z kumpelą stwierdziłyśmy, że czas zmienić coś w sobie Koniec ubierania się w Croppie, Housie itd o.O Koniec bluzek z new yorkera w każdym kolorze.
Bardzo podobają nam się ciuchy z Zary na które rzadko nas stać ^^ I chciałam Was sie spytac kochane wizażanki czy istnieją sklepy z tańszymi odpowiednikami ? Chodzi mi o styl kobiecy, ale nie aż tak bardzo elegancki, jestesmy uczennicami LO a nie chcemy wygladac jak nasze nauczycielki..
Mi do głowy przychodzi Orsay i Reserved tylko..
Liczę na Waszą pomoc !

A i jeszcze... Jak przekonać rodziców do butów na obcasach? Bardzo chciałabym w końcu kupić sobie jakieś botki, ale moja mama mowi ze przeciez ja nie umiem chodzic na tackich a ja mowie no to sie naucze I mi nie chce kupic :P
__________________
"Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym. "
MagGonagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:46   #2
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Zmiana stylu

To kup sobie sama Ja tam swoją drogą nie wiem, czy liceum to najlepszy czas na obcasy. Teraz jest mnóstwo ślicznych balerinek, gwarantuję Ci, że są wygodniejsze od najstabilniejszych obcasów.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:15   #3
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Zmiana stylu

możesz zacząć od niskich 3-4 cm obcasów takie są nawet zdrowsze niż zupełnie płaskie buty typu balerinki. z resztą nikt od urodzenia nie umie chodzić na obcasach i jak nie umie to się nauczy więc nie wiem co to za maminy argument tylko z wysokością też nie przesadzaj żeby nie wyglądać jak lolitka jakaś
a w zarze czy mango możesz się nieźle obkupić na przecenach jeśli w sezonie jest dla Ciebie za drogo. do głowy przychodzą mi jeszcze takie sklepy jak KappAhl, Tatuum, Mohito, no i nieśmiertelny H&M
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:20   #4
marianka339
Przyczajenie
 
Avatar marianka339
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
GG do marianka339
Dot.: Zmiana stylu

każdy kiedyś miał pierwsze buty na obcasach a co do sklepów przejdź do h&m i sama poszukaj nie wszystkie firmowe sklepy sa dobre
marianka339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:43   #5
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Zmiana stylu

też jestem w wieku licealnym, w sumie najwygodniej mi w baletkach śmigać. bardzo je lubię- mam 2 pary które uwielbiam, skórzane czarne i czerwone z satyny. bardziej polecilabym Ci wlaśnie takie. Nie dość że ladnie i zgrabnie wyglądają na nodze to są meega wygodne. Obcasy mam tylko w formie kozaków na jesień i chlodniejsze dni

Co do sklepów, to wg mnie warto zaoszczędzić na 1 rzecz porządniej zrobioną niż na kilka szmatek.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:57   #6
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Zmiana stylu

takie poważniejsze ciuchy zdarzają się też w sklepach typu new yorker, trzeba tylko trochę poszperać. co do obcasów zacznij od niskich 5-6cm stabilnych i najlepiej jak znajdziesz coś na platformie. ja właśnie tak zaczęłam - mam jedne 5-6cm, drugie 10 na platformie i teraz ez problemu śmigam (: jedno czego nie polecam, a już na pewno nie na Wasz wiek to szpilek, za to balerinek osobiście nie znosze i nigdy nie nazwałabym ich wygodnymi, ale to już kwestia gustu raczej (;

co do sklepów możesz popatrzeć też w Mohito - rozpiętość cenowa dość duża, więc raczej łatwo coś znaleć [chć nie nazwałabym bluzki za 59zł taniej, ale niestety teraz w każdym sklepie to norma].

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

sunny belle, pod warunkiem, że nie mówisz o sieciówkach to się zgodze. niestety w takich sklepach ciężko trafić na ciuch dobrej jakości bez względu [!] na cenę.
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:03   #7
IloveShopping
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Zmiana stylu

Również uważam że w zarze są fajne ciuchy ale ostatnio przeginają z cenami:/ Ja jako licealistka polecam h&m i kappahl W h&m ceny są przystępne dla młodzieży, natomiast w kappahl mają często różne obniżki. Ewentualnie możesz zajrzeć też do C&A czasem możesz znaleźć tam fajne rzeczy i dodatki za rozsądną cenę.
IloveShopping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 19:05   #8
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zmiana stylu

h&m polecam ciuszki w różnych cenach, bardzo często w stylu niezobowiązującej elegancji
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:53   #9
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Zmiana stylu

Wg mnie do Zary podobne sklepy dla was w waszym wieku to np. Stradivarius,Bershka,Pull &Bear.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:01   #10
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Zmiana stylu

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wg mnie do Zary podobne sklepy dla was w waszym wieku to np. Stradivarius,Bershka,Pull &Bear.
mi się wydaje że autorce wątku chodziło o bardziej kobiecy i stonowany "powazniejszy" niż młodzieżowy styl. co prawda można i takie rzeczy znaleźć w bershce i stradi ale większość to kolorowe młodzieżowe ciuszki jak w housie czy croppie. a w pull&bear to już w ogóle. poza tym jakość tych rzeczy też pozostawia niestety wiele do życzenia, choć fakt- są tanie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:35   #11
MagGonagal
Raczkowanie
 
Avatar MagGonagal
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 261
Dot.: Zmiana stylu

dziekuje Wam wszystkim, pomogłyscie mi,

a gdzie można kupić takie buty na platformach czy niskich obcasach, najlepiej w Poznaniu? Dzisiaj chodziłam po centrum, ale albo płaskie zupełnie , albo obcas 9cm .. o.O
__________________
"Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym. "
MagGonagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 20:38   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zmiana stylu

W razie finansowych problemów zawsze można się zainteresować chodzeniem po second handach, dziewczyny tam często potrafię wyszperać śliczne rzeczy, również nowe, markowe.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:48   #13
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Zmiana stylu

aaa no SH to oczywiście

co do butów - ja mam na obcasie tylko cztery pary, wszystkie cztery są z Deichmanna. tak na niego kiedyś psioczyłam, a teraz sobie chwalę nie wiem jak w Poznaniu, ale kupowałam na początku roku brązowe oxfordy tam [moje pierwsze właśnie ok 5-6cm], cud miód, nieziemsko wygodne [; i zdziwiłam się, bo niby na wiosnę rozmiary się niemalże pokończyły, a niedawno widziałam kilka nowych par tego modelu, może u Ciebie też coś takiego będzie. poza tym co do niskiego obcasa - mam jaszcze takie: http://i1.fmix.pl/fmi1723/efceee57002821594a7d398c
niestety nie wiem czy są wygodne, bo miałam je na sobie tylko raz i mnie obtarły, ale mnie wszystkie buty na początku w jakimś miejscu muszą obetrzeć do krwi, żeby potem stać się mega wygodnymi, więc może.. <:
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:49   #14
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zmiana stylu

A ja polecam allegro
Nie mozna niestety ciuszkow "pomacac" czy przymierzyc, ale czasami trafiają sie prawdziwe perełki za bardzo niską cene, równiez ciuszki z Zary
Co do butów to jestem za tym żeby sie nauczyc najpierw na 3-4 obcasiku - nie koniecznie szpilce. Są ładne balerinki na małych obcasikach, żadnych drasycznych 12cm
Aaa no i zapomniałabym o naszym wizazowym targowisku, mozesz swoje ciuszki wymienic na inne.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 21:13   #15
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Zmiana stylu

Nawet w Croppie mozna znalezc "kobiece" ciuchy .. Roznego typu sweterki itd. W housie chyba nie za bardzo .. chociaz nie wiem bo rzadko tam kupuję
W H&M są ladne ciuchy, chociaz czasami mają ceny zbyt wysokie jak do jakości ubrań W Zarze są ładne ciuchy, w reserved zawsze widzę ładne spódnice i marynarki ;] A buty na obcasie kup sobie sama , tylko najpierw nie szalej Koturny są fajne, lecz ja rzadko spotykam fajne koturny
Powodzenia *
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:10   #16
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Zmiana stylu

Hmm no to prawda,że w tych co wymieniłam są młodzieżowe ubrania,ale przecież one są w liceum,tak jak ja,na pewno znajdą coś takiego mniej podobnego do ubrań housa czy croppa.W pull&bear faktycznie jest dużo takich młodzieżowych,ale zawsze są przynajmniej jakieś tuniki,koszule czy zwykłe bluzeczki,sweterki.A jak to dla was zbyt młodzieżowe to polecam Stradivariusa,tam jest pełno fjnych kobiecych.

Mi się wydaje,że w housei są bardziej kobiece niż w croppie,ale co kto lubiw croppie w ogóle nie kupuje,a w housie czasmai jakąś bluzkę.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:51   #17
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Zmiana stylu

A ja polecam Orsay. To prawda, że niektóre ubrania mają drogie, ale rzeczy o w miarę prostych krojach i jednolite kolorystycznie są jak najbardziej do przyjęcia - swetry 70zł, bluzki 30-40zł, to chyba nie tak źle w porównaniu np. ze wspomnianym H&M, który wydaje mi się drogi (bluzki na krótki rękaw potrafią kosztować do 100zł ). No i przede wszystkim - elegancko i kobieco Można też przystąpić do klubu, zbierasz punkty które wymieniasz potem na bony. Jak często robi się tam zakupy to się naprawdę opłaca
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:24   #18
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Zmiana stylu

Panorama- królestwo butów w Poznaniu ;D
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:35   #19
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Zmiana stylu

polecam: h&m, stradivarius, p&b, bershka, reserved
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 18:28   #20
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Zmiana stylu

Przyznaję, w Panoramie jest mnóóóstwo butów, właściwie całe to centrum to same buty, tylko kilka sklepów z ciuchami jakby stanowiły dodatek do całej tej otoczki obuwia Jednak buty tam są podobne jedne do drugich. Wejdziesz do jednego sklepu, w drugim kawałek dalej są podobne, niemalże taki same no i błyszczące (mnóstwo jakiś świecidełek, zupełnie niepotrzebnych). Nie znalazłam tam nigdy nic do siebie.
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.