mam plan... Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 17:09   #1
Przezjednoel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2

mam plan... Pomocy!


Mam prawie 17 lat, i czuje bardzo silną potrzeba zmiany... nie jestem zbyt szcupła a na dodatek mój niski wzrost dodaje mi optycznie kilogramów
na codzień preferuję czerń ponieważ czuję się w niej bezpiecznie i mam nadzieje że wyglądam w niej szczuplej. nie mam zamiaru rezygnować z tego koloru ale trochę irytuje mnie to że wszyscy patrzą na mnie jak na "nawiedzoną". ponieważ słucham starej muzyki rockowej nie chciałabym do końca rezygnować z dotychczasowego imidżu
chciałabym osiągnąć wygląd Demi Lovato, jednej z gwiazdek disneya. ostatnio zainteresowały mnie młodzieżowe gazety plotkarskie które znalazłam u mojej kuzynki. znalazłam tam kilka zdjęć tej młodej piosenkarki i spodobało mi się to jak wyglada. nie chce wygladac tak jak ona ponieważ naśladowanie kooś uważam za idiotyczne. chciałabym poprostu rozpracowac jej styl i zaczerpnąć z niego pomysł na mój nowy wygląd, ale zarazem pozostać soba ta zmiana to nie pochopna decyzja poniewaz myslałam nad tym od kilku miesiecy.


W WIELKIM SKRÓCIE : prosze o pomoc w rozpracowaniu stylu Demi oraz o wszelkie rady zwiazane z dążeniem do takiego wyglądu.

Pozdrawiam. Izabela ;*

p.s. piszę to również w imieniu mojej kumpeli która chce wyglądać identycznie jak ta młoda gwiazda

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

chciałam jeszcze dodac że poprosiłam o pomoc ponieważ nie jestem zbyt dobrą obserwatorką, więc nie poradziłambym sobie sama.
Przezjednoel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:14   #2
LoveForever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: mam plan... Pomocy!

hm moze dodaj kilka swoich fotek to będzie nam łatwiej pomóc. doradzic co trzeba zmienić itd.
LoveForever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:51   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: mam plan... Pomocy!

obejrzałam jej fotki w internecie. Podabła mi się jej fryzurka- długie włosy z wycieniowaną grzywką, ale styl.. ona nie ma stylu. Raz ubrana jak emo, innym razem jak cindy crawford. Raz adidasy, innym razem obcasy. Raz kolorwo, a raz czarno. Podejrzewam, że ona nosi to, na co akurat ma ochotę.

Jeśli nie chcesz rezygnowac z czerni, to moze pojdziesz w innym kierunku? Zamiast nudnej bluzki i spodnicy, czy spodni i bluzki, mozna ubierac się warstwowo, szukac ciekawych ciuchów w lumpeksach i na targu. Spróbuj założyc kilka warstw- koszulke na ramiączkach, kamizelkę, omotac sie chustą, załozyc ciekawy naszyjnik, na ręce zarzucic rozpinaną wielką marynarkę, albo wielki sweter. jak góa jest obszern,a to dół musi byc bardziej przylegający. Zapomnij o glanach, wybieraj wsrod balerinek i butów z niewielkim obcasem. Nie wszystko musi byc modne, szykowne. Lepiej jest meic pomysł na siebie, niz odgapiac od innych. Pójdz do pasmenterii, kup guziki w róznych wielkościach i przyszyj do ulubionej bluzki. Moze wyszperasz tez jakies fajne aplikacje. Myśle, ze jestes oryginalną osobowoscią. Namawiam Cię, zebys została w tym kręgu, bo coraz mniej jest ciekawych ludzi. Badz kreatywna.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:12   #4
Przezjednoel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: mam plan... Pomocy!

Cytat:
Napisane przez LoveForever Pokaż wiadomość
hm moze dodaj kilka swoich fotek to będzie nam łatwiej pomóc. doradzic co trzeba zmienić itd.
jeśli chodzi o zdjęcia trzeba będzie poczekać kilka dni z przyczyn technicznych

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

mysi m bardzo dziękuję za rady... napewno je wykorzystam
a może udałoby się komuś podpowiedzieć jeszcze mojej koleżance która koniecznie chce się upodobnić do Demi.
jęczy mi tu nad uchem że chciałaby poznać jakieś fundamenty jej szafy.
chodzi o jakieś ciuchy których nie może zabraknąć w jej- jako wielkiej fanki młodej gwiazdy disneya- własnej szafie.

mam nadzieje że ktoś zrozumiał o co jej chodzi ;P

Iza&Ola
Przezjednoel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.