Walka z trądzikiem Pomocy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 18:53   #1
arosz88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Exclamation

Walka z trądzikiem Pomocy:(


Witam, jest dużo tematów związanych z trądzikiem każdy ma inny i każdemu pomaga coś innego. Na początku krótka historia.Trądzik męczy mnie już dość długo aktualnie mam 22lata a zaczął się w gimnazjum czyli gdzieś 9 lat temu. Chodziłem do rożnych dermatologów każdy cos innego mówił i przepisywał mam już dość tych lekarzy, brałem i używałem rożnych rzeczy ( żeli, maści, płynów, tabletki itp) aktualnie sprawa wygląda tak że mam trochę plam kilka syfów większe, mniejsze, guzki główne miejsca to broda, czoło, skroń, szyja. Kiedyś miałem na plecach, klatce piersiowej i ramionach ale juz długi czas nic nie wyskakuje zostały blizny po wyciskaniu. Aktualnie używam szare mydło do kąpieli i płyn który jest na receptę (antybiotyk robiony) staram sie nie jeść ostrych rzeczy również ograniczam słodycze, czasem skorzystam z solarium i sauny. I teraz pytanie do was co byście poradzili w mojej sytuacji gdyż to wszystko zaczyna mnie powoli przerastać.

Pozdrawiam i dziekuje z góry ;-)
arosz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:30   #2
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

Cytat:
Napisane przez arosz88 Pokaż wiadomość
Witam, jest dużo tematów związanych z trądzikiem każdy ma inny i każdemu pomaga coś innego. Na początku krótka historia.Trądzik męczy mnie już dość długo aktualnie mam 22lata a zaczął się w gimnazjum czyli gdzieś 9 lat temu. Chodziłem do rożnych dermatologów każdy cos innego mówił i przepisywał mam już dość tych lekarzy, brałem i używałem rożnych rzeczy ( żeli, maści, płynów, tabletki itp) aktualnie sprawa wygląda tak że mam trochę plam kilka syfów większe, mniejsze, guzki główne miejsca to broda, czoło, skroń, szyja. Kiedyś miałem na plecach, klatce piersiowej i ramionach ale juz długi czas nic nie wyskakuje zostały blizny po wyciskaniu. Aktualnie używam szare mydło do kąpieli i płyn który jest na receptę (antybiotyk robiony) staram sie nie jeść ostrych rzeczy również ograniczam słodycze, czasem skorzystam z solarium i sauny. I teraz pytanie do was co byście poradzili w mojej sytuacji gdyż to wszystko zaczyna mnie powoli przerastać.

Pozdrawiam i dziekuje z góry ;-)

ten problem chyba mial kazdy, no moze nie kazdy no ale ja mialam , tez uzywalam zeli i takich tam specyfikow roznych , i nie pomagaly az w koncu postawilam na mydlo siarkowe firmy barwa i do tego od czasu do czasu robilam sobie maseczki z zielonej glinki i pomogło obecnie nadal stosuje mydelko siarkowe teraz walcze z przebarwieniami i stosuje acne - derm <on oczyszcza skore wiec moze wywolac wysyp> wiadomo kazda cera jest inna i reaguje inaczej ,
moze poczytaj o tym mydle siarkowym , moze pomoze nie kosztuje zbyt duzo jakies 5zl
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 10:45   #3
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

Mi mydło siarkowe nie pomagało, ale za to też z barwy dobrze spisywał się żel do mycia twarzy. Niestety jak wszystko - do czasu aż się skóra przyzwyczaiła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:04   #4
orchidea222
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

Polecam do demakijażu, omijaąc okolicę oczu Isispharma Teen Derm Wodę micelarną, potem Krem Teen Derm K. dwa razy w tygodniu mycie twarzy żelem Teen derm, który ma fajne mikrogranulki. I raz w tygodniu Maseczka z tej samej serii.
orchidea222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:55   #5
weronikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 151
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

A próbowałaś mikrodermabrazję? Raz na parę miesięcy polecam zrobić taki zabieg, powinno pomóc...
weronikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:26   #6
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

Cytat:
Napisane przez arosz88 Pokaż wiadomość
Witam, jest dużo tematów związanych z trądzikiem każdy ma inny i każdemu pomaga coś innego. Na początku krótka historia.Trądzik męczy mnie już dość długo aktualnie mam 22lata a zaczął się w gimnazjum czyli gdzieś 9 lat temu. Chodziłem do rożnych dermatologów każdy cos innego mówił i przepisywał mam już dość tych lekarzy, brałem i używałem rożnych rzeczy ( żeli, maści, płynów, tabletki itp) aktualnie sprawa wygląda tak że mam trochę plam kilka syfów większe, mniejsze, guzki główne miejsca to broda, czoło, skroń, szyja. Kiedyś miałem na plecach, klatce piersiowej i ramionach ale juz długi czas nic nie wyskakuje zostały blizny po wyciskaniu. Aktualnie używam szare mydło do kąpieli i płyn który jest na receptę (antybiotyk robiony) staram sie nie jeść ostrych rzeczy również ograniczam słodycze, czasem skorzystam z solarium i sauny. I teraz pytanie do was co byście poradzili w mojej sytuacji gdyż to wszystko zaczyna mnie powoli przerastać.

Pozdrawiam i dziekuje z góry ;-)
Czyli kompletnie nie nawilżasz skóry
To duży błąd przy stosowaniu leków na trądzik o działaniu wysuszającym.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:41   #7
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

pamiętajmy o tym,że trądizk,a trądzik różowaty to 2 rózne sprawy!!!!!!! u mnie tez się nie poznano mam 11 lat to dziadostwo;/ zostały mi nieiwlekie blizny,rumien na policzkach,ozszerozne pory i niestety nadal mi cos wyskakuje mimo wizyt i kosmetyczek i stosowania róznego rodzaju kosmetyków( i tak na większość mam uczulenie) niestety z trądizkiem rózowatym to jak walka z wiatrakami,może dobrze by było jakbys sie dowiedział jakiego rodzaju trądzik masz? ja tez wiele lat nie nawilżałam,teraz dopiero na noc uzywam kremu tołpa rosacal i twarz przecieram physiogelem,dodam,ze mam tak przesuszona skóre,ze z tym nie moge sobie poradzić;/ krem metronidazol ponoc dobry jutro ide do lekarza po receptę,najgorzej jest tak jak lekarze sie nie znaja i źle doradzaja jak w moim przypadku
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 12:56   #8
wrrrrrrrxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z trądzikiem Pomocy:(

miałam okropne duże krosty ! ; o Stosowałam przez całe dwa miesiace dwóch żelów z Garniera " czysta skóra, żel krem oczyszczający ANTYBAKTERYJNY"( około 17) i "Pure Active" ( około 22 )na dzień krem Tormentiol ( około 8zł )a na noc płyn afronis ( około 10zł) ( po nałożeniu czuło się uczucie lekkiego pieczenia , ale to chwilowe ) i moge z czystym sumieniem powiedzieć że naprawde mi pomogło , pryszcze znikakały , cera stawała się gładsza, lecz zostały plamy . naprawde nie wydawałam mnóstwo kasy , a poprawa zauważalna . teraz słyszałam o pewnym specyfiku w którym pokładam ogromną nadzieje jeśli chodzi o te nieszczęsne plamy . nazywa się on SYNCHROLINE THIOSPOT INTENSIV jest to krem . cena - około 80 zł .
wrrrrrrrxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.