jaki preparat wyrownujacy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 16:28   #1
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey

jaki preparat wyrownujacy?


Kochane Wizazanki, mam do Was pytanko - czy znacie jakis dobry lakier wyrownujacy plytke paznokcia? Moje sa nie dosc, ze w poprzeczne bruzdy, to jeszcze maja prazki wzdluz i musze uzywac jakiegos specyfiku, bo kazdy zwykly lakier robi smugi bez takiego podkladu. Dzisiaj "zmeczylam" preparat Rival de Loop, ale byl mocno taki sobie, wiec moze znacie cos dobrego? Jeszcze cos - wolalabym, zeby nie kosztowal wiecej niz 30 zl, bo ze wzgledu na czeste uzycie nie chcialabym szybko zbankrutowac Z gory Wam dziekuje i pozdrawiam
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:52   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Zainwestuj w Orly. To profesjonalny preparat, do nabycia w hurtowni kosmetyczneJ, w cenie ok 52 zł. Ale absolutnie warto
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 23:17   #3
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Ja bym poleciła Nail Tek Formuła Foundation II - nie tylko wyrównuje, ale i odżywia, Rigde filler'y firmy Star Nails. Można kupić w sieci lub w salonie kosmetycznym.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:23   #4
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
Kochane Wizazanki, mam do Was pytanko - czy znacie jakis dobry lakier wyrownujacy plytke paznokcia? Moje sa nie dosc, ze w poprzeczne bruzdy, to jeszcze maja prazki wzdluz i musze uzywac jakiegos specyfiku, bo kazdy zwykly lakier robi smugi bez takiego podkladu. Dzisiaj "zmeczylam" preparat Rival de Loop, ale byl mocno taki sobie, wiec moze znacie cos dobrego? Jeszcze cos - wolalabym, zeby nie kosztowal wiecej niz 30 zl, bo ze wzgledu na czeste uzycie nie chcialabym szybko zbankrutowac Z gory Wam dziekuje i pozdrawiam
Polcam Nail Tek Foundation II, slicznie wyrownuje plytke i wzmacnia przyczepnosc lakieru na allegro cena ok 30-40zl, ale pojemnosc 15 ml, starcza nadlugo
poza tym dobry jest tez Bourjois, ok 30zl
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:15   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Ridgefiller Orly. Formuła zawierająca talk wyrównuje powierzchnię płytki paznokciowej i przedłuża trwałość nałożonego na podkład lakieru cena 34 złote.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 18:12   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Cytat:
Napisane przez Eenax
Ridgefiller Orly. Formuła zawierająca talk wyrównuje powierzchnię płytki paznokciowej i przedłuża trwałość nałożonego na podkład lakieru cena 34 złote.
Eanax, a jakie preparaty Orly mozesz jeszcze polecic? wiem, ze mozna je dostac w hurtowniach i sa dobrej jakosci (czytalam o nich na www.makeupalley.com).
tam jest zdaje sie taki wysuszacz lakieru, ktory laczy wszystkie warstwy lakieru, zapomnialam nazwy, wiesz cos o nim? paznokcie mam zdrowe, szukam raczej lakieru nawierzchniowego, taki ktory daje naprawde ladny polysk (ale inny od Mega Shine SH, ten ma za gruba konsystencje).
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:31   #7
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

a ja mam pytanko, czy takie bruzdy i paski itp da sie jakos zlikwidować inaczej? moze one sa objawem jakiejś choroby? alez jestem zielona w temacie paznokci
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 08:48   #8
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Demetria:
Paznokcie są odbiciem naszego stanu zdrowia. Poprzeczne pofalowanie moze byc zwiazane z czasowymi brakami w organizmie niektórych składników. Czesto takie bruzdy powstają po chorobach lub w okresach jedzenia i głodówek. Jednak nie u wszystkich.
Jak sie pozbyć? Hmm ja bym o ile paznokcie nie są bardzo delikatne lekko wyrównała je z góry pilnikiem-polerką o gradacji 300-360 ale to bardzo delikatnie tak by tylko nieznacznie usunąc najwieksze nierówności a nastepnie polerka i stosowanie preparatów wyrównujących pod lakiery.
Wyrównac bym wyrównała w okresach nie czestrzych niz raz na około 3 miesiące. polerka mozna sobie wygłądzac lecz nie czesciej niz 2 razy w miesiącu i do tego bardzo delikatnie.
A co polecam jeszcze? napewno preparaty typu silica i skrzypowita dla poprawienia kondycji paznokci, jedzenie duzej ilosci galaretek i wcieranie w skórki witaminy A+E (w aptekach w kapsyłkach jest olejek szpileczką robimy dziureczke w kapzułce i po małej kropelce na paznokcie i skórki wystarcza 1 kapsułka na 5 paluszków i ten olejek delikatnie wcieramy).

Chomiczka:
Ogólnie firme orly moge polecic w całosci naprawdę ma super preparaty.
Z tych testowanych przezemnie:
Bonder- podkładowy preparat na lepsza przyczepność lakieru. Trzyma lakier jak magnes, któras z moich kolezanek okkresliła go jako klej do lakieru bo naprawdę powoduje wieksza przyczepność lakierów do paznokci.
Cutiqe- preparat do usówania skórek jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek miałam.
Nail Defence- odzywka bardzo dobra do paznokci rozdwajających sie bo tak jakby skleja z sobą warstwy paznokcia i przy okazji ładnie paznokcie wzmacnia i uelestycznia
Glosser - moj faworyt. Preparat nawierzchniowy pieknie nabłyszczający dosłownie powłoka jak szklana a na dodatek zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami i scieraniem
In a snap - lekko nabłyszcza ale jest to głownie wysuszacz który szybciutko wysusza jednoczesnie zapobiega odpryskom lakieru i w przypadku kolorów białych i bielopodobnych zapobiega zazólcaniu ich.

Dobre są jeszcze SpaRitual ale są drozsze nie 30 ale 40 złotych (tak około)
laquier lack - baza podkładowa powodująca zwiekszona przycepność klakieru
multi tasker - podkład i nawierchniowy preparat w jednym chroni lakier przed odpryskami utwardza go i nadaje piękny połysk.
impecable - nawierzchniowy utwardzacz dający duzy polysk i zabezpieczający lakier
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 13:13   #9
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Question Dot.: jaki preparat wyrownujacy?

Dziewczyny, a czy mogłybyście polecić jakiś preparat podkładowy, wygładzający płytkę paznokcia, ale dostępny w drogeriach, a nie tylko w hurtowniach kosmetycznych?

Chodziłoby mi raczej o produkty lepszych firm np. Sally Hansen.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.