Poznańskie Śluby :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 17:40   #1
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn

Poznańskie Śluby :D


Zapraszamy wszystkich, ktorzy chca pobrac sie w pieknym Poznaniu

Piszcie gdzie chcecie sie pobrac, gdzie urzadzicie wesele, jaka kapele bedziecie mieli i wszysrko wszystko czym chcecie sie tylko podzielic z innymi w pocie przygotowan do tego najwazniejszego dnia tey


Czekamy na was!
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:38   #2
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Masz racje w pocie czoła załatwia sie tyle formalnosci, tyle organizacji i szalenstw wokół tego a to jest 1 dzien ktory szybko minie -miejmy nadzieje miło My na wrzesien 2007 mamy juz zaklepana sale w Koszutach i kamerzyste teraz jestesmy w trakcie załatwiania orkiestry pozdrawiam
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:06   #3
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
witam witam

my jestesmy jeszcze w proszku, jutro jedziemy ogladac dworek w Mechlinie i Restauracje w Kórniku to sa na razie nasi faworyci...
W Kosciele powiedzieli zeby przyjsc w styczniu bo prowadza rezerwacje tylko do grudnia.

Teraz szukamy kapeli bo z tym bedzie najwiekszy problem... obdzwonilam juz chyba z 30 i tego moze z 10 ma wolny termin... ZACZYNAM PANIKOWAC!!!!!!!!!!!!

Jestem w kontakcie z jednym zespolem... ale nie jestem przekonana,,, takze jak mozecie cos polecic to blagamy o pomoc! bo bedzie z nami marnie po wakacjach.

Reszte bedziemy zalatwiac chyba po powrocie, bo nie mamy juz czasu... za tydizen wylot ;/

Ku przestrodze wszytkim narzeczonym,

ostatnio jak rezerwowalismy sale w Marzymiecie k. Kórnika przezylismy okropna historie. Pani ktora zrobila nam rezerwacje okazala sie kelnerka, ktora nie byla upowazniona do robienia rezerwacji a wlascicielka nic nie wiedziala i miala juz inna rezerwacje na nasz termin. Cale szczecie, ze tamta para sie nie zdecydowala wiec wszytko dobrze sie skonczylo. Ale pomyslcie gdyby zakonczenie bylo inne...

Niech to bedize przestroga dla wsztystkich!!!!!!!!!! Zawsze ale zawsze rozmawiajcie tylko z szefami, nawet jak pytacie o kolor obrusow!!!!!!!!!!!!!

feralny osrodek to www.marzymieta.com.pl

pozdrawiamy

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-26 o 16:31 Powód: post pod postem
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 16:20   #4
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Witam wszystkie pyreczki
Ja za wiele pewnie już się nie poudzielam,bo slub 1 lipca
-ślub w katedrze
-orkiestra super-jak chcesz dariagn to służę kontaktem
-wesele w "młyńskim kole"
-fotograf namierzony w kilku miejscach,więc musiał być on
-kamerzysta namierzony przypadkiem,podczas oglądania płytki z orkiestrą
-suknia szyje się w Kaliszu
-garnitur z cybiny
-butki kupione w panoramie za śmieszne pieniądze
-zaproszenia sami robiliśmy-dzięki temu mamy drukarkę
-obrączki robione na zamówienie u świetnego jubilera
-kwiatkami zajmuje się znajoma florystka i nasz gość
-autko załatwia teść
-fryzura u znajomego fryzjera
-makijaż sama robię
.....o czymś zapomniałam?

jak macie jakieś pytania to piszcie

załatwiamy to wszystko w pół roku,więc macie jeszcze dużo czasu najważniejsze to zaklepanie i zgranie wszystkich terminów( oraz spisanie wstępnych umów i wpłacenie zaliczek)z : knajpą,kamerzystą,kościoł em i fotografem a reszta po kolei
powodzenia!
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 07:52   #5
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
Dot.: Poznańskie Sluby :D

annLee
witamy w naszym "watku"

mam nadzieje, ze nawet juz po slubie zajrzysz tutaj i opiszesz wszystko dokladnie, czekamy z niecierpliwoscia na twoja relacje ze slubu i wesela i oczywiscie najlepsze zyczenia i wszystkiego dobrego, niech sie spelni wszystko czego pragniesz i duzo duzo milosci nie tylko w tym pieknym dniu, ale kazdego dnia razem i niech radosc nigdy cie nie opuszcza

Bardzo chetnie skorzystam z twoich rad co do orkiestry i nie tylko. Jesli masz jakies ciekawe namiary na kamerzyste, fotografa i salon slubny, pracownie krawiecka itp. to bede wdzieczna za kazda podpowiedz. Ja jestem spod Warszawy, moj narzeczony jest z Poznania ale bardzo zakochalam sie w tym miescie, dlatego mam nadzieje ze juz po wakacjach sie tu przeprowadze ( Bartek juz do mnie mowi "moja pyrka" - nawet dostalam podusie poznanska pyrka)
Jak na razie wogole sie nie orientuje w poznanskim rynku slubnym, nie mam pojecia gdzie czego szukac, zadnych kontaktow, przetartych sciezek ... zero... wszystko od poczatku trzeba szukac. Dlatego szukam pomocy na tym forum

Ehh... mlysnkie kolo, tez bralismy pod uwage to miejsce, ale skontaktowali sie z nami pare dni za pozno jak juz zdecydowalismy sie na Marzymiete k. Kórnika (polecona przez maruuuda ) tez jest pieknie, ale nie tak jak nad Malta...


Wszytkie pyrki gora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! bo pyrki to najlepsze panny mlode hihihihihihi
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:54   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Sluby :D

A my nie mamy orkiestry, ale didżejów. Jakiś tam Waldek i Jacek, czy coś. Są ponoć dobrzy, ale piekielnie drodzy. Musieliśmy zapłacić 1700
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:57   #7
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Zespol ktory mamy na oku kosztuje 3200 z dojazdem... najpierw chcielismy inny z warszawy to krzykneli nam 4000 + 1000 za transport i cos tam jeszcze...
3000 to duzo do tego zespol jest rockowy i tak sie zastanawiamy czy warto wydac tyle kasy... graja rewelacyjnie ale nie wiem czy to dobry pomysl na wesele, chociaz u nas wiekszosc gosci to mlodzi ludzie,
co o tym sadzicie, czy wy byscie sie odwazyly na cos takiego czy raczej trzymacie sie "konwencji" weselnych?

osobiscie nie podobaja mi sie zespoly typowo weselne a raczej poziom ich muzyki, ale wiem ze przy takich klimatach ludzie lepiej sie bawia, i wtedy juz sama nie wiem , ale jak puiszczam sobie demo tego zespolu to sie doslownie rozplywam, sa rewelacyjni, mimo ze graja rocka to piosenki sa rytmiczne i zaaranzowane bardzo tanecznie...

doradzcie cos moje drogie bo sie gryze z tym od tygodni...
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 14:47   #8
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznańskie Sluby :D

dariagn-pomogę we wszystkim,ale nie wiem czy do wesela zdążę cokolwiek.zespół mamy świetny 4 facetów grających na żywca i tylko to przy czym ludzie się bawią-dostosowują się rewelacyjnie.dam Ci namiary tak szybko jak się da,ale muszę dorwać mego TŻ a z tym ostatnio trudno no ale ślub w sobotę ,więc spokojnie-wyślę Ci namiary na świetnego foto i kamerzysty,który jest dosyć tani a wydaje mi się,że całkiem dobrze filmuje-ale to u nas też debiut,więc cokolwiek więcej mogę powiedzieć jak będę miała płytkę w ręce.
Chyba,że już teraz chcesz wszystkich poodwiedzać i pooglądać prace,to się sprężę
I niczym się nie stresuj-pomogę we wszystkim
Mnie też dużo osób pomogło a byłam zielona w temacie,że aż wstyd
A kiedy masz ślub?
Za rok?
Jeśli tak to mnóóóóóóstwo czasu naprawdę
Spokojnie zdążysz
A ja Ci pomogę.
Pozdrawiam
Aaaaa i Taverney też ciągnij za język,bo dużo wie
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 12:02   #9
ginga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Witam pyrowe Panny Młode. Gratuluję Wam wszystkim! My upatrzyliśmy sobie z moim Lubym póki co datę 28.07.07 i nie wiem, czy już pora ruszyć się do kościoła, czy nie. Chcemy wziać ślub w innej parafii niż nasza (należymy do tej samej), bo ta nasza jest straszna, taka osiedlowa komunistyczna, zepsułaby klimat ślubu. Marzyło mi się wziąć ślub na garbarach pw. św. Franciszka, ale tam nie chcą "obcym" dawać ślubów

annLee pisałaś, że bierzesz ślub w katedrze, to Twoja parafia, czy nie? No i ile ta wyjątkowa przyjemność kosztuje (oczywiście co łaska)? Nie więcej niż normalnie?

Wiecie co z tymi parafiami?? Niby teoretycznie można gdzie się chce brać ślub, a tu kicha :/

Pyrki rządzą
ginga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:31   #10
Hanetka
Raczkowanie
 
Avatar Hanetka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: Poznańskie Sluby :D

annLee mam do Ciebie nie dyskretne pytanko-ile kosztuje wesele w młyńskim kole od pary? bardzo mi się ten lokal podoba-jest taki swojski i ciepły,ale obawiam się że chyba ceny sa kosmiczne i nie bedzie mnie stać na takie "szaleństwo".
Hanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 23:14   #11
Maadzia_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Hej dziewczyny!

Ja i moj narzeczony też bierzemy ślub w Poznaniu, w lipcu 2007. Na razie mamy zarezerwowaną tylko salę (w hotelu Jaśmin w Owińskach). Tak naprawde zaczynam sie tym wszystkim troche stresowac, bo wiem, ze juz czas zeby zalatwic fotografa, kamerzystę i orkiestre, a nie moge sie na nic zdecydowac :-( Jesli macie jakies namiary i mozecie cos polecic to bylabym dozgonnie wdzieczna

Pozdrawiam Was cieplutko.
Maadzia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 09:27   #12
moika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: Poznańskie Sluby :D

hey Dziewczyny!

Czytam i czytam Was, ale jakoś nie złożyło sie by do tej pory cosik napisać... aż przyszły kłopoty ....

Dziewczyny, ratujecie !

Mam 19 sierpnia 2006 ślub, właściwie większość jest już przygotowane,ale jeszcze brakuje pary rzeczy.

Tydzień temu przeprowadziłam sie z 3miasta do Poznania, wcześniej byłam tu tylko kilka razy - rozmowa kwalifikacyjna itp. - czyli trasę dworzec - praca mam opanowaną,ale poza tym to marnie....

Ale do rzeczy, poszukuję sklepów z bielizną. Musze kupić bieliznę pod kieckę ślubną i nie wiem za bardzo gdzie mam sie ruszyć. To co sama "zwiedziłam" to Wasz (teraz i mój ) piękny Stary Browar i centrum M1 ... i nic....NIC nie ma ciekawego.... jak są to w kolorze ecri, albo mają różowe kwiatuszki, albo nieodpinane ramiączka.

Ja potrzebuję białego,staniczka, z odpinanymi ramączkami! Pomóżcie. Domyślam, się że są jakies sklepy z bielizną, tylko nie wiem gdzie ona mogą być ....

Nie ma za dużo czasu, by chodzić i szukać... Rozumiecie - nowa praca, przeprowadzka jeszcze w trakcie ... trzeba sie wykazac itp....

Byłabym Wam wdzieczna za wszystkie namiary

Informacyjnie :
- kieckę mam sincerity 3079, białą,
- buty Arte di Roma, kryte palce i pięty, "wolne boki",
- na głowę biały welon, długi, mgiełka,
- kwiatki brudny róż + kremowy -> róże i najpewniej eustomy,
- gajerek dla mojego Miśka też jest - ciemny, właściwie czarny w czekoladowe prążki,
- butki dla Pana Młodego równiez są, i spinki i koszula i fular (albo musznik, bo nie wiem czym to sie rożni) równiez mamy,
- sala - na Mazurach, gdzie będzie wesele, Gospoda w stylu wiejsko -sielskim ,
- wystroj sali i kościoła- sama przygotowuje, jestem na etapie "projektów"
- ksiegi dla rodziców i gości - także w przygotowaniu, tylko wydrukować i oprawić....
- multimedialne zawiadomienie dla dalszych znajomych i dalszej rodzinki - także - wlaście już niewiele zostało do poprawienia,
- fotograf - jest, od dawna już,
- makijaz i fryzura próbna - były - fryzura ładnie wyszło, makijaż niestety nietrwał - musze zdalnie poszukać innej specjalistki z dej dziedziny
- formalności, ksiadz, USC - załatwione....

Chyba wszystko.
Gdybyście miały pytanka - odnośnie ptrzygotowań - chętnie odpowiem

pozdrawiam Was ciepło i życzę wiele przyjemności z przygotowań przedślubnych,

Monika

PS Kiecuszka moja będzie do sprzedania po 19 sierpnia. Wkleję fotki, jak tylko sie naucze, póki co moge na maila wyslać, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
moika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 08:49   #13
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Witam dziewczyny, mój termin zbliża się szybciej niż przypuszczałam;
- ślub 23 wrzesień - w katedrze
-wesele w atrium w puszczykowie
-suknię cosmobella odbieram na początku września
- garnitur TŻ w kolorze stalowym
-orkiestra młoda rockowa, fotograf i kamerzysta z pomysłami
-dekoracja- mo kolega plastyk
-bukiet ze storczyków, strojenie auta- zaprzyjaźniona kwiaciarnia
-nie mamy ukończonych nauk, musimy podopinać wszelkie szczegóły, pracy sporo, nie mam na razie żadnych doświadczeń z makijażystami, fryzjerami
-tort pralinowy od sowy
a diabeł tkwi w szczegółach
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:55   #14
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Halo
czy ktoś z was zna parę, która organizowała
ślub w hotelu Atrium w Puszczykowie
lub w Gościńcu Sucholeskim w Suchym Lesie?
ślub planujemy na przyszły rok,ale już musimy rozglądać się za salą.
Czego szukamy? Coś fajnego z klasą,z dobrym jedzeniem i w okolicy Poznania (maks. 20 km) a może coś fajnego znacie? jesli tak piszcie proszę na forum.
no i aby cenowo nie było źle...
W Gościncu jest super ale maja cene wysoką ...
A my w sumie planujemy dość skromny ślub- po kościele, przyjazd do lokalu,
szampan,obiado-kolacja, słodkie, DJ a potem szwedzki stół i impreza maks. do 2.00
co o tym myślicie? nie chcemy robić wystawnego wesela- nie stać nas na to po 1 a po 2 nie mozemy -mamy chorego tatę w rodzinie.
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 22:54   #15
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez ginga
Witam pyrowe Panny Młode. Gratuluję Wam wszystkim! My upatrzyliśmy sobie z moim Lubym póki co datę 28.07.07 i nie wiem, czy już pora ruszyć się do kościoła, czy nie. Chcemy wziać ślub w innej parafii niż nasza (należymy do tej samej), bo ta nasza jest straszna, taka osiedlowa komunistyczna, zepsułaby klimat ślubu. Marzyło mi się wziąć ślub na garbarach pw. św. Franciszka, ale tam nie chcą "obcym" dawać ślubów

annLee pisałaś, że bierzesz ślub w katedrze, to Twoja parafia, czy nie? No i ile ta wyjątkowa przyjemność kosztuje (oczywiście co łaska)? Nie więcej niż normalnie?

Wiecie co z tymi parafiami?? Niby teoretycznie można gdzie się chce brać ślub, a tu kicha :/

Pyrki rządzą
Nie była to ani moja parafia ani TŻ
100zł za zaklepanie terminu
300zł za ślub
200zł organista

Ksiądz z początku miły bardzo nas zdenerwował przed ślubem chodziło o wpłacenie kasy przed ślubem-my chcieliśmy po...ale mniejsza z tym.Oczywiście płaci się co łaska,ale większość z tego co wiem płaci min.300.My własnie tyle dalismy,choć mielismy swojego księdza...i jemu dalismy też 300
Weżcie tylko pod uwagę,że biorąc ślub w innej parafii jest więcej załatwiania.W swojej tak czy siak płacicie za zapowiedzi i licencję(chyba,że macie księdza "z powołania" to nic nie weżmie,ale...takich jest mało )
a katedra sobie kasuje tak czy siak.
więc wasz wybór

Cytat:
Napisane przez Hanetka
annLee mam do Ciebie nie dyskretne pytanko-ile kosztuje wesele w młyńskim kole od pary? bardzo mi się ten lokal podoba-jest taki swojski i ciepły,ale obawiam się że chyba ceny sa kosmiczne i nie bedzie mnie stać na takie "szaleństwo".
hmmm...w młyńskim płaci się za ilość porcji.Spotkajcie się z panią-ona zrobi Wam wstępny kosztorys i sami zdecydujcie.Wszystko zależy ile jedzenia i picia(z alkoholem włącznie ) chcecie.Nam się podobało,bo wszystko oni załatwiali-tort,ciasta,alkohol,wystr ój,owoce...zresztą innej opcji nie ma,ale to nam się akurat podobało.
średnio-ze wszystkim-od 180 wzwyż za os. z tym,że dzieci do lat 7 gratis orkiestra,kamerzysta,foto graf i inni usługowcy gratis..no i apartament dla nowożeńców z wielką okrągłą wanną na środku i ze śniadankiem
My bylismy zadowoleni,wszystko super wyszło,obsługa chodziła jak trza,żadnych uchybień nie zarejestrowalismy...

Co do bielizny to polecam
- różowy pasaż na św.Marcinie-tam na końcu alejki na rogu
-dąbrowskiego(jeżyce)-niedaleko mostu teatralnego,po stronie teatru
-amazonka na deptaku-tam kupowałam-super babki o biustach wiedzą wszystko i dopasują idealnie

jak mi się coś przypomni to napiszę

przepraszam,że tak póżno odpowiadam,ale wcześniej jakoś nie zauważyłam,jakby nie odpowiadała to piszcie na PW

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-16 o 20:59 Powód: post pod postem
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:28   #16
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka
Halo
czy ktoś z was zna parę, która organizowała wesele w atrium
Znam jedną parę, która brała tam slub, ale to było dosyć dawno.
Ja zdecydowałam się na atrium, gdyż bardzo podoba mi się wnętrze,
jest eleganckie i pomysłowe . Tu jest link, troszkę widać jak to wygląda;

http://www.atriumhotel.com.pl/pol/gallery.html

Wszystko ustala się z kierowniczką, mają trzy opcje cenowe do wyboru, można dodatkowo zamówić jakąś atrakcję w postaci pieczonej szynki, owoce i ciasta są we własnym zakresie, -podobnie jak napoje(prócz wody , harbaty i kawy, które są wydawane bez limitu).
Trzeba o wszystkim rozmawiać, by później nie było nieporozumień.


Jak już będę po to zdam relację
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:38   #17
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

na poczatku sierpnia jedziemy popatrzec inna pare
jak to bedzie wygladac tam,
stonke ogladalam i fajne wnetrze jest tylko ze w goscincu jest
bardziej elegancko- tylko suma wyzsza
jakies 180 zł/os. bez tortu,napojów,alkoholu,or iestry itd
to duzo-podobno mozna sie dogadac do ceny ale to i tak duzo.
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:59   #18
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Poznańskie Śluby :D

Fuszerko, niestety w Poznaniu ceny są od 140 zł, a to co niektóre restauracje proponują jest wręcz skandaliczne, nawet jak jest wysoka cena to okazuje się, że masz mały wybór mięs, warzyw, przystawek, skromne porcje, tak np. jest w Batorym- przy Czechosłowackiej, jedzenia bardzo mało, podawane na talerzach, a cena wysoka

Jeżeli chcesz taniej, to wiem że jest taki hotel Podróżnik, za poznaniem, mają podobno smaczne jedzonko i cena jest koło 100 zł, podobnie jest w restauracji Na Skarpie koło Rogalina, tam za 100-120 zł jedzenia jest bardzo dużo i bardzo dobre jedzonko, można zobaczyć, gdyż organizują dancingi

W Suchym Lesie nie byłam, cena jednak wysoka, nie uwzględniając słodyczy, napojów, alkoholi

Fuszerko, jeszcze jedno miejsce Hotel Jaśmin w Owińskach (za czerwonakiem), miałam tam mieć wesele, ale zgapiłam się z rezerwacją.

http://www.hotel-jasmin.pl/

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-13 o 11:00 Powód: post pod postem
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:26   #19
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Ligio,a kojarzysz moze jaką ma cenę Hotel Jaśmin w Owińskach?
niestety na skrpie nie ma swojej str internetowej ...
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 22:27   #20
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
dziewczyny ja własnie zrobiłam rezerwacje w.w "Podrozniku" i jestem dumna z wyboru (bo naleze do osb niezdecydowanych) wszystko okaze sie dopiero na weselu (wrzesien2007) ale jesli chodzi o sale, jedzenie, koszty i wszystkie inne pierdy -jak najbardziej korzystne !!!!!!! Mama ndzieje ze bedzie git -jak narazie słysząlam tylko dobre opinie na temat lokalu pozdrawiam

AAAA troszke pojezdziłam po lokalach wiec moge wam zdradzic kilka rzeczy: jesli chodzi o SKARPE to racja jest w miare tanio (od 85zł od os) proponuje za to duuuuzo jedzenia aczkolwiek lokal swoje "5min" miał chyba z 20lat temu jest bardzo zaniedbany -maja swoja strone: www.restauracjaskarpa.pl

Jesli patrzycie pod kątem cenowym hmmm to co moge wam jeszcze podpowiedziec kochane (jak dobrze ze juz mam rezerwacje)

-dobre opinie ma ponoc hotel Olimpia w Poznaniu maja 2sale, (100zł os)
-Wrzos na Starołece aczkolwiek biedne menu maja (ok 140zł od os)
-super wrazenie zrobił osrodek TP w Kiekrzu rewelacja na d samym jeziorkiem cały zamkniety osrodek, ładny hotel, sala, duzo jedzenia za w miare korzystan cene (ok 120zł od os)
-jest mi rowniez znany Jasmin w Owinskach, rzecz gustu ale bardziej mi sie podobal na ulotce i folderach na zywo az tak wrazenia nie zrobił i baaaardzo drogo -a rewelacji nie proponuja -ale rzecz gustu
-coraz wieksza renome ma Podkowa Lesna w Krajkowie bardzo orginalne, maja tez swojua stronke warto szpeknac (ok120zł)
-pod Kornikiem tez bardzo orginalna Marzymieta tak bardzo mi sie spodobała ze od razu chciałam tam rezerwacje (ale lokal w rzeczywistosci okazala sie za mały) ale jedzonko ponoc dobre i naprawde duzo proponuja za niewielka cene (100zł od os!!!!!!!!!!) tez maja swoja str hmmmm co by tu jeszcze..... -jak by co pytajcie =postaram sie doradzic

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-07-04 o 22:31 Powód: post pod postem
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:11   #21
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka
Ligio,a kojarzysz moze jaką ma cenę Hotel Jaśmin w Owińskach?
niestety na skrpie nie ma swojej str internetowej ...
W zależności od menu ok. od 120 zł do 160 zł Dokładnie nie pamiętam ich cennika.
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:29   #22
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez maruuuda
dziewczyny ja własnie zrobiłam rezerwacje w.w "Podrozniku" i jestem dumna z wyboru
Czy mozesz mi podac ich stronę inernetową jeśli mają.
Sprawdzę te lokale o których pisałaś- na skarpie rzeczywiście jest trochę wiekowe...
My szukamy czegos w stylu Gościńca Sucholeskiego
tutaj macie stronkę
www.gosciniec-sucholeski.com.pl
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:04   #23
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka
My szukamy czegos w stylu Gościńca Sucholeskiego
tutaj macie stronkę
www.gosciniec-sucholeski.com.pl
W tym stylu są np. Dwa Stawy, Szablewski, trochę skromniejszy Zajazd Jan III Sobieski no i mnóstwo pałacyków. jednakże oferta tych lokali cenowo rozpoczyna się od 150 zł.
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:04   #24
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Bardzo ładny ten gosciniec jesli szukasz takich klimatow to pewno spodobało by ci sie rowniez Gosciniec Marzymieta pod Kornikiem a stronka "podroznika" to www.motel-podroznik.com.pl stronka nie nalezy do bogatych ale jak chcesz mam zdjecia -wszedzie gdzie jezdzilismy po lokalach robilismy fotki zeby pozneij na spokojnie sobie zdecydowac)
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:59   #25
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Mogę jeszcze dołożyć sklep KATE w Panoramie na Górczynie, ale dojechać tam to koszmar bo Głogowską rozryli Ja tam kupiłam swój ślubny komplecik.

AAAA.... i zaczynam nieźle panikować. Do ślubu 1,5 miesiąca a my nie mamy ani zaproszeń, ani żadnych dokumentów. aaa!!!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:39   #26
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
szukałam tego sobieskiego ale wylatuje mi tylko
hotel sobieski w warszawie.Jesli masz gdzies gotowa stronkę
to podaj proszę
Podróżnik jest milutki- ile płacicie od osoby? i co jest w cenie.
Pałacyki też są fajne ale zależy nam aby odbyło się wszystko
max 20 km od poznania,a najlepiej najbliżej jak się da.
Dwa stawy są piekne ale za drogie ...
będę jeszcze negocjować z gościńcem.W sobote planujemy zrobić sobie objazdówkę

a czy ktoś coś słyszał o Rezydencji Solei na ul.Waleckiej ??

www.hotel-solei.pl

wygląda też ciekawie

a słyszałyście coś o Rezydencji Solei?

www.hotel-solei.pl

wygląda ciekawie

czy możecie podać mi stronkę sobieskiego-nie mogę go znaleźć w necie.
Ten podróżnik też miło wygląda.
Ile płacicie i co jest wliczone w cenę?
jeśli mogę wiedzieć

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-07-04 o 22:32 Powód: post pod postem
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:21   #27
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

W "Podrozniku" masz do wyboru 3sale: wielką, srednią i małą. My robimy wesele na duzej a poprawiny na małej, wszystkie sa w ciepłych tonacjach. Hmmm od strony kosztow wyglada to nastepujaco: 110zł od osoby, duza propozycja menu a poprawiny 30zł od os. Własciciel ma tez dobre kontakty i moze zaoferowac w korzystnej cenie wypozyczenie samochodu dla młodych jak rowniez autobusu dla gosci.. ps.jak chcesz moge ci wysłac zdjecia na meila..
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:59   #28
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez Taverney
AAAA.... i zaczynam nieźle panikować. Do ślubu 1,5 miesiąca a my nie mamy ani zaproszeń, ani żadnych dokumentów. aaa!!!
Ja też trochę przegapiłam formalności
My dziś dopiero zaczynamy nauki, ogólnie wszyscy straszą tym co się tam dzieje i czego trzeba wysłuchiwać, w przyszłym tygodniu rusza kurs. Podobno zamyka się pary w kościele na klucz, by nikt nie zwagarował

Zaproszenia już mam i większość gości już je otrzymała, niech się przygotowują i odchudzają
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:26   #29
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

No to podróżnik wygląda milutko.
Dzisiaj jadę do Rezydencji Solei-zobaczymy.
Niestety Gościniec pozostaje nieugięty-180 zł przy mało
ekskluzywnym menu,bez tortu,napoi i alkoholu ktore i tak mielibysmy u nich kupic. Chyba oszaleli!
Słyszałam podobno że w Pałacu w Wąsowie mają niższe ceny-zaczyna się od 140 zł/os. Tylko ta odległość dość duza ...
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:48   #30
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Poznańskie Śluby :D

a Powiedz ile tak "mniej wiecej: bys chciała przeznaczyc zł od os?

Jeszcze jest taki fajniutki Motel AB w Steszewie, naprawde bardzo ładna sala, duzy parkiet przy stołach kominek i nad samym jeziorkiem takze zdejcia w plenerze były by kapitalne (140zl od os)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-16 o 21:05 Powód: post pod postem
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.