wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-03, 21:33   #3271
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
uwielbiam to w polaczkach, że nie pomogą ale tylko się będą z kogoś nabijać jak karambajka czy jak ci tam nie masz nic do powiedzenia to się zamknij i rób obiad dla rodziny, albo zrób tam dobrze sobie
ja Ci mogę odpowiedzieć. Takie buty są wygodne na chwilę, na okazję=> do seksu. Kupując takie buty za 100zł nie licz na wygodę. Chcesz 14-15cm na platformie wygodne? zainwestuj.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 13:12   #3272
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

kupiłam te buty więc nie za 100zł

http://www.andypola.pl/Salonowe-Laki...AROLNEGRO.html

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

kupiłam te więc nie za 100zł

http://www.andypola.pl/Salonowe-Laki...AROLNEGRO.html

a co do drugiej części pytania nie wiecie może czy dorothy perkins ma 43 takie samo jak new look czy inna rozmiarówka?
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 08:58   #3273
zosia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
zosia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:07   #3274
wokinselan
Raczkowanie
 
Avatar wokinselan
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 108
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Czy któraś z Was posiada ten model butów Vagabond?
https://www.vagabond.com/pl/AMINA-4003-801-20

Jestem w nich absolutnie zakochana, ale nie mogę dobrać rozmiaru. 42 jest zdecydowanie za duże, 41 super na lewą stopę, natomiast prawa na styk (na długość są moim zdaniem okej, to kwestia ucisku w dużego palca ze względu na wąskie/usztywniane czubki - tak się zdiagnozowałam )
Zastanawiam się jak bardzo się mogą dopasować do stopy - może posiadaczki innych butów Vagabond mi doradzą? Mam jedne na obcasie, ale są z nubuku, trochę się rozbiły, no ale właśnie - są na obcasie, stopa się inaczej układa, a mam je w rozmiarze 41.
wokinselan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 14:32   #3275
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Fiu, fiu! Widzę, że Karyna trafiła na wątek

Jakie buty nosicie jesienią/zimą do spódnicy? Długie buty jak najbardziej mi pasują, jednak nie zawsze się sprawdzają (zwłaszcza wtedy, kiedy muszę spędzić w nich resztę dnia w ciepłych pomieszczeniach bez możliwości zmiany ).
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 18:11   #3276
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

ja wybieram botki lub bikery w zależności od stroju.
w biurze, jeśli faktycznie jest tak, że spędzam w nim cały dzień, mam awaryjną parę szpilek, więc zdarza się, że kozaki chowam w szafie i podmieniam sobie na coś totalnie lekkiego (choć to opcja dla osób z szatnią/własnym biurem)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 18:16   #3277
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 358
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;6738707 6]Fiu, fiu! Widzę, że Karyna trafiła na wątek

Jakie buty nosicie jesienią/zimą do spódnicy? Długie buty jak najbardziej mi pasują, jednak nie zawsze się sprawdzają (zwłaszcza wtedy, kiedy muszę spędzić w nich resztę dnia w ciepłych pomieszczeniach bez możliwości zmiany ).[/QUOTE]
Mam botki na kołku i są wygodne, do sportowch sukienek wysokie conversy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 21:19   #3278
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

zamawiał ktoś z was na newlook. com? bo to jaki adres wpisać już wiem, wiem też że przeliczy mi na zł cene butów które zamówię a moje pytanie brzmi jak uniknąć tego żeby mi przeliczyli po jakimś mega złodziejskim kursie oraz co w sytuacji gdy zamówię kilka par butów i np braknie mi trochę kasy wyjdzie mi informacja że nie mam tyle pieniędzy czy mi nabiją jakiś debet?
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 21:28   #3279
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
zamawiał ktoś z was na newlook. com? bo to jaki adres wpisać już wiem, wiem też że przeliczy mi na zł cene butów które zamówię a moje pytanie brzmi jak uniknąć tego żeby mi przeliczyli po jakimś mega złodziejskim kursie oraz co w sytuacji gdy zamówię kilka par butów i np braknie mi trochę kasy wyjdzie mi informacja że nie mam tyle pieniędzy czy mi nabiją jakiś debet?
Jesli zapłacisz zwykłym przelewem to nastąpi przewalutowanie, sprawdz sobie na stronie banku kurs i ewentualna prowizje. Mozna zalozyc konto walutowe albo paypala o ile obsługują. Zasady przelewow sa takie same co w zł, jak masz zwykle konto to nie wykonasz przelewu bez środków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 07:17   #3280
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Meh, Chodzę kolejny rok za butami, ciepłymi butami na zimę i NIC. Nic nie mogę znaleźć. Zaczęłam się poważnie zastanawiać nad Hunterami, są lekkie, z kauczuku, który zimą nie pęknie jak zwykła guma, nie przemokną na śniegu, no i można włożyć do buta ciepłą grubą skarpetę. Nawet nie chodzi o tę firmową. Mam jedne kalosze, kupione w lumpeksie za 20 zł, które są rewelacyjne oprócz tego, że przy niskich temperaturach stopy mi w nich zamarzają, a żadna skarpeta się nie zmieści do nich (ciężko włożyć nogę i wyjąć z grubszą skarpetą) mimo, że rozmiar buta większy niż być powinien.

W oficerkach mi zimno, skarpeta nie wejdzie, bo na zamku przy kostce się nie zapnie, jak już takie co przy kostce się zapną to odstają na łydce.

Mam nietypowe buty z nubuku, z futrem w środku, i może byłyby cieplejsze gdyby były ze skóry. Póki co najlepsze moje zimowe buty. Minus taki, że przy większym śniegu przemakają. Zaspy w nich omijam, chodzę tylko po ubitym śniegu. Buty te już mają swoje lata i szukam godnego zastępstwa. Widząc te niskie botki w sklepach, załamuję ręce.

Śniegowce i inne buty tego typu odpadają. Tak wiem, takie pewnie najcieplejsze na zimę... Szukam jeszcze skórzanych, na płaskim, średniej wysokości, co by upchnąć do nich grubą skarpetę. Póki co jedyne jakie znalazłam to w sklepie Ryłko, ale jeszcze nie mierzyłam ich.

Co myślicie dziewczyny? Jakieś rady albo chociaż małe wsparcie w poszukiwaniach? Wiadomo, przy super minusowych temperaturach sięgnę po buty trekkingowe, przystosowane do górskich wypraw zimowych. Ale szukam coś miejskiego,w miarę eleganckiego.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 13:30   #3281
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;6738707 6]Fiu, fiu! Widzę, że Karyna trafiła na wątek

Jakie buty nosicie jesienią/zimą do spódnicy? Długie buty jak najbardziej mi pasują, jednak nie zawsze się sprawdzają (zwłaszcza wtedy, kiedy muszę spędzić w nich resztę dnia w ciepłych pomieszczeniach bez możliwości zmiany ).[/QUOTE]

Jesienią noszą niskie botki, na płaskim obcasie, botki kończące się powyżej kostki na obcasie słupku, kalosze jeśli pada. Zimą noszę oficerki, albo botki powyżej kostki z futerkiem w środku i futerkiem wystającym na zewnątrz na takim "języku".

Tak jak ktoś pisał, do biura chyba najlepszym rozwiązaniem będą buty na zmianę.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez koter11 Pokaż wiadomość
Zna ktoś nazwę albo wie gdzie kupić takie buty ?

http://pics.tinypic.pl/i/00830/ddljkgvblmx8.png
Chodzi o konkretnie takie jak na zdjęciu czy podobne? Jak konkretnie o te, to będzie ciężko. Jak podobne, to widziałam takie w prawie (żeby nie skłamać) każdym sklepie obuwniczym. Jest to standardowy model butów męskich. Mój luby ma takich pełną szafę. Ostatnia para z Ryłko.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;66115761]Ja też lubię buty z lasockiego. Skórzane buty w dobrej cenie.[/QUOTE]

Ja również je lubię. Posiadam dwie pary oficerek z tej firmy. Jedyne co uległo zniszczeniu to w jednych butach po gwarancji przetarł się materiał na pięcie od środka. Drugie jakby niezniszczalne Jedyny minus, że są nieco sztywne, czasem przy dłuższej wędrówce (lubię poruszać się pieszo) bolą mnie nogi, ale może trafił mi się taki model.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Heliodora85 Pokaż wiadomość
Hej,

możecie polecić jakiś dobry sklep z kaloszami, najlepiej aby była tam marka Hunter.
A ja szukam takiego sklepu co by miał niskie ceny za te kalosze Może jakieś przeceny grudniowe? Ktoś gdzieś widział rok temu, kupował taniej?
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-12, 20:08   #3282
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Meh, Chodzę kolejny rok za butami, ciepłymi butami na zimę i NIC. Nic nie mogę znaleźć. Zaczęłam się poważnie zastanawiać nad Hunterami, są lekkie, z kauczuku, który zimą nie pęknie jak zwykła guma, nie przemokną na śniegu, no i można włożyć do buta ciepłą grubą skarpetę. Nawet nie chodzi o tę firmową. Mam jedne kalosze, kupione w lumpeksie za 20 zł, które są rewelacyjne oprócz tego, że przy niskich temperaturach stopy mi w nich zamarzają, a żadna skarpeta się nie zmieści do nich (ciężko włożyć nogę i wyjąć z grubszą skarpetą) mimo, że rozmiar buta większy niż być powinien.

W oficerkach mi zimno, skarpeta nie wejdzie, bo na zamku przy kostce się nie zapnie, jak już takie co przy kostce się zapną to odstają na łydce.

Mam nietypowe buty z nubuku, z futrem w środku, i może byłyby cieplejsze gdyby były ze skóry. Póki co najlepsze moje zimowe buty. Minus taki, że przy większym śniegu przemakają. Zaspy w nich omijam, chodzę tylko po ubitym śniegu. Buty te już mają swoje lata i szukam godnego zastępstwa. Widząc te niskie botki w sklepach, załamuję ręce.

Śniegowce i inne buty tego typu odpadają. Tak wiem, takie pewnie najcieplejsze na zimę... Szukam jeszcze skórzanych, na płaskim, średniej wysokości, co by upchnąć do nich grubą skarpetę. Póki co jedyne jakie znalazłam to w sklepie Ryłko, ale jeszcze nie mierzyłam ich.

Co myślicie dziewczyny? Jakieś rady albo chociaż małe wsparcie w poszukiwaniach? Wiadomo, przy super minusowych temperaturach sięgnę po buty trekkingowe, przystosowane do górskich wypraw zimowych. Ale szukam coś miejskiego,w miarę eleganckiego.
a trapery?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:06   #3283
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

huntery lubię i noszę, ale to kalosze a one nie na każda okazje sie nadadzą.
tez bym postawiła na bikery/workery
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 14:32   #3284
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Wczoraj schodziłam z 6 sklepów z obuwiem.. i na deser ccc, a nuż-widelec będzie coś przyzwoitego i uda się taniej.. chała
Rozglądałam się za botkami i mogę całość streścić tak: albo cena nieadekwatna do jakości, albo wyglądem próbują odstraszyć od kupna. A jak już kilka par przeszło przez selekcję wizualno-jakościową, to tradycyjnie podbicie za nisko (pięta na obcasie a śródstopie lata gdzieś hen wysoko i nie ma żadnego oparcia), albo but za szeroki.
Ciężko być kobietą
Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Tak jak ktoś pisał, do biura chyba najlepszym rozwiązaniem będą buty na zmianę.
Ale ta sama osoba wzięła pod uwagę, że nie każdy może na to sobie w biurze pozwolić. I ja nie mogę. Buty na zmianę musiałabym nieść do pracy chyba w zębach, a za każdym razem jak odejdę od biurka musiałabym nieść w rękach buty, torebkę, laptopa..
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:52   #3285
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Znalazłam
Botki na szpilce, w których nie wiem czemu odważyłam się przechodzić całą noc.. nie zawiodłam się jednak, polecam quazi z ccc
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 23:23   #3286
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, a czy któraś z Was kupowała buty na jestesmodna? Mają fajne modele botków, ale zastanawiam się jak się prezentują na żywo.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 16:33   #3287
moniakbcn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja przymieżam się do zakupu kozaków na szpilce z renee, ktoś je moze polecić?
xxx

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-11-28 o 18:16
moniakbcn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:01   #3288
monikowa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez moniakbcn Pokaż wiadomość
Ja przymieżam się do zakupu kozaków na szpilce z renee, ktoś je moze polecić?
xxx
Nigdy nie kupowałam od nich butów jak już to tylko torebki i były dość dobrej jakości. A kozaki za kolano czy przed?
__________________
moja historia o walce ze zbędnymi kilogramami Asystor Slim

Edytowane przez monikowa26
Czas edycji: 2016-12-19 o 19:38
monikowa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 20:08   #3289
KwiatuszekJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Question Buty..śmierdzą gumą.

Cześć wizazanki!
Ostatnio kupiłam oryginalne buty sportowe,
z tego co się orientuję są wykonane z eko skóry...ale śmierdzą taką gumą jak buty z chińskich marketów. Buty są w pełni oryginalne. Moja koleżanka mówi że tak śmierdzą bo są świeże...macie jakiś sposób na to? proszę o odpowiedz...buty szkoda wyrzucić..i nie chcę wymieniać je na inne, bo te mi się podobają
KwiatuszekJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-01, 12:48   #3290
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam problem ze skórzanymi botkami.Otóż gdy pada deszcz, pojawiają się na nich białe plamy. Gdyby na chodnikach leżał śnieg i sypali by je solą, to pomyślałabym, że to jej wina. Plamy łatwo można usunąć, jednak zawsze wracają gdy pada. Stosowałam tłuszcz do skór z firmy Coccine, mam też Pulitore i Cream elegance z tej samej firmy. Sprawdzałam też patent z mydłem. Macie jakiś pomysł, jak trwale się tego pozbyć?
Poniżej zdjęcie przedstawiające problem

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161201_123907.jpg (90,3 KB, 47 załadowań)
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 15:53   #3291
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny mam pytanie. Posiadam trzewiki WOJAS (dokładnie te: https://wojas.pl/produkt/26398) z dwoiny - jak usunąć z takiej skóry zabrudzenia z błota? Będę wdzięczna za pomoc, nie mogę dodzwonić się do sklepu, a w sieci jest mało informacji odnośnie pielęgnacji tego typu skóry.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 14:39   #3292
201703060938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja normalnie kupuje buty w CCC albo deichmanie, ale jeśli masz problem z dopasowaniem do swojej stopy, to może w internecie będzie więcej takich specjalnych butów.
201703060938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 22:01   #3293
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Czy któraś z Was jest może posiadaczką butów, których zdjęcie umieściłam w załączniku? Są to buty firmy Ryłko, z tegorocznej kolekcji. Przymierzałam je w sklepie i nie wiem co o nich myśleć. Bardzo mi się podobają, są smukłe, idealne na moją szczupłą nogę. Niestety są nieco sztywne przy kostce, tak że jak się w nich przeszłam to czułam je wyraźnie w tym miejscu. Boję się, że będą mnie obcierać, lub, że ten sztywny kartonik, czy co oni tam wkładają do środka, zegnie się i pęknie i przebije materiał i będzie dziura, o! Przymierzałam też podobny but, tyle że na obcasie i był dużo bardziej miękki mimo dopasowania. Niestety szukam takich butów na płaskim. Ryłko posiada jeszcze jedne, podobne do tych, w swojej kolekcji, niestety są nieco ''rozlazłe'' - nie tak smukłe jak bym chciała. Zastanawiam się czy to tylko chwilowe odczucie i but/skórka się rozejdzie, czy może szkoda zachodu i poszukać butów gdzie indziej? Nie wiem czy to nie jest tylko moje jakieś dziwne wrażenie. Moje dotychczasowe botki są tak rozchodzone, że w ogóle nie mam porównania. Jeżeli ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tych butów to byłabym wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png product-photo-57e5a1bf1e095_resize_600_800.png (681,3 KB, 46 załadowań)
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 06:47   #3294
katarzyna6785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 114
Dot.: Buty..śmierdzą gumą.

Cytat:
Napisane przez KwiatuszekJ Pokaż wiadomość
Cześć wizazanki!
Ostatnio kupiłam oryginalne buty sportowe,
z tego co się orientuję są wykonane z eko skóry...ale śmierdzą taką gumą jak buty z chińskich marketów. Buty są w pełni oryginalne. Moja koleżanka mówi że tak śmierdzą bo są świeże...macie jakiś sposób na to? proszę o odpowiedz...buty szkoda wyrzucić..i nie chcę wymieniać je na inne, bo te mi się podobają
Cześć! Spróbuj wpakować do środka torebki z herbatą (najlepiej jakimś najtańszym Earl Greyem, bo jest aromatyczny) - to jest sposób na "przepocone" buty, ale może na inne zapaszki też się sprawdzi.
katarzyna6785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 15:36   #3295
Holaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Muszkieterki/kozaki w duzym rozmiarze

hej, mam prosbe - jesli ktoras z Was wie, gdzie online lub stacjonarnie w Warszawie kupie muszkieterki lub inne tego typu wysokie kozaki w rozmiarze 43 to błagam, dajcie znac. jest bardzo ciezko dorwac takie ładne kozaki, niestety mam stope Yeti (dlugosc 27,5 cm) a wiekszosc sieciówek nie ma takiej rozmiarówki. Inne sklepy sapecjalistyczne to mają jakieś brzydkie średniowieczne buty, juz mi sie cierpliwosc konczy. W Deichmannie wycofali sie z produkcji kolekcji XXL, bo bylo to nieoplacalne.

Jesli macie jakieś namiary na tego typu buty lub podobny problem to piszcie.
Holaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 07:41   #3296
kasiulek13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 163
Dot.: Muszkieterki/kozaki w duzym rozmiarze

A patrzyłaś w Tk Maxx?

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

P.S. Gabor ma w tym rozmiarze kozaki
https://www.zalando.pl/gabor-kozaki-...1.html?size=43
ale cena jest zacna...
__________________
Koniec ze słodyczami
kasiulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 08:40   #3297
przykurz0na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Śniegowce-jakie wybrać?

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy

Postanowiłam, że w tym roku w końcu kupię sobie śniegowce. Bardzo marzną mi nogi a jak dojdzie do tego wilgoć to jest po prostu tragedia.
W necie jakoś nie mogę znaleźć opinii, które by cokolwiek wniosły więc mocno na Was liczę
Mierzyłam buty marki Sorel, jeśli chodzi o wygodę są super i nawet nieźle wyglądają chwalą się nieprzemakalnością ale może któraś z Was to sprawdziła na sobie?
Druga opcja, którą znalazłam to Manitu, te ze zdjęcia- buty przynajmniej ładne ale tak samo, brak dodatkowych informacji ;/

A może polecicie jeszcze coś innego?


Bardzo liczę na Waszą pomoc!
przykurz0na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 13:12   #3298
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Śniegowce-jakie wybrać?

Jesli naprawde nie zalezy Ci na elegancji, to moze emu czy inne ugg. Sa mega cieple, nieprzemakalne. Cena wysoka, ale teraz sa wyprzedaze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 00:24   #3299
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

uggi uwielbiam ale one nie są nieprzemakalne. nawet zaimpregnowane nie dadzą rady chlapie i mokremu śniegowi. a w kontakcie z woda zaczynaja wyglądać jak ochydny brudny kapciach i niestety to juz nie fo uratowania.

poza wspomnianymi sorelami polecam moonbuty (typowy śniegus) lub rubberducki. te drugie moze mniej lansiarskie ale swoją funkcje spełniają idealnie (nosze na kuligi lub spacery z psem po lesie i plaży)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 07:43   #3300
przykurz0na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Uggi i Emu odpadają, moon też- mąż stwierdził, że nie będzie się do mnie przyznawał,niestety zwraca ogromną uwagę na buty :P
A o Ice Bug może coś wiecie?
Znalazłam wczoraj w sklepie sportowym takie, tylko bez tej gumy na dole.

W środku wełna w 60%, komfort cieplny do -30 więc parametry super, tylko gorzej z ceną po na wyprzedaży prawie 600zł :/ Sprzedawca zachwala, tylko ta cena...

Edytowane przez przykurz0na
Czas edycji: 2017-01-24 o 07:44
przykurz0na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.