do kupujących na Allegro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 00:19   #31
keczabor
Przyczajenie
 
Avatar keczabor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: do kupujących na Allegro

Pani mi odpisała ,że : "Nie wiem w którym miejscu buty są z plastiku, ale rozumię, że nie jest Pani zadowolona z zakupu"(wkleiłam z błędami ,tak jak napisała),odpisałam ,że cała podeszwa nie licząc gumy pod podeszwami i obcasami jest z plastiku. Pani napisała również,że prześle mi koszt butów+ przesyłki,więc zapytałam się dlaczego mam być na tej transakcji stratna. Czekam na odpowiedź...
Jeśli nie wpadnie jej do głowy,żeby zapłacić za odesłanie butów wystawię SUPER MEGA NEGATYWA
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy
keczabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 11:57   #32
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: do kupujących na Allegro

I bardzo dobrze zrobilas!!
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:23   #33
keczabor
Przyczajenie
 
Avatar keczabor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: do kupujących na Allegro

Buty dzisiaj odesłałam.Zdziwiłam się,bo pieniądze za nie pojawiły się już na moim koncie.Także obejdzie się bez negatywa
Ciekawa jestem czy będą znowu wystawione na All i za ile... Powinny zyskac na wartości-mam na myśli,że doprowadziłam je do stanu używalności.
Namyślam się nad komentarzem,chyba w końcu go nie wystawię,bo na negatywa ta pani nie zasługuje (pieniążki zwrócone błyskawicznie),na pozytywa też (obrzydliwy brud i mijanie się z prawdą w opisie aukcji). Hmm,a wystawiając neutrala na bank dostanę nega
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy
keczabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:12   #34
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: do kupujących na Allegro

a ja na allegro kupilam cos takiego : http://www.allegro.pl/item203842693_..._pasy_hit.html

sukienka wyglada na zdjeciu rewelacyjnie a w realu, okazalo sie ze to taka dluzsza bluzka, bo siega mi do bioder, a material ... ona jest jak sweter tylko ze cienki, a co do ksztaltu sukienki to poprostu nie da sie jej ulozyc, na zdjeciu jest pokazane ze jest na dole prosta a moja jest na skos, oczywiscie nie bylam zadowolona z zakupu, ale stwierdzilam ze w sumie bede miec koeljny sweterek, wystawilam pozytywny komentarz ze wzgledu na szybkie odpisywanie na meile i szybka przesylke, bo kontakt ze sprzedawca byl naprawde rewelacyjny...

a co do twoich butków napisz sprzedacy ze to co napisal w opisie bylo dosc przekrecone, i ze buty dotarly w strasznym stanie i ze nie wiesz co teraz masz zrobic .. powinnien szyko odpisac jesli zalezy mu na pozytywnym komentarzu
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:37   #35
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez keczabor Pokaż wiadomość
Buty dzisiaj odesłałam.Zdziwiłam się,bo pieniądze za nie pojawiły się już na moim koncie.Także obejdzie się bez negatywa
Ciekawa jestem czy będą znowu wystawione na All i za ile... Powinny zyskac na wartości-mam na myśli,że doprowadziłam je do stanu używalności.
Namyślam się nad komentarzem,chyba w końcu go nie wystawię,bo na negatywa ta pani nie zasługuje (pieniążki zwrócone błyskawicznie),na pozytywa też (obrzydliwy brud i mijanie się z prawdą w opisie aukcji). Hmm,a wystawiając neutrala na bank dostanę nega
to wogole nie wystawiaj- ja napoczatku nie wiedzialam jak sie to robi i nie wystawialam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:59   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: do kupujących na Allegro

Niestety wiele osób robi na Allegro nieprzemyślane zakupy i myślę, że stąd też wynikają problemy. Po co kupować coś, co jest PODEJRZANIE tanie? I to jeszcze u sprzedawcy, który ma kilkanaście albo i więcej negatywów i neutrali... Ja rozumiem, że na Allegro można kupić coś, czego się w zwykłym sklepie nie dostanie (rzecz z zagranicy, coś orygnalnego etc.) ale po jakiego grzyba kupować rzeczy, które są w podobnej cenie i można je dostać wszędzie? I sorry, ale kupowanie takiej drobnicy jak jeden tusz do rzęs czy błyszczyk (tym bardziej jakiejś ogólnie dostępnej firmy) - to bez urazy - lekki bezsens bo w razie czego drożej wyjdzie za przesyłkę. Rozumiem jednak, że ktoś może mieszkać na takim odludziu, że nie ma jak i gdzie tego kupić. Ale więcej rozsądku i chłodnej kalkulacji! Czasami "napalam" się na coś, co widzę na Allegro ale po przemyśleniu stwierdzam, że mam w mieście mnóstwo sklepów z podobnymi rzeczami i w podobnych cenach. A w "mega-super" okazje i obliżki już dawno przestałam wierzyć. Nic za darmo czy za bezcen...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:40   #37
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
a ja na allegro kupilam cos takiego : http://www.allegro.pl/item203842693_..._pasy_hit.html

sukienka wyglada na zdjeciu rewelacyjnie a w realu, okazalo sie ze to taka dluzsza bluzka, bo siega mi do bioder, a material ... ona jest jak sweter tylko ze cienki, a co do ksztaltu sukienki to poprostu nie da sie jej ulozyc, na zdjeciu jest pokazane ze jest na dole prosta a moja jest na skos...
Ten sprzedawca wszystkie rozciagnięte swetry sprzedaje jako sukienki Wiadomo, na modelce ułożyli ładnie, a w rzeczywistości tak jak pisałaś...
Po składzie (97% akryl) można było wywnioskować, że to będzie "sweterkowa sukienka"
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 13:54   #38
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: do kupujących na Allegro

[quote=Doris1981;4592806]Niestety wiele osób robi na Allegro nieprzemyślane zakupy i myślę, że stąd też wynikają problemy. Po co kupować coś, co jest PODEJRZANIE tanie? I to jeszcze u sprzedawcy, który ma kilkanaście albo i więcej negatywów i neutrali... Ja rozumiem, że na Allegro można kupić coś, czego się w zwykłym sklepie nie dostanie (rzecz z zagranicy, coś orygnalnego etc.) ale po jakiego grzyba kupować rzeczy, które są w podobnej cenie i można je dostać wszędzie? I sorry, ale kupowanie takiej drobnicy jak jeden tusz do rzęs czy błyszczyk (tym bardziej jakiejś ogólnie dostępnej firmy) - to bez urazy - lekki bezsens bo w razie czego drożej wyjdzie za przesyłkę. Rozumiem /quote]

DOKŁADNIE zgadzam się w 100 %
sama kupiłam parę fajnych ciuszków i butków, niesamowicie oryginalnych, z firm niedostępnych w Polsce, także kosmetyki będące prawdziwą okazją - np. cienie CHANEL za 100, w sklepie 250 - 100% oryginał,

ale jak widzę jaki świństwa ludzie sprzedają - to - czasami nie wierzę, że można sprzedawać takie sprane niemodne szmaty , zurzyte buty itp. - szczerze mówiąc na zdieciu już te buty wyglądają na brudne i zurzyte - ja bym ich nie chciała za darmo

także sukienki w paski bym nie kupiła - nic oryginalnego, można dostać takie sukienki w każdym sklepie i ta obśmiana modelka, poza tym na \Vizażu krążą niepochlebne opinie o tym sprzedawcy - że sprzedaje ciuszki kiepskiej jakości - zresztą wysrtarczy spojrzeć na jego komentarze
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:21   #39
keczabor
Przyczajenie
 
Avatar keczabor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: do kupujących na Allegro

Nie chcę byc nie miła,ale wydaje mi się,że niektórzy mają problem z rozumieniem tego co napisałam:kupiłam używane drewniaki w celu ich odnowienia. Po pierwsze szukałam jakiś fajnych drewniaczków w kolorze pomarańczowym,a po drugie uwielbiam przywracac różne rzeczy do życia.
Miałam zamiar odnowic częsc drewnianą,a jak wiadomo plastiku odnowic raczej się nie da. Myślałam,że z butów po prostu zdarty jest lakier,okazało się ,że są brudne i do tego plastikowe.
Pozdrawiam wszystkich czytających i wpisujących się
__________________
A jeśli serce jest tylko mięśniem, cóż po urodzie wszechrzeczy
keczabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:24   #40
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Nie ważne ile za nie zapłaciłaś. To żadne wytłumaczenie, że "widziałas ze używane" albo "widzialas zdjecie"

Zdjecia mają to do siebie, ze przekłamują kolory, mogą tez byc retuszowane

opis aukcji powinien dokładnie opisywac przedmiot. Jesli nie było napisane, ze to plastik, to masz prawo domagac sie zwrotu kasy! Sprzedawca wprowadził w błąd pisząc drewniak.
To tak jakby napsiac, ze wełniany sweter ....tylko z poliestru :/

Porąbane jest to, ze sprzedawcy czekają aż pierwsza wystawisz komentarz, jesli cos ci sie nie spodoba i wystawisz negatywa - możesz byc pewna odwetowego negatywa, mimo iż jako kientka dotrzymałas umowy wpłacając pieniądze w terminie.

Kiedys kupiłam używany swetr - miał byc 36 rozmiar w stanie dobrym. było zdjęcie.

Dostałam ten swetr, z dziurą na bocznym szwie, a na metce rozmiar L - takie też miał wymiary jak L-ka . Nie wiem w jakim kraju L odpowiada 36

Wystawiałm neutralny - w zamian dostalam negatyw, ze co ja sobie mysle i czego sie spodziewałam za 15 pln. A ja sie podziewałam rzetelnego opisu, a w opisie mowy o dziurze nie bylo, ze o rozmiarze nie wspomne. Obsłudze allegro oczywiscie bardzo przykro ale nic nie moga zrobic.

Inna historia, kupiłam przedmiot, nie dostalam paczki, upomniałam sie - nie dostałam zadnej odpowiedzi, poprosiłam o dowód nadania - nie dostałam odpowiedzi. Wystawiłam negatyw, otrzymałam odwetowy i zadzwonił do mnie adwokat sprzedajacego - bo komentarz byl z prawem niezgodny.......... dodam że obsłudze allegro było przykro Mam naegatyw - dosc obraźliwy, nie mam towaru, nie mam pieniedzy ale mam wspołczucie pracowników allegro

Czesto kupuje na allegro i nacięłam sie dwa razy, w wiekszosci przypadków było ok

Ciekawa jestem co Ci odpisze dziewczyna, może nie bedzie problemu. jesli bedzie, dla porządku zglosisz do allegro (bedzie im przykro) i wystawisz negatyw licz sie oczywiscie z odwetowym.

Wsyztsko sie zgadza!!!Co mnie obchodzi,ze jest im przykro skoro ja trace pieniadzE? ;/ W Olsztynie jest bardzo malo sklepow i musze kupowac na allegro,ale oszusci na tym zyskaja. Pocieszam sie tym ze chociaz obsluiga mi wspolczuje ;/
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:13   #41
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Porąbane jest to, ze sprzedawcy czekają aż pierwsza wystawisz komentarz, jesli cos ci sie nie spodoba i wystawisz negatywa - możesz byc pewna odwetowego negatywa, mimo iż jako kientka dotrzymałas umowy wpłacając pieniądze w terminie.
Od kiedy korzystam z Allegro, a bedzie to juz dobre pare lat, ZAWSZE komentarz pierwszy wystawia kupujacy. Komentarze odwetowe to juz inna sprawa.

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Ale jesli na swój koszt :/ ile sobie wołał za przesyłkę tuszu 7 plnów ??? strasznie ta poczta podrożała wg sprzedawców na allegro, tusz mozna wysłac za 4,5 pln poleconym, priorytetem.
A to koperty babelkowe gdzies za darmo rozdaja? kurcze, ja to mam pecha, bo musze za taka 3zl placic...



Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ale jak widzę jaki świństwa ludzie sprzedają - to - czasami nie wierzę, że można sprzedawać takie sprane niemodne szmaty , zurzyte buty itp. - szczerze mówiąc na zdieciu już te buty wyglądają na brudne i zurzyte - ja bym ich nie chciała za darmo
Ty bys ich nie chciala za darmo, a sa ludzie, ktorzy chca. Uwierz, naprawde Jak Ci sie cos nie podoba, to nie musisz tego kupowac - serio a to co inni wystawiaja na aukcjach, to w sumie, powinno Cie guzik obchodzic Bo kazdy ma swoj gust, swoje potrzeby.. Jeszcze swiat nie jest na tyle "porąbany" zeby na aukcjach byl mus wystawiania samych pieknych, modnych i podpadajacych pod gust myszki197 rzeczy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 15:30   #42
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niestety wiele osób robi na Allegro nieprzemyślane zakupy i myślę, że stąd też wynikają problemy. Po co kupować coś, co jest PODEJRZANIE tanie? I to jeszcze u sprzedawcy, który ma kilkanaście albo i więcej negatywów i neutrali...
Racja jeśli ktoś sprzedają oryginalne perfumy warte 250 pln za 100 i ma to w opcji "kup teraz" do tego 100 sztuk, to jest to podejrzane.

Ale allegro to swego rodzaju bazar i trzeba polowac na okazje, czasem ktos dostanie w prezencie perfumy, których nie używa i wystawia je na licytacje, czyli bierze ten kto da więcej
Ja sama sprzedałam tak kilka perfum, które kupilam w "afekcie" lub dostalam, sprzedałam taniej ale nie stały na półce i sie nie kurzyły

Cytat:
Ja rozumiem, że na Allegro można kupić coś, czego się w zwykłym sklepie nie dostanie (rzecz z zagranicy, coś orygnalnego etc.) ale po jakiego grzyba kupować rzeczy, które są w podobnej cenie i można je dostać wszędzie? I sorry, ale kupowanie takiej drobnicy jak jeden tusz do rzęs czy błyszczyk (tym bardziej jakiejś ogólnie dostępnej firmy) - to bez urazy - lekki bezsens bo w razie czego drożej wyjdzie za przesyłkę.
Tu się nie zgodzę. Po pierwsze nie każdy ma czas biegac po okolicznych sklepach, ja np. wole usiąśc sobie wieczorem przy komputerku, przestudiowac Wziaż i oferty na allegro, mam dużo czasu i zastanawiam sie w spokoju.

Po drugie jakość kosmetyków "takich samych" jak w naszych sklepach jest o wiele lepsza, jesli pochodzą np. z Niemiec i są nawet tańsze. Choćby kosmetyki manhattan albo fakt, ze podkłady maybellinu na niemiecki rynek mają spf 15 a na polski już nie - nie wnikam czy stabilny, chodzi o sam fakt że mają.

Poza tym kupuje kilka rzeczy i koszty przesyłki mnie jakos nie bolą, no chyba ze kupuje błyszczyk za 7 pln przesyłka druge tyle a w sklepie ten sam produkt jest 2 pln droższy, no to wtedy sie nie opłaca

Oczywiście zawsze jest ryzyko, ze można sie naciąc i kupić jakiś bubel ale jak sie znajdzie sprawdzonego sprzedawcę, to zakupy to sama przyjemność. A takich sprzedawców naprawdę nie brakuje, kosmetyki kupuję juz od dluższego czasu i nigdy sie nie nacięłam. Ale oczywiscie nigdy nie kupywałam tuszu, który w sklepie kosztuje 50 za 15

yyyy chociaż.... kiedys kupiłam cienie revlonu za 24 pln, a do sklepów weszły po ok 40 chyba jak dobrze pamiętam. Dziewczyna przysłała mi je ze stanów Wiec widac jak niektórzy producenci u nas się cenią
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:47   #43
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Od kiedy korzystam z Allegro, a bedzie to juz dobre pare lat, ZAWSZE komentarz pierwszy wystawia kupujacy. Komentarze odwetowe to juz inna sprawa.
Ja też korzystam z allegro od kilku dobrych lat. I o ile wiem obowiązek wystawiania komentarza przez kupującego jako pierwszego nie jest ustanowiony w regulaminie. Tak się po prostu utarło, bo większość sprzedającyc tak sobie życzy.
No i nie ZAWSZE bo często mi się zdarzalo, że otrzymywałam komentarz, kiedy sprzedający otrzymywał pieniądze, od razu wystawiał pozytyw i wysyłał towar.


Cytat:
A to koperty babelkowe gdzies za darmo rozdaja? kurcze, ja to mam pecha, bo musze za taka 3zl placic...


No wiesz równie dobrze można wysłać w drewnianej szkatułce

Jesli sprzedający powiadamia, ze wysyłka jest w "bąbelkach" priorytet, polecony, to umiem sobie policzyć i nie awanturuję sie.

Nie wszyscy są jednak tacy fajni i często np. tusz przychodzi w zwykłej kopercie, w opisie aukcji ani słowa o "bąbelkach" a przesyłka 8 pnów i takie raczej przypadki miałam na myśli
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:56   #44
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: do kupujących na Allegro

Mi sie nigdy cos takiego nie zdarzylo i podejrzewam, ze to moze jakies 5% sprzedajacych tak robi. Mi niestety gul staje jak ktos sie pulta o koszt wysylki a nie pomysli ze opakowanie tez kosztuje. A akurat w swojej wypowiedzi nie napisalas, ze chodzi Ci o ta jedna sytuacje :P

Co do tych komentarzy... wiesz ja kiedys mialam taka sytuacje, ze ktos zalicytowal, przeslal kase, ja wyslalam paczke, po czym po miesiacu paczka do mnie wrocila no i nikt sie nie upominal, zadnego odzewu na mail... komentarza nie wystawilam, bo niby co mialabym napisac? Dla mnie to jest naturalne, ze najpierw komentarz wystawia kupujacy. Rozne rzeczy sie zdarzaja, i czasami ludzie sa na tyle walnieci, ze nie ma co sie spieszyc z pozytywem... Poza tym komentarze powinny byc wystawione gdy transkacja jest w 100% wykonana, czyli gdy kupujacy dostanie towar.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:35   #45
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: do kupujących na Allegro

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ty bys ich nie chciala za darmo, a sa ludzie, ktorzy chca. Uwierz, naprawde Jak Ci sie cos nie podoba, to nie musisz tego kupowac - serio a to co inni wystawiaja na aukcjach, to w sumie, powinno Cie guzik obchodzic Bo kazdy ma swoj gust, swoje potrzeby.. Jeszcze swiat nie jest na tyle "porąbany" zeby na aukcjach byl mus wystawiania samych pieknych, modnych i podpadajacych pod gust myszki197 rzeczy

oczywiście że nikt nie zmusza mnie do kupowania czegokolwiek i nie powinno mnie obchodzić co ludzie wystawiają i co kupują , ale myślałam - że po to jets to forum - żeby wyrażać swoje zdanie,

poza tym nie chodziło mi o gust bo to racja, że każdemu co innego się podoba, ale BRUDNYCH i z plamami rzeczy nie powinno się wystawiać, już widziałam takie okazje, że sprzedający pisał "stan idealny" jak nowe", "raz ubrane", a ciuszek okazywał się poplamioną spraną szmatą, to po prostu nie jest uczciwe - właściwie jest to zwykłe oszustwo - ja wstydziłabym się wystawiać taki towar
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.