Nieznajoma potrzebuje zmian - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 12:57   #31
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Lepiej ci w brązie, wróć do tego koloru! No i popieram pomysł z grzywką na bok .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 17:51   #32
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47396831]Na pierwszym zdjęciu super fryzura i kolor .
Ten blond na drugim zdjęciu wg mnie okropny... Ale ja nie lubię ogólnie takich blondów, lubię te naturalne...

Wróć do tego z pierwszego zdjęcia i będzie dobrze. Jak już musisz coś zmieniać to może popatrz na makijaże oczu, naucz się (chyba, że już umiesz) smoky na wieczór np. Do takich wielkich oczu trzeba obowiązkowo jakoś je ubierac, bo inaczej zgrzeszysz .[/QUOTE]
co do makijażu - muszę się podszkolić. a jak z długością włosów wg Ciebie, czy na 1 zdj jest w miarę ok, czy coś byś doradzała?

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Kolor z zdjęcia 1 ładny
Pisałaś wcześniej że kiedyś byłaś ścięta na boba, masz może fotki z tamtego okresu? Bo właśnie wg mnie byłoby Ci fajnie w takim cięciu
Bob występował u mnie w kilku postaciach. Nie mam niestety zdjęć z tamtego okresu. W każdym bądź razie bob wyglądał tak:
1. tył krótki, przód za ramiona
2. przód po ramiona, tył krótki
3. przód za ramiona, tył po ramiona
Zdarzyło się nawet, że miałam mega krótkie włosy (w sensie ledwo uszy zakrywały z przodu, tył krótki). ale to była porażka konkretna. Dosłownie jak żyrafa wyglądałam.
Przy bobach minus był taki, że bardzo rzadko fryzjerki w miarę ogarniały grzywkę. Albo była za bardzo wycięta (czytaj: w pół czoła), albo za bardzo wypazurkowana. Jak sobie to teraz przypomnę to aż mi się słabo robi

Powinnam sobie anty-album założyć -> wklejałabym tam zdjęcia tych wszystkich cudenków, które miałam na głowie. Jak naszłaby mnie ochota na zmiany, otworzyłabym taki album i od razu by mi przeszło

Cytat:
Napisane przez avokia Pokaż wiadomość
Hej pozwoliłam sobie na twoją wirtualną metamorfozę , zobacz efekty wnioski : ostre , geometryczne cięcia nie są dla ciebie , proponuję cieniowane włosy i grzywkę , lekką , ułożoną na bok - odsłania oczy ! ( fale mile widziane ) co do makijażu to masz duże oczy więc możesz sobie pozwolić na mocniejsze podkreślenie ich eyelinerem lub smoky eyes
fale bardzo mi się podobają niestety moje włosy mają to do siebie, że bardzo szybko się prostują, dlatego też wchodziłoby w grę zrobienie czegoś na kształt trwałej

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Lepiej ci w brązie, wróć do tego koloru! No i popieram pomysł z grzywką na bok .
właśnie nad grzywką się zastanawiam. czy na bok czy do całkowitej likwidacji

------
Byłam dziś u fryzjerki na minimalnym podcięciu końcówek + mały bob. Wstawię jutro zdjęcie (jak się ogarnę: z grzywką prostą, na bok i bez grzywki), będziemy kombinować dalej co ulepszać
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:33   #33
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Wrzucam zdjęcia z grzywką prostą, na bok i bez grzywki. Bardzo krótkiej fryzury nie chcę, bo po lewej str na szyi mam dużo pieprzyków, a jak włosy są dłuższe to przynajmniej tych pieprzyków nie widać.
Z tyłu włosy są po ramiona (lekki bob).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3.jpg (45,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto1.jpg (46,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto4.jpg (47,8 KB, 54 załadowań)
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:58   #34
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Proszę się nie śmiać ze wszystkich zamieszczanych przeze mnie zdjęć. Jestem niefotogeniczna i zawsze wychodzę jak korek na zdjęciach
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:28   #35
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Czesc,

Kolor ze zdjecie jest bardzo nietrafiony

Zdecydowanie lepiej wygladalas w tym z postu #21:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=21

Wspolgral z Twoja karnacja, odcieniem skory. Obecny blond "wyciaga" niedoskonalosci z twazy. Zastanow sie nad powrotem do niego
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 09:04   #36
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Powiem szczerze. Jestes ładna, tylko niefotogeniczna
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:51   #37
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Czesc,

Kolor ze zdjecie jest bardzo nietrafiony

Zdecydowanie lepiej wygladalas w tym z postu #21:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=21

Wspolgral z Twoja karnacja, odcieniem skory. Obecny blond "wyciaga" niedoskonalosci z twazy. Zastanow sie nad powrotem do niego
przefarbuję się przed powrotem (wrzesień). Tylko boję się, że jak dam farbę brązową to na tych jasnych wyjdzie coś pochodnego do rudości.

Mój naturalny kolor włosów to brąz mysi. Wtedy wydawało mi się (i przy innych brązach), że to one wyciągają te niedoskonałości (cienie pod oczami)
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze. Jestes ładna, tylko niefotogeniczna
Dlatego nie cierpię zdjęć
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 12:10   #38
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Nieznajoma potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
przefarbuję się przed powrotem (wrzesień). Tylko boję się, że jak dam farbę brązową to na tych jasnych wyjdzie coś pochodnego do rudości.

Mój naturalny kolor włosów to brąz mysi. Wtedy wydawało mi się (i przy innych brązach), że to one wyciągają te niedoskonałości (cienie pod oczami)
Bo to chyba nie jest kwestia koloru (braz/blond) tylko tonacji (cieplo/zimno). Wydaje mi sie, ze trzeba w to celowac, mysle ze nawet odpowiedni blond bylby dla Ciebie ok byle nie zolty ...
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 13:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.