Wąska talia-czy to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 10:43   #1
bigstar02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Red face

Wąska talia-czy to możliwe?


Hej, kochane

Przybywam tutaj z zapytaniem i prośbą. Czy jest jakiś sposób na wysmuklenie talii, jeżeli naturalnie nie jest porazająco wąska?
Jeśli tak, to możecie mi podlinkować albo opowiedzieć o sprawdzonych (!) ćwiczeniach? Nie chcę się zapędzić, bo ponoć niektóre cwiczenia rzekomo kształtujące talię, tylko jej szkodzą :/

Ogólnie mam zamiar zabrać się za ten "pakiet" ćwiczeń: http://youtu.be/HEnqw8MdtEU ?

Dzięki za pomoc
bigstar02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:20   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

To jakie talia ma wgłębienie, bo rozumiem, że o to ci chodzi jest uwarunkowane genetycznie i nic z tym nie zrobisz. Jedni będą mieć piękne i duże wcięcie w talii, a inni nie. Ktoś mi to kiedyś tłumaczył, że to od ułożenia żeber zależy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 17:06   #3
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Ja mam _wrażenie_, że talia mi się poszerzyła po tym jak pierwszy raz zrobiłam a6w. Ale nie wiem czy to możliwe.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 18:52   #4
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Ja mam _wrażenie_, że talia mi się poszerzyła po tym jak pierwszy raz zrobiłam a6w. Ale nie wiem czy to możliwe.
możliwe - przy szerokiej talii lepiej bardzo oszczędnie robić skosy brzucha, jeśli się ma tendencję do budowania tych mięśni. Ja mam szeroką talię, i jak robię intensywniej skosy, to mi się nieładnie budują (o dziwo, bo ogólnie nie mam takiej tendencji).

I niestety budowy ciała nie przeskoczymy - ja mam stosunkowo szerokie ramiona, biodra wąskie, i talie słabo zaznaczoną - coś jak np Cameron Diaz. Kiedyś się katowałam ćwiczeniami i głodówką, żeby ta talia była węższa, żeby mieć 30cm różnicy między biodrami - i ni huhu.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:33   #5
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Zawsze możesz coś podziałać strojem i nie mówię tutaj o ściskaniu się gorsetem.

Jeżeli chodzi Ci stricte o ładny wygląd talii nago czy w bikini wtedy raczej nic nie zrobisz.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 07:05   #6
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

No i należy uważać, bo zbyt wyrzeźbione mięśnie skośne brzucha- poszerzają talię.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 08:48   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
I niestety budowy ciała nie przeskoczymy - ja mam stosunkowo szerokie ramiona, biodra wąskie, i talie słabo zaznaczoną - coś jak np Cameron Diaz. Kiedyś się katowałam ćwiczeniami i głodówką, żeby ta talia była węższa, żeby mieć 30cm różnicy między biodrami - i ni huhu.

Ja mam prawie 30 cm różnicy a z przodu talii prawie nie widać.
Mam wąskie ramiona, wąskie biodra, nabudowane skośne brzucha i tylko tyłek do tyłu odstaje.
Te 30 cm robi mi tyłek wystający jak u kaczki a nie kobieca budowa wiolonczeli
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:20   #8
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja mam prawie 30 cm różnicy a z przodu talii prawie nie widać.
Mam wąskie ramiona, wąskie biodra, nabudowane skośne brzucha i tylko tyłek do tyłu odstaje.
Te 30 cm robi mi tyłek wystający jak u kaczki a nie kobieca budowa wiolonczeli
hihi

Wiesz, zawsze to lepsze niż płaski tyłek. Oglądam zdjęcia kulturystki przygotowującej się do zawodów - same mięśnie, i talii zero.

Ja skosy robię baaardzo rzadko - jak tylko zauważyłam, co się dzieje, przestałam. Nie mam obsesji na punkcie wyglądu, ale nie chcę mieć czegoś takiego.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 14:13   #9
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

A ja robię skosy regularnie i uważam,że z korzyścią dla mojej talii

Niestety,genetyka rzeczywiście daje nam w "prezencie" taką a nie inną talię i raczej jej nie "zwęzimy" ćwiczeniami,ale zawsze można poszerzyć mięśień najszerszy grzebietu i wówczas talia będzie wyglądała na węższą.Jest to trick znany z kulturystyki - im szersza "góra" tym wizualnie wydaje się węższa talia i to rzeczywiście działa
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 14:26   #10
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja robię skosy regularnie i uważam,że z korzyścią dla mojej talii

Niestety,genetyka rzeczywiście daje nam w "prezencie" taką a nie inną talię i raczej jej nie "zwęzimy" ćwiczeniami,ale zawsze można poszerzyć mięśień najszerszy grzebietu i wówczas talia będzie wyglądała na węższą.Jest to trick znany z kulturystyki - im szersza "góra" tym wizualnie wydaje się węższa talia i to rzeczywiście działa
Ze skosami zależy chyba od budowy - mi akurat rozbudowanie nie dodają urody. A przy szerszych ramionach - lepiej wygląda nawet ciut za duży tyłek
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 15:51   #11
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Skosy nie poszerzą talii,jeżeli będą robione bez obciążenia, a jedynie z oporem włąsnego ciała,z wyizolowaniem,z dużą ilością powtórzeń - w szybkim tempie.U mnie się to sprawdza
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 16:23   #12
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

A co z Tiffoczkami?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 12:48   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Ja kiedyś przeczytałam wypowiedź ginekologa, że odpowiednio dobrane tabletki (jeśli dziewczyna ma np. nadmierne owłosienie, męską budowę ciała, przetłuszczające się włosy, pryszcze) moga wpłynąć na to, jak się zacznie rozkładać tłuszcz mówił o poszerzeniu bioder i węższej talii, ale to chyba tylko wizualnie, skoro od tłuszczu dupa urośnie, to i talia będzie wydawać się węższa.
Niektórzy pewnie już wiedzą, że narzekam na brak talii. Wąskie biodra, płaska pupa, szerokie bary i cycki kiedyś jeszcze wierzyłam, że można wyrobić talię, ale gdy nagle przy wadze 55 kg (170 cm) zobaczyłam, że tkankę tłuszczową mam minimalną, a w talii 68 cm... mniej nigdy nie było. NIGDY. Żadne ćwiczenia, diety, nic. Chyba tylko usunięcie żeber pomoże.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:09   #14
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Moja kiedyś była zdecydowanie wyraźniejsza, mimo że teraz mam szersze bary Teraz jakieś tam wcięcie mam, ale w oczy rzuca mi się przede wszystkim to, że jest krzywe, znaczy niesymetryczne :P
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 17:32   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Jeśli krzywa, to na 99% wada kręgosłupa.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 19:02   #16
gigab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 25
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

znajdziesz pełno ćwiczeń w google
a jeżeli chodzi o tzw. nowatorskie to hulaaaahopppp.
Jednak pamiętaj że to dieta jest bardzo ważna. Jedząc i jedząc niewłaściwe produkty w dużych porcjach, często i o złych godzinach nigdy nie uzyskasz pięknej talii. Talia jak i tyłek i uda magazynują wszystkie nasze grzeszki..dlatego też zła dieta ale pozytywne systematyczne ćwiczenia nie dadzą efektu...już pomijając fakt że możesz później lekko się załamać bo przecież ćwiczysz a efektów brak...lepiej zacznij od ćwiczeń 3 razy w tygodniu a później zwiększ do 4 a skup się na zdrowym odżywianiu.. Wiadomo człowiek nie robot nie ma się chęci na ćwiczenia zwłaszcza podczas miesiączki czy choroby
SYSTEMATYCZNOŚĆ

ja między pupą a talią mam również dużąąą różnicę..

Edytowane przez gigab
Czas edycji: 2015-02-21 o 19:04
gigab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 20:58   #17
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jeśli krzywa, to na 99% wada kręgosłupa.
niekoniecznie, krzywa może być też od kręcenia hula hopem w jedną stronę przez długi czas ;p
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 21:06   #18
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
niekoniecznie, krzywa może być też od kręcenia hula hopem w jedną stronę przez długi czas ;p
ale to chyba bardzo długi czas. Ja mam krzywą talię, biodra wyglądają inaczej - właśnie przez skoliozę. Inaczej pracowały mięśnie, z jednej strony mam biodro ładnie zaokrąglone, z drugiej kanciaste (oczywiście nie są to różnice karykaturalne, ale jak stanę prosto - widoczne, i były widoczne bardzo kiedy miałam naście lat i byłam chuda jak patyk. Szkoda, że sytuacja w domu była jaka była i nie ćwiczyłam intensywnie pod tym kątem...)
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 23:34   #19
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Gorsetami się trzeba ściskać, serio, to chyba jedyny skuteczny sposób, ale to, jak kto ocenia takie działanie to inna sprawa.

Sensowne jest jeszcze rozbudowanie dolnych i górnych partii ciała, wizualnie zrobi się klepsydra, ale talii samej w sobie to nie ruszy.

Jednak najbardziej mnie śmieszy , jak te pseudo trenerki krzyczą KOCHANE A TERAZ ĆWICZYMY TALIĘ OSY, a tam ćwiczenia typowo na rozbudowanie tej talii.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 07:30   #20
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Gorsetami się trzeba ściskać, serio, to chyba jedyny skuteczny sposób, ale to, jak kto ocenia takie działanie to inna sprawa.

Sensowne jest jeszcze rozbudowanie dolnych i górnych partii ciała, wizualnie zrobi się klepsydra, ale talii samej w sobie to nie ruszy.

Jednak najbardziej mnie śmieszy , jak te pseudo trenerki krzyczą KOCHANE A TERAZ ĆWICZYMY TALIĘ OSY, a tam ćwiczenia typowo na rozbudowanie tej talii.
Ale ja trochę stanę w obronie insruktorek oprócz tych pseudo jest i wiele bardzo ogarniętych dziewczyn posiadających duża wiedzę i duzo zaangażowania.
Wtedy owszem krzyczą "teraz ćwiczymy talie osy" ale zapodają to co Agafitness wspomniała- serie szybkich skręów bez obciązenia.

Co do rozbudowaywania górnych i dolnych partii ciała... no jestem chodzącym przykładem, ze nabudowanie doopy, nie robi wizualnej talii. Bo tyłek jest do tyłu a nie na boki.
A wyćwiczony zwarty tyłek, jest jeszcze mniej "na boki" niż rozlazły ołuszczony tyłek.

Moż ejak kiedyś ruszę moje cienkie plecy to wtedy stanie się cud choć watpię, przy tak waskich ramionach (krótkich obojczykach) prędzej pójdzie w jakiegoś garba


Jedyne okresy kiedy miałąm widoczną od przodu talię, to okresy kiedy prezentowałam się w wersji skinnyfat.
Byłam chuda wiec miałąm cieniutką talie bo tam mi się sadło nie odkąłda, a zaokrąglały mi się biodra.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 13:01   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
niekoniecznie, krzywa może być też od kręcenia hula hopem w jedną stronę przez długi czas ;p
Ile ta hula musi ważyć
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 13:40   #22
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale ja trochę stanę w obronie insruktorek oprócz tych pseudo jest i wiele bardzo ogarniętych dziewczyn posiadających duża wiedzę i duzo zaangażowania.
Wtedy owszem krzyczą "teraz ćwiczymy talie osy" ale zapodają to co Agafitness wspomniała- serie szybkich skręów bez obciązenia.

Co do rozbudowaywania górnych i dolnych partii ciała... no jestem chodzącym przykładem, ze nabudowanie doopy, nie robi wizualnej talii. Bo tyłek jest do tyłu a nie na boki.
A wyćwiczony zwarty tyłek, jest jeszcze mniej "na boki" niż rozlazły ołuszczony tyłek.

Moż ejak kiedyś ruszę moje cienkie plecy to wtedy stanie się cud choć watpię, przy tak waskich ramionach (krótkich obojczykach) prędzej pójdzie w jakiegoś garba


Jedyne okresy kiedy miałąm widoczną od przodu talię, to okresy kiedy prezentowałam się w wersji skinnyfat.
Byłam chuda wiec miałąm cieniutką talie bo tam mi się sadło nie odkąłda, a zaokrąglały mi się biodra.
Czytałam co pisała, ale nie jestem do tego do końca przekonana. Kiedyś właśnie wykonywałam ćwiczenia w ten sposób i po czasie w talii mi przybyło. Być może coś źle robiłam, nie pamiętam, bo to było parę lat temu

Poza tym jeszcze nigdy u żadnej z tych instruktorek ładnego wcięcia w talii nie widziałam, ale to już inna sprawa. Nigdy też nie widziałam, żeby ktoś pogłębił sobie to wcięcie, no chyba że schudł, ale to nie o tym temat.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 14:00   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Ja podobnie jak cava: miałam wizualnie węższą jedynie gdy byłam skinny fat
Zaczynałam ćwiczyć nie wiedząc dokładnie, co i jak, robiłam skośne i skłony z obciążeniem, i dziwiłam się, że poszerza mi się talia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:08   #24
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Ja za nastoletnich czasow wkręciłam się w kręcenie hula hopem kręciłam na okrągło przed tv z książką w ręku i nabawiłam się lekkiej krzywizny w talii z naciskiem na lekkiej
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 21:42   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
Ja za nastoletnich czasow wkręciłam się w kręcenie hula hopem kręciłam na okrągło przed tv z książką w ręku i nabawiłam się lekkiej krzywizny w talii z naciskiem na lekkiej
Jesteś pewna, że to od huli? Bo ja czytałam, że to bajki no chyba że jesteś wyjątkiem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 05:26   #26
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Wąska talia-czy to możliwe?

Szczerze to ja kiedyś miałam MANIE kręcenia hh, to była moja jedyna aktywność w okresie jesień-zima (latem rower) i kręciłam nawet 2h dziennie. Talia mi sie wcale nie wyrobiła, a kręciłam tak rok, potem odstawiłam i okazało sie, ze teraz (jakieś dwa lata po kręceniu) robi mi sie coraz ładniejsze wcięcie
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:15   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Dziewczyny, błagam was, hula masuje, ani to cardio, ani siłowe, a że masowanie jest dobre, dlatego widać efekty. To tak jakby was przystojny instruktor masował
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:32   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Poza tym jeszcze nigdy u żadnej z tych instruktorek ładnego wcięcia w talii nie widziałam

Może nie miały budowy klepsydry, to skąd talia.
Moze Twoje pojecie "ładna talia" jest zawyżone i nierealne.


Nie mam pojęcia, ja widuję ładne talie u kobiet w także u instruktorek fitness - ale to raczej wynika z budowy kośćca: szeroko rozłożone kości biodrowe- jak któraś ma odpowiedni, to czy na masie, czy na redukcji, to ma wyraźnie zaznaczoną talię.
Ale o dziwo- nie wiem dlaczego, ale wcale nie tak dużo kobiet ma taką budowę, wiele kobiet ma słabo zaznaczoną talię, dośc chłopięcą budowę,, bez względu na stopień umięśnienia.

I o zgrozo czesto kobiety niećwiczace i majace x kilo za dużo, mają częściej klepsydrowatą figurę, bo wiadomo ze tłuszczu kobiet często lubi się odkąłdac głównie na biodrach/pupie/udach .
Ze schudnieciem, czesto pojawia się chłopięca sylwetka bo biodra okragłe wynikały z otłuszczenia a nie szerokości rozstawu kości.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:56   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Może nie miały budowy klepsydry, to skąd talia.
Moze Twoje pojecie "ładna talia" jest zawyżone i nierealne.


Nie mam pojęcia, ja widuję ładne talie u kobiet w także u instruktorek fitness - ale to raczej wynika z budowy kośćca: szeroko rozłożone kości biodrowe- jak któraś ma odpowiedni, to czy na masie, czy na redukcji, to ma wyraźnie zaznaczoną talię.
Ale o dziwo- nie wiem dlaczego, ale wcale nie tak dużo kobiet ma taką budowę, wiele kobiet ma słabo zaznaczoną talię, dośc chłopięcą budowę,, bez względu na stopień umięśnienia.

I o zgrozo czesto kobiety niećwiczace i majace x kilo za dużo, mają częściej klepsydrowatą figurę, bo wiadomo ze tłuszczu kobiet często lubi się odkąłdac głównie na biodrach/pupie/udach .
Ze schudnieciem, czesto pojawia się chłopięca sylwetka bo biodra okragłe wynikały z otłuszczenia a nie szerokości rozstawu kości.
bo hormony w żarciu też mają na to wpływ. Poza tym, jest tak jak piszesz: jemy, tyjemy, tłuszcz odkłada się na udach, biodrach, a gdy chudniemy, okazuje się, że biodra wcale nie były szerokie, tylko grube otłuszczone, znaczy się. Czyli hormony wpłynęły tylko na tkankę tłuszczową. Kośćca nie da się zmienić, to genetyczne.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:52   #30
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Wąska talia-czy to możliwe?

Zgadzam się, hormony maja ogromny wpływ na sylwetke. Ale prawda jest tez taka ze nie można na nie zwalac winy za cale zlo, warto ćwiczyć a efekty i tak przyjda, mimo wahań hormonalnych
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 20:46:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.