Stań się bohaterką metamorfozy z Wizaz.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 11:42   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation

Stań się bohaterką metamorfozy z Wizaz.pl


Zmień się na wiosnę z Wizażem!

Drogie Wizażanki mamy dla Was nie lada gratkę! Przygotowujemy cykl metamorfoz z profesjonalnymi poradami wizażystki Agnieszki Brody, dyrektora kreatywnego Agnieszka Broda School of make-up!

Jeśli nie czujesz się dobrze w swojej skórze, nie wiesz jak się malować, potrzebujesz profesjonalnej podpowiedzi w zakresie wizerunku lub po prostu marzysz o metamorfozie - ta akcja jest dla Ciebie!

Przyślij do nas swoje 2 zdjęcia i stań się bohaterką metamorfozy!

Z nadesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy sześć Wizażanek, dla których Agnieszka Broda przygotuje indywidualną, wirtualną poradę dotyczącą doboru odpowiedniego makijażu – podkreślającego atuty urody i tuszującego niedoskonałości cery.

Na podstawie otrzymanych zdjęć:
- stworzony zostanie szczegółowy szkic twarzy każdej uczestniczki, który pomoże przedstawić propozycje metamorfozy.
- Wizażystka ustali typ kolorystyczny i zinterpretuje kształt twarzy dzięki czemu bohaterki naszej akcji otrzymają specjalne wskazówki na temat sposobów malowania ust i oczu oraz uwydatniania kości policzkowych.
- Porada będzie również zawierać kilka innych pomysłów kosmetycznych, które pomogą w prosty sposób zmienić ich dotychczasowy wizerunek.

Porady w formie publikacji będą umieszczone na stronie wizaz.pl w dwutygodniowych odstępach.

Nie czekaj! Zmień się z Wizażem na wiosnę!

Szczegóły akcji:
1)Na adres poradymistrza@wizaz.pl przyślij maila z tytułem „moja metamorfoza”Do maila załącz:
  • 2 zdjęcia twarzy bez makijażu (jedno en face (przodem), jedno z profilu)
2) Wymiary zdjęcia w rozmiarze około 800x1000 pikseli (ostre, w dobrym oświetleniu)
3) Na zdjęcia czekamy do 12 kwietnia 2009 roku
4) W mailu prosimy o umieszczenie zdania: „Zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku, w celu udzielenia wirtualnej porady na łamach serwisu wizaz.pl”
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-09-04 o 12:47
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.